Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

לפני11 שעות , erantheking21 said:

הוא היה אישיות הזויה , אבל לא בן אדם רע, הוא הונחת פה בקטע של קרבות אגו מאחורי הקלעים זה ברור שג'ורדי לא בחר אותו

עד היום לא ברור לי מה גולדהאר ניסה לעשות שם

הדבר המקצועי שהכי בולט לי לרעה זה 2 קשרי אמצע אחד ליד השני.

מסרס לגמרי את גלזר שאוהב להיות קרוב יותר לבלמים ואת כל הקישור האחורי לעצמו.

שרן כבר לא דינאמי מספיק לתפקיד הקשר, מחצית ראשונה מול חיפה גם היה חלש וביקרתי אותו על זה, וכן נתן מחצית שנייה טובה באותו משחק. כן הוא יכול לשחק בלם עם קריאת המשחק הטובה שלו.

עדן שמיר וגולסה מתאימים הרבה יותר לשחק את ה50-50 ולא את האמצע.

זו מכבי הכי לא מאומנת שהייתה לנו בעשור האחרון. לדעתי.

ברור שחלק מזה, זו תוצאה של שחקנים שהגיעו לפני שעה ולכולם ברור שהם החשובים בסגל.

זה רק מראה עד כמה הוא וההנהלה הייתה זחוחה בניהול הסגל. 

היום שמעתי פודקאסטים עם דסה וריקן והם דיברו על איביץ ועל כמה הוא היה גברי למרות שהוא מציג חזות קשוחה ושלא היה אצלו הנחות באימונים וכל זה.

נראה לי אצל המתחזה הזה השחקנים הולכים באימונים

לפני2 שעות , Brandon Roy said:

זו מכבי הכי לא מאומנת שהייתה לנו בעשור האחרון. לדעתי.

ברור שחלק מזה, זו תוצאה של שחקנים שהגיעו לפני שעה ולכולם ברור שהם החשובים בסגל.

זה רק מראה עד כמה הוא וההנהלה הייתה זחוחה בניהול הסגל. 

"הזחיחות" לא היתה ממש אצלם ולא חסר היה שהם ישימו את המפתחות. זאת גם לא היתה זחיחות כי אם התנהלות רגילה לזמן הזה שבשנה. פטריק וברק לא הראשונים לספוג את זה. פחות מעניין אותי בעלי התפקידים הנוכחיים אלא אי הפקת לקחים מקייצים קודמים. בסוף, שום דבר לא זז אם קנדה לא מאשרת.  

9 דקות לפני, המכבייה said:

"הזחיחות" לא היתה שם ולא חסר היה שהם ישימו את המפתחות. זאת גם לא היתה זחיחות כי אם התנהלות רגילה לזמן הזה שבשנה. פטריק וברק לא הראשונים לספוג את זה. 

אנחנו אמורים להרגיש איזו תחושת נאמנות לברק ופטריק שלא שמו את המפתחות?

מה אתה רומז כאן יואב? שהם מחזיקים את המועדון עם הראש מעל המים?

זו לא המציאות, ואם כן-אוי ואבוי לנו.

1 דקה לפני, קמחי said:

אנחנו אמורים להרגיש איזו תחושת נאמנות לברק ופטריק שלא שמו את המפתחות?

מה אתה רומז כאן יואב? שהם מחזיקים את המועדון עם הראש מעל המים?

זו לא המציאות, ואם כן-אוי ואבוי לנו.

לא, אני אומר שהסיטואציה כמעט גרמה להם ללכת ורק אז זה התחיל להתניע. קרא את ההודעה הערוכה שלי- הם שכירים שעושים את עבודתם(טובים יותר אן פחות, פחות הנקודה). הם לא עושים טובה אבל גם המוניטין שלהם על הגדר. מה קמחי, יוצא להם כסף מהכיס אם שחקנים יחתמו ב1/7? איזה תועלת הם מפיקים מזה? כל דביל בנוף הגליל יכול לסגור עסקאות סהתאם לתקציבו, רק הם לא? זה הכל קנדה. זאת החבילה, אין עולם מושלם ומיטש כנראה לא מיינדד למכבי כמו שאתה ואני היינו רוצים אולי. מיותר לציין שהיתרונות עולים לעין שיעור על החסרונות ויש לי רק הערכה אליו.

4 דקות לפני, המכבייה said:

לא, אני אומר שהסיטואציה כמעט גרמה להם ללכת ורק אז זה התחיל להתניע. קרא את ההודעה הערוכה שלי- הם שכירים שעושים את עבודתם(טובים יותר אן פחות, פחות הנקודה). הם לא עושים טובה אבל גם המוניטין שלהם על הגדר. מה קמחי, יוצא להם כסף מהכיס אם שחקנים יחתמו ב1/7? איזה תועלת הם מפיקים מזה? כל דביל בנוף הגליל יכול לסגור עסקאות סהתאם לתקציבו, רק הם לא? זה הכל קנדה. זאת החבילה, אין עולם מושלם ומיטש כנראה לא מיינדד למכבי כמו שאתה ואני היינו רוצים אולי. מיותר לציין שהיתרונות עולים לעין שיעור על החסרונות ויש לי רק הערכה אליו.

פטריק הוא מאמן לא מספיק טוב.

ברק לא יודע לרתום את הבעלים של המועדון לכדי המוצר שהוא רוצה להעמיד.

לצערנו, אלו חלק מהתכונות שנדרשות במועדון. להיות בעל מקצוע טוב, ולרתום את המערכת ומיטש לדרך שהוא מתווה.

אני מתנצל שאני משווה אותם לאיביץ ומנספורד-אבל הם חוו קשיים דומים במהלך הקדנציה, מאי יכולת או רצון להשקיע בהעברות עקב הפייר פליי לצד שחיקה בחומר האיכותי שקיים במועדון. הם האמינו בתהליך ובצעירים, הם הציגו את האומץ והיושרה המקצועית הנדרשת להתמודד עם המצב. אין רכש נוצץ? יש את הילדים שגדלים כאן במגרש מטר ליד. אין פתרונות מספיקים בעמדות מסויימות? נהיה מספיק מחוייבים וטובים כקבוצה כדי לכסות עליהם.

איביץ לא הציג קבוצה מושלמת, ומנספורד התמודד עם חסמים יותר קשים מבחינה תקציבית ותדמיתית לעומת יצחקי.

ההבדל הוא שהם אנשי מקצוע מהטופ שאפשר להעמיד, ופטריק ויצחקי לא נמצאים שם.

אני לא חושב שאם יועמד מנהל מקצועי או מאמן שיטת העבודה של המועדון תשתנה-שמתבטאת בהרבה איטיות, סחבות ואי תקשורת עם מיטש. אלו שהצליחו במועדון ידעו או להתמודד, או לחבר את מיטש לתהליך שהמועדון מציג. בינתיים, כמו שזה נראה, הם לא משכנעים לא אותנו ולא את מיטש.

19 דקות לפני, קמחי said:

פטריק הוא מאמן לא מספיק טוב.

ברק לא יודע לרתום את הבעלים של המועדון לכדי המוצר שהוא רוצה להעמיד.

לצערנו, אלו חלק מהתכונות שנדרשות במועדון. להיות בעל מקצוע טוב, ולרתום את המערכת ומיטש לדרך שהוא מתווה.

אני מתנצל שאני משווה אותם לאיביץ ומנספורד-אבל הם חוו קשיים דומים במהלך הקדנציה, מאי יכולת או רצון להשקיע בהעברות עקב הפייר פליי לצד שחיקה בחומר האיכותי שקיים במועדון. הם האמינו בתהליך ובצעירים, הם הציגו את האומץ והיושרה המקצועית הנדרשת להתמודד עם המצב. אין רכש נוצץ? יש את הילדים שגדלים כאן במגרש מטר ליד. אין פתרונות מספיקים בעמדות מסויימות? נהיה מספיק מחוייבים וטובים כקבוצה כדי לכסות עליהם.

איביץ לא הציג קבוצה מושלמת, ומנספורד התמודד עם חסמים יותר קשים מבחינה תקציבית ותדמיתית לעומת יצחקי.

ההבדל הוא שהם אנשי מקצוע מהטופ שאפשר להעמיד, ופטריק ויצחקי לא נמצאים שם.

אני לא חושב שאם יועמד מנהל מקצועי או מאמן שיטת העבודה של המועדון תשתנה-שמתבטאת בהרבה איטיות, סחבות ואי תקשורת עם מיטש. אלו שהצליחו במועדון ידעו או להתמודד, או לחבר את מיטש לתהליך שהמועדון מציג. בינתיים, כמו שזה נראה, הם לא משכנעים לא אותנו ולא את מיטש.

פחות משנה לי איכותם כי בסוף הכל מתכנס לבחירה מקנדה. אבל אין נוהלי עבודה מסודרים, אין לוחות זמנים, כל המערכת ממתינה שבועות לאישורים. בן ואיביץ הצליחו רק בקיץ אחד(שהוא תלוי אנרגיה של מיטש ועיסוקיו האחרים, יעני מקרי ). הקיץ השני היה כמו השניים האחרונים ואיביץ דיבר על זה וגם ג'ורדי דיבר על זה. ואם מיטש בחר בהם, אז אנחנו יכולים לדבר לתקרה. אבל גם כדי להפיק את המקסימום מהם, צריכים להיות הוגנים ולתת להם תנאים סבירים. ואם הם לא משכנעים את מיטש באיכותם ולא קורה דבר, אז? אז ככה הוא רוצה וזאת מידת העניין הקיימת אצלו כרגע. סביר להניח שבהכנה רגילה, אתה עם עוד שלוש נקודות והתזמורת היתה מנגנת מנגינות אחרות לגמרי. מי שאישר את כל הרכש המאוחר ממש בדקה ה90 היה מיטש ואחרי קיץ שמכבי פספסה בו המון עסקאות על המתנות ולא בגלל ברק או פטריק. לברק היתה כנראה תוכנית מגירה לכל שלב ותרחיש. ובוא, אם הם שמים את המפתחות, אני לא בטוח שמיטש וג'ק מתארגנים פה מהר על משהו טוב יותר. 

לפני5 שעות , קובי השועל said:

ואנחנו חשבנו שהבעיה הייתה דוניס

דוניס כן היה בעיה. עובדתית הקבוצה ההיא יכלה לקחת אליפות עם מאמן אחר, שהיום הבנו שהוא לא מהגדולים שדרכו בקריית שלום. היה אפשר כמובן להתחזק בקיץ וגם בינואר, אבל המצב שלנו היה טוב יותר. אפילו רק מכח האינרציה.

העונה הסיפור אחר, היה ברור לכולם שההתנהלות הזו בקיץ היא מסלול להתנגשות. הדבר היחיד שגילינו (חלקנו) זה שהמאמן שלנו לא מספיק טוב.

בעניין הויכוח בין המכביה לקמחי, אני עם קמחי. אני חושב שיצחקי הוא גם אחת הבעיות שלנו. ההתנהלות שלו היא ישראלית, במובן הרע של המילה. עובד רק עם סוכנים שהיו מוקצים, אין שקט תעשייתי סביב הקבוצה, העברת מסרים דרך כתבלבים. השאיר פה את טב"ח למרות שהיה ברור לכולם שהוא צריך ללכת. כנ"ל הרננדס. בנה סגל לא מאוזן, למרות שקיבל לא מעט כסף לרכש, אפילו אם בשלב מאוחר של החלון. ההדלפות בקבוצה בשיא. ממה שנאמר לי, בתחילת הקיץ היה במכבי הכאוס הכי גדול בעידן גולדהאר, להוציא את עונת הקורונה מן הסתם. אישית, אני יכול להוסיף גם את סיפור אצילי ומיכה שאני מניח שהרבה לא יסכימו איתי. זה שהוא רוצה להצליח לא רלוונטי לדיון. לא מכיר מישהו שרוצה להיכשל בעבודה שלו, בטח לא אדם שאם לא מיץ' הוא עכשיו מאמן את נערים ג' של הפועל אשקלון.

אליפות לוקחים עם הגנה טובה ועמידה נכונה של ההגנה

ככה היה איביץ' , ככה בכר וככה גם רוני לוי 

מכבי ת"א של היום הרפתקנית, מחפשת בלמים שידעו להניע כדור ולשחק כדורגל מהיר ולצערי הרב רוב הקבוצות מעמידות מולינו מראה ובקלות הורסות לנו את התוכנית משחק, לדוניס היה הצבה גרועה של ההגנה, אבל לפחות היו לו כמה תוכניות מגירה למשחק ההתקפה, לואן לויבן אפילו את זה אין.

24 דקות לפני, erantheking21 said:

אליפות לוקחים עם הגנה טובה ועמידה נכונה של ההגנה

ככה היה איביץ' , ככה בכר וככה גם רוני לוי 

מכבי ת"א של היום הרפתקנית, מחפשת בלמים שידעו להניע כדור ולשחק כדורגל מהיר ולצערי הרב רוב הקבוצות מעמידות מולינו מראה ובקלות הורסות לנו את התוכנית משחק, לדוניס היה הצבה גרועה של ההגנה, אבל לפחות היו לו כמה תוכניות מגירה למשחק ההתקפה, לואן לויבן אפילו את זה אין.

לדוניס לא היה כלום, לשים את בן חיים קשר אמצע זו לא תוכנית ולהעלות את שכטר ובן חיים דקה 89 בטדי זה לא תוכנית. הוא היה שם ארבעה חלוצים ויאללה שכונה 

52 דקות לפני, אלק נילאש said:

דוניס כן היה בעיה. עובדתית הקבוצה ההיא יכלה לקחת אליפות עם מאמן אחר, שהיום הבנו שהוא לא מהגדולים שדרכו בקריית שלום. היה אפשר כמובן להתחזק בקיץ וגם בינואר, אבל המצב שלנו היה טוב יותר. אפילו רק מכח האינרציה.

העונה הסיפור אחר, היה ברור לכולם שההתנהלות הזו בקיץ היא מסלול להתנגשות. הדבר היחיד שגילינו (חלקנו) זה שהמאמן שלנו לא מספיק טוב.

בעניין הויכוח בין המכביה לקמחי, אני עם קמחי. אני חושב שיצחקי הוא גם אחת הבעיות שלנו. ההתנהלות שלו היא ישראלית, במובן הרע של המילה. עובד רק עם סוכנים שהיו מוקצים, אין שקט תעשייתי סביב הקבוצה, העברת מסרים דרך כתבלבים. השאיר פה את טב"ח למרות שהיה ברור לכולם שהוא צריך ללכת. כנ"ל הרננדס. בנה סגל לא מאוזן, למרות שקיבל לא מעט כסף לרכש, אפילו אם בשלב מאוחר של החלון. ההדלפות בקבוצה בשיא. ממה שנאמר לי, בתחילת הקיץ היה במכבי הכאוס הכי גדול בעידן גולדהאר, להוציא את עונת הקורונה מן הסתם. אישית, אני יכול להוסיף גם את סיפור אצילי ומיכה שאני מניח שהרבה לא יסכימו איתי. זה שהוא רוצה להצליח לא רלוונטי לדיון. לא מכיר מישהו שרוצה להיכשל בעבודה שלו, בטח לא אדם שאם לא מיץ' הוא עכשיו מאמן את נערים ג' של הפועל אשקלון.

אין שום ויכוח- אם יצחקי רע ונשאר, זה מספר את סיפור קנדה בעצמו. אני לא יודע אם יצחקי רע, אני יודע שהם כמעט הלכו כי לאף אחד לא היה אכפת מי יגיע כשהליגה אוטוטו מתחילה. ועובדה היא שהגיע רכש טוב גם בשלב המאוחר. זה לא נזקף לרעתו של ברק. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

אין שום ויכוח- אם יצחקי רע ונשאר, זה מספר את סיפור קנדה בעצמו. אני לא יודע אם יצחקי רע, אני יודע שהם כמעט הלכו כי לאף אחד לא היה אכפת מי יגיע כשהליגה אוטוטו מתחילה. ועובדה היא שהגיע רכש טוב גם בשלב המאוחר. זה לא נזקף לרעתו של ברק. 

תרשה לי לא להאמין לסיפור הזה שלאף אחד לא היה אכפת מי יגיע. כרגיל במכבי עסקאות נמרחות, זה לא אומר שלא אכפת, זו דרך ההתנהלות. 

7 דקות לפני, Keano said:

תרשה לי לא להאמין לסיפור הזה שלאף אחד לא היה אכפת מי יגיע. כרגיל במכבי עסקאות נמרחות, זה לא אומר שלא אכפת, זו דרך ההתנהלות. 

יצחקי קיבל מינוי רשמי לפני כמה חודשים, פטריק הוחתם לשנתיים לפני כמה חודשים. הדעה הרווחת בקהל כבר אז היתה שהם לא מתאימים. הכל מתכנס לקנדה ולהחלטות של מיטש ולזמן שיש לו להתעסק במכבי. אז מה זה אומר? זה פשוט מדבר ווליום בפני עצמו. לא יודע כמה הם טובים או לא אבל הם הסובלים העיקריים מההכנה וההמתנות. אם הם לא טובים, מיטש אמור לדעת. 

6 דקות לפני, המכבייה said:

יצחקי קיבל מינוי רשמי לפני כמה חודשים, פטריק הוחתם לשנתיים לפני כמה חודשים. הדעה הרווחת בקהל כבר אז היתה שהם לא מתאימים. הכל מתכנס לקנדה ולהחלטות של מיטש ולזמן שיש לו להתעסק במכבי. אז מה זה אומר? זה פשוט מדבר ווליום בפני עצמו. לא יודע כמה הם טובים או לא אבל הם הסובלים העיקריים מההכנה וההמתנות. אם הם לא טובים, מיטש אמור לדעת. 

הוא פשוט נותן להם מספיק קרדיט כדי להבין אם הם טובים או לא, אם היכולת תמשיך ככה הם יילכו הביתה.

8 דקות לפני, Keano said:

הוא פשוט נותן להם מספיק קרדיט כדי להבין אם הם טובים או לא, אם היכולת תמשיך ככה הם יילכו הביתה.

הבנתי. אפשר היה באותה מידה לבחור את מאמן נערים ג להיות האחראי המקצועי ולראות. אוקיי. זה מדבר את הווליום שלו. בעיני לפחות. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

הבנתי. אפשר היה באותה מידה לבחור את מאמן נערים ג להיות האחראי המקצועי ולראות. אוקיי. זה מדבר את הווליום שלו. בעיני לפחות. 

איך זה דומה? יצחקי שנתיים לומד את התפקיד מאנשי מקצוע הכי טובים שהיו פה ויוצא להשתלמויות,

פטריק עשה דבר או שניים בקריירה שלו והרוויח את הקרדיט הזה בעונה שעברה, לפחות מבחינת מיטש.

4 דקות לפני, Keano said:

איך זה דומה? יצחקי שנתיים לומד את התפקיד מאנשי מקצוע הכי טובים שהיו פה ויוצא להשתלמויות,

פטריק עשה דבר או שניים בקריירה שלו והרוויח את הקרדיט הזה בעונה שעברה, לפחות מבחינת מיטש.

מכבי היא תחנתו הראשונה של פטריק באימון בוגרים. יצחקי אחראי על הרכש. תעזור להם להצליח? תעשה את המינימום ותאשר להביא אנשים בזמן? אם זאת ההתנהלות, אז אפשר להוריד ציפיות וזה מה שיש. האם זה דומה לתנופה שהיתה פה לפני כמה שנים? לא. אז אפשר ורצוי להשלים עם זה. ככה זה מתנהל וזהו. זה כבר פחות משנה מי מאייש את התפקידים. רק להיות כנים עם המציאות וזהו.