Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

8 דקות לפני, הישראלי היפה said:

רק על השטויות שהוא אומר אחרי משחקים צריך לפטר אותו

תביא ציטוטים

לא ראיתי ובכלל אני לא מצליח להבין אותו 

12 דקות לפני, itanar said:

לזכותו שינה היום. גלזר שיחק 6 לבד, שרן בלם, גבי 10 לבד.

זה נראה יותר סביר בהנעת הכדור והלחץ.

חסר לי יותר תבניות התקפיות.

מסכים

22 דקות לפני, itanar said:

גם אני לא עף עליו אבהל בהחלט צריך לקבל עוד קצת זמן עם סגל מלא.

בכל מקרה מקווה שמרחרחים לגבי מאמן עתידי.

כמו שכבר כתבת היינו צריכים להיראות הרבה יותר טוב עם הסגל הקיים אז לא הייתי מביא לו חסד על סגל שבינואר האחרון הוא טען שלא צריך חיזוק

אני אמרתי כבר אחרי שני משחקים שהראיונות שלו ישרפו אותו אצל הקהל ושומרי האימפריה עפו עלי.

גם היום הוא ראה משחק אחר.

זה מתחבר לפרסומים של הכתבים החברים שלו מהקיץ (ומהשבוע) ש-"בקבוצה" לא מבינים את הביקורת של הקהל.

24 דקות לפני, turgi said:

אני אמרתי כבר אחרי שני משחקים שהראיונות שלו ישרפו אותו אצל הקהל ושומרי האימפריה עפו עלי.

זה מתחבר לפרסומים של הכתבים החברים שלו מהקיץ (ומהשבוע) ש-"בקבוצה" לא מבינים את הביקורת של הקהל.

השאלה אם הוא סתם בלנדר (סיכוי גבוה) או שאשכרה מאמין בזה (נשמע לי הזוי)

1 hour ago, המכבייה said:

אין נושא יששש? מייבי נוט(:

על מה יואב באמת ? שגנבנו ניצחון מול קבוצה שתקציב השכר שלהם לא מגרד את שלך? ששיחקנו נורא, ללא שום מעוף ? 

שמח על הניצחון והצינור של חיפה אבל בגדול לא רואה אופק עם מכבי הנוכחית, לא רואים כדורגל בסיסי פשוט. ילד בן 20 שאף אחד מהם לא מבין את השפה שלו לא מפסיק להשתולל עליהם כל המשחק. לשם הגענו. זו קבוצה שדורשת תיאום ציפיות מחודש בינואר, או שזה מספיק להם שם בקנדה כרגע וימתינו רק לקרייסס הבא. 

2 דקות לפני, snufkin said:

השאלה אם הוא סתם בלנדר (סיכוי גבוה) או שאשכרה מאמין בזה (נשמע לי הזוי)

הוא בלנדר כי זה מי שהוא בכללי.

אני פחות נגד מאמנים בסטייל של קומאן שמבקרים את השחקנים פומבית, זה מראה על לוזריות וחולשה. מהבחינה הזו הוא על הכיפאק. לא מתייחס למה שהוא אומר בתקשורת, גם ככה אי אפשר לכבס במילים ערימות של חרא ש 20 אלף רואים מדי שבוע.

6 דקות לפני, MTA For Ever said:

על מה יואב באמת ? שגנבנו ניצחון מול קבוצה שתקציב השכר שלהם לא מגרד את שלך? ששיחקנו נורא, ללא שום מעוף ? 

שמח על הניצחון והצינור של חיפה אבל בגדול לא רואה אופק עם מכבי הנוכחית, לא רואים כדורגל בסיסי פשוט. ילד בן 20 שאף אחד מהם לא מבין את השפה שלו לא מפסיק להשתולל עליהם כל המשחק. לשם הגענו. זו קבוצה שדורשת תיאום ציפיות מחודש בינואר, או שזה מספיק להם שם בקנדה כרגע וימתינו רק לקרייסס הבא. 

אני סתם אוהד רגיל ששמח מניצחונות. מה שקורה בקנדה, מה אפשר לעשות? אנחנו לא יכולים לצאת לרחובות על כל עונה שהיא מתחת למה שאנחנו רוצים. ואנחנו בסופו של דבר מאמינים במיטש וביכולת שלו לראות מעבר. זאת החבילה חבר. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

אני סתם אוהד רגיל ששמח מניצחונות. מה שקורה בקנדה, מה אפשר לעשות? אנחנו לא יכולים לצאת לרחובות על כל עונה שהיא מתחת למה שאנחנו רוצים. ואנחנו בסופו של דבר מאמינים במיטש וביכולת שלו לראות מעבר. זאת החבילה חבר. 

כולנו שמחים בנצחונות. לא יוצאים לרחובות, אני מוצא את המקום הזה בלהיכנס טיפה מעבר אחרת מה הטעם בו ?

אם אתה בוחר לפרוק את התסכול שלך רק בהפסדים זה גם בסדר. 

יש כאן מועדון שנכנס למצב של תרדמת ותגובה במידת הצורך. מחפש את הביצים שפיטרו מאמן שזכה בטראבל רק כי ״ לא ראו עין בעין מבחינת מקצועית ״ , בלי חשבון ובלי פחד כי תמיד שואפים לטוב ביותר. 

26 דקות לפני, MTA For Ever said:

כולנו שמחים בנצחונות. לא יוצאים לרחובות, אני מוצא את המקום הזה בלהיכנס טיפה מעבר אחרת מה הטעם בו ?

אם אתה בוחר לפרוק את התסכול שלך רק בהפסדים זה גם בסדר. 

יש כאן מועדון שנכנס למצב של תרדמת ותגובה במידת הצורך. מחפש את הביצים שפיטרו מאמן שזכה בטראבל רק כי ״ לא ראו עין בעין מבחינת מקצועית ״ , בלי חשבון ובלי פחד כי תמיד שואפים לטוב ביותר. 

ג'ורדי החליט שצריך יותר מפאקו. למה מיטש הפסיק לעבוד ככה עם סמכויות? אולי כי הגיבורים של פעם הובילו אותו לפיירפליי. רק תחושה. ומאז הוא מעדיף לקבל החלטות בדיליי אבל שלא יהיו לו הפתעות. אולי. 

8 דקות לפני, המכבייה said:

ג'ורדי החליט שצריך יותר מפאקו. למה מיטש הפסיק לעבוד ככה עם סמכויות? אולי כי הגיבורים של פעם הובילו אותו לפיירפליי. רק תחושה. ומאז הוא מעדיף לקבל החלטות בדיליי אבל שלא יהיו לו הפתעות. אולי. 

אותם גיבורים הכניסו לא מעט למועדון והביאו אותו לאן שהגיע בכל מחלקה ומחלקה. עם כל הכבוד למיטש ויש את מלוא הכבוד כי הוא זה שאפשר זאת והוא זה שיזם זאת, לולא אותם אנשים עדיין היו מסתובבים אצלנו צנצי אמיר טוכמן ומתכתבים עם נימני על בסיס שעתי. אותם אנשים שהוא הביא וגם אפשר להם לצמוח כאן ולהתפתח הכל היה יד רוחצת יד לכן תמיד דרכו כאן (לרוב) אנשי מקצוע יוצאים מן הכלל שעוד נחלום שיחזרו שוב.

2 דקות לפני, MTA For Ever said:

אותם גיבורים הכניסו לא מעט למועדון והביאו אותו לאן שהגיע בכל מחלקה ומחלקה. עם כל הכבוד למיטש ויש את מלוא הכבוד כי הוא זה שאפשר זאת והוא זה שיזם זאת, לולא אותם אנשים עדיין היו מסתובבים אצלנו צנצי אמיר טוכמן ומתכתבים עם נימני על בסיס שעתי. אותם אנשים שהוא הביא וגם אפשר להם לצמוח כאן ולהתפתח הכל היה יד רוחצת יד לכן תמיד דרכו כאן (לרוב) אנשי מקצוע יוצאים מן הכלל שעוד נחלום שיחזרו שוב.

הכל נכון ועדיין יש לי תחושה שמיטש לקח את הפיירפליי אישית. כן, זה קרה במשמרת שלו אבל רף החשדנות שלו עלה בנוסף לזה שזה רחוק מלהיות העיסוק שלו. אני רק משער כמובן. מכבי מרגישה מקצועית כמקום קצת נטוש. זה אולי קשור לקורונה ולעסקים שלו אבל גם לתחושת ה- לאן אפשר להגיע יותר גבוה מכאן? הרגולציה גם משפיעה. 

42 דקות לפני, המכבייה said:

אבל גם לתחושת ה- לאן אפשר להגיע יותר גבוה מכאן? הרגולציה גם משפיעה. 

דווקא עם המפעל החדש אפשר להתחיל לבנות ציפיות חדשות

ואם ננסה להיות אופטימיים 

קרתה כבר בעבר הרגשה שמיטש הוריד רגל מהגז ואנחנו סתם מתנהלים מכח האינרציה

ובפועל מעבר לזה שבאותו זמן הושקעו אותם סכומים גבוהים התגלה בדיעבד שבאותו זמן נעשו מהלכים לעלות את הרמה אם זה מינוי של מנהל מקצועי אם זה מנהל שטוב בפיתוח מרצ'נדייז או לפתח יותר את הנוער ומנספורד שבא מעולם הסקאוטינג ואחריו הרכש שהגיע היה עם פחות נפילות (גם אחרי שעזב)

בנוסף אני גם מתקשה להאמין שאין למיטש רצון לשפר ולהתקדם

10 דקות לפני, tkui said:

בנוסף אני גם מתקשה להאמין שאין למיטש רצון לשפר ולהתקדם

אני יכול להציע כמה מחשבות חלופיות.

ראשית- מיטש במכבי כבר 12 שנים, זה בהחלט זמן לא מבוטל בטח לבעלים לא ישראלי.

במהלך השנים האחרונות גבולות הגזרה של מכבי מבחינה מקצועית וכספית מתעצבים. אסביר- מבחינה מקצועית ומהרבה סיבות שלא אפרט, החזון של מכבי להיות איזה סוג אולימפיאקוס עם שליטה בליגה המקומית וקמפיינים יפים באירופה כולל ביקורים בליגת האלופות לא יוכל להתממש. עכשיו אפשר להנמיך ציפיות בדיעבד אבל אני חושב שלשם (או כמעט לשם) גם המועדון וגם האוהדים שאפו להגיע לפני 6-7 שנים כשצברנו הצלחות רצופות בזירה המקומית ובאירופה (היו כמה שהכריזו אפילו "דניאל פרי צדק"). ברור שמכבי ממקמת את עצמה כקבוצה לגיטימית במפעלים האירופאיים המשניים (ליגה אירופית וכעת קונפרנס). מהבחינה הזאת מכבי רושמת הצלחות, ביחס למצופה הנוכחי, ומתברגת בליגות האלה באחוזים יפים וגם עוברת מדי פעם שלב.

מבחינה כספית- ברור לכולם שהיה חזון שהמועדון יצליח לקיים את עצמו, המוקד החזון היה בניית אצטדיון של מכבי שיהווה השקעה חד פעמית אבל חיסכון גדול בהמשך, ימשוך קהל רב ויכניס סכומים יפים מעסקים, חסויות וכו'. גם כאן מצבינו לא רע אבל ברור שאי אפשר יהיה לממש את החזון במלואו. מכבי תצטרך להמשיך להסתמך על בלומפילד החדש מה שעוזר לה מאוד בטווח הבינוני והקצר אבל די מייתר את חזון האצטדיון שהיה כנראה לא מאוד ריאלי מלכתחילה.

כל ההקדמה הזאת נועדה לומר שנראה שגבולות הגזרה של המועדון ברורים, הוא עומד בציפיות המקצועיות בגדול ומכניס סכומים לא מבוטלים אבל היכולת להתקדם הלאה לא ממש קיימת. אנחנו במעין מצב סטאטי בו קשה עד לא ריאלי לעשות התקדמות מקצועית נוספת (באזל או אולימפיאקוס) וגם כלכלית נראה שאנחנו ממצים את הפוטנציאל.

ולכן, אני חושב שמגיעה התחושה של הורדת הרגל מהגז של מיטש, כלומר יש הרבה עבודה במהלך שוטף כי בכל זאת מחזיקים פה מועדון כדורגל וצריך למנות בעלי תפקידים, לפטר, להגדיר חזון, לקבל החלטות אבל לדעתי מיטש בגדול מרגיש שהמועדון די ממצה את מה שיש למיטש לתת ולטעמי הרצון עכשיו הוא לגרום למכונה להצליח להמשיך ולפעול באותו קצב שנים קדימה. אחת התוצאות של זה היתה להרגיל את מכבי לעבוד בתקציב מצומצם יותר (ואני חושב שהתקציב שלנו התכווץ בעשרות אחוזים\מיליונים בשנים האחרונות ראיות לכך הן הקיטון בשכר השחקנים והמיעוט באנשי הצוות) ולנסות להגדיל הכנסות דרך גידול שחקנים מוכשרים בקבוצת הנוער (מה שעדיין לא עובד חלק).

אז מכבי של מיטש עברה מבניה והקמה לשימור, אלה תקופות שתמיד פחות מרגשות, אבל לאורך זמן אם נמשיך לשמור על הישגיות זה כמובן ישתלם.

אז לשאלה שנשאלה- האם מיטש איבד את העניין לשפר ולהתקדם? באיזה שהוא מקום כן. מכבי די ממצה את הפוטנציאל המקצועי והכלכלי שלה ואני חושב שהציפיה שלו שאחרי 12 שנות השקעה גדולה המערכת תדע לעבוד (עדיין בתמיכתו הכלכלית כמובן) ותמצה את עצמה. אני מאמין שמיטש עדיין יושב כמו אוהד עם צעיף בטורונטו בימי ראשון בבוקר לראות משחקים נגד הפועל ירושלים ומתעצבן על איבוד של ביטון, בדיוק כמו לפני עשור, אבל שההחזון של מכבי הנוכחית הוא פשוט להמשיך להיות טובה ולא בהכרח להשתפר ולהתקדם.

לפני5 שעות , turgi said:

כלכך נכון

לפני2 שעות , הילד בן 30 said:

במהלך השנים האחרונות גבולות הגזרה של מכבי מבחינה מקצועית וכספית מתעצבים. אסביר- מבחינה מקצועית ומהרבה סיבות שלא אפרט, החזון של מכבי להיות איזה סוג אולימפיאקוס עם שליטה בליגה המקומית וקמפיינים יפים באירופה כולל ביקורים בליגת האלופות לא יוכל להתממש. עכשיו אפשר להנמיך ציפיות בדיעבד אבל אני חושב שלשם (או כמעט לשם) גם המועדון וגם האוהדים שאפו להגיע לפני 6-7 שנים כשצברנו הצלחות רצופות בזירה המקומית ובאירופה (היו כמה שהכריזו אפילו "דניאל פרי צדק"). ברור שמכבי ממקמת את עצמה כקבוצה לגיטימית במפעלים האירופאיים המשניים (ליגה אירופית וכעת קונפרנס). מהבחינה הזאת מכבי רושמת הצלחות, ביחס למצופה הנוכחי, ומתברגת בליגות האלה באחוזים יפים וגם עוברת מדי פעם שלב.

מבחינה כספית- ברור לכולם שהיה חזון שהמועדון יצליח לקיים את עצמו, המוקד החזון היה בניית אצטדיון של מכבי שיהווה השקעה חד פעמית אבל חיסכון גדול בהמשך, ימשוך קהל רב ויכניס סכומים יפים מעסקים, חסויות וכו'. גם כאן מצבינו לא רע אבל ברור שאי אפשר יהיה לממש את החזון במלואו. מכבי תצטרך להמשיך להסתמך על בלומפילד החדש מה שעוזר לה מאוד בטווח הבינוני והקצר אבל די מייתר את חזון האצטדיון שהיה כנראה לא מאוד ריאלי מלכתחילה.

כל ההקדמה הזאת נועדה לומר שנראה שגבולות הגזרה של המועדון ברורים, הוא עומד בציפיות המקצועיות בגדול ומכניס סכומים לא מבוטלים אבל היכולת להתקדם הלאה לא ממש קיימת. אנחנו במעין מצב סטאטי בו קשה עד לא ריאלי לעשות התקדמות מקצועית נוספת (באזל או אולימפיאקוס) וגם כלכלית נראה שאנחנו ממצים את הפוטנציאל.

ולכן, אני חושב שמגיעה התחושה של הורדת הרגל מהגז של מיטש, כלומר יש הרבה עבודה במהלך שוטף כי בכל זאת מחזיקים פה מועדון כדורגל וצריך למנות בעלי תפקידים, לפטר, להגדיר חזון, לקבל החלטות אבל לדעתי מיטש בגדול מרגיש שהמועדון די ממצה את מה שיש למיטש לתת ולטעמי הרצון עכשיו הוא לגרום למכונה להצליח להמשיך ולפעול באותו קצב שנים קדימה. אחת התוצאות של זה היתה להרגיל את מכבי לעבוד בתקציב מצומצם יותר (ואני חושב שהתקציב שלנו התכווץ בעשרות אחוזים\מיליונים בשנים האחרונות ראיות לכך הן הקיטון בשכר השחקנים והמיעוט באנשי הצוות) ולנסות להגדיל הכנסות דרך גידול שחקנים מוכשרים בקבוצת הנוער (מה שעדיין לא עובד חלק).

אז מכבי של מיטש עברה מבניה והקמה לשימור, אלה תקופות שתמיד פחות מרגשות, אבל לאורך זמן אם נמשיך לשמור על הישגיות זה כמובן ישתלם.

אז לשאלה שנשאלה- האם מיטש איבד את העניין לשפר ולהתקדם? באיזה שהוא מקום כן. מכבי די ממצה את הפוטנציאל המקצועי והכלכלי שלה ואני חושב שהציפיה שלו שאחרי 12 שנות השקעה גדולה המערכת תדע לעבוד (עדיין בתמיכתו הכלכלית כמובן) ותמצה את עצמה. אני מאמין שמיטש עדיין יושב כמו אוהד עם צעיף בטורונטו בימי ראשון בבוקר לראות משחקים נגד הפועל ירושלים ומתעצבן על איבוד של ביטון, בדיוק כמו לפני עשור, אבל שההחזון של מכבי הנוכחית הוא פשוט להמשיך להיות טובה ולא בהכרח להשתפר ולהתקדם.

קודם כל יפה על ההודעה המושקעת הזאת שגרמה לי די להשתכנע 

ועדיין האופטימיות שאוחזת בי מאמש מסרבת להיכנע..

אני לא חושב שמיטש מפנטז כמו אוהד רגיל אלא מלכתחילה הוא בודק את הפנטזיות שלו וחושב על דרכים להגשים אותם 

וממילא אם הוא האמין בהם מהתחלה הוא יחפש דרכים ופתרונות אחרים להגשמתם

עוד לפני שאנשים כאן חלמו על להיות באזל הוא וג'ק דיברו על מודל של פורטו (מודל חיקוי כמובן שלא להיות באותה רמה)

אז ברור שגם פעם הבאנו כשרונות מאפריקה (שוק שיש לנו בו סיכוי לעומת שווקים אחרים) אבל בשנים האחרונות זה נראה יותר מקצועי

במהלך העונה של שוטא נפל כאן סופית האסימון שלא נהיה באזל וגם אז שוב הרגשנו שההתנהלות ממשיכה בזרם הרגיל בלי רצון לגדול ובפועל התגלה בדיעבד שכל הזמן הזה חיפשו מנהל מקצועי שהיה שונה מקודמיו ושיבוא מעולם הסקאוטינג ומאז אנחנו רואים שיפור בנושא הזה גם אחרי שעזב, אני מניח שיש לו עוד הרבה רצונות מעבר לאיצטדיון כמו מתחם אימונים ברמה של קבוצת טופ מדנמרק, שהאקדמיה תגדל ויהיו בה יותר שחקנים לספק לבוגרת ומן הסתם עוד דברים שאנחנו לא מודעים להם

*מדי פעם אנחנו שומעים קולות של ליגה אדריאטית עם יוון וקפריסין (בלי קשר לעם אנחנו בעד/נגד המהלך)- זה כנראה עוד נסיונות למצוא דרכים להתפתח כקבוצה

*העלאת מספר הזרים (וחוק רוסי שיחייב 3 ישראלים בכל זמן נתון על המגרש, דוגרי הרבה יותר יעזור לנבחרת ויקפיץ את הליגה בכמה רמות ובעיקר יעצור את ההדרדרות) זה כנראה בעיקר מגיע מהצד של מכבי

*המועדון לא מכר את פרץ (שהייתה עליו הצעה של 3 מיליון יורו) ולהוציא שחקנים זרים שנקנו עמ"נ להימכר לא שיווק שום שחקן שלו (גם על זהבי, יונתן וטב"ח עשינו הכל כדי לא למכור) זה לא מסתדר עם התיאוריה של לגדל כדי להתקיים מהמכירות.. אולי הפתרון הוא שעדיין יש שאיפות להתפתח בצורה ששונה מאיך שאנחנו כאוהדים חושבים

ושוב הרבה דברים קורים מתחת לפני השטח ואנחנו לא יודעים עליהם, מן הסתם ראש עסקי מצליח למצוא דרכים לשכלל משהו שהוא מתעסק בו די הרבה וגם בעבר בכל המקרים הללו חשבנו שמיטש כבר מרגיש מיצוי ואין לאן עוד לשאוף

וזה בלי קשר לכך שנפל לנו משמיים מפעל שנוכל לנפץ בו תקרות זכוכית

אז כן מיטש לדעתי פועל מתחת לפני השטח ועדיין מחפש דרכים להתפתח

לפני3 שעות , הילד בן 30 said:

אני פחות מסכים עם זה, מיטש תמיד שואף להשתפר ולהתקדם, כרגע זה מקבל יותר ביטוי במחלקות אחרות במועדון.

בחלק המקצועי יש כמה חסמים כמו הגבלת הזרים שצריך לעבוד על זה ביחד עם שאר הקבוצות כדי להגדיל את המכסה.

דבר נוסף זה הפייר פליי, אבל במצב הנוכחי יש דיברים על הביטול שלו ומצד שני קיבלנו מתנה עם מפעל שאפשר להעפיל אליו בכל עונה ולהגיע רחוק.

יש עוד דברים לעשות, הדבר היחיד שאני לא מבין זה המינויים בצוות המקצועי-ניהולי.

בתור הזהב המקצועי-ניהולי של מכבי עם ג'ורדי/איביץ', זה לא היה קורה. היום הקהל דומיננטי ומשפיע על קבלת ההחלטות. הקהל היה העונה קטליזטור של רכש מהיר ועדיף שהוא יתעסק בעידוד 90 דקות. מצד שני לתחושתי הקהל דומיננטי העונה וזה שם קוד להתנהלות קלוקלת של הגורמים המקצועים/ניהולים במכבי וביניהם המאמן. אגב - אחלה ראיון של זיו אריה. גבר על. אומר את הדברים סטרייט ולפחות מודע לעצמו וליכולות של הקבוצה שלו. לא כמו המאמן שלנו שחושב שאנחנו בפורמה טובה. שאלוהים יעזור לנו

צטט

"אני חושב שאתה שלילי מדי. אני חושב שאתם לא רואה את הדברים הטובים שאנחנו עושים ואת ההתקדמות שאנחנו חווים. יש נטייה לא להסתכל על כך שאנחנו משחקים נגד יריבות. היריבות שלנו עושות דברים מסוימים אבל לא שמים על זה דגש. אם תסתכלו טוב יותר על המשחקים שלנו, כן תראו התקדמות, כן תראו שאנחנו מנסים דברים שונים. התמונה לא כזו שלילית"

על החוצים של הרננדס: 

"זו דרך לייצר מצבים, הרבה קבוצות עושות את זה ואנחנו נמשיך עם הוצאות החוץ האלה". 

הבוז בחילוף:

"פעם הבאה אולי אכרוז בכריזה את סיבת החילוף כדי להימנע מהרעשים האלה?"

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

"אני חושב שאתה שלילי מדי. אני חושב שאתם לא רואה את הדברים הטובים שאנחנו עושים ואת ההתקדמות שאנחנו חווים. יש נטייה לא להסתכל על כך שאנחנו משחקים נגד יריבות. היריבות שלנו עושות דברים מסוימים אבל לא שמים על זה דגש. אם תסתכלו טוב יותר על המשחקים שלנו, כן תראו התקדמות, כן תראו שאנחנו מנסים דברים שונים. התמונה לא כזו שלילית"

על החוצים של הרננדס: 

"זו דרך לייצר מצבים, הרבה קבוצות עושות את זה ואנחנו נמשיך עם הוצאות החוץ האלה". 

הבוז בחילוף:

"פעם הבאה אולי אכרוז בכריזה את סיבת החילוף כדי להימנע מהרעשים האלה?"

נשמע כאילו מדבר בזלזול 

לא יאמן איך לא רואים בהנהלה את המחדל הזה

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

והוא צודק. אכן יש התקדמות. 

הבעיה היא לא אם יש התקדמות או לא, אלא שקצב ההתקדמות איטי מאד ולא מתאים למכבי ואם לא די בכך אז יש לנו תקרת זכוכית ברורה שיהיה לנו קשה מאד לפרוץ.

לחיפה לעומת זאת, יש תקרת זכוכית הרבה יותר גבוהה מאיתנו ואם אצלה הכל יתחבר הם ירוצו קדימה וידרסו את הליגה. כרגע הם פייבוריטים לאליפות ולא בגלל חומר השחקנים אלא בגלל זמישות - זריזות וגמישות מחשבתית של המאמן. אם לא תהיה יצירתיות, אדפטציה, תגובה מהירה וגמישות מחשבתית לא תהיה אליפות, לא יהיה תואר והכי נורא - הדרך תהיה רדודה.

לפני2 שעות , turgi said:

צנציפר דיבר עם גולדהאר שאמר לו שהוא לא מרוצה מואן לוין

אם נדב צנציפר ימות, אני מאוד מאוד אשמח, הכל מתוכנן ומתורגל כבר, יום יבוא בוקר אחד אתעורר לכתבות על פטירתו של העכבר האומלל, אגלגל לעצמי פייסל, בירה בצד ואכריז רשמית ש today was a good day.

באמת, זה רע ממש אבל זה יעשה לי מאוד טוב על הלב לגלות שאדם כל כך מגעיל ומכוער כמו צנציפר כבר לא בין החיים, אין ספק שהעולם יהיה טוב יותר בלעדיו.

בליגה ש8 קבוצות רק מחפשות תיקו 0 זה ממש לא מספיק, או שתשחק התקפי ומהיר כמו חיפה או שתשנה את המשחק תוך כדי תנועה,

בשבלוניות שלו, חילופים פרסונליים על אותם תפקידים, כמו המשחק אתמול, יהיו כל השנה וחלק מהפעמים ייגמר כמו נגד סכנין, ממש לא תמיד עם גול נצחון דקה 85,

לא מספיק, לא מכבי.

לפני4 שעות , ת"א שלנו said:

בתור הזהב המקצועי-ניהולי של מכבי עם ג'ורדי/איביץ', זה לא היה קורה. היום הקהל דומיננטי ומשפיע על קבלת ההחלטות. הקהל היה העונה קטליזטור של רכש מהיר ועדיף שהוא יתעסק בעידוד 90 דקות. מצד שני לתחושתי הקהל דומיננטי העונה וזה שם קוד להתנהלות קלוקלת של הגורמים המקצועים/ניהולים במכבי וביניהם המאמן. אגב - אחלה ראיון של זיו אריה. גבר על. אומר את הדברים סטרייט ולפחות מודע לעצמו וליכולות של הקבוצה שלו. לא כמו המאמן שלנו שחושב שאנחנו בפורמה טובה. שאלוהים יעזור לנו

כשאתה אומר תקרת זכוכית, אתה מדבר ברמת הסגל או ברמת האימון הנוכחית של פטריק?

כי ברמת הסגל, אני לא יודע עד כמה יסכימו פה אני חושב שאנחנו יותר איכותיים/כשרוניים, ובפער לא מבוטל.