Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

אתה לא סומך על שחר? למה לא השאלת אותו ואת חנצ׳יס? למה לגמור אותם? 

הבן אדם התעקש להביא את שמיר ובסוף מעלה את פיבן לקישור. חשבתי שנגמר החרא הזה.

19 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אתה לא סומך על שחר? למה לא השאלת אותו ואת חנצ׳יס? למה לגמור אותם? 

הבן אדם התעקש להביא את שמיר ובסוף מעלה את פיבן לקישור. חשבתי שנגמר החרא הזה.

תכלס.

שמיר לא ברמה, עד עכשיו לא הבנתי למה הביאו אותו כשיש שחקן בית שעולה עליו ב-2 דרגות כבר עכשיו.

זה אחד שהיה מנהל מחלקת הנוער, אם הוא לא מאמין בשחקנים שהוא מגדל, אז מה הקטע? מנסה לשמור על התחת שלו כנראה.

Just now, antonio_margheriti2 said:

תכלס.

שמיר לא ברמה, עד עכשיו לא הבנתי למה הביאו אותו כשיש שחקן בית שעולה עליו ב-2 דרגות כבר עכשיו.

אבל זה אחד שהיה מנהל מחלקת הנוער, אם הוא לא מאמין בשחקנים שהוא מגדל, אז מה הקטע? מנסה לשמור על התחת שלו כנראה.

לא ראיתי מספיק משמיר כדי לדעת אם הוא ברמה או לא, אבל אם פטריק הביא אותו וחושב שכן למה להעלות בלם לתפקיד שלו ולא לתת לו?

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

לא ראיתי מספיק משמיר כדי לדעת אם הוא ברמה או לא, אבל אם פטריק הביא אותו וחושב שכן למה להעלות בלם לתפקיד שלו ולא לתת לו?

תשמעו במכבי לא ניתן לדעת. יכול להיות גם שלשמיר יש איזה פציעה קלה והעדיפו לא לסכן אותו

שמיר צריך להבין שהוא חייב להתאבד על הדשא. הוא לא יכול לשחק בלי אגרסיביות וחוכמה. כל העלי נידף האלה לא יכולים לשחק במכבי.

גם עידו שחר עם כל הכבוד אחרי משחק שלם אחד אנשים לא יפסיקו לרדת, לדעתי הוא עוד לא ברמה הנדרשת.

11 דקות לפני, מכביסט לעד said:

שמיר לא לרמה, מצטער.

שחר כן

לדעתי יותר מחצי מהאוהדים שלנו לא ידעו שהוא שיחק בבאר שבע. הוא לא היה מורגש שם.

להביא אותו לכאן ופתאום לצפות שהוא יוביל לך את הקישור או יחזיק אמצע בקבוצה כמו מכבי, נו מילא.

פטריק מתנהג כאילו מבחינתו יום אחרי שהוא עוזב, שיישרף כל המועדון. זו התחושה.

להערכתי הוא עושה לנו נזק בלתי הפיך (וגם לא מוצדק) עם חנצ'יס ושחר. הם לא מטומטמים, אם היו פה אצילי וראדי על העמדות שלהם, לא היה להם קייס.

אבל הם רואים אותו דוחף את פיבן לקישור, ממשיך להרכיב את ריקן וחוזז. אחרי זה מתפלאים למה לא מאריכים פה חוזים ומשחקים משחקים. אני במקומם לא מוכן לדבר איתם אפילו על משהו שקשור לחוזה. 

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מה שראיתי עד עכשיו לא התרשמתי בכלל.

מה גם, שאני מסתכל על הקריירה שלו, הוא לא היה כוכב או יוצא דופן, שחקן בינוני בקבוצה בינונית, לא למכבי.

זה שהוא נמכר מבאר שבע לבלגיה (ונכשל) לא אומר שיש כאן איזה מציאה.

הוא בן 26, אם היה מדובר בשחקן צעיר על תקן איזה כישרון הייתי מבין, אבל הוא לא, עדיף לתת לשחקן בית שכבר הראה שיש לו איכויות.

אני מתנחם בזה שהוא רק מושאל, הלוואי ואני אטעה בסוף והוא יהיה מעולה כן? אבל כרגע, לא מבין למה הוא כאן.

זה היה משחק אימון עם קהל במסווה של מפעל אירופאי. לא מתרגש מהשערים והתוצאה כי בפועל עדיין לא רואים קבוצה. לא מאמין שזה יקרה תחת פטריק. אני רק בונה על הביטחון שהשלישייה הקדמית קיבלה היום, קניקובסקי ממשיך עם יכולת טובה, ביטון סיפק מספרים אבל שוב נהיה הודיני ונעלם, ריקן ממשיך לקבל דקות אף על פי שהוא צריך להיות הגיבוי של הגיבוי אחרון הרוטציה בטח כאשר מכבי מובילה 3-1 במחצית. למה לא לנסות במשחק גמור לבנות לאלמוג ושחר את הביטחון … מביך אותי לראות את ריקן ככה באמת. 

36 דקות לפני, מכביסט לעד said:

פטריק אוהב את השטות הזאת עם פיבן בקישור... לא ברור למה 

5 דקות לפני, MTA For Ever said:

זה היה משחק אימון עם קהל במסווה של מפעל אירופאי. לא מתרגש מהשערים והתוצאה כי בפועל עדיין לא רואים קבוצה. לא מאמין שזה יקרה תחת פטריק. אני רק בונה על הביטחון שהשלישייה הקדמית קיבלה היום, קניקובסקי ממשיך עם יכולת טובה, ביטון סיפק מספרים אבל שוב נהיה הודיני ונעלם, ריקן ממשיך לקבל דקות אף על פי שהוא צריך להיות הגיבוי של הגיבוי אחרון הרוטציה בטח כאשר מכבי מובילה 3-1 במחצית. למה לא לנסות במשחק גמור לבנות לאלמוג ושחר את הביטחון … מביך אותי לראות את ריקן ככה באמת. 

באמת הייתה אווירה של משחק אימון. כנראה השעה, היריבה וכמות הצופים.

ואן לייבן ישאיר כאן קרקע חרוכה.

שמיר על הראש של קארצב.

ייבוש של שניים מה כשרונות הבולטים שגדלו במחלקה בעשור האחרון גם בדקות מתות וגם בטרום העונה.

מעדיפים על פניהם ותיקים שלא נותנים את הטון ולא נותנים תפוקה מקצועית.

ותיקים שהובילו את המועדון העדיפו לזוז הצידה מאשר להישאר תחתיו.

כל יום שהוא כאן הוא עונש מבחינתי.

7 דקות לפני, קמחי said:

שמיר על הראש של קארצב.

ייבוש של שניים מה כשרונות הבולטים שגדלו במחלקה בעשור האחרון גם בדקות מתות וגם בטרום העונה.

אני מסכים עם כל אות. אם ילך במהלך החודש הקרוב, עיניים חדשות יכולות להבין כמה הוא נורא. עידו שחר אצלי בהרכב גם אם הוא בוסר. הוא טוב יותר מכל ציוות ליד גלזר שיש. מה זה הדבר הזה? 

23 דקות לפני, קמחי said:

שמיר על הראש של קארצב.

קארצב בהוראת הסוכן לא רצה לחדש חוזה

מובן מאוד המהלך שלנו בנושא.

מי שלא רוצה לחדש חוזה צריך לשבת ביציע

הם שכחו שהכבוד הכי גדול זה להיות שחקן מכבי!

עדן שמיר וירדן שועה אותו סיפור, שניהם רוכבים על חצי עונה טובה, האחד בק"ש והשני בבני יהודה.

לשועה יתרון וזה הגיל, אולם הקופסא כידוע לא משהו.

בכל אופן, עצוב לי שעדן קארצב נמכר ועידו שחר נמחק בשביל עדן שמיר.

44 דקות לפני, המכבייה said:

אני מסכים עם כל אות. אם ילך במהלך החודש הקרוב, עיניים חדשות יכולות להבין כמה הוא נורא. עידו שחר אצלי בהרכב גם אם הוא בוסר. הוא טוב יותר מכל ציוות ליד גלזר שיש. מה זה הדבר הזה? 

לפחות עד שגולסה חוזר.

8 דקות לפני, BIGBEN said:

עדן שמיר וירדן שועה אותו סיפור, שניהם רוכבים על חצי עונה טובה, האחד בק"ש והשני בבני יהודה.

לשועה יתרון וזה הגיל, אולם הקופסא כידוע לא משהו.

בכל אופן, עצוב לי שעדן קארצב נמכר ועידו שחר נמחק בשביל עדן שמיר.

איפה ראית שעידו שחר נמחק בשביל שמיר? שמיר לא ראה דקה היום וזה לא עזר לעידו שחר לשחק. המאמן העדיף שני בלמים (שרן ופיבן) על חשבונו. 

34 דקות לפני, BIGBEN said:

לפחות עד שגולסה חוזר.

אני תמיד נותן למאמן את המרווח הראוי שזה המקצוע שלו והוא רואה אימונים ומי אני. היום אני בטוח שהיא רק במוד הישרדות. יש לו זריקת אנדרנלין כמו עידו שחר שלא מקבל שבריר. הוא מכיר אותו טוב מכולם. או שאני מזיין את השכל או שזאת הונאה. שיחרור קראצב למרות מה שאמר היום, לא נוטה לטובתו. גם 0 דקות לחנצ'יס שעלה לנו כסף ורצון, לעומת הגופה שהוא טבח, מעלה שאלות. חוזז בדרך להיות גופה כזאת, גם איילון. אין בהם כלום. אז מי אתה פטריק, במה אתה מאמין? מה אתה יכול לחדש לנו? 

9 דקות לפני, Dalembert said:

האמת, לא זוכר כזה קונצנזוס בקרב האוהדים בכלל וכאן בפורום בפרט לגבי מאמן. כמו איביץ'/סוזה רק הפוך. 

לא היה כזה פער בין איכות הסגל ליכולת במגרש מאז ימי שוטא/ליטו וגם איתם היה כזה קונצנזוס לקראת הסוף (שוטא) או כבר מההתחלה (ליטו).

לפני9 שעות , hen34 said:

קארצב בהוראת הסוכן לא רצה לחדש חוזה

מובן מאוד המהלך שלנו בנושא.

מי שלא רוצה לחדש חוזה צריך לשבת ביציע

הם שכחו שהכבוד הכי גדול זה להיות שחקן מכבי!

סיסמאות זה טוב ויפה, וגם נשמע מכביסטי אבל כל מה שרשמת כאן הוא ריק מתוכן רק מהסיבה הפשוטה - קארצב לא האריך חוזה ולא נשאר כי במכבי תל אביב 2021/22 המאמן לא בנה עליו. פטריק מעדיף את שרן, פיבן ושמיר על קארצב. נוראי בעיניי אבל אין זה אומר שקארצב עדיף עליהם מקצועית (כרגע) 

מבחינתי אם קארצב היה המפתח לעסקת קניקובסקי, אין מה לבכות עליו. אין אוהד מכבי שלא רצה לראות את עדן קארצב מצליח במועדון. להגיד לך כמה הוא באמת לקח את ההזדמנויות שניתנו לו ? לא לקח. הוא ואלמוג הם 2 הטאלנטים שהיה להם את הקרקע הכי נוחה להשתלב במכבי אחרי יוני, גלזר, פיבן ועוד בקבוצה שזוכה בתארים ורצה בצמרת, לא כמו אלו שחזרו לבוגרת אחרי 3 שנים ללא תואר משמעותי, ועדיין לא הצליחו להתפתח למקום הנכון. זו אגב העונה האחרונה של אלמוג במכבי לדעתי אם ימשיך כך. 

לפני8 שעות , המכבייה said:

אני תמיד נותן למאמן את המרווח הראוי שזה המקצוע שלו והוא רואה אימונים ומי אני. היום אני בטוח שהיא רק במוד הישרדות. יש לו זריקת אנדרנלין כמו עידו שחר שלא מקבל שבריר. הוא מכיר אותו טוב מכולם. או שאני מזיין את השכל או שזאת הונאה. שיחרור קראצב למרות מה שאמר היום, לא נוטה לטובתו. גם 0 דקות לחנצ'יס שעלה לנו כסף ורצון, לעומת הגופה שהוא טבח, מעלה שאלות. חוזז בדרך להיות גופה כזאת, גם איילון. אין בהם כלום. אז מי אתה פטריק, במה אתה מאמין? מה אתה יכול לחדש לנו? 

לא רואה סיכוי שחנצ׳יס נופל מטבח וחוזז. אין מצב. פשוט מרגיז כי אם אני לא טועה הוא בשנת חוזה ואם פטריק ימשיך לייבש אותו אנחנו נאבד אותו.

לפני8 שעות , המכבייה said:

מאוד מסכים.

הקטע שהמוד ההישרדותי הזה הגיע ממש מהמשחק הראשון והשני. לא מדובר על מתווה שהוא החליט ללכת עליו לאחר שהחבל התחיל להתהדק סביב הצוואר.

אמרתי ואני אגיד שוב, הוא עושה לנו נזק חמור מאוד עם השחקנים הצעירים בטווח הקצר והארוך. מתנהל כאילו אחריו המבול.