Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

3 דקות לפני, אקיטה said:

איזה רכש חבר? אתה בבור תקציבי השנה ועדיין תחת הסכמי הפייר פליי.

קיבלנו מאירופה הרבה כסף ועם הכסף מאז שחזר קהל בכלל... 

זר עם שכר בסביבות ה200 אלף בהשאלה/חופשי לא היה מפיל אותנו.

אני חושב שאם הוא רוצה להמשיך הוא ראוי להזדמנות עונה נוספת. 

אולי צריך להגדיל את הצוות או להביא לו יועץ (בזמנו ליוו גם את גורדי).

ברור שהוא צריך להשתפר בגמישות הטקטית ואני גם לא בטוח שהוא ניצל מספיק את הסגל. אבל הצליח מעל למצופה.

הדבר היחיד שמפריע לי בו זה שלא מרגיש לי שהוא יתן את הבעיטה בתחת שהקבוצה צריכה.  הוא חלק מהמערכת שקצת התעייפה. מרגיש לי שאנחנו זקוקים לדמויות חדשות שיגיעו עם המון רעב

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

קיבלנו מאירופה הרבה כסף ועם הכסף מאז שחזר קהל בכלל... 

זר עם שכר בסביבות ה200 אלף בהשאלה/חופשי לא היה מפיל אותנו.

הכסף הזה בא לכסות את ההכנסה שלא הייתה מהמנויים והקהל.

זה לא בונוסים, במקרה הטוב זה מכסה את אובדן ההכנסות.

לפני2 שעות , turgi said:

אני מסכים שלא נפלנו עליו אלא על איכות ומצב הסגל.

לא הוא בנה את הקבוצה הזאת?

כן הוא היה הדמות המרכזית בבנייה. להגנתו צריך להגיד שהוא עבד תחת הרבה מאוד מגבלות בגלל שילוב של הפייר פליי והקורונה. ככה שחזרנו לאותה נקודה - במבחן התוצאה הוא לא הצליח מספיק, אבל יש נסיבות מקלות. האם הוא מספיק טוב כדי לקחת אליפות? אני מאמין שכן. האם עבדו פה בשנים האחרונות מאמנים טובים ממנו? כנראה שגם כן.

לפני2 שעות , turgi said:

אני מסכים שלא נפלנו עליו אלא על איכות ומצב הסגל.

לא הוא בנה את הקבוצה הזאת?

זה לא רק בניית הקבוצה אלא הרבה דברים מעבר, הסגל הזה גם עם הפתיחה הנוראית ואללה שרד עד הסוף (אני מדבר בלשון עבר, אי ניצחון של חיפה בשני ואחד שלנו פותח הכל מחדש, פשוט לא מאמין שהם לא ינצחו את המשחקים שלהם).

גם אי אפשר לנתק את המסביב, זה לא קק הפייר פליי זה גם השילוב של חוסר ההכנסות, זה קיץ עוד יותר מוגבל ממה שהיה לאיביץ' לצורך העניין.

מגיע לו עוד עונה גם אם כשל בפלייאוף, קחו בחשבון שמאמן יכול להשתפר במיוחד שמדובר בעונה הראשונה שלו על הקווים. 

בקיץ כשהוא אימן בצורה זמנית ו"בנה את הקבוצה" היה כאוס ניהולי וכלכלי, כך שהוא בוודאי לא קיבל את כל מה שהיה נחוץ, וגם בינואר אני לא חושב שנפתח הברז. 

עניינית, יש דבר אחד שמאוד צורם לי והוא המחיקה של דן ביטון. אם גולסה ופרץ היו בכושר של לפני חודש, מילא, ואם יונתן היה קרוב לשיאו - מילא. 

אבל יונתן וגולסה עדיין לא באמת חזרו מהפציעה, פרץ גמור פיזית, אז ביטון יכל להכניס יצירתיות ורעננות שחסרה - והוא נמחק. 

ספציפית אתמול אני חושב שהיה צריך להעיז, להוציא את גלזר ולהכניס את ביטון, וגם אם לא - גררו בסביבות הדקה ה-60 כבר הפסיק להשפיע וביטון יכל לעלות במקומו. 

עתידית, גם אם פרץ עוזב, יש לנו עדיין בסיס מאוד חזק.

שוער מעולה, רביעיה הגנתית מצוינת עם מחליפים ראויים, גלזר וגולסה + קארצב, עידו שחר, ריקן באמצע. 

נצטרך להביא שחקן נוסף יצירתי לאמצע, לחזק את ההתקפה בשני שחקנים, ואנחנו נרוץ חזק בכל החזיתות עם תיאום וקהל מההתחלה. 

לפני7 שעות , מכביזם זה בדם said:

מגיע לו עוד עונה גם אם כשל בפלייאוף, קחו בחשבון שמאמן יכול להשתפר במיוחד שמדובר בעונה הראשונה שלו על הקווים. 

בקיץ כשהוא אימן בצורה זמנית ו"בנה את הקבוצה" היה כאוס ניהולי וכלכלי, כך שהוא בוודאי לא קיבל את כל מה שהיה נחוץ, וגם בינואר אני לא חושב שנפתח הברז. 

עניינית, יש דבר אחד שמאוד צורם לי והוא המחיקה של דן ביטון. אם גולסה ופרץ היו בכושר של לפני חודש, מילא, ואם יונתן היה קרוב לשיאו - מילא. 

אבל יונתן וגולסה עדיין לא באמת חזרו מהפציעה, פרץ גמור פיזית, אז ביטון יכל להכניס יצירתיות ורעננות שחסרה - והוא נמחק. 

ספציפית אתמול אני חושב שהיה צריך להעיז, להוציא את גלזר ולהכניס את ביטון, וגם אם לא - גררו בסביבות הדקה ה-60 כבר הפסיק להשפיע וביטון יכל לעלות במקומו. 

עתידית, גם אם פרץ עוזב, יש לנו עדיין בסיס מאוד חזק.

שוער מעולה, רביעיה הגנתית מצוינת עם מחליפים ראויים, גלזר וגולסה + קארצב, עידו שחר, ריקן באמצע. 

נצטרך להביא שחקן נוסף יצירתי לאמצע, לחזק את ההתקפה בשני שחקנים, ואנחנו נרוץ חזק בכל החזיתות עם תיאום וקהל מההתחלה. 

הבעיה של לוון זה שגרף ההתקדמות של הקבוצה תחתיו נמצא בירידה ממחזור למחזור, קודם כל באיכות ובזרימת המשחק, וכלה בתוצאות. על מה שמכונה הגמישות הטקטית שלו שכשלה לחלוטין בפליאוף דובר כאן רבות (וכמובן הרוטציות המוזרות בשביל לא לקבל כרטיסים), וגם על ההתעקשות על שחקנים מסוימים ומחיקה של אחרים, הזכרת בהודעתך. המניות שלו בירידה, מצד שני השיג יותר ממה שחשבנו, יש למיץ' ואנגלידיס דילמה גדולה גדולה לעונה הבאה, השנה איבדנו תואר הרבה "בזכות" מאמן כושל שפתח את העונה, אסור שיקרה שוב. באופן אישי, אני די נייטרלי לגביו, אקבל בברכה ובשמחה כל החלטה שתתקבל.

בכל הקשור לרמת הסגל, אז הרבה פחות אופטימי ממך, לא אעמיס פה בדעותיי מפני שיש לנו עוד קיץ ארוך לפנינו, פלוס האשכול הנ"ל לא מיועד לשם כך, אבל יש ירידה דרסטית ברוב שחקני הבסיס שציינת, ההגנה נראית כמו הולוגרמה של עצמה לעומת השנתיים האחרונות, הקישור כבר לא דומיננטי כמו פעם, ואם פרץ עוזב אז זה לגמרי משול לקריסת קיר ביטחון, ועל התקפה אין מה לדבר, כי פשוט אין לנו התקפה כרגע..

לגמרי ממשיך עם פטריק. על פי תחושה ומראה עיניים. העיקרון צריך להישמר- אני רוקד עם מי שהביא אותי לנשף. לא יצליח? אני אחליף. אין לי פחד מזה. הוא הרוויח את הזכות ואני רוצה לראות אותו עובד בתקופה פחות כאוטית. 

לפני19 שעות , כהן said:

הבעיה של לוון זה שגרף ההתקדמות של הקבוצה תחתיו נמצא בירידה ממחזור למחזור, קודם כל באיכות ובזרימת המשחק, וכלה בתוצאות. על מה שמכונה הגמישות הטקטית שלו שכשלה לחלוטין בפליאוף דובר כאן רבות (וכמובן הרוטציות המוזרות בשביל לא לקבל כרטיסים), וגם על ההתעקשות על שחקנים מסוימים ומחיקה של אחרים, הזכרת בהודעתך. המניות שלו בירידה, מצד שני השיג יותר ממה שחשבנו, יש למיץ' ואנגלידיס דילמה גדולה גדולה לעונה הבאה, השנה איבדנו תואר הרבה "בזכות" מאמן כושל שפתח את העונה, אסור שיקרה שוב. באופן אישי, אני די נייטרלי לגביו, אקבל בברכה ובשמחה כל החלטה שתתקבל.

בכל הקשור לרמת הסגל, אז הרבה פחות אופטימי ממך, לא אעמיס פה בדעותיי מפני שיש לנו עוד קיץ ארוך לפנינו, פלוס האשכול הנ"ל לא מיועד לשם כך, אבל יש ירידה דרסטית ברוב שחקני הבסיס שציינת, ההגנה נראית כמו הולוגרמה של עצמה לעומת השנתיים האחרונות, הקישור כבר לא דומיננטי כמו פעם, ואם פרץ עוזב אז זה לגמרי משול לקריסת קיר ביטחון, ועל התקפה אין מה לדבר, כי פשוט אין לנו התקפה כרגע..

אני מסכים, אבל אם תשים לב, הגרף החל לרדת ברגע שגולסה נפצע ופשיץ' נעדר, לצד השחיקה המוגזמת של שחקני הליבה שלנו כמו דור פרץ. 

קשה לומר מה יותר מכריע, ההחלטות הטקטיות - שם היו לו בהחלט כמה נפילות ותבניות מדאיגות שחוזרות על עצמן, או המצב הפיזי הכללי של השחקנים. 

בכל אופן צריך לזכור שגם אם נביא מאמן חדש - הוא יוכל להצליח כמו סוזה, אבל גם להיכשל כמו שוטא או דוניס, ככה שיש סוג של הימור - יותר גדול מהחלפת שחקן מסוים. 

מבחינת הסגל, גלזר וגולסה בריאים הם שני קשרי האמצע הטובים בארץ, יוני ופשיץ' הם שניים משחקני ההתקפה הטובים בארץ.

הבעיה שהם לא בריאים/לא בקצב, ומכאן נגזרת לדעתי התמונה המודאגת שלך לגבי העתיד. 

זה נכון שהמגינים בתקופה פחות טובה, ואולי הרננדז הוא גבולי, אבל אני מאמין שיהיה בסדר בגזרה הזאת ולא רואה מקום לדאגה. נחיה ונראה. 

38 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

אני מסכים, אבל אם תשים לב, הגרף החל לרדת ברגע שגולסה נפצע ופשיץ' נעדר, לצד השחיקה המוגזמת של שחקני הליבה שלנו כמו דור פרץ. 

קשה לומר מה יותר מכריע, ההחלטות הטקטיות - שם היו לו בהחלט כמה נפילות ותבניות מדאיגות שחוזרות על עצמן, או המצב הפיזי הכללי של השחקנים. 

בכל אופן צריך לזכור שגם אם נביא מאמן חדש - הוא יוכל להצליח כמו סוזה, אבל גם להיכשל כמו שוטא או דוניס, ככה שיש סוג של הימור - יותר גדול מהחלפת שחקן מסוים. 

מבחינת הסגל, גלזר וגולסה בריאים הם שני קשרי האמצע הטובים בארץ, יוני ופשיץ' הם שניים משחקני ההתקפה הטובים בארץ.

הבעיה שהם לא בריאים/לא בקצב, ומכאן נגזרת לדעתי התמונה המודאגת שלך לגבי העתיד. 

זה נכון שהמגינים בתקופה פחות טובה, ואולי הרננדז הוא גבולי, אבל אני מאמין שיהיה בסדר בגזרה הזאת ולא רואה מקום לדאגה. נחיה ונראה. 

לא רוצה קיץ מרוח. פטריק לא קיבל את הג'וב מלכתחילה כדי להביא או אליפות או ללכת. הוא לגמרי עמד ביעדים, מקצועית וסגנונית כולל צמד משחקים מרשים מאד נגד שחטאר, כשעוד היה דלק במיכל. הוא לא מתמודד פה מול מפלצות ומאמנים דגולים. שיעבוד ונראה לאן זה לוקח אותנו. 

• 4 weeks later...

ברמה המקצועית, מחצית ראשונה מזעזעת. מחצית שכל כולה היתה עצלנות מחשבתית. המסירות לטבח פעם אחר פעם, למרות שזה הוביל להריסת ההתקפות ולמרות שהיה ברור שהפועל משאירה אותו פנוי מתוך ידיעה שמשם לא יצא גול. המצבים הנייחים שהרים טבח שוב ושוב, שלא עברו את שחקן ההגנה הראשון. בכלל, כל ההתקפות שלנו נגמרו בנפילה או בהגבהה שלא עברה את השחקן הראשון.

לזכותו של פאטריק יאמר שהוא שם לב לזה והוריד את טבח במחצית. יותר משמעותי מזה היתה ההוצאה של שרן, שלמרות שהוא עצמו לא היה גרוע, הקישור שלו עם גלזר ופרץ פשוט לא עבד. זה כבר שיחרר את המשחק.

מסכם עונה גדולה מבחינתו.

למאני טיים העונה לא הביא אותנו טוב כולל אתמול וזה קריטי. הרבה מדי משחקים שהיו יכולים להסתיים לכאן או לשם ונראה שמה שהכריע אותם הייתה מקריות, לטוב ולרע.

שורה תחתונה זכה בגביע ולכן הרוויח מבחינתי חוזה חדש במועדון.

מאמין שמשלם גם שכר לימוד ולכן תיהיה התקדמות בעונה הבאה.

אני באופוזיציה אם אני חושב שלהשאיר אותו זה להגיד "לא בא לנו להחזיר את האליפות עונה הבאה", ו-"לא בא לנו לעשות דברים יפים באירופה"?

מבחינתי פאטריק חייב להישאר.

אמנם הפסדנו את האליפות, אבל הוא קיבל את הקבוצה במצב קשה ועדיין היינו לדעתי רחוקים אדום מטופש של טיבי מלקחת את האליפות.

מצד שני היכולת של ההרכבים השניים-שלישיים היתה הטובה ביותר שאני זוכר מקבוצה של מכבי.

זה מבחינתי עדות לרמה גבוהה של אימון.

3 דקות לפני, שי123 said:

מבחינתי פאטריק חייב להישאר.

אמנם הפסדנו את האליפות, אבל הוא קיבל את הקבוצה במצב קשה ועדיין היינו לדעתי רחוקים אדום מטופש של טיבי מלקחת את האליפות.

מצד שני היכולת של ההרכבים השניים-שלישיים היתה הטובה ביותר שאני זוכר מקבוצה של מכבי.

זה מבחינתי עדות לרמה גבוהה של אימון.

מצד שני יש בו סוג של מקובעות בבחירת ההרכבים,

חייב לפתח עוד שיטת משחק בעונה הבאה כדי שנהיה יותר גמישים למצבים מסויימים במשחקים.

30 דקות לפני, Keano said:

מצד שני יש בו סוג של מקובעות בבחירת ההרכבים,

חייב לפתח עוד שיטת משחק בעונה הבאה כדי שנהיה יותר גמישים למצבים מסויימים במשחקים.

אני רואה את זה יותר כמגבלות של הסגל.

יונתן לא יכול לשחק משחק שלם בגלל שהוא חוזר מפציעה, יש בקושי חלוץ אחד נורמלי בסגל וגם הוא הרבה מעבר לשיא, וביטון רחוק מלהיות שחקן שלם למרות שהראה ניצוצות של אגרסיביות.

שלא לדבר על זה שגולסה פצוע.

הוא יאמן אותנו בעונה הבאה אם נרצה או לא. אם הוא הרוויח את זה ביושר? ללא ספק. שלושה תארים והוצאה של הקבוצה הזאת מהקבר לכמעט אליפות.

מצד שני, יש המון סימני שאלה לגבי איך שנראינו בפלייאוף ובמשחק אתמול. הפלייאוף הכי חלש שהיה פה כבר הרבה זמן גם במבחינת כדורגל וגם מבחינת תוצאות. אתמול נראינו קבוצה לא מאומנת (לא בהתקפה, לא בקישור ולא בהגנה) וגם הגולים שכבשנו לא היו ממהלכי כדורגל. 

הוא גילה לא מעט פעמים קיבעון ועקשנות לא מובנות כולל הצבה של קישור הגנתי מאוד אתמול למרות שברור לכולם שזה לא יעבוד, או הצבה של קארצב פעם אחר פעם בתפקיד שהוא לא מכיר במקום לתת לביטון הזדמנות, או העקשנות על שחקן האגף הכי חלש אצלנו פעם אחר פעם והארכת החוזה שלו. 

אני מקווה שהוא יקח את הקיץ הזה להשתפר ולבנות שיטה ודרך. לא יהיה פשוט בעונה הבאה.

20 דקות לפני, שי123 said:

אני רואה את זה יותר כמגבלות של הסגל.

יונתן לא יכול לשחק משחק שלם בגלל שהוא חוזר מפציעה, יש בקושי חלוץ אחד נורמלי בסגל וגם הוא הרבה מעבר לשיא, וביטון רחוק מלהיות שחקן שלם למרות שהראה ניצוצות של אגרסיביות.

שלא לדבר על זה שגולסה פצוע.

גם כשהיה סגל מלא הוא שיחק 4-3-3 ובאותו סגנון עם קשר הגנתי כמספר 10.

9 דקות לפני, Keano said:

גם כשהיה סגל מלא הוא שיחק 4-3-3 ובאותו סגנון עם קשר הגנתי כמספר 10.

אל תשכח שהיינו ברצף מטורף של צבירת נקודות רוב התקופה שהסגל היה יחסית מלא.

לא ממש היתה סיבה לשנות.

• 2 months later...