Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

תישאר שם, תישאר שם לא רוצים לשמוע עליך

אדריכל הפיכת מכבי מקבוצה מספר 1 במדינה לקבוצה השלישית בטיבה, הרסת כל חלקה טובה במכבי, מקווה שגולדהאר כבר חסם את המספר שלך יא רמאי לך מאיתנו לך

4 דקות לפני, Elirandani said:

חושב שכולם מבינים שאין לו את היכולת לשפר את מה שיש, וזה יכול להיות יותר גרוע. 

מקווה שרואים את זה במועדון. הגיע הזמן לחתוך את זה.

לא יקרה לפני ינואר לצערי וגם אז אני פסימי.

מאמן הצהובים, פטריק ואן לוון, אמר: "בנינו את המשחק שלנו ובסיום היינו ראויים לשער. במחצית השנייה יצרנו הרבה הזדמנויות שהיו יכולות להסתיים בצורה יותר מדויקת עם כדורי רוחב וריצה לעמדות. היה מספיק זמן לחזור למשחק ומספיק הזדמנויות לשחק את המשחק שלנו"

השער שהגיע משיתוף פעולה של המחליפים אדוארדו גררו ועדן שמיר: "אתה מבצע חילופים כדי לגרום לשינוי במשחק, אני שמח ששני השחקנים האלה היו מעורבים בשער. אני חושב שכל הקבוצה הראתה אופי במחצית השנייה, המחליפים הגיעו עם הרוח הנכונה למגרש כדי לעזור לקבוצה. 4 נקודות מ-2 משחקים? התחלה טובה”.

(וואן)

חבל שמורחים את זה איתו סתם על סמך תוצאות טובות באירופה (בלי להתחשב בנסיבות לתוצאות הטובות והאם הן יכלו להיות טובות יותר),

הליגה כבר בורחת לנו עוד כמה מחזורים ורואים שאין שיפור מטרום העונה ביכולת של הקבוצה.

אבל לפני שמדברים על מי יחליף אותו, מישהו צריך להעיף אותו.

2 דקות לפני, liron981s said:

מאמן הצהובים, פטריק ואן לוון, אמר: "בנינו את המשחק שלנו ובסיום היינו ראויים לשער. במחצית השנייה יצרנו הרבה הזדמנויות שהיו יכולות להסתיים בצורה יותר מדויקת עם כדורי רוחב וריצה לעמדות. היה מספיק זמן לחזור למשחק ומספיק הזדמנויות לשחק את המשחק שלנו"

השער שהגיע משיתוף פעולה של המחליפים אדוארדו גררו ועדן שמיר: "אתה מבצע חילופים כדי לגרום לשינוי במשחק, אני שמח ששני השחקנים האלה היו מעורבים בשער. אני חושב שכל הקבוצה הראתה אופי במחצית השנייה, המחליפים הגיעו עם הרוח הנכונה למגרש כדי לעזור לקבוצה. 4 נקודות מ-2 משחקים? התחלה טובה”.

(וואן)

מהנדס תודעה

17 דקות לפני, Mtamir said:

חבל שמורחים את זה איתו סתם על סמך תוצאות טובות באירופה (בלי להתחשב בנסיבות לתוצאות הטובות והאם הן יכלו להיות טובות יותר),

הליגה כבר בורחת לנו עוד כמה מחזורים ורואים שאין שיפור מטרום העונה ביכולת של הקבוצה.

אבל לפני שמדברים על מי יחליף אותו, מישהו צריך להעיף אותו.

אתם בטילט עליו. כנראה מוצדק. לא חושב שמיטש בכלל קרוב לדעה שלך שמורחים פה משהו... אתה לא יודע משהו שהם לא.

37 דקות לפני, המכבייה said:

אתם בטילט עליו. כנראה מוצדק. לא חושב שמיטש בכלל קרוב לדעה שלך שמורחים פה משהו... אתה לא יודע משהו שהם לא.

אני לא יודע משהו שמיטש לא יודע במכבי זה ברור, אבל מרגיש מניסיון עבר (דוניס בעיקר) שבמקרה הזה של מאמנים מיטש (ברוב המקרים בצדק) יותר מסתכל על תוצאות נטו ונותן משקל כבד לתוצאות באירופה,

ופחות יורד לפרטי פרטים (כמו שהוא עושה בכל דבר אחר במכבי) כשמדובר ביכולת על הדשא, וגם אם הוא כן עושה את זה הוא נותן מרווח תמרון למאמן, שלדעתי בלבד הוא גדול מדי.

זה ידוע שהוא יותר handsoff בנושא הזה. אין פה טילט על אף אחד. 

אבל אני לגמרי מבין את התסכול של אנשים פה שזה קורה כבר עונה שנייה בק טו בק.

44 דקות לפני, המכבייה said:

בניגוד אלינו במכבי סבלניים לכל המתרחש , אבל גם להם בסוף זה יגמר, הראיונות של ואן לויבן לא מוסיפים לו נקודות בכלל

2 דקות לפני, erantheking21 said:

בניגוד אלינו במכבי סבלניים לכל המתרחש , אבל גם להם בסוף זה יגמר, הראיונות של ואן לויבן לא מוסיפים לו נקודות בכלל

התשובות שלו זה פשוט זלזול באינטליגנציה של הקהל. 

מה שהיה שנה שעברה זה קבוצה ששמחה מאוד שדוניס עזב + סגל שחקנים מעולה ומנוסה + אדי השפעה מהסגנון של איביץ' על השחקנים + כוח אינרציה שמשולב עם כוח עליון/מזל עם גולים בדקות הסיום. אבל כמו שראינו זה לא הספיק לאליפות. כן לגביע נגד הפועל (חצי גמר מול חיפה שסוג של לא הייתה במשחק עם ראש מרוכז במשחק האליפות בק"ש). למרות כל מה שכתבתי לא בא לי לקחת לו שום דבר. הוא הרוויח ביושר, מה לעשות. אבל העונה הוא לא הבן אדם שלנו. ראבק צריך מאמן.

עברנו מלהיות קבוצה שסופגת שער וחצי בעונה לקבוצה שסופגת בטון כל משחק.

אני מבין שאיביץ' היה חריג, אבל רבאק יש לך 3 זרים בהגנה+קשר אחורי מספר 1 בארץ, כמה קשה להעביר משחק בלי לספוג?

1 hour ago, Mtamir said:

אני לא יודע משהו שמיטש לא יודע במכבי זה ברור, אבל מרגיש מניסיון עבר (דוניס בעיקר) שבמקרה הזה של מאמנים מיטש (ברוב המקרים בצדק) יותר מסתכל על תוצאות נטו ונותן משקל כבד לתוצאות באירופה,

ופחות יורד לפרטי פרטים (כמו שהוא עושה בכל דבר אחר במכבי) כשמדובר ביכולת על הדשא, וגם אם הוא כן עושה את זה הוא נותן מרווח תמרון למאמן, שלדעתי בלבד הוא גדול מדי.

זאת נשמעת כמו הודעה מדצמבר שנה שעברה.

בסוף, למרות שדוניס גמגם בליגה והצליחה ביג טיים באירופה (אני חושב שזה היה אחד הקמפיינים הכי טובים של מכבי אולי שני רק לזה של סוזה) הוא קיבל טלפון בדצמבר שאמר לו ביי ביי.

מיטש כנראה יודע להיות מעורב כשהוא מרגיש שהגיע הרגע.

חסרה לטעמי במכבי הפונקציה שמתחילה לחפש מאמן היום ומרימה טלפון למיץ' בעוד שבועיים, חסר ג'ורדי.

15 דקות לפני, הילד בן 30 said:

זאת נשמעת כמו הודעה מדצמבר שנה שעברה.

בסוף, למרות שדוניס גמגם בליגה והצליחה ביג טיים באירופה (אני חושב שזה היה אחד הקמפיינים הכי טובים של מכבי אולי שני רק לזה של סוזה) הוא קיבל טלפון בדצמבר שאמר לו ביי ביי.

מיטש כנראה יודע להיות מעורב כשהוא מרגיש שהגיע הרגע.

חסרה לטעמי במכבי הפונקציה שמתחילה לחפש מאמן היום ומרימה טלפון למיץ' בעוד שבועיים, חסר ג'ורדי.

לא הבנתי איך זה שמיטש התקשר בדצמבר (שעכשיו אנחנו נמצאים באוקטובר) סותר את מה שאמרתי, אלא אם כן ניסית להעביר נקודה אחרת.

1 hour ago, erantheking21 said:

מה זה בניגוד אלינו? מי זה אתם ומה ההשפעה שלכם? למה אתה חושב שאדם ששם עשרות מיליונים, פחות אכפת ופחות מבין את מה שאתה מבין? מי אתה בכלל בתמונה הגדולה? עם החב'רה שלך והרעל שאתה שופך ברשתות, טוב שלא קיבלת החלטות בעשור האחרון ואתה גם לא תקבל. אתה מקסימום יכול לא לבוא. לא יחסר למיטש. 

לפני1 שעה , Mtamir said:

אם זה יקרה, זה יקרה. עד אז, אשמח בגולים. תודה. זה לא העניין שלך ושלי.