Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

מתפלא על מיטש איך חזרנו על הטעות של מינוי מאמן שזה לא המקצוע שלו, אולי כפלסטר עד סוף העונה זה היה נכון, היה צריך לקבל החלטה קשה ולא לתת לו להמשיך. 

2 דקות לפני, Keano said:

מתפלא על מיטש איך חזרנו על הטעות של מינוי מאמן שזה לא המקצוע שלו, אולי כפלסטר עד סוף העונה זה היה נכון, היה צריך לקבל החלטה קשה ולא לתת לו להמשיך. 

פשוט מאוד הוא הוריד הוליך בשנתיים האחרונות רואים את זה באיך המועדון מתנהל והרמה הנמוכה של הקבוצה.

בימים שמיטש היה מעורב יותר הוא לא היה נותן לזה לקרות 

Just now, LL6 said:

פשוט מאוד הוא הוריד הוליך בשנתיים האחרונות רואים את זה באיך המועדון מתנהל והרמה הנמוכה של הקבוצה.

בימים שמיטש היה מעורב יותר הוא לא היה נותן לזה לקרות 

שטויות, עונה שעברה היתה מצויינת. 

גם בראיון לפני פתיחת העונה והרכש שהבאנו הראה שהוא לא הוריד שום הילוך. 

Just now, Keano said:

שטויות, עונה שעברה היתה מצויינת. 

על מה אתה מדבר? על פתיחת העונה שעברה?

זה בערך כמו זאת שהיתה עכשיו

גניבת דעת מסוג אחר

שיחקת מול הנוער של ב"ש וקבוצות באירופה ברמה ששיחקנו עכשיו וגם היה לנו סגל יותרטוב ומחובר

Just now, erantheking21 said:

על מה אתה מדבר? על פתיחת העונה שעברה?

זה בערך כמו זאת שהיתה עכשיו

גניבת דעת מסוג אחר

שיחקת מול הנוער של ב"ש וקבוצות באירופה ברמה ששיחקנו עכשיו וגם היה לנו סגל יותרטוב ומחובר

אני מדבר על השורה התחתונה, היינו בתמונה על כל התארים עד הסוף, לקחנו 3/4 ונוקאאוט באירופית. 

1 דקה לפני, Keano said:

אני מדבר על השורה התחתונה, היינו בתמונה על כל התארים עד הסוף, לקחנו 3/4 ונוקאאוט באירופית. 

די נו זה דרך עלובה להסתכל על עונה שעברה. 

קח את הטוטו ואלוף האלופים ותארוז לך בצד את גביע המדינה.  לא רוצה תזבל הזה

רק אליפות. מעבר לזה נכשלנו 

1 דקה לפני, מרגוליס said:

די נו זה דרך עלובה להסתכל על עונה שעברה. 

קח את הטוטו ואלוף האלופים ותארוז לך בצד את גביע המדינה.  לא רוצה תזבל הזה

רק אליפות. מעבר לזה נכשלנו 

2 הראשונים יכול להסכים, גביע המדינה לא, גם ההישג באירופית לא ואליפות נקבעה רק במחזור האחרון. 

3 דקות לפני, Keano said:

אתה מתעסק בזוטות

2 מהם באמת לא כזה התאמצת לזכות(מול הנוער של ב"ש וכ'ו) וטיול מול סכנין

גם באירופה אז היה לנו מזל בהגרלות עד לזלצבורג קיבלנו הגרלות חלום וגם השנה קיבלנו הגרלות חלום

גם אני עובר את הקבוצות האלה 

Just now, Keano said:

2 הראשונים יכול להסכים, גביע המדינה לא, גם ההישג באירופית לא ואליפות נקבעה רק במחזור האחרון. 

לחיפה רעדו בעונה הקודמת הרגליים. קבוצה קצת יותר מנוסה מהם היתה סוגרת את זה לפני המחזור האחרון ומדגישה את הפערים. לא מן הנמנע שזה יקרה העונה 

אתה מתעסק בזוטות

2 מהם באמת לא כזה התאמצת לזכות(מול הנוער של ב"ש וכ'ו) וטיול מול סכנין

גם באירופה אז היה לנו מזל בהגרלות עד לזלצבורג קיבלנו הגרלות חלום וגם השנה קיבלנו הגרלות חלום

גם אני עובר את הקבוצות האלה 

ואת הבית באירופית לא עברת? 

וכל הריצה עם פטריק עד למחזור האחרון? 

תהפוך את זה איך שאתה רוצה זאת עונה מצויינת. 

Just now, Keano said:

ואת הבית באירופית לא עברת? 

וכל הריצה עם פטריק עד למחזור האחרון? 

תהפוך את זה איך שאתה רוצה זאת עונה מצויינת. 

זה היה עם דוניס לא עם ואן לויבן

הריצה עם ואן לויבן היתה עד לפליאוף ששם הוא התחיל לעשות שטיות ורק בגלל פיק ברכיים של חיפה זה הגיע עד למחזור האחרון.

משחק שלם עם הידיים בכיסים ,כזה אפס, חסר מעוף. אין לו שום יצירתיות לנהל את המשחק ולשנות משהו . 

מדקה 35 שהוא החליף בין גבי לאלמןג המשחק מת עד הסוף. מחצית שניה, תשנה משהו, אולי תזיז את גבי למרכז? משהו? באמת? ייני וריקן?

ואם ההולנדי לא כשיר לשחק עשר דקות, למה הוא בספסל?

זה היה עם דוניס לא עם ואן לויבן

הריצה עם ואן לויבן היתה עד לפליאוף ששם הוא התחיל לעשות שטיות ורק בגלל פיק ברכיים של חיפה זה הגיע עד למחזור האחרון.

דיברתי על עונה לא על מאמן מסויים

מי בכלל אחראי על החלק הטכני באימונים? מי מלמד את השחקנים התקפה/הגנה, בעיטות לשער, וכו'? פטריק לא ממש היה כדורגלן, וגם אין לו בכלל נסיון אימון (הוא יכול אולי לתרום בחלק הטקטי אבל גם זה בספק) והעוזר שלו סתם היה מגן אפור בהולנד.

אני מסתכל באתר של מכבי ברשימת צוות מקצועי של הבוגרת ויש שם רק את פטריק, העוזר, מאמן שוערים ומאמן כושר (אנליסט וסקאוט לא מעניינים). איך בכלל אפשר עם צוות אימון כזה להחזיק קבוצת כדורגל ולפתח בה שחקנים צעירים?

9 דקות לפני, thunderbolt said:

מי בכלל אחראי על החלק הטכני באימונים? מי מלמד את השחקנים התקפה/הגנה, בעיטות לשער, וכו'? פטריק לא ממש היה כדורגלן, וגם אין לו בכלל נסיון אימון (הוא יכול אולי לתרום בחלק הטקטי אבל גם זה בספק) והעוזר שלו סתם היה מגן אפור בהולנד.

אני מסתכל באתר של מכבי ברשימת צוות מקצועי של הבוגרת ויש שם רק את פטריק, העוזר, מאמן שוערים ומאמן כושר (אנליסט וסקאוט לא מעניינים). איך בכלל אפשר עם צוות אימון כזה להחזיק קבוצת כדורגל ולפתח בה שחקנים צעירים?

איפה הימים שצוות האימון היה קבוצה בפני עצמה

2 דקות לפני, Raumdeuter said:

העונה הזו בנתיים מזכירה לי בצורה מלחיצה את 13/14 רק שאנחנו וחיפה החלפנו תפקידים במשוואה.

מחזור 3 חיפה ארחה אותנו, וסוף סוף הצלחנו לנצח בקריה.

מוצא כבר את ההקבלות?

:)

אם כי חיפה האמת פתחו את הליגה בצורה צולעת העונה

2 דקות לפני, החתול הצהוב said:

מחזור 3 חיפה ארחה אותנו, וסוף סוף הצלחנו לנצח בקריה.

מוצא כבר את ההקבלות?

:)

אם כי חיפה האמת פתחו את הליגה בצורה צולעת העונה

יש עוד קווי דמיון(המחשבה שהתפלקה להם עונה ואז הכל יחזור למקומו הטבעי,אווירה כללית,קצב צבירת הנקודות בליגה(למרות שגם עכשיו הם לא התחילו איי איי אבל יותר טוב מאיתנו זה בטוח) לצד חוסר סדר מקצועי).

2 דקות לפני, Raumdeuter said:

יש עוד קווי דמיון(המחשבה שהתפלקה להם עונה ואז הכל יחזור למקומו הטבעי,אווירה כללית,קצב צבירת הנקודות בליגה(למרות שגם עכשיו הם לא התחילו איי איי אבל יותר טוב מאיתנו זה בטוח) לצד חוסר סדר מקצועי).

ריצה מעולה שלנו עם מאמן מחליף ו"אם הוא היה מתחיל את העונה"

פשוט אכלנו אותה צריך לקלל אותו כל משחק אין ברירה אחרת. אם למישהו אכפת ממכבי הוא צריך כבר מחר לארוז וללכת לא להגיע למחזור עשר. אני פשוט כל כך עצבני על הבזבוז שבת וזמן שהשקעתי היום ונשקיע עוד העונה בשביל לראות את הדבר הזה, דיכאון רצח.