Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

1 דקה לפני, R24 said:

בינתיים מהתיקו בדרבי בסוף הסיבוב השני שנה שעברה בליגה 

4 ניצחונות 

7 תיקו

2 הפסדים

המאזן של דוניס בליגה כשפוטר:

4 ניצחונות

5 תיקו

2 הפסדים

לא נכון להסתכל על זה ככה, למה דווקא מהדרבי? כי זה מתאים להשוואה? 

אי אפשר לקחת לו את הרצף האדיר בהתחלה

לדעתי כן נכון

מאמן שלא מצליח להוציא את העגלה מהבוץ צריך ללכת הביתה 

או שרוצים שעוד עונה תברח לנו שוב

גם חלק מהניצחונות האלה הם על דייגים מאירופה ברמה של ליגה לאומית

2 דקות לפני, Keano said:

בדיוק הוספתי מאזן כללי בליגה, בכל מקרה ככה זה עובד בכדורגל ורואים את זה קורה בקבוצות גדולות יותר, קורה שמאמן מצליח בתקופה מסויימת ואחר כך מגיעה תקופה לא טובה ומחליפים מאמן למרות שעשה דברים יפים בעבר, גם פה לא צריך לחכות יותר מדי עם כל הכבוד למה שעשה לפני זה זה כנראה היה אפקט החלפת מאמן בנוסף למומנטום טוב ולא מעט מזל. כעט לא קשה לראות שהוא לא מאמן מתאים למכבי.

8 דקות לפני, R24 said:

בדיוק הוספתי מאזן כללי בליגה, בכל מקרה ככה זה עובד בכדורגל ורואים את זה קורה בקבוצות גדולות יותר, קורה שמאמן מצליח בתקופה מסויימת ואחר כך מגיעה תקופה לא טובה ומחליפים מאמן למרות שעשה דברים יפים בעבר, גם פה לא צריך לחכות יותר מדי עם כל הכבוד למה שעשה לפני זה זה כנראה היה אפקט החלפת מאמן בנוסף למומנטום טוב ולא מעט מזל. כעט לא קשה לראות שהוא לא מאמן מתאים למכבי.

לא אמרתי שהוא לא צריך ללכת הביתה רק שההשוואה לא נכונה. 

לא חושב שדוניס היה מגיע לאחוז הצלחה כזה. 

38 דקות לפני, Keano said:

אז תסתכל מהפלייאוף. זה עדיין מאזן עלוב.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אז תסתכל מהפלייאוף. זה עדיין מאזן עלוב.

שוב, זה לא נכון

מן הסתם אחרי 13 מ-14 התוצאות יתאזנו וזה הגיע בפלייאוף

Just now, Keano said:

שוב, זה לא נכון

מן הסתם אחרי 13 מ-14 התוצאות יתאזנו וזה הגיע בפלייאוף

זה מאוד נכון כי הוא נתן פלייאוף גרוע. אין מה לדבר על איזון. אם הוא מנצח 4 משחקים בפלייאוף הוא לא מאמן למכבי. 

מה שקרה בפלייאוף ולאחריו רק מוכיח שה13 מ14 היה אפקט המאמן החדש ולא יותר מזה. חזרנו על הטעות עם ג׳ורדי רק עם איש מטומטם יותר.

Just now, מכביסט לעד said:

זה מאוד נכון כי הוא נתן פלייאוף גרוע. אין מה לדבר על איזון. אם הוא מנצח 4 משחקים בפלייאוף הוא לא מאמן למכבי. 

מה שקרה בפלייאוף ולאחריו רק מוכיח שה13 מ14 היה אפקט המאמן החדש ולא יותר מזה. חזרנו על הטעות עם ג׳ורדי רק עם איש מטומטם יותר.

זה שחזרנו על הטעות זה משהו אחר,

אני דיברתי רק על התוצאות שלו בעונה שעברה וצריך להסתכל על כל המאזן שלו ולא חיתוך כלשהו שמתאים להשוואה כלשהי.

6 דקות לפני, Keano said:

אני דיברתי רק על התוצאות שלו בעונה שעברה וצריך להסתכל על כל המאזן שלו ולא חיתוך כלשהו שמתאים להשוואה כלשהי.

אם מסתכלים על כל המאזן אז לדעתי צריך גם להתייחס לאיך הגענו אל התוצאות.. אם ניצחנו דקה 90 אחרי שכל המשחק ניראנו לא טוב זה לא לזכותו

1 דקה לפני, ברק8 said:

אם מסתכלים על כל המאזן אז לדעתי צריך גם להתייחס לאיך הגענו אל התוצאות.. אם ניצחנו דקה 90 אחרי שכל המשחק ניראנו לא טוב זה לא לזכותו

לנצח דקה 90 זה חלק מהכדורגל, אי אפשר להיכנס לרזולוציות האלה אחרת תצטרך גם לתת משקל שונה למשחקים הטובים

3 דקות לפני, ברק8 said:

נכון וכרגע גם זה אפילו לא קורה

Just now, Keano said:

לנצח דקה 90 זה חלק מהכדורגל, אי אפשר להיכנס לרזולוציות האלה אחרת תצטרך גם לתת משקל שונה למשחקים הטובים

תשמע, ברור שזה חלק מהכדורגל אבל אם אנחנו משחקים לא טוב ומנצחים בחאווה/בגלל שהיה לנו שחקן שכמה רמות מעל הליגה הזאת אז גם צריך לתת את הדעת. מבחינתי לפחות זה לא רק הניצחון אלא גם הדרך שעשינו את זה.

נשאר רק לקוות שהשחקנים החדשים יתחברו ופטריק ישתיק את כולנו/יביאו מאמן אחר

1 hour ago, Keano said:

לא אמרתי שהוא לא צריך ללכת הביתה רק שההשוואה לא נכונה. 

לא חושב שדוניס היה מגיע לאחוז הצלחה כזה. 

השוואהנ נכונה או לא זאת המציאות,  ואלה התוצאות מאז שנגמר הרצף ניצחונות אחרי שהגיע.

ההשוואה לדוניס זה לא כדי לבדוק במדיוק את ההבדלים בינהם אלא רק כדי להמחיש קצת את רמת התוצאות בליגה לאחרונה עם פטריק.

44 דקות לפני, Keano said:

זה לא סתם "חיתוך כלשהוא" אולי לא הייתי צריך להשוות לדוניס, אלא לרצף הראשוני של פטריק, ככה או ככה המציאות היא שמאז הרצף של 13 ניצחונות ותיקו 1 עשינו עם פטריק בליגה 7 תיקו, 4 ניצחונות ו2 הפסדים. 

Just now, R24 said:

זה לא סתם "חיתוך כלשהוא" אולי לא הייתי צריך להשוות לדוניס, אלא לרצף הראשוני של פטריק, ככה או ככה המציאות היא שמאז הרצף של 13 ניצחונות ותיקו 1 עשינו עם פטריק בליגה 7 תיקו, 4 ניצחונות ו2 הפסדים. 

אם אתה רוצה לנתח את היכולת של פטריק כמאמן צריך בכלל להפריד בין 2 העונות

בעונה הקודמת אין לי אף תלונה אליו אבל קשה לדעת אם זה קשור לאיכות האימון או ליציבות שהוא הביא בנוסף לשחקן כמו דור פרץ שהיה חלק משמעותי בפאזל.

בעונה הזו כבר אפשר לראות שיש לו חסרונות בולטים מאוד בניהול הסגל וקיבעון בשיטת המשחק.

הבעיה היא שאנחנו במלכוד עם פטריק: אם הוא מפסיד לחיפה אז כבר אפשר לקפל את העונה וללכת לים ואז הוא יפוטר מתישהו. אם הוא מנצח את חיפה תהיה פה גניבת דעת כאילו אנחנו בתמונה ונמשיך לדשדש איתו.  Loose-Loose 

33 דקות לפני, החתול הצהוב said:

איזה מצחיק זה לקרוא את ההודעות בעמודים הראשונים של הנושא

איך אמר פעם איש חכם? אתה טוב כמו המשחק האחרון שלך. מבחינתי זו עוד הוכחה לכך שהבעיה שלנו היא גדולה ממאמן כזה או אחר. 

בכר, שאני אישית מחזיק ממנו, בלי אצילי היה צריך להיות אולי עם נקודה אחת יותר מפטריק. סיכוי גבוה גם בלי אליפות. מביאים את כל השחקנים בשבוע האחרון של החלון ולא מבינים למה פותחים את העונה באחוזי הצלחה של מועמדת לירידה.

לפני6 שעות , snufkin said:

כי יש להם אחלה מאמן האמת. לנו אין מאמן, יש מנהל נוער שמונה למאמן.

מימר אחלה מאמן? 

יש לו פשוט כמה שחקנים שמבינים מאוד את המשחק ומשתלטים על הקבוצה מזכיר אותנו אשתקד

1 hour ago, Keano said:

אם אתה רוצה לנתח את היכולת של פטריק כמאמן צריך בכלל להפריד בין 2 העונות

בעונה הקודמת אין לי אף תלונה אליו אבל קשה לדעת אם זה קשור לאיכות האימון או ליציבות שהוא הביא בנוסף לשחקן כמו דור פרץ שהיה חלק משמעותי בפאזל.

בעונה הזו כבר אפשר לראות שיש לו חסרונות בולטים מאוד בניהול הסגל וקיבעון בשיטת המשחק.

אז גם אם אני אישית מנתח את היכולת שלו כמאמן ומפריד את 2 העונות גם בעונה שעברה כבר היו לי הרבה תלונות עליו, יש לו כמובן חלק מאוד גדול בריצה הנפלאה שהחזירה אותנו למירוץ האליפות ומגיע לו קרדיט על זה, אבל גם יכול להיות מאוד שהסיבה לכך הייתה בעיקר מנטלית, אחרי שדוניס פוטר והיה ניכר שהשחקנים לא הצליחו להסתגל לסגנון שלו, וכמובן האפקט הקלאסי של החלפת המאמן שכמעט תמיד נותן לקבוצה שבמשבר בוסט ביכולת כנראה מסיבות מנטליות ורצון של השחקנים להוכיח למאמן החדש שמגיע להם לשחק, זה גם היה תזמון טוב אחרי המשחקים באירופה כשכולם יודעים שקבוצות ישראליות בדר"כ מתקשות בליגה בתקופה של משחקים בשלב בתים באירופה. לדעתי כל הדברים האלו עזרו לקבוצה לעשות את הריצה שהיא עשתה, אבל הנקודה היא שמאז ככל שהזמן עבר נהיה יותר ויותר ניכר שהוא לא מאמן טוב, לדעתי אם לא הייבוש של ביטון בפלייאוף והעדפה לעלות עם ריקן שהיה עם פציעה בגב וקארצב! בתור 10 כשביטון חימם את הספסל אולי עלתה לנו באליפות, וגם את הגמר גביע כמעט זרקנו עם הרכבה של טב"ח בהרכב במקום כהן, ועוד הרבה דברים קטנים. 

וזה המשיך העונה שלמרות סגל חסר אני בספק אם יש לנו יותר מ60 דקות של כדורגל טוב במצטבר העונה. 

בסופו של דבר יש הרבה יותר משחקים  עם פטריק ששחקנו רע מששחקנו טוב ולדעתי 80% מהמשחקים הטובים היו לפני הדרבי שנה שעברה ו80% מהרעים היו אחרי ולכן הפיצול הזה בנקודת זמן הזאת(דרך אגב הדרבי הזה היה  גם המשחק האחרון של גולסה לפני הפציעה). 

לפני3 שעות , Keano said:

אי אפשר לחיות בעבר

זה לא משחק שניים שבאים לאזן את ההצלחה

זה כבר תקופה של למעלה מחצי שנה וזה גם מראה איך הוא פשוט לא הסתגל לעזיבה של פרץ 

לפני2 שעות , Keano said:

לנצח בגלל שהשחקנים מצילים אותו ומשחקים בתבניות שהם מכירים מהמאמן האחרון שהצליח 

ותוך כדי אין כ"כ התאמה ושינוי למה שקורה במשחק 

אז כנראה שגם בנצחונות לא צריך להסתכל רק על ניצחון כV ולהבין שגם שם הייתה הבעיה 

לפני1 שעה , Netanel TA said:

הבעיה היא שאנחנו במלכוד עם פטריק: אם הוא מפסיד לחיפה אז כבר אפשר לקפל את העונה וללכת לים ואז הוא יפוטר מתישהו. אם הוא מנצח את חיפה תהיה פה גניבת דעת כאילו אנחנו בתמונה ונמשיך לדשדש איתו.  Loose-Loose 

אני לא חושב שהוא יפוטר לפני שיסתיים שלב הבתים באירופה אז אם נצליח לנצח אותם (מעבר להזייה) זה מצויין