Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

‏‎פטריק ממש לא עזר לנו אתמול אבל חוסר האגרסיביות בחצי הראשון הוא כתם לכל מי ששיחק אתמול. צריך לב כדי לנצח משחקי חוץ קשים ודווקא חדר המנועים שלנו הכשיל אותנו ביג טיים. פחות משנה ההוראה הטקטית אם אתה מפסיד כל כדור גבולי ליריב. משחק ששרן ודן לא ימסגרו באלבום לצערי...

51 דקות לפני, המכבייה said:

‏‎פטריק ממש לא עזר לנו אתמול אבל חוסר האגרסיביות בחצי הראשון הוא כתם לכל מי ששיחק אתמול. צריך לב כדי לנצח משחקי חוץ קשים ודווקא חדר המנועים שלנו הכשיל אותנו ביג טיים. פחות משנה ההוראה הטקטית אם אתה מפסיד כל כדור גבולי ליריב. משחק ששרן ודן לא ימסגרו באלבום לצערי...

קיבלנו גול ראשון מוקדם מאוד וזה משום מה הכניס את השחקנים שלנו לסוג של הלם (ונתן לשחקנים שלהם דרייב גדול עם הקהל הביתי). לא מתאים לשרן וגלזר המנוסים להיכנס ככה להלם. יחד עם זאת, האשם הראשי זה המאמן. דן ביטון במשחק רע, היה מתבקש להעביר את קניקובסקי ל 10 כדי לנסות להכניס פלפל בקישור. אפשר לנסות לשנות מערכים ולעשות משהו יצירתי. במקום זה המאמן החליף שחקן-בשחקן ספסל באותה העמדה בלי לשנות כלום

3 דקות לפני, snufkin said:

קיבלנו גול ראשון מוקדם מאוד וזה משום מה הכניס את השחקנים שלנו לסוג של הלם (ונתן לשחקנים שלהם דרייב גדול עם הקהל הביתי). לא מתאים לשרן וגלזר המנוסים להיכנס ככה להלם. יחד עם זאת, האשם הראשי זה המאמן. דן ביטון במשחק רע, היה מתבקש להעביר את קניקובסקי ל 10 כדי לנסות להכניס פלפל בקישור. אפשר לנסות לשנות מערכים ולעשות משהו יצירתי. במקום זה המאמן החליף שחקן-בשחקן ספסל באותה העמדה בלי לשנות כלום

פטריק הוא בעיה ידועה ומתועדת. אין לי ויכוח על זה. גלזר ושרן אשכרה היו בהלם. באסה אבל גם דברים כאלה קורים. 

59 דקות לפני, המכבייה said:

זה נכון ויחד עם זאת תפקידו של מאמן זה לזהות את הלקות ולעשות התאמות. גם אם זה אומר להוציא את גלזר או שרן. זה פשוט משהו שבוא נודה על האמת לא מאפיין את ואן לובן. זה ללכת עם הראש בקיר בצפייה שמשהו יסתדר. יש שחקנים שפתחו לא טוב? יאללה שיעשה שינוי. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

פטריק הוא בעיה ידועה ומתועדת. אין לי ויכוח על זה. גלזר ושרן אשכרה היו בהלם. באסה אבל גם דברים כאלה קורים. 

קבל ביטול על ההודעה הקודמת שלי

לפני2 שעות , עידן מוסקונה said:

מעניין כמה עמודים עוד יהיו בנושא הזה עד שיעשו לנו טובה ויראו לו את הדרך החוצה.

כל עוד אין כוח במועדון שיפטר אותו הוא ימשיך לעשות מה שהוא רוצה.

10 דקות לפני, המכבייה said:

זה לא היה הלם כמו שכולם היו אבודים על המגרש בלי רועה. אפשר להיות בהלם דקה שתיים אחרי גול לא משחק שלם. 

1 דקה לפני, הנדון said:

השאלה מה הוא רוצה? לא ברור מה הקטע שלו.

ובאמת מעניין אותי איך הסיפור הזה עבד בעונה שעברה שניצחנו ב13 מתוך 14 משחקים ברצף, כי זה לא משחק או שניים שזה עניין של החלפת מאמן, באמת שלא ברור לי.

1 דקה לפני, עידן מוסקונה said:

ובאמת מעניין אותי איך הסיפור הזה עבד בעונה שעברה שניצחנו ב13 מתוך 14 משחקים ברצף, כי זה לא משחק או שניים שזה עניין של החלפת מאמן, באמת שלא ברור לי.

גם שם היו עקיצות בתוספת הזמן בנוסף לזה שדור פרץ סחב את הקבוצה. 

3 דקות לפני, הנדון said:

מזתומרת אין כח? מיטש היחיד שמפטר מאמנים, גם בתקופת ג'ורדי. 

1 דקה לפני, עידן מוסקונה said:

האמת שגם ברצף של ה13 מ14 לא זכור לי שהרשמנו יותר מדי, בעיקר יכולת אישית משוגעת של דור פרץ עד שגם הוא נסחט בפלייאוף.

2 דקות לפני, הנדון said:

גם שם היו עקיצות בתוספת הזמן בנוסף לזה שדור פרץ סחב את הקבוצה. 

1 דקה לפני, AvielMaccabi4 said:

האמת שגם ברצף של ה13 מ14 לא זכור לי שהרשמנו יותר מדי, בעיקר יכולת אישית משוגעת של דור פרץ עד שגם הוא נסחט בפלייאוף.

אין ספק שהיה גם מזל בחלק מהניצחונות ויכולת מטורפת של דור פרץ, אבל עדיין 13 ניצחונות מתוך 14 משחקים זה לא משהו בשגרה, פתאום מאז תחילת הפלייאוף בעונה שעברה ועד עכשיו כלום ושום דבר

Just now, עידן מוסקונה said:

אין ספק שהיה גם מזל בחלק מהניצחונות ויכולת מטורפת של דור פרץ, אבל עדיין 13 ניצחונות מתוך 14 משחקים זה לא משהו בשגרה, פתאום מאז תחילת הפלייאוף בעונה שעברה ועד עכשיו כלום ושום דבר

הכל התחיל ברגע שהקהל חזר :) 

7 דקות לפני, הנדון said:

זה לא היה הלם כמו שכולם היו אבודים על המגרש בלי רועה. אפשר להיות בהלם דקה שתיים אחרי גול לא משחק שלם. 

נותן הנחה לחדשים שמשחקים בטרנר פעם ראשונה כשחקני מכבי ולדניאל. אני גם לא תולה את שרן ודן בכיכר העיר. יש גם ימים כאלה ואני סומך על הביקורת העצמית שלהם. 

25 דקות לפני, הנדון said:

זה שילוב של השניים. גם נגד חיפה לא היה רועה אבל היה מומנט טוב אחרי גול מוקדם שלנו ודחיפה של הקהל. בטרנר היה הפוך, גול שלהם ומומנט עם הקהל. שרן וגלזר הפסידו כמעט כל מאבק על כדור גבולי וזה פתח הרבה שטחים לב"ש לתקוף וכל התקפה כזו הגבירה להם ביטחון... כמובן שהמאמן היה חייב להגיב מוקדם יותר ואחרת לגמרי. אם ביטון במשחק לא טוב, תכניס את גבי ל 10, תשנה משהו בקישור האנמי. אם סוגרים את קובאס בשמירה כפולה קבוע בכל התקפה שלנו, אל תתעקש ללכת דרך המגן לקובאס, תנסה להעביר את כובד המשחק לאמצע או לצד השני ועוד.. לא ראינו מזה כלום. היה נראה שואן לייבן היה בהלם כמו השחקנים

לפני1 שעה , המכבייה said:

לדעתי גם זה על פטריק. משחק הלחץ של מכבי לא קיים. זה משהו שהיה שבוע שלם לעבוד עליו. 

אם מכל השחקנים ששיחקו אתמול אפשר להגיד שרק לשוער לא היה משחק רע (ואולי גם לזאדה) זה אומר שיש בעיה במאמן. 

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לדעתי גם זה על פטריק. משחק הלחץ של מכבי לא קיים. זה משהו שהיה שבוע שלם לעבוד עליו. 

אם מכל השחקנים ששיחקו אתמול אפשר להגיד שרק לשוער לא היה משחק רע (ואולי גם לזאדה) זה אומר שיש בעיה במאמן. 

סביר מאד להניח. אתמול הרגשתי לט דאון גם מהשחקנים. יום נוראי במשרד כמעט לכולם. 

4 דקות לפני, tomer958 said:

קוויתי לקום בבוקר ולראות שהוא פוטר

במקום זה אני רואה פוש על חנציס

#עדמתיפטריק

תחשוב חיובי,לפחות בנתיים לא איבדנו את חנצ'יס בחינם.