Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

13 דקות לפני, Nadav19 said:

שמישהו יסביר לי על איזו התקדמות הוא מדבר, ואני לא ציני, אני באמת רוצה להבין על מה הוא מדבר.

הנדסת תודעה

אין שום התקדמות

12 דקות לפני, אקיטה said:

כשאתה אומר תקרת זכוכית, אתה מדבר ברמת הסגל או ברמת האימון הנוכחית של פטריק?

כי ברמת הסגל, אני לא יודע עד כמה יסכימו פה אני חושב שאנחנו יותר איכותיים/כשרוניים, ובפער לא מבוטל.

אם המועדון משחק 4-5-1 כבר עשור וכל שאר קבוצות הליגה משחקות 4-5-1,

ואתה בונה סגל ללא שחקן כנף אחד סביר (קוואס עוד לא בכושר), אז אתה לא יכול לשחק במערך שיצר לך יתרון ובעוד כולם משחקים בו, אתה צריך לאלתר. ועכשיו אתה בחיסרון.

זה חלק בלתי נפרד כשמדברים על דברים כמו איכות הסגל - אי אפשר להשוות על הנייר אחד על אחד, אלא הכל חייב לשבת בתוך קונטקסט. בעצם הבנייה של הקבוצה, אתה מסוגל להוציא עוד פחות ממה שהם מסוגלים כי המערך שכל המועדון בנוי עליו, לא מתאים לסגל שבנית. ועכשיו יש אפשרות לשנות, שזה סיכון לא פחות גדול, באמצע העונה, מאשר פשוט להמשיך ככה. 

16 דקות לפני, אקיטה said:

כשאתה אומר תקרת זכוכית, אתה מדבר ברמת הסגל או ברמת האימון הנוכחית של פטריק?

כי ברמת הסגל, אני לא יודע עד כמה יסכימו פה אני חושב שאנחנו יותר איכותיים/כשרוניים, ובפער לא מבוטל.

ברמת האימון. הסגל שלנו לגמרי מספיק.

אם השינוי המרכזי שלו היה עדן שמיר ושמיר משוטט על המגרש - ולא כי אני חושב שהוא לא משתדל או לא רוצה מספיק,

אלא פשוט כי אין לו מושג מה הוא אמור לעשות בעמדה הזאת ומה מצופה ממנו, אז לפטריק יש עוד פחות שליטה על מה שקורה ממה שחשבתי. 

השיפור היחידי זה מהגעת השחקנים החדשים, חוץ מזה הכל אותו דבר, גם ב7 משחקים הראשונים (מוקדמות אירופה וטוטו), לפני שהגיעו ביטון, קניקובסקי וקוואס לא היה שום השתפרות ממשחק למשחק, רק נגד טרנבה בחוץ אפשר להגיד ששיחקנו טוב וגם שם לא הצלחנו לנצח או  לכבוש.

אם זאת לא הפועל ירושלים שמסתמנת להיות הקבוצה החלשה בליגה אתמול כנראה שהיינו מאבדים עוד פעם נקודות.

שנה שעברה הוא היה חיי על גולסה ודור פרץ בשיאו

לא זוכר מה השחקנים אמרו על האימונים של דוניס( כתבתם פה שהם אמרו שלא היו ברמה גבוהה אבל אני לא זוכר בעצמי) אבל אני מת לדעת מה הם חושבים על האימונים עכשיו. נראה שאנחנו פשוט הולכים על המגרש.

כל שחקן ישראלי שיוצא לחול אומר שהוא צריך להתרגל לקצב באימונים כי זה ברמה מאוד גבוהה ואני די בטוח שגם אצל איביץ היה קצב גבוהה ובגלל זה גם שיחקנו כמו שיחקנו באותה תקופה. כל שחקן שהיה משחק היה טורף את המגרש. ועכשיו זה נראה שכל שחקן שנכנס משחק בהליכה (פרט לחאלילה וגררו שתמיד משקיעים).

לפני10 שעות , ת"א שלנו said:

והוא צודק. אכן יש התקדמות. 

הבעיה היא לא אם יש התקדמות או לא, אלא שקצב ההתקדמות איטי מאד ולא מתאים למכבי ואם לא די בכך אז יש לנו תקרת זכוכית ברורה שיהיה לנו קשה מאד לפרוץ.

לחיפה לעומת זאת, יש תקרת זכוכית הרבה יותר גבוהה מאיתנו ואם אצלה הכל יתחבר הם ירוצו קדימה וידרסו את הליגה. כרגע הם פייבוריטים לאליפות ולא בגלל חומר השחקנים אלא בגלל זמישות - זריזות וגמישות מחשבתית של המאמן. אם לא תהיה יצירתיות, אדפטציה, תגובה מהירה וגמישות מחשבתית לא תהיה אליפות, לא יהיה תואר והכי נורא - הדרך תהיה רדודה.

חח הזכרת לי את זה

לפני10 שעות , Nadav19 said:

שמישהו יסביר לי על איזו התקדמות הוא מדבר, ואני לא ציני, אני באמת רוצה להבין על מה הוא מדבר.

ראית את המשחקים בקדם עונה ובתחילת העונה ? אפילו המשחקים האחרונים זה שיפור מהזוועה שהייתה בהתחלה 

( לא שאני זוקף פה משהו לזכותו נהפוך הוא ) 

45 דקות לפני, Meron's said:

ראיתי  בפייסבוק שמיץ' שלח לו הודעת פיטורים בווטסאפ ומכבי הוציאו פוש באינסטגרם 

שמועות ווצאפ גם

• 2 weeks later...
3 דקות לפני, Armagedon said:

טעות חמורה של מכבי.

אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לתת למאמן חסר ניסיון להתגלח על חשבון הקבוצה.

איביץ' מחכה לטלפון.

איזה חוסר ניסיון ? הוא פשוט לא מאמן.

5 דקות לפני, Armagedon said:

טעות חמורה של מכבי.

אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לתת למאמן חסר ניסיון להתגלח על חשבון הקבוצה.

איביץ' מחכה לטלפון.

הוא לא מאמן

נוער לא הייתי נותן לו

נגמרו ימי החסד.

העונה עוד ארוכה ולא מאוחר מדי.

בנוסף אירונית, הוא קובר לנו את הצעירים האדירים שהתפתחו תחתיו, לראות מה פארפה עושה לנו היום ולשבור את הראש, תודה על המחלקת נוער, אבל יאללה ביי.