Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נו באמת. למה שהוא יבוא לפה ויעזוב קבוצה שלקחה שתי אליפויות בשנתיים ושנותנים לו שם כל מה שהוא רוצה (כולל להחתים שחקן כי הוא הפסיד למכבי)? כדי להגיע לפה ושיביאו לו שחקנים בסוף אוגוסט? 

כי אנחנו מכבי. אין באמת לשכונה בחיפה איך להתחרות איתנו כמועדון. כל מה שכתבת כאן זה ילדותי. אם מכבי תתן הצעה הוא ירוץ אלינו

מיץ׳ לא יפטר אותו בקרוב, אולי רק לקראת חנוכה

הבעיה היא שאז הקבוצה תיהיה בבור עם נזק רב.

מיץ׳ נוטה להתערב רק אחרי פרק זמן מסויים או שבאמת יש קטסטרופה. סבלנות זה דבר טוב אבל אובר סבלנות יכולה לפגוע ולעשות את הדבר ההפוך.

16 דקות לפני, snufkin said:

כי אנחנו מכבי. אין באמת לשכונה בחיפה איך להתחרות איתנו כמועדון. כל מה שכתבת כאן זה ילדותי. אם מכבי תתן הצעה הוא ירוץ אלינו

לחשוב שהוא יבוא לפה זה יותר ילדותי. אם חיפה תראה שמכבי מציעה כסף היא תציע יותר. אין להם בעיה של כסף.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לחשוב שהוא יבוא לפה זה יותר ילדותי. אם חיפה תראה שמכבי מציעה כסף היא תציע יותר. אין להם בעיה של כסף.

יום אחד, אנשים יטרחו לבדוק את ההון של משפחת שחר וברקת ותבין שאנחנו לא לבד במשחק

זה ברור שיש לנו בעיה כלשהי על הקווים.

אבל צריך להיות חכמים בהתנהלות ובחירת המאמן הבא.

אגב אני בהחלט סבור שעם ואן לוון והסגל הקיים אפשר לצאת לריצה יפה במשחקים הנוחים הקרובים בליגה.

התפקיד של מקבלי ההחלטות מלמעלה זה להכין כעת את האלטרנטיבות ולהוציא אותם לפועל בבוא העת.

לשים עכשיו איזה ניר לוין כזה לא ייתן כלום.

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הפריזמה שאתה רואה דרכה כל כך צרה וזה מאוד עיכבי אצלך, כאילו החיים זה באמת משחק מנג'ר. תהיה בריא

16 דקות לפני, snufkin said:

הפריזמה שאתה רואה דרכה כל כך צרה וזה מאוד עיכבי אצלך, כאילו החיים זה באמת משחק מנג'ר. תהיה בריא

חחחחח אתה חושב שזה אפשרי שבכר יבוא לפה בסוף העונה ואני חושב כאילו החיים הם מנג׳ר? אתה שומע את עצמך?

לפני2 שעות , R24 said:

האמת שלא ראיתי את התגובות עד עכשיו ובלי קשר להפסד היום, כן זה בעייתי כי זה ברור שהוא לא מאמן ואם הנצחון הזה על חיפה קנה לו עוד 3-4 משחקים שנפסיד עוד נקודות חשובות בליגה ובאירופה אז כן המצב בעייתי. 

ואם הוא איכשהוא פתאום יהפוך להיות מאמן מצוין וניקח אליפות איתו כמובן שאני אהיה מאושר, והייתי מאושר אחרי הנצחון על חיפה, אבל לחשוב שהמצב סבבה ואין פה בעיה זה להיות עיוור.

אישית אני מקווה שהפיטורים יגיעו כמה שיותר מהר כדי שיהיה כמה שפחות נזק.

גם עם דוניס חבר'ה פה הגנו עליו והיו נגד פיטוריו, אמרו "אבל הוא העלה אותנו לאירופה"  ובסוף ראיתם לאיזה בור הוא הכניס אותנו בליגה..

צריך לפטר מאמן רע גם אחרי נצחונות

ואני יודע שלא התכוונת לכתוב נגד ניצחון אלא פשוט נגד פטריק

בקיצור עזוב למי יש כח הלילה להתעסק בדיוני סרק האלו

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חחחחח אתה חושב שזה אפשרי שבכר יבוא לפה בסוף העונה ואני חושב כאילו החיים הם מנג׳ר? אתה שומע את עצמך?

אתה לגמרי בטוח שהחיים זה מנג'ר וזה מתבטא כמעט בכל הודעה הזויה שלך, לאורך כל הקיץ וכל מליארד ההודעות שכתבת כאן והורדת את הרמה מתחת לתגובות פייסבוק (לא פעם ראשונה שההודעות שלך מץחילות והרבה פעמים גם מסתיימות ב"חחח" דבילי ורמת כתיבה של ילד בן 16)  חבל, פעם היו כאן דיונים רציניים יותר מ"תביאו עוד רכש"

Just now, snufkin said:

אתה לגמרי בטוח שהחיים זה מנג'ר וזה מתבטא כמעט בכל הודעה הזויה שלך, לאורך כל הקיץ וכל מליארד ההודעות שכתבת כאן והורדת את הרמה מתחת לתגובות פייסבוק (לא פעם ראשונה שההודעות שלך מץחילות והרבה פעמים גם מסתיימות ב"חחח" דבילי ורמת כתיבה של ילד בן 16)  חבל, פעם היו כאן דיונים רציניים יותר מ"תביאו עוד רכש"

מי שמדבר… רק בריאות אחי

Just now, snufkin said:

"מי שמדבר". מ.ש.ל, אתה לא מסוגל ליותר מרמה של גיל 16. 

תראה אני יודע שאתה כועס כי אתה מבין כמה טיפשי היה לרשום שאפשר להביא את בכר בסוף העונה, אבל במקום להודות שטעית, אתה רק ממשיך וזה מוציא אותך יותר מפגר. עדיף שתשתוק. או שתגיד שמכבי צריכה לתת לאצילי מיליון יורו לעונה והוא יבוא לפה? זה אפשרי לא?

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

תראה אני יודע שאתה כועס כי אתה מבין כמה טיפשי היה לרשום שאפשר להביא את בכר בסוף העונה, אבל במקום להודות שטעית, אתה רק ממשיך וזה מוציא אותך יותר מפגר. עדיף שתשתוק. או שתגיד שמכבי צריכה לתת לאצילי מיליון יורו לעונה והוא יבוא לפה? זה אפשרי לא?

ילד טיפש, תמשיך לשחק במנג'ר ולהוציא מליון הודעות תיסכול למה מכבי לא מחתימים כל ישראלי גנרי במליארד או לכתוב הודעות "חחח" כמו ילדה עם קוקיות באינסטגרם ושחרר מההודעות שלי. ילד אפס כמוך שהצטרף לפורום שלשום וחושב שהוא מוריניו במנג'ר לא ישתיק כאן אף אחד ואם תמשיך ככה אתה תעוף מכאן על טיל

8 דקות לפני, snufkin said:

ילד טיפש, תמשיך לשחק במנג'ר ולהוציא מליון הודעות תיסכול למה מכבי לא מחתימים כל ישראלי גנרי במליארד או לכתוב הודעות "חחח" כמו ילדה עם קוקיות באינסטגרם ושחרר מההודעות שלי. ילד אפס כמוך שהצטרף לפורום שלשום וחושב שהוא מוריניו במנג'ר לא ישתיק כאן אף אחד ואם תמשיך ככה אתה תעוף מכאן על טיל

תוסיף עוד קצת מילים עם השורש י.ל.ד לא רשמת מספיק… חלילה לא משתיק אף אחד, אני איתך. לדעתי גם אפשר לצרף את נטע לביא. מסיים חוזה בסוף העונה. תציע לו 750 אלף יורו לעונה והוא יגיע ביחד עם אצילי ובכר. אולי כדאי לעשות גם מהלך על חזיזה?

אני לא יודע מתי הוא יפוטר,  אני רק יודע שאם המערכת הייתה ממשיכה להיצמד לעקרונותיה היה פה עכשיו מנהל מקצועי שבועט אותו וממנה מישהו אחר.

יתרה מכך, סביר שלא ממנים את פטריק בכלל למאמן  

מגיע לו ללכת לא רק בגלל שנראים רע, אלא גם בגלל שהוא מממש 0 מהפוטנציאל של המחלקה שהוא עמד בראשה חמש שנים.

ביי פטריק, ומיץ' זה הזמן למצוא את הגורדי הבא 

1 hour ago, הילד בן 30 said:

אני לא יודע מתי הוא יפוטר,  אני רק יודע שעם המערכת הייתה ממשיכה להיצמד לעקרונותיה היה פה עכשיו מנהל מקצועי שבועט אותו וממנה מישהו אחר.

יתרה מכך, סביר שלא ממנים את םטריק בכלל למאמן  

מגיע לו ללכת לא רק בגלל שנראים רע, אלא גם בגלל שהוא מממש 0 מהפוטנציאל של המחלקה שהוא עמד בראשה חמש שנים.

ביי פטריק, ומיץ' זה הזמן למצוא את הגורדי הבא 

בעיני אין שום קשר למימוש הפוטנציאל של מחלקת הנוער בשלב זה.

הבעיה היותר משמעותית זה אי מימוש פוטנציאל הסגל שלו. 

מעולם לא ראיתי במכבי מאמן שהוא כזה שילוב בין יכולת אימון גרועה, חוסר גמישות וניהול סגל מחפיר. מעולם.

וידיגל, דוניס, שוטא, ג'ורדי, כולם כיבדו יותר את המקצוע מהעצלן המביך הזה שמזיק למועדון בצורה שלא תתואר.