Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

למרות הניצחון זה נראה שהקבוצה לא מאומנת 

אבל וואלה טיפה שקט למערכת ואולי נתחיל להיראות קבוצה מאומנת 

פוטנציאל לבניית קבוצה שתדרוס כאן את הליגה ותעשה דברים אדירים בקונפרלקס

2 דקות לפני, המכבייה said:

בימים האחרונים שמעתי שהוא וברק כמעט הניחו את המפתחות בעקבות חוסר התקשורת מקנדה. המקור הוא יחסית אמין, אבל לך תדע. אומר כך- מה שקורה עם עידו שחר וגם עם חנצ'יס, מאד חורה לי. זה לא ימחק בקלות. ואני גם יודע שחיפה פשוט שילשלה היום בחצי השני, משהו שם גם לא מחווט עד הסוף אבל זאת הבעיה שלהם. אני על הגדר. לא רוצה בור עמוק שיגרום לפיטוריו, אבל מצפה ממנו לעיניניות. ההרכב היום היה מרענן וחדשני במושגים שלו. הדיון על דביטון נגמר ביום. כן, לא צריך להחביא אותו כמו שבכר לא מחביא את שרי. אולי ההבדל בין החיבור של הקבוצות זה הפזמ של חיפה עם השחקנים המשמעותיים שלה? אולי. היא קבוצה מאד איכותית. מכבי היתה אמיצה היום. זה כנראה יזקף גם לזכותו. 

יש לי הרגשה שמה שקורה עם חנצ'יס קשור לאי הארכת החוזה שלו (לא קשרים וחארטות סתם הרגשה)

הדעה שלי לגביו לא השתנתה. הניצחון היום הגיע בזכות הכישרון של השחקנים והלחימה. לא בגלל איזו הכנה טקטית טובה. יש לו שבוע להתכונן לב״ש, אולי אז נראה סימנים מפתיעים מכיוונו. 

השאלה אם מכבי מסוגלת ללכת עד הסוף בלי מאמן אמיתי. אולי אם הוא לא יפריע יותר מדי ופשוט יזרוק את הכי טוב שיש לו כמו היום. נצטרך המון כישרון מהשחקנים. 

1 דקה לפני, tkui said:

יש לי הרגשה שמה שקורה עם חנצ'יס קשור לאי הארכת החוזה שלו (לא קשרים וחארטות סתם הרגשה)

אולי וחנצ'יס צעיר יותר. העניין עם עידו שחר יושב עלי. שרן היה נפלא היום במה שהוא נתן כי זה שרן, אבל גם זה יגמר. הוא לא נתן לעידו הזדמנויות עוד לפני שהסגל הושלם ולפני ששמיר אפילו נרכש. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

אולי וחנצ'יס צעיר יותר. העניין עם עידו שחר יושב עלי. שרן היה נפלא היום במה שהוא נתן כי זה שרן, אבל גם זה יגמר. הוא לא נתן לעידו הזדמנויות עוד לפני שהסגל הושלם ולפני ששמיר אפילו נרכש. 

ברור

סתם פשוט עם האלטרנטיבות בספסל זה כ"כ מוזר ששניהם נמחקו לגמרי

וסתם מנסה למצוא הסברים

לפני6 שעות , מכביסט לעד said:

הדעה שלי לגביו לא השתנתה. הניצחון היום הגיע בזכות הכישרון של השחקנים והלחימה. לא בגלל איזו הכנה טקטית טובה. יש לו שבוע להתכונן לב״ש, אולי אז נראה סימנים מפתיעים מכיוונו. 

השאלה אם מכבי מסוגלת ללכת עד הסוף בלי מאמן אמיתי. אולי אם הוא לא יפריע יותר מדי ופשוט יזרוק את הכי טוב שיש לו כמו היום. נצטרך המון כישרון מהשחקנים. 

אם שנה שעברה היינו רחוקים אדום של טיבי (או טיל של קבהא) מאליפות, אחרי מינוס 11, אז כנראה שאפשר לקחת אליפות גם איתו

עכשיו שיש לו כלים, אפשר להתחיל לשפוט אותו. מכבי רצתה יותר אתמול. כמעט פי 2 במאבקים על כדור, לא יודע אם נאמרו דברים במחצית, או ניתנה הוראה לקניקובסקי לבוא יותר לאמצע לעזור שם, או שהשחקנים התעשתו על עצמם. בכל מקרה ב 90% מהמשחקים שננצח ככה במאבקים על כדורים , ננצח במשחק עצמו. 

Just now, דרור שווץ said:

במחשב שניה? למה שהוא יתפטר הוא מקבל סכום מאוד גבוה במכבי לא ילך מרצונו גם אם נרד ליגה

ואני גם מבין אותו 

במיוחד באבטלה הגבוהה שיש כרגע 

אני לא חושב שצריך לפטר, פשוט להחזיר לתפקיד המקורי בנוער. זה לא זה

Just now, YallaMaccabi said:

ואני גם מבין אותו 

במיוחד באבטלה הגבוהה שיש כרגע 

אני לא חושב שצריך לפטר, פשוט להחזיר לתפקיד המקורי בנוער. זה לא זה

מפחיד אותי לחשוב שהדבר הזה אחראי לנו על הנוער 

2 דקות לפני, דרור שווץ said:

מפחיד אותי לחשוב שהדבר הזה אחראי לנו על הנוער 

דווקא עשה עבודה טובה 

כל אחד ומה שהוא נועד לעשות 

בתור מאמן זה רחוק שמים וארץ

אנחנו משלמים שכר לימוד יקר שלו.

הקבוצה מאוד כבויה. לא משנה מערכים, לא מגיב למשחק.

אין לנו פריבילגיה לטפח מאמן במכבי, לכאן צריך להגיע תוצר סופי או מאמן רגע לפני הפריצה.

תחושה אישית שאיביץ יחזור לעונה.