Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

1 דקה לפני, הצבר said:

הוא רצה להישאר אבל בתנאים שלו, זה לא הבשיל בעיקר בגלל מיץ' ( ואנשים שונים במערכת ) 

כשהוא ויתר על החוזה במכבי זה אחרי שמכבי עשו לו אין סוף פדיחות, עכשיו סיטואציה שונה לשני הצדדים 

עם מכבי באירופה + בשנה הבאה זה יעלה אותו חזרה על דרך המלך

הןא הלך מכאן לווטפורד. זה לא מסתדר לי. גם אני הולך לווטפורד על פני מכבי והליגה הישראלית. 

31 דקות לפני, נועם שוהם said:

לא מצליח להבין איך אנשים שרק לפני חצי שנה עפו על פטריק, מגיבים פה עכשיו ב-180 מעלות הפוך.

זאת בעיה לא להבין למה, אתה מרוצה ממנו? מה20 ד הראשונות נגד חיפה רק חושך וגם כמה נפילות לפני, כולל הגמר כולל הקונפירנס,

כשצריך לתת בראש נותנים אנחנו אוהדים לא מנג'ר, במקרה שלו כמו דוניס כאילו הוא עיוור למה שכולם רואים.

לי עוד היתה סבלנות וזה פעם ראשונה שאני מבקר אותו אבל בחייאת 3-1 לסכנין זה לא שעשו בונקר וגנבו משחק, שיחקנו חרא

בכל זאת לא מפטר אותו מחר אבל הוא צריך להתעורר

1 דקה לפני, kikoman said:

צריך להיות עיוור כדי לא להבין למה, אתה מרוצה ממנו? מה20 ד נגד הראשונות נגד חיפה רק חושך וגם כמה נפילות לפני, כולל הגמר כולל הקונפירנס,

כשצריך לתת בראש נותנים אנחנו אוהדים לא מנג'ר, במקרה שלו כמו דוניס כאילו הוא עיוור למה שכולם רואים

בדיוק

2 דקות לפני, נועם שוהם said:

אין לי שום בעיה עם ביקורת בונה.

יש לי בעיה עם קביעה שיום אחד הוא "מאמן גדול" וכמה שבועות אחרי הוא כבר "לא מאמן".

טוב זה סקנדל או פסטיבל של אוהדים, מכבי נראית רע מאד בחודשים האחרונים

הדבר הראשון שצריך לקרות זה שהוא יעלה עם גלזר אחורי 6 קלאסי מעליו 50/50 אמיתיים שכרגע זה עידו שחר ועדן שמיר, וכשגולסה יחזור כמובן הוא להרכב דוך במקום אחד מהנ"ל.

זה במקום ריקן את ייני או אלתורים עם פיבן. מספיק. אי אפשר בכלל לייצר כדורגל בקישור הנוכחי.

אני מסתכל על הדברים הקטנים שאותי מרתיחים באופן אישי.

לדוגמא,העובדה שמאז תחילת העונה (באירופה בעיקר), אנחנו לא מרוויחים פוזשנים במהלך המשחק.

פשוט לא מצליחים לחטוף כדור במרכז השדה בלי פאול.

זה כמעט כל השחקנים,וכאן נשאלת השאלה : האם בזה המאמן גם אשם?

לדעתי כן,זה עניין של אימון ותיאום.מי יוצא לשחקן ומתי.זה לא תלוי יכולת אינדיוידואלית.

לא מצליח לזהות אף טביעת אצבע שפטריק חותם כאן.

כדורים ארוכים מהבלמים,המון דאבל פסים לא מדוייקים,הרמות חסרות תכלית של המגנים וגם הווינגרים כשמקבלים כדור,זה עם הראש תקוע בדשא,מנסים איזשהו דריבל מאולתר ומגביהים מבלי להרים את הראש בכלל ולנסות לקוות לנס.

באמת סוג של ייאוש כי הדברים לא משתנים ממשחק למשחק,ונראה כאילו פטריק מאמין בכל ליבו שזו הדרך לשחק כדורגל.

נכון,אני לא מגיב פה הרבה,אז אחסוך לכולם - אני לא טרול.

מאחל לפטריק להצליח העונה ואני לא מספיד אותו בשום צורה, אבל הגיע הזמן שנרד לקרקע ונבין שמאמנים זרים הם לא בני אלים אלא בני אנוש וחלקם לא כזאת מציאה גדולה. הסטטיסטיקה של העשור האחרון מראה שיש לנו יותר נפילות מהצלחות עם מאמנים זרים ואם מצליחים אז מצליחים כי האיש מוכשר ולא כי הוא זר. בכר היה צריך להיות במכבי. הוא המאמן הטוב ביותר שיש כיום. בגלל רצון להביא ניחוח אירופאי פספסנו אותו בעונה הקודמת ומאידך הרצון להביא מנהל ישראלי שמחובר לקבוצה גם לא היה מוצלח ראה את דוגמת יצחקי. אנחנו צריכים קליברים במכבי ולא אנשי מקצוע שעושים עלינו את הפרקטיקום

12 דקות לפני, ת"א שלנו said:

מאחל לפטריק להצליח העונה ואני לא מספיד אותו בשום צורה, אבל הגיע הזמן שנרד לקרקע ונבין שמאמנים זרים הם לא בני אלים אלא בני אנוש וחלקם לא כזאת מציאה גדולה. הסטטיסטיקה של העשור האחרון מראה שיש לנו יותר נפילות מהצלחות עם מאמנים זרים ואם מצליחים אז מצליחים כי האיש מוכשר ולא כי הוא זר. בכר היה צריך להיות במכבי. הוא המאמן הטוב ביותר שיש כיום. בגלל רצון להביא ניחוח אירופאי פספסנו אותו בעונה הקודמת ומאידך הרצון להביא מנהל ישראלי שמחובר לקבוצה גם לא היה מוצלח ראה את דוגמת יצחקי. אנחנו צריכים קליברים במכבי ולא אנשי מקצוע שעושים עלינו את הפרקטיקום

זה לא בגלל הנינוח וגם אני רציתי את בכר לפני שנה ויצאו עלי. רציתי בגלל קוצר זמן. מיטש הלך עם מה שהלך לו. קורה שלא מצליחים. בקשר ליצחקי, סיפור אחר לגמרי. האיש הומלץ עך ידי ג'ורדי, הוכשר על ידי בן, ולא מדובר באדם טיפש, ההפך. ברק אדם חד. זה סיפור אחר. 

לא מבין איך יש לבן אדם הזה את החוצפה להתלונן על הלו"ז עם אירופה כשהוא העלה הרכב כמעט זהה היום להרכב בחמישי, ובשני המשחקים מתוך 5 שחקני רכש רק 1 פתח בהרכב בשניהם (עריכה: במשחק בחמישי שיחקו 2 שחקני רכש)

בחמישי במצב של 4-1 על קבוצה ברמת ליגה לאומית בבלומפילד יכלת לתת הזדמות לחנצ'יס שהוכיח שמגיע לו ועוד כמה דקות לשחר וכל זה בידיעה שיש משחק ליגה עוד 3 ימים אבל לא הוא מעדיף לתת לשחקנים שמסריחים את המגרש על בסיס שבועי את הדקות במקום לתת לצעירים קצת לשחק. 

לפני2 שעות , נועם שוהם said:

יש לי בעיה עם קביעה שיום אחד הוא "מאמן גדול" וכמה שבועות אחרי הוא כבר "לא מאמן".

אי אפשר להסיר ממנו את האשמה אבל כפי שאמרתי בעשרות הודעות אחרות אני לא חושב שהסגל הזה נותן לו אפשרות אמיתית להצליח.

כמה הוא מעורב בבניית הסגל אני לא יודע.

עידו שחר הפך להיות סוג של איזה סימן לטעויות הקשות של ואן ליוון, מי ישמע דה בריינה הישראלי, פרוספקט נהדר אבל באמת זה ההבדל בין הביזיון לפני שלוש שעות לפסטיבל?

רק לפני כמה ימים הוא עשה פנדל טיפשי במשחק חסר חשיבות.

ואן ליוון הם ניסה כמעט את כל הכלים שיש לו, מלבד אולי נחמיאס הוא זרק את כל מה שיש לו למערכה, חלק גם בשלב מוקדם מאוד.

נורא קל עכשיו לשלול ממנו את הקרדיט על העונה שעברה, לדעתי גם אם יפוטר ויביאו את פפ במקומו לא נראה משהו משמעתיות טוב יותר מהסגל הזה.

36 דקות לפני, kutomer said:

אי אפשר להסיר ממנו את האשמה אבל כפי שאמרתי בעשרות הודעות אחרות אני לא חושב שהסגל הזה נותן לו אפשרות אמיתית להצליח.

כמה הוא מעורב בבניית הסגל אני לא יודע.

עידו שחר הפך להיות סוג של איזה סימן לטעויות הקשות של ואן ליוון, מי ישמע דה בריינה הישראלי, פרוספקט נהדר אבל באמת זה ההבדל בין הביזיון לפני שלוש שעות לפסטיבל?

רק לפני כמה ימים הוא עשה פנדל טיפשי במשחק חסר חשיבות.

ואן ליוון הם ניסה כמעט את כל הכלים שיש לו, מלבד אולי נחמיאס הוא זרק את כל מה שיש לו למערכה, חלק גם בשלב מוקדם מאוד.

נורא קל עכשיו לשלול ממנו את הקרדיט על העונה שעברה, לדעתי גם אם יפוטר ויביאו את פפ במקומו לא נראה משהו משמעתיות טוב יותר מהסגל הזה.

חבר, כרגע הוא מרגיש כמו וירוס תולעת. זה לא רק עידו שחר, זה גול עצמי שלא מקדם את מה שהוא נשכר לקדם. פשוט. 

שחקנים לא אוהבים אותו ולא משחקים בשבילו.

מקובע למות, בלי שום רעיונות, אין לו מושג - תנו לי את וידיגל עכשיו, אני לוקח - זאת רמת היאוש.

לפני7 שעות , נועם שוהם said:

לדעתי זה יותר כמו ההבנה אצל רוב האנשים שהוא המשיך בצדק לעונה נוספת, ובמקביל ביקורת על מספר דברים שחלקם לא קשורים אפילו לתוצאות.

ההרכבים שהוא עולה איתם וההעלמה של שחקנים מסויימים זה דבר כל כך בוטה, שאי אפשר להיות אדיש אליו. ולאחרונה הוא ננעל על הרכב שבערך שליש ממנו (טב"ח, ריקן, שרן, אולי גם חוזז) הוא פשוט לא ברמה ופאטריק היחיד שלא מפנים את זה ונעול עליהם למרות שברור שזה לא זה.

כשזה מגיע עם התוצאות האלה, קשה להישאר אדישים ולא לכעוס עליו כי זה נראה שהוא מביא את זה על עצמו.

העיקר שאחרי זה הוא מתבכיין על העומס, אבל זה הוא החליט להיות עם אותו הרכב כמעט ואותם שחקנים שלא טובים מספיק.

22 דקות לפני, liron981s said:

הבוקר הגיע והוא עוד במועדון

לצערנו עוד הרבה בקרים יגיעו והוא ישאר

מיץ' האחרון שמפטר בגלל משחק אחד, לא משנה כמה גרוע היה המשחק

יש מצב להחליף אותו עם הפורטוגלי שהגיע לנוער? עם העצלנות הקיימת בצוות המקצועי לדעתי זה מה שיקרה בעוד 6-7 מחזורים שנהיה בפער 10 נקודות מול כל הקבוצות של פלייאוף עליון

שמעו זה שואן לויבן קיבל עונה נוספת ובצדק אני מקבל, הכניס למיץ' כסף גם מקבל ..אבל בואו, הדברים גם יכלו להיות הפוכים גם באירופה, זה לא היה כזה מופרך אם היינו מקבלים הגרלות קשות יותר, עם כל הכבוד לקזחים, הם באמת לא שייכחים לענף הזה באירופה ..הקבוצה הסלובקית לפניהם היתה הרבה יותר קשה מהם תיאורטית וראינו כמה התקשנו מולם אז למרות שבכל שנה אחרת היינו עוברים אותם בקלות בשלישיות בכל משחק כי גם הם לא בדיוק היו ברמה...אז הנורות כבר נדלקו מזמן, זה לא בלוף שפתאום נחשף אתמול, הבלוף הזה כבר קיים ואי אפשר היה לטטא אותו, רכש נקודתי כזה או אחר לא יחליף, יש פה כלכך הרבה דברים שגם אם יגיע רכש כמו צ'יבוטה, קניקובסקי וזהבי זה לא יהפוך אותנו לטובים יותר, השיטת משחק שלנו מיושנת ומקובעת ומשחק ההגנה שלנו עוד יותר , אין סדר במשחק לא בהתקפה ולא בהגנה, שחקנים לא יודעים בכלל מה הם עושים והכי גרוע שיש יותר מדי בסגל ליד וחומר עייף שפג תוקפו ולא ניתן להשתמש בו יותר וזה הדבר המרכזי, אם עושים מהפכה אז עד הסוף וזה לא מאוחר, הנורות האלה נדלקו רק שיש אנשים שמפחדים לעשות.

והדבר הכי גרוע שיכול להיות

החוסן הביטחון שאפיין אותנו בשנים האחרונות פשוט נעלם, שחקנים עולים ללא בטחון ולא בטוחים בפעולות שלהם, טל בן חיים היה שותה שחקנים על הקו היום לא מסוגל לעבור קונוס על הרצפה ועוד הרבה דברים קטנים שרואים ששחקנים משחקים בלי בטחון ובלי חוסן והדבר הכי עצוב פה שסכנין קבוצה כזאת נתנה לנו בקלות שלוש ונראתה יותר קבוצה מאיתנו והפחד הכי גדול של כולם פה ברור שאנחנו לא טובים מקבוצות גנריות בליגה, בטח לא מסוגלים להתמודד על תואר מול ב"ש וחיפה ...

7 דקות לפני, erantheking21 said:

והדבר הכי גרוע שיכול להיות

החוסן הביטחון שאפיין אותנו בשנים האחרונות פשוט נעלם, שחקנים עולים ללא בטחון ולא בטוחים בפעולות שלהם, טל בן חיים היה שותה שחקנים על הקו היום לא מסוגל לעבור קונוס על הרצפה ועוד הרבה דברים קטנים שרואים ששחקנים משחקים בלי בטחון ובלי חוסן והדבר הכי עצוב פה שסכנין קבוצה כזאת נתנה לנו בקלות שלוש ונראתה יותר קבוצה מאיתנו והפחד הכי גדול של כולם פה ברור שאנחנו לא טובים מקבוצות גנריות בליגה, בטח לא מסוגלים להתמודד על תואר מול ב"ש וחיפה ...

אצל טב''ח זה לא עניין של ביטחון, הוא שחקן גמור אחרי פציעות קשות, הוא פיזית לא מסוגל ליותר.

1 דקה לפני, Echoes said:

אין לי בעיה לתת לו צ'אנס נוסף אבל אם שמים לו וטו על טב''ח וריקן בהרכב ומגבילים אותם ל30 דק' למשחק ביחד.

זה הרבה יותר גדול מתפקוד של שחקן כזה או אחר, למרות שניראה טוב משמעותית בלי טבח וריקן עדיין נהיה תלויים יותר ביכולת אישית ויום טוב של שחקנים כדי לגרד תוצאות, הקבוצה נראית רע ולא מאומנת בשום צורה, הכל מקרי.