Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

Just now, המכבייה said:

אם זה יקרה, זה יקרה. עד אז, אשמח בגולים. תודה. זה לא העניין שלך ושלי.

כולם שמחים בגולים, אין קשר בין זה להגבלת דעות על אופן התנהלות, אין לאף אחד מונופול בעניין.

6 דקות לפני, Mtamir said:

לא הבנתי איך זה שמיטש התקשר בדצמבר (שעכשיו אנחנו נמצאים באוקטובר) סותר את מה שאמרתי, אלא אם כן ניסית להעביר נקודה אחרת.

הנקודה היא שגם אז היינו בטוחים שדוניס פה להישאר- כי אין מי שיפטר אותו וכי הצלחה באירופה + מקום שני בליגה זה עדיין עובר למיץ' בגרון.

בסוף הגיעה הנקודה שמיטש איבד סבלנות ודוניס הלך, למרות קמפיין אדיר באירופה.

עכשיו אני יודע שלאנשים יש זיכרון קצר, אבל הרבה הימרו שדוניס יסיים את העונה, כי הצליח באירופה, הליגה גמורה וכי מיטש מסתכל במקרו ולא במיקרו. אבל המציאות הוכיחה אחרת.

מה יקרה? אין לי מושג- יכול להיות שפטריק חזק על הכוונת ויכול להיות שאין כרגע גורם שיגרום לכך שיבעטו אותו (לדוניס היה את פטריק)

27 דקות לפני, הילד בן 30 said:

חסרה לטעמי במכבי הפונקציה שמתחילה לחפש מאמן היום ומרימה טלפון למיץ' בעוד שבועיים, חסר ג'ורדי.

זה בדיוק זה. וזה מה שכ"כ מדכא אותי, שאין לי ציפייה שאחרי הפיטורים של פטריק יהיה מדהים, כל עוד אנחנו מתנהלים באותה דרך.

28 דקות לפני, המכבייה said:

מה זה בניגוד אלינו? מי זה אתם ומה ההשפעה שלכם? למה אתה חושב שאדם ששם עשרות מיליונים, פחות אכפת ופחות מבין את מה שאתה מבין? מי אתה בכלל בתמונה הגדולה? עם החב'רה שלך והרעל שאתה שופך ברשתות, טוב שלא קיבלת החלטות בעשור האחרון ואתה גם לא תקבל. אתה מקסימום יכול לא לבוא. לא יחסר למיטש. 

מה זה הרעל שאני שופך? 90 אחוז מהאוהדים של מכבי לא מרוצים מצורת המשחק של ואן לויבן ושותפיו לדרך 

הוא אישית לא הכוס תה שלי מזמן , אבל בשביל זה יש פורום להגיד את הדברים, במכבי נתנו לו צ'אנס, כיבדתי את דרכם אבל מותר לבקר.

אמרתי את זה לטובת המערכת שבניגוד לאוהדים הם לוקחים את הדברים בצורה אחרת ויודעים מה הם עושים, יחד עם זאת קשה להאמין שואן לויבן ישרוד עם הצורת התנהלות שלו גם בראיונות.

6 דקות לפני, duss21 said:

זה בדיוק זה. וזה מה שכ"כ מדכא אותי, שאין לי ציפייה שאחרי הפיטורים של פטריק יהיה מדהים, כל עוד אנחנו מתנהלים באותה דרך.

גם עם ג'ורדי, אחרי סיום לא צפוי של מאמן, המינוי מאמן נעשה ע"י כלל המערכת (פאקו ווידיגל) להוציא את בוס שג'ורדי הביא

1 דקה לפני, הילד בן 30 said:

הנקודה היא שגם אז היינו בטוחים שדוניס פה להישאר- כי אין מי שיפטר אותו וכי הצלחה באירופה + מקום שני בליגה זה עדיין עובר למיץ' בגרון.

בסוף הגיעה הנקודה שמיטש איבד סבלנות ודוניס הלך, למרות קמפיין אדיר באירופה.

עכשיו אני יודע שלאנשים יש זיכרון קצר, אבל הרבה הימרו שדוניס יסיים את העונה, כי הצליח באירופה, הליגה גמורה וכי מיטש מסתכל במקרו ולא במיקרו. אבל המציאות הוכיחה אחרת.

מה יקרה? אין לי מושג- יכול להיות שפטריק חזק על הכוונת ויכול להיות שאין כרגע גורם שיגרום לכך שיבעטו אותו (לדוניס היה את פטריק)

למען האמת לא זוכר תגובות מדוייקות מאוקטובר שנה שעברה, כן זוכר שלמרות הניצחון המטורף והמוזר על הפועל חיפה בבית (ובגלל ההפסד בחוץ לאשדוד) כבר בתחילת העונה היו קולות רבים שדוניס חייב ללכת. אני לא זוכר שאנשים היו בטוחים שדוניס ישאר ואז הוא פוטר.

אבל בכל מקרה הנקודה שלי היא שגם אז זה היה צריך לקרות באוקטובר ולא בדצמבר,

ובסופו של דבר זה לא מפתיע אותי שעכשיו בדיעבד אנשים יותר זוכרים את העובדה שאפילו ריצה משוגעת של נצחונות רצופים לא הספיקה (היא הספיקה רק לסגור את הבור של דוניס) ובסוף דברים התאזנו כי הדלק נגמר, אז זה ברור שפחות זוכרים שדוניס פוטר ב"פתאומיות" בדצמבר כי זה פשוט לא עזר. בגלל זה צורם להם לראות מצב דומה מאד שמתבשל עם וואן לייבן כי רוצם לתקן משנה שעברה.

זה מטבע האדם לשפוט ולתקן מניסיון ובדיעבד בכדי לצמצם את האפשרות שאותה טעות תקרה שוב. 

אין פה משהו מורכב מדי בהתעוררות (או ב"טילט") של רוב הפורום, הדמיון פשוט חזק מדי. 

5 דקות לפני, Mtamir said:

אבל בכל מקרה הנקודה שלי היא שגם אז זה היה צריך לקרות באוקטובר ולא בדצמבר

כן אבל יכול להיות שבגלל שדוניס לא עשה מחנה אימון, הגיע מאוחר והיה במרתון של טיסות ומשחקים כל 3 ימים ובכל זאת נתן קמפיין נהדר נגד יריבות קשות באירופה- נתן לו הארכה עד דצמבר

וכאן מהפלייאוף עליון אנחנו לא נראים טוב אז אולי השינוי יגיע מוקדם יותר

12 דקות לפני, erantheking21 said:

מה זה הרעל שאני שופך? 90 אחוז מהאוהדים של מכבי לא מרוצים מצורת המשחק של ואן לויבן ושותפיו לדרך 

הוא אישית לא הכוס תה שלי מזמן , אבל בשביל זה יש פורום להגיד את הדברים, במכבי נתנו לו צ'אנס, כיבדתי את דרכם אבל מותר לבקר.

אמרתי את זה לטובת המערכת שבניגוד לאוהדים הם לוקחים את הדברים בצורה אחרת ויודעים מה הם עושים, יחד עם זאת קשה להאמין שואן לויבן ישרוד עם הצורת התנהלות שלו גם בראיונות.

"טובת המערכת," איך אתה יודע מה טובתה? וכן, אתה זורק רעל בכל פלטפורמה אפשרית. אתה חושב שאכפת לך יותר מאחרים? 

1 דקה לפני, tkui said:

כן אבל יכול להיות שבגלל שדוניס לא עשה מחנה אימון, הגיע מאוחר והיה במרתון של טיסות ומשחקים כל 3 ימים ובכל זאת נתן קמפיין נהדר נגד יריבות קשות באירופה- נתן לו הארכה עד דצמבר

וכאן מהפלייאוף עליון אנחנו לא נראים טוב אז אולי השינוי יגיע מוקדם יותר

כולי תקווה, לא אמרתי שזה לא יכול לקרות רק אמרתי שאני מבין את התסכול והלחץ של האנשים.

14 דקות לפני, Mtamir said:

למען האמת לא זוכר תגובות מדוייקות מאוקטובר שנה שעברה, כן זוכר שלמרות הניצחון המטורף והמוזר על הפועל חיפה בבית (ובגלל ההפסד בחוץ לאשדוד) כבר בתחילת העונה היו קולות רבים שדוניס חייב ללכת. אני לא זוכר שאנשים היו בטוחים שדוניס ישאר ואז הוא פוטר.

אבל בכל מקרה הנקודה שלי היא שגם אז זה היה צריך לקרות באוקטובר ולא בדצמבר,

ובסופו של דבר זה לא מפתיע אותי שעכשיו בדיעבד אנשים יותר זוכרים את העובדה שאפילו ריצה משוגעת של נצחונות רצופים לא הספיקה (היא הספיקה רק לסגור את הבור של דוניס) ובסוף דברים התאזנו כי הדלק נגמר, אז זה ברור שפחות זוכרים שדוניס פוטר ב"פתאומיות" בדצמבר כי זה פשוט לא עזר. בגלל זה צורם להם לראות מצב דומה מאד שמתבשל עם וואן לייבן כי רוצם לתקן משנה שעברה.

זה מטבע האדם לשפוט ולתקן מניסיון ובדיעבד בכדי לצמצם את האפשרות שאותה טעות תקרה שוב. 

אין פה משהו מורכב מדי בהתעוררות (או ב"טילט") של רוב הפורום, הדמיון פשוט חזק מדי. 

אז תיהיה בטילט. זה ממש מזיז לאדם ששם בעונה על מכבי,  את מה שאתה וכל השכונה סביבך שם, תרוויח בכמה דורות הבאים. רמת כדורגל? אתה אוהד מכבי. במקום לשמוח על הנקודה, אתה רק מתבאס. אל תעשה מנוי, נסתדר אה....

19 דקות לפני, tkui said:

גם עם ג'ורדי, אחרי סיום לא צפוי של מאמן, המינוי מאמן נעשה ע"י כלל המערכת (פאקו ווידיגל) להוציא את בוס שג'ורדי הביא

הדוגמאות שנתת מעולות, כי הן מראות בדיוק את ההבדלים בדרך המינוי. עם בוס ג'ורדי היה 100% מנהל מקצועי, ולכן מהר מאוד מונה מאמן מצוין. לעומת זאת, בעונה שאחרי ג'ורדי הפך להיות מאמן זמני, אז מי שהתעסק במינוי המאמן החדש היה אנגלידיס, ואז קבלנו את וידיגל. גם עונה שעברה היה אותו עקרון - לא היה איוש סמכויות ברור, אז מונה מאמן זמני מהצוות המקצועי שהפך לקבוע, ואנחנו רואים את ההשלכות היום.

זה בדיוק מוכיח את השורה התחתונה - כל עוד הניהול שלנו יהיה ברמה מקצועית נמוכה או יעבוד בשיטה של סתימת חורים, אנחנו נשלם על זה במגרש. לכן האופטימיות שלי ביחס ליום שאחרי פטריק מאוד מוגבלת.

8 דקות לפני, המכבייה said:

אז תיהיה בטילט. זה ממש מזיז לאדם ששם בעונה על מכבי,  את מה שאתה וכל השכונה סביבך שם, תרוויח בכמה דורות הבאים. רמת כדורגל? אתה אוהד מכבי. במקום לשמוח על הנקודה, אתה רק מתבאס. אל תעשה מנוי, נסתדר אה....

חיכיתי לתגובה היהירה והלא קשורה שלך גם אליי, ממש קל להוציא את זה ממך,

לא מבין מי אתה ומה אתה חושב שאתה עושה שממרומי גילך מגיב ככה מאחורי מסך מחשב על אנשים כלליים באינטרנט וכמה הם מרוויחים וירוויחו בדורות הבאים כמו ילד קטן.

אני לא בטילט, אני מרוצה מהתוצאה המעולה במשחק חוץ באירופה, ואני שם עלייך זין.

מותר לי להעביר ביקורת על רמת משחק כמו כל אוהד כדורגל בהיסטוריה בערך, לך לישון.

29 דקות לפני, Mtamir said:

חיכיתי לתגובה היהירה והלא קשורה שלך גם אליי, ממש קל להוציא את זה ממך,

לא מבין מי אתה ומה אתה חושב שאתה עושה שממרומי גילך מגיב ככה מאחורי מסך מחשב על אנשים כלליים באינטרנט וכמה הם מרוויחים וירוויחו בדורות הבאים כמו ילד קטן.

אני לא בטילט, אני מרוצה מהתוצאה המעולה במשחק חוץ באירופה, ואני שם עלייך זין.

מותר לי להעביר ביקורת על רמת משחק כמו כל אוהד כדורגל בהיסטוריה בערך, לך לישון.

רק תשמח כשכובשים. אבל באמת. כל השאר זה בונוס. זה קשה לקוף כמוך אבל תשתדל... 

לא מבין למה הוא מתעקש על שני קשרי 50/50 ומעליהם 10. כשיש לך שחקני התקפה שבקושי לוחצים ועושים הגנה זה פשוט לא הגיוני. משחקים עם 6 מעליו שני 50/50 כשכל אחד מהם סוגר ולוחץ את הצד שלו וה6 מחפה מאחור. אחד מה50/50 מנווט את המשחק מימין לשמאל ואחד התקפי יותר ועושה תנועה מקו שני.

ברגע שגלזר וייני משחקים ביחד מאחורה אין באמת מישהו באמצע שיצור את הבטון הזה שיוציא אותנו קדימה.

2 דקות לפני, המכבייה said:

רק תשמח כשכובשים. אבל באמת. כל השאר זה בונוס. זה קשה לקוף כמוך אבל תשתדל... 

תודה על הדאגה, אמשיך לשמוח ולחיות בדרכי,

כשיהיה לך עוד מימד להוסיף לדיון חוץ מ"אתה כנראה מרוויח ותרוויח פחות ממיטש כל ימי חייך" נוכל לנהל שיחה, אני יודע שזה קשה לאדם רדוד וחסר מעוף כמוך אבל תשתדל.

זה אמור להיות

גלזר

גולסה/שחר        ביטון/שמיר

גבי/חוזז                                   קוואס/גררו

פריצה

1 hour ago, Mtamir said:

כולי תקווה, לא אמרתי שזה לא יכול לקרות רק אמרתי שאני מבין את התסכול והלחץ של האנשים.

מסכים

סתם לא הבנתי אותך נכון

52 דקות לפני, duss21 said:

הדוגמאות שנתת מעולות, כי הן מראות בדיוק את ההבדלים בדרך המינוי. עם בוס ג'ורדי היה 100% מנהל מקצועי, ולכן מהר מאוד מונה מאמן מצוין. לעומת זאת, בעונה שאחרי ג'ורדי הפך להיות מאמן זמני, אז מי שהתעסק במינוי המאמן החדש היה אנגלידיס, ואז קבלנו את וידיגל. גם עונה שעברה היה אותו עקרון - לא היה איוש סמכויות ברור, אז מונה מאמן זמני מהצוות המקצועי שהפך לקבוע, ואנחנו רואים את ההשלכות היום.

זה בדיוק מוכיח את השורה התחתונה - כל עוד הניהול שלנו יהיה ברמה מקצועית נמוכה או יעבוד בשיטה של סתימת חורים, אנחנו נשלם על זה במגרש. לכן האופטימיות שלי ביחס ליום שאחרי פטריק מאוד מוגבלת.

מת על ג'ורדי

ועדיין ג'ורדי היה חלק מהמערכת וההחלטה על וידיגל וטס לפורטוגל לראיין אותו

ופאקו היה די מינוי של המערכת (טוריחו הציע אותו)

גם איביץ' (היה הבאה בלעדית של ג'ק) 

ברור שעדיף אוטוריטה שזה העיסוק שלו אבל עדיין למנות צוות אימון לא נראה לי משהו שגדול על מיטש וג'ק, הם יודעים מן הסתם על מה לשים את הדגשים ולהעמיד לעצמם יועצים טובים עמ"נ למצוא צוות אימון שיגרום לנו להיראות כמו בונדסליגה לקלגס ת'ליגה

1 hour ago, Mtamir said:

תודה על הדאגה, אמשיך לשמוח ולחיות בדרכי,

כשיהיה לך עוד מימד להוסיף לדיון חוץ מ"אתה כנראה מרוויח ותרוויח פחות ממיטש כל ימי חייך" נוכל לנהל שיחה, אני יודע שזה קשה לאדם רדוד וחסר מעוף כמוך אבל תשתדל.

אין לי שום בסיס לחשוד במיטש וגם לא לך. אתה אוהד? תיהיה אוהד ולא כל לט דאון שקורה בכדורגל(תמיד) יוציא ממך את רמות הרעל הזאת. פטריק שכיר ולא אוייב האומה. אל תילחם את המלחמות של אתמול. אין עניין אישי כאן.  

לפני7 שעות , המכבייה said:

"טובת המערכת," איך אתה יודע מה טובתה? וכן, אתה זורק רעל בכל פלטפורמה אפשרית. אתה חושב שאכפת לך יותר מאחרים? 

אחרי המשחק אתמול כולם זרקו רעל בכל פלטפורמה אפשרית

איך אמרת אז על דוניס? זה היה נורא.

לפני9 שעות , Mtamir said:

כולם שמחים בגולים, אין קשר בין זה להגבלת דעות על אופן התנהלות, אין לאף אחד מונופול בעניין.

במיוחד שלנגיד שיש ניהול טוב זאת עצימת עיניים ולר צבוסס על כלום. 

לפני10 שעות , קובי השועל said:

לא מבין למה הוא מתעקש על שני קשרי 50/50 ומעליהם 10. כשיש לך שחקני התקפה שבקושי לוחצים ועושים הגנה זה פשוט לא הגיוני. משחקים עם 6 מעליו שני 50/50 כשכל אחד מהם סוגר ולוחץ את הצד שלו וה6 מחפה מאחור. אחד מה50/50 מנווט את המשחק מימין לשמאל ואחד התקפי יותר ועושה תנועה מקו שני.

ברגע שגלזר וייני משחקים ביחד מאחורה אין באמת מישהו באמצע שיצור את הבטון הזה שיוציא אותנו קדימה.

בגדול זה נכון, בפועל אין 2 קשרי 50:50 זמינים ברמה טובה ואחרי שפרץ הלך העמדה הזאת הייתה חייבת חיזוק רציני (לא עדן שמיר). אולי שווה לנסות את גבי בעמדות של ה50-50.

במצב הסגל הנוכחי ובעיקר לאור מצב ההגנה,לדעתי מאמן חייב לנסות ולשקול שיטה של 3 בלמים. 

ספציפית לגבי דן ביטון, לא מבין בשביל מה הביאו אותו בכלל אחרי ששנה שעברה פטריק לא השתמש בו. לא שחקן רע אבל לא מתאים למכבי.

הוא לא יכול לשחק בשלישית קישור חוץ מאשר נגד קבוצות חלשות או במצבי נואשות שזורקים הכל אול אין. אני תוהה אם תפקוד שלו באגף יביא לפחות נזק.