Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

2 דקות לפני, אקיטה said:

מדהים אותי שהכניס את בלטקסה במקום להעביר את ייני שהיה חלש היום בקישור ולתת עוד קצת שקט להגנה, ולהכניס את שמיר.

גם נראה שמשום מה הוא מחליט לשרוף גם את גררו בנוסף לעידו שחר וחנצ'יס, מסכנים, באמת. וגררו אם צריך סדרת חינוך סבבה, אבל אין באמת ניהול סגל עם עקרונות מסוימים וזה נראה שהוא עושה הכל לדחוק בצעירים שלנו החוצה.

הא וכמובן הקבוצה לא מאומנת בכלום בערך.

זה בדיוק מה שחשבתי ברגע הפציעה של נחמיאס לגביי שמיר וייני.

אופציה שנייה הייתה להכניס את פיבן כבלם, שהוא בלם טוב והרבה יותר טוב מבלטקסה

אבל הוא כרגיל חושב מוזר ולא מבין את המצב

2 דקות לפני, Lahav8 said:

אנשים פה חיים בסרט רציני. נראה לכם שיפטרו פה מאמן במחזור 4???

לא חיים בסרט, פשוט מקווים ומפנטזים שזה יקרה.

יודעים שזה כנראה לא יקרה

בכל מקרה, אין מצב שהוא נשאר עד סוף החוזה שלו פה, אפילו לא עד אמצע העונה הנוכחית.

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

זה בדיוק מה שחשבתי ברגע הפציעה של נחמיאס לגביי שמיר וייני.

אופציה שנייה הייתה להכניס את פיבן כבלם, שהוא בלם טוב והרבה יותר טוב מבלטקסה

אבל הוא כרגיל חושב מוזר ולא מבין את המצב

בפיגור 1-0 כאשר רואים בבירור שאין אמצע למכבי, המהלך הכי מתבקש היה להוריד אותו להגנה כשנחמיאס נפצע. 

זה מעבר לחילוף, זה מה שאתה משדר לקבוצה.

4 דקות לפני, Lahav8 said:

לא נראה לי שמישהו חושב שזה יקרה, סתם משאלת לב

לדעתי מהלך ששווה להשקיע עליו המון כסף אבל ברור לי שזה לא יקרה

11 דקות לפני, Keano said:

עוד פעם הגניבת דעת הזאת, מחשבים מאיפה שנוח להם, בלי ה13 מה14 שהיה לפני

מה לעשות שמומנטום שלילי אצל מאמן זה לא כמו בצורת של חלוץ ולרוב זה נגמר בפיטורים, גדולים ממנו הלכו הביתה אחריי רצף גרוע.

1 דקה לפני, yuri said:

ונראה לכם שאיביץ יסכים לחזור ???

זה השם שקופץ פה לכולם אוטומטית, מובן גם למה.

אם לא איביץ, יש בשוק הרבה מאמנים טובים.

ניהול משחק בושה. 

נחמיאס נפצע תוריד את ייני לבלם ותכניס את שמיר לקישור. 

מחכה עם החילופים עד שהמשחק כבר מת ושרף את גררו כאילו יש לו אופציות יותר טובות על הספסל.

באופן כללי הופעה מזוויעה של הקבוצה ב״ש לחצו ולקחו כל מאבק אחרי ששיחקו 90 דק באמצע שבוע, היה לו שבוע להעמיד את הקבוצה אחרי ניצחון גדול ופשוט כלום חתיכת כלומניק.

Just now, AvielMaccabi4 said:

מה לעשות שמומנטום שלילי אצל מאמן זה לא כמו בצורת של חלוץ ולרוב זה נגמר בפיטורים, גדולים ממנו הלכו הביתה אחריי רצף גרוע.

יש הבדל בין העונה שעברה לעונה הזאת, זאת קבוצה חדשה, לא צריך לחבר את הרצף הזה. 

1 דקה לפני, Keano said:

יש הבדל בין העונה שעברה לעונה הזאת, זאת קבוצה חדשה, לא צריך לחבר את הרצף הזה. 

לא, לא צריך

כן צריך לפטר את המאמן הזה

ממש שונא אותו. בחיים לא שנאתי מאמן מאז איווניר. שוטא ווידיגאל בעיקר הצחיקו אותי ועל דוניס ריחמתי. אותו אני ממש שונא. 

שרן ייני היה במשחק זוועה. קורה בגילו. למה לא להחליף אותו במחצית יא חמור?? איך הוא מסיים 90 דקות וכל הרביעייה הקדמית (ביטון, קוואס, קניקובסקי ופריצה) מוחלפים??? מה עובר במוח העקשן שלו? 

נחמיאס צריך חילוף, איך אתה לא חושב לשים את שרן בלם ולהכניס את שמיר למרות שכל אוהד מכבי צעק את זה?? רוצה להכניס את שמיר? למה לא להוציא את שרן וכן להוציא את ביטון בזמן שהקבוצה בפיגור של שני שערים? רוצה להכניס את אלמוג? למה להוציא את קניקובסקי ולא את ייני ולהעביר את גבי לקישור?

אפס חשיבה מחוץ לקופסא. מתחזה על הקווים. נוכל שמעולם לא אימן ולעולם לא יאמן אחרי שנזרוק אותו בשעה טובה. 

ברור לכולנו שהוא לא ילך הביתה בקרוב, אבל ראינו שההנהלה חזרה להתנהל מלחץ של אוהדים והתפקיד שלנו זה לשיר לו להתפטר במשחקים ולכתוב ברשתות. אם צריך גם להגיב על הסטורים המביכים שלו שיזדיין מפה כבר. 

השלמתי עם זה שאיבדנו אליפות, אבל לפחות תנו להינות מכדורגל וצעירים ראבק.

גרם לרוני לוי להראות מוריניו היום.

אם בכר לא מתחכם שבוע שעבר סיכוי טוב שבסוף המשחק הזה האוהדים היו מחכים בקריית שלום לדרוש את הראש שלו.

כל מי שיש לו הבנה מינימאלית בכדורגל ידע שרוני לוי הולך לשים את כל הז'יטונים על הצד הימני שלנו. כולם, חוץ מפטריק. מילא פתחת עם הרכב ומערך שמשדר אופטימיות (או חוסר חיבור למציאות), איך אתה לא בא עם פתרון למקרה שהתכנית שלך לא תעבוד? שום שינוי מערך, שום שינוי פנימי בתפקודים, חילופי שחקנים... כלום. נפצע נחמיאס, קיבלת הזדמנות להוריד את ייני אחורה ולהכניס את שמיר שייתן חיפוי לאגף, מה אתה עושה? ממשיך בשבלונה. מייאש.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

ממש שונא אותו. בחיים לא שנאתי מאמן. שוטא ווידיגאל בעיקר הצחיקו אותי ועל דוניס ריחמתי. אותו אני ממש שונא. 

שרן ייני היה במשחק זוועה. קורה בגילו. למה לא להחליף אותו במחצית יא חמור?? איך הוא מסיים 90 דקות וכל הרביעייה הקדמית (ביטון, קוואס, קניקובסקי ופריצה) מוחלפים??? מה עובר במוח העקשן שלו? 

נחמיאס צריך חילוף, איך אתה לא חושב לשים את שרן בלם ולהכניס את שמיר למרות שכל אוהד מכבי צעק את זה?? רוצה להכניס את שמיר? למה לא להוציא את שרן וכן להוציא את ביטון בזמן שהקבוצה בפיגור של שני שערים? רוצה להכניס את אלמוג? למה להוציא את קניקובסקי ולא את ייני ולהעביר את גבי לקישור?

אפס חשיבה מחוץ לקופסא. מתחזה על הקווים. נוכל שמעולם לא אימן ולעולם לא יאמן אחרי שנזרוק אותו בשעה טובה. 

ברור לכולנו שהוא לא ילך הביתה בקרוב, אבל ראינו שההנהלה חזרה להתנהל מלחץ של אוהדים והתפקיד שלנו זה לשיר לו להתפטר במשחקים ולכתוב ברשתות. אם צריך גם להגיב על הסטורים המביכים שלו שיזדיין מפה כבר. 

השלמתי עם זה שאיבדנו אליפות, אבל לפחות תנו להינות מכדורגל וצעירים ראבק.

חוץ מהמשפט האחרון פשוט כל מילה

לגבי המשפט האחרון אני עוד חושב שאפשר להוציא משהו העונה, בטח להתמודד, אנחנו כולה מחזור 4 ויש סגל טוב לדעתי

Just now, קובי החולוני said:

חוץ מהמשפט האחרון פשוט כל מילה

לגבי המשפט האחרון אני עוד חושב שאפשר להוציא משהו העונה, בטח להתמודד, אנחנו כולה מחזור 4 ויש סגל טוב לדעתי

עם מאמן כזה לא תוציא כלום מהעונה הזאת ולא משנה באיזה מחזור אנחנו (בלי קשר לאיכות הסגל).

אם נתעלם מעניין הבלם, שרן ייני חושך ועדן שמיר היה חייב להיכנס במקומו לפחות במחצית, ביטון זוועה ים איבודים תוציא אותו, שים את קניקובסקי באמצע ותכניס את חוזז. מה האפס הזה עושה? משאיר קישור של ייני ושמיר, כמה איטייות

מדהים איך כל אוהד,כנראה אף אחד מהם לא מתפרנס ממשהו שקשור לאימון שחקנים,קלט שהמהלך התבקש זה להוריד את ייני לשחק בלם ולהכניס את שחר/שמיר.

רק הוא הבין להכניס את בלטקסה

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

עם מאמן כזה לא תוציא כלום מהעונה הזאת ולא משנה באיזה מחזור אנחנו (בלי קשר לאיכות הסגל).

עם המאמן הזה זה לא יקרה

אני מחכה לפיטורים, השאלה מתי זה יגיע

הראיונות שלו אחרי המשחקים יותר הזיה מהניהול משחק שלו, מה הוא חושב שכולם מטומטמים ? " לא נפלנו מהיריב היום " 

אשכרה בלנדר הולנדי 

17 דקות לפני, Lahav8 said:

די כבר עם זה נו. אז מה עדיף במחזור 18 שנהיה במאבק על פלייאוף עליון?