Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

3 דקות לפני, סלבה said:

זה באמת זניח, אין לי בעיה עם זה.

אבל הוא פתח אתמול עם קניקובסקי ואילון בשני אגפים הפוכים מהחזקים שלהם, לשניהם נתן להיות ווינגרים קלאסיים למרות שהם לא (לא בידודים, לא חיתוך קבוע למרכז, לא חילוף מקומות עם ביטון, שום דבר) ודן ביטון היה בפועל חלוץ שני רוב הזמן, ואם לא אז סתם קיבל כדור בחוסר אונים ודירבל אחורה כי לא היה אף אחד שיפתח קווי מסירה (כי משחקים עם ווינגרים קלאסיים ושני קשרים בקו אחד מאחוריו, כמובן). קבוצה מרוויחה כדור עם אופציה למתפרצת ולאף שחקן אין מושג לאן לרוץ. משחקים עם חלוץ שנראה לא רע ולמרות הגודל שלו עושה לא מעט תנועה ואין אף טקטיקת הפעלה שלו.

בהפועל אום אל פחם לא עושים דברים כאלה. זה ביזיון.

אז איך אפשר להסביר את הריצה בעונה שעברה עם אותה טקטיקה וסגנון?

לדעתי הסגל היה טוב יותר ומכח האינרציה של כמה ניצחונות שחיברנו והקאמבק המשכנו לנצח

1 דקה לפני, Keano said:

לדעתי הסגל היה טוב יותר ומכח האינרציה של כמה ניצחונות שחיברנו והקאמבק המשכנו לנצח

זה ממש לא היה אותו סגנון. הסגל לא כזה גרוע.

2 דקות לפני, Keano said:

מה שהיה בשנה שעברה נגמר

אנחנו מדברים על הווה

והווה כרגע מראה על יותר מ10 משחקים של מכבי, ב90 אחוז נראנו כמו כלום ושום דבר, אולי לפרקים קטנים אתמול ...

אי אפשר יותר להעלים את הבלוף הזה, גם מאמנים טובים יותר מואן לויבן הועזבו 

2 דקות לפני, סלבה said:

זה ממש לא היה אותו סגנון. הסגל לא כזה גרוע.

זה אותו מאמן ואותה שיטת משחק 4-2-3-1

ההבדל היחיד זה השחקנים ומומנטום שצריך לבנות מחדש

5 דקות לפני, Keano said:

עונה שעברה היה המון מזל + אפקט המאמן החדש (כמו עם ג׳ורדי). 

בפלייאוף זה כבר נעלם וגילינו את הבלוף.

Just now, Keano said:

זה אותו מאמן ואותה שיטת משחק 4-2-3-1

ההבדל היחיד זה השחקנים ומומנטום שצריך לבנות מחדש

תשמע, גם בעונה שעברה נראינו כמו חרא בסוף העונה, אבל אני באמת חושב שזה לא באמת אותה שיטה. היה לנו קישור בעונה שעברה, ידעו לצאת קדימה.

אולי זה דור פרץ שלא צריך הוראות מאמן כדי לעשות מה שצריך.

2 דקות לפני, סלבה said:

תשמע, גם בעונה שעברה נראינו כמו חרא בסוף העונה, אבל אני באמת חושב שזה לא באמת אותה שיטה. היה לנו קישור בעונה שעברה, ידעו לצאת קדימה.

אולי זה דור פרץ שלא צריך הוראות מאמן כדי לעשות מה שצריך.

אני גם חושב שלדור פרץ היה אימפקט מאוד משמעותי,

כל האמצע היה נראה יותר אגרסיבי ודינמי לעומת מה שיש עכשיו, אבל מאמן טוב יודע לעשות את ההתאמות ולבחור טקטיקה אחרת.

מאמן לא יצירתי ומקובע ששנה שעברה קיבל קבוצה שבורה שאין לה מה להפסיד ואיכשהו הכל התחבר. לפעמים נראה שהוא רואה את מה שאנחנו רואים תוך כדי משחק אבל מעדיף להשאר בקיבעון והחילופים הקבועים מהבית.

דוניס עם סגל כזה היה מוציא יותר 

מזמן אמרתי שאני לא מבין למה אין כמעט אנשי צוות אצלנו. וזה בלי קשר לזה שאני חושב שהוא מאמן גרוע!

הפחד שלי עכשיו הוא שהבנאדם גמר לנו את הנוער אבל את זה נדע רק בהמשך אם בגללו איבדנו שחקנים מוכשרים או לא

2 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

איך לקבוצה כמו סכנין אתה רואה שיש שיטת משחק ומשחקים כדורגל לא רע ואצלנו הכל מקרי.

כי יש להם אחלה מאמן האמת. לנו אין מאמן, יש מנהל נוער שמונה למאמן.

אני לפעמים באמת לא מבין אם ואן לייבן אשכרה לא מבים ולא הבין מראש שהולכים לקריסה? הוא לא ראה את זה בא? הרי כל האוהדיל ראו. ואם אין לו פתרונות, שלפחות תהיה לו יושרה מקצועית ושיבקש ממיץ' לחזור לנוער

1 hour ago, Keano said:

תשמע, אני גם הייתי בעד פטריק ביחס לעבודה שלו עונה שעברה, אבל זה כבר לא רלוונטי בשום צורה. הוא מאמן העונה כבר כמעט שלושה חודשים.

1 דקה לפני, duss21 said:

תשמע, אני גם הייתי בעד פטריק ביחס לעבודה שלו עונה שעברה, אבל זה כבר לא רלוונטי בשום צורה. הוא מאמן העונה כבר כמעט שלושה חודשים.

לא אמרתי שאני בעדו, רחוק מזה

רק ניסיתי להבין את ההבדלים, המסקנה היא שהסגל השתנה ככה שהוא כבר לא מתאים לשיטה היחידה שהוא כנראה מכיר, מה שכן התאים בעונה שעברה בתוספת לדור פרץ שהיה מאוד משמעותי. 

אולי רק שגולסה יחזור זה יאזן את האמצע ואז אפשר יהיה להשתמש בשיטה הזו, עד אז הוא צריך להיות הרבה יותר גמיש. 

לפני1 שעה , סלבה said:

דוניס היה גרוע, אבל היו דברים שאפשר היה לראות שהתאמנו עליהם, בעיקר בהתקפה.

אצלו אין כלום, פשוט שום דבר. הקבוצה לא יודעת מה לעשות כשהיא צריכה להניע כדור מההגנה, לא יודעת לצאת למתפרצת, לא יודעת שום דבר. אין שום טקטיקה לשום מצב, ולא משנה את מי יציב איפה הוא יקבל תמיד את אותן הוראות בהתאם לעמדה, שגם הן שלשול.

פטריק מזכיר לי את המורה לספורט שהיה לי בתיכון, היה זורק כדור ואומר לנו לשחק.

20 דקות לפני, snufkin said:

אני לפעמים באמת לא מבין אם ואן לייבן אשכרה לא מבים ולא הבין מראש שהולכים לקריסה? הוא לא ראה את זה בא? הרי כל האוהדיל ראו. ואם אין לו פתרונות, שלפחות תהיה לו יושרה מקצועית ושיבקש ממיץ' לחזור לנוער

זו בדיוק הנקודה,לא צריך פה סגל מטורף לקחת אליפות,צריך מאמן טוב וסגל טוב,בסגל אני מאמין,במאמן פחות.

1 hour ago, Keano said:

לא אמרתי שאני בעדו, רחוק מזה

רק ניסיתי להבין את ההבדלים, המסקנה היא שהסגל השתנה ככה שהוא כבר לא מתאים לשיטה היחידה שהוא כנראה מכיר, מה שכן התאים בעונה שעברה בתוספת לדור פרץ שהיה מאוד משמעותי. 

אולי רק שגולסה יחזור זה יאזן את האמצע ואז אפשר יהיה להשתמש בשיטה הזו, עד אז הוא צריך להיות הרבה יותר גמיש. 

הוא גם לא ניסה פעם אחת את עידו שחר בשביל לאזן את הקישור שלא לדבר על חנצס שפוגעים בהתקדמות שלו.

56 דקות לפני, אין עוד מלבדי said:

מאמן לא יצירתי ומקובע ששנה שעברה קיבל קבוצה שבורה שאין לה מה להפסיד ואיכשהו הכל התחבר. לפעמים נראה שהוא רואה את מה שאנחנו רואים תוך כדי משחק אבל מעדיף להשאר בקיבעון והחילופים הקבועים מהבית.

השערים בתוספות הזמן ועונה אדירה של דור הצילו אותו

23 דקות לפני, snufkin said:

לא הוא לא מבין

הוא רוצה לעשות מסלול ג'ורדי ובשבילו הוא הצליח לתקוע פה יתד בקבוצה ומקבל גב מלא ממיץ', הוא הכניס לו כסף וגם הוא הצליח לתחמן אותו עם זה שהוא מעביר לו דיווחים על כל פיפס.

כל עוד זה יהיה תלוי בו או עד שאנגלידיס יבין שחייבים לזעזע את המערכת לא יקרה כלום.

8 דקות לפני, הנדון said:

הוא גם לא ניסה פעם אחת את עידו שחר בשביל לאזן את הכישור שלא לדבר על חנצס שפוגעים בהתקדמות שלו.

עידו שחר היה חייב להיות חילוף ראשון לפחות אתמול ולקבל יותר דקות באירופה. גם חנציס במקום חוזז. 

לפני4 שעות , Mark said:

הקבוצה לא קיימת בכל האיזורים במגרש, אין שיטת משחק, אין שום דבר עם מחשבה במשחק שלנו, הכל מקרי. הוא חייב ללכת הביתה לפני שהעונה הזאת תעשה נזק לשנים.

הלוואי וזה היה כזה פשוט.. השחקנים לא מספיק טובים.

3 דקות לפני, meler said:

מעניין מתי יתחיל הלחץ מהיציעים שיתפטר

מאוד מאוד מקובע.

מאחל לו לחזור לתפקיד הקודם בנוער. 

כנראה בשבת

בינתיים מהתיקו בדרבי בסוף הסיבוב השני שנה שעברה בליגה 

4 ניצחונות 

7 תיקו

2 הפסדים

המאזן של פטריק בליגה בסה"כ:

17 ניצחונות

8 תיקו