Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

23 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה בדיוק מה שאני לא מבין. איך מקבוצה שבאה למשחק חוץ קפוא באוקראינה אחרי הפסד בבית ומסתכלת בלבן של העיניים של קבוצה שניצחה פעמיים את ריאל (שתשחק מחר בחצי הגמר) הפכנו לאיך שאנחנו נראים במשחקים האחרונים. כאילו קבוצה אחרת.

אולי סגל השחקנים שלנו מתאים יותר למשחקים באירופה? לא יודע

יותר קל לך כשחקן להגיע למשחק כזה כשבתכלס? אין לך מה להפסיד. המסגרת, האווירה הכל מוציא ממך הרבה מעבר. ועדיין לפטריק יש חלק ענק באיך שנראינו. לא שידר פחד ולא שידר הגנה. הוא שידר שהוא פאקינג רוצה לנצח.

הוא גרם להאמין מחדש, הוא החיה לגמרי את השחקן ה20-21 בסגל שלנו ועשה דברים שלא ניתן לתפוס. אבל כשאתה מגיע לקו הסיום כל כך עייף ומותש, בלי מנוחה, בלי חלוקת כוחות ועם עניין ה5 צהובים הכל כך אידיוטי הזה- זה בלתי אפשרי.

‏‎זה רק מחדד את הנס שפטריק עשה. הוא ליטרלי הוציא מים מין הסלע. 
בלקמן שנותן פתאום צמד מול בש, שכטר שנכנס ובנגיעה השנייה שלו מבשל לדור פרץ ניצחון על סכנין.
חוזז שנכנס מול חיפה ונראה פתאום כמו רובן. 
הסגל שלנו לא מספיק טוב לריצה הזאת.

צריך לזכור שזאת פעם ראשונה שלו בניהול סגל הבוגרים, מאמן שהוקפץ במצב חירום שלא נותר לנו כלום מהליגה. אז צריך לקחת בחשבון שהוא יטעה והרבה. גם פרגי טעה וגם פפ טועה.

‏‎וכן אני עדיין רוצה שפטריק ימשיך לעונה הבאה, אני רוצה שהוא יבנה את הסגל של הקבוצה, שיחליט איזה מושאלים חוזרים ואיזה זרים עוזבים. 
הוא עוד יטעה הרבה, אבל כמו שכולם טועים.

כמו שכתבתי בנושא משחק, ואן לוואן מרגיש מאמן לא מספיק ורסטילי. הקיבעון על השיטה בכל מחיר, גם כשיש לך שחקנים חכמים שיודעים להתאים את עצמם לשיטות אחרות, הופך אותך לצפוי.

בהתחלה זה עבד, אבל לאט לאט הקבוצות למדו אותנו ומאז זה נראה מאוד שבלוני

מעניין מאוד מה יהיה איתו בעונה הבאה, באמת מעניין כי ראינו את הריצה המטורפת שלו עד לפלייאוף בסגל חסר וכשגם הסגל המלא שלנו לא מספיק איכותי.

לדעתי הוא שווה צ'אנס לאמן ולבנות את הקבוצה בעונה הבאה, מאמין שמיץ' יקבל את ההחלטה הנכונה.

נשאר איתו ומגבה אותו קצת בשוק לבנות את מה שהוא מאמין בו. הדשא של השכן לא ירוק יוצר, בעיני לפחות. ואם הוא קצת חסר ניסיון, סו בי איט.  כל אחד מתחיל מאיפשהוא. 

חייב שעון מעורר לידו בקווים. מאמן שמכין את הקבוצה בצורה מעולה, אבל נרדם כל פעם מחדש על הקו ולרוב קופא לחלוטין. 

עם כל הכבוד לו ומה שעשה

הוא לא מסוגל להביא אותנו מעבר, צריך מאמן עם קצת יותר ידע ותחום

חסר לו נסיון וידע באימון , לא יתכן שיש לו תוכנית משחק אחת ולצערי הרב ההפסקות גרמו לבכר לעשות שינוים מערכתיים וטקטים ולא הצלחנו להגיב לזה בשיט, הפסקנו לשחק כדורגל

מדקה 30 מנסים להזיז כדורים מההגנה להתקפה בלי שום הגיון.

עדיף שיהיה איפה שהיה לפני.

3 דקות לפני, liron1006 said:

מה הסיכוי להחזיר את איביץ'? הייתי עושה הכל להחזיר אותו.

הוא לא אהב את ההתנהלות של גולדהאר בכל קיץ ובגלל זה עזב. אין סיכוי.

לפני8 שעות , המכבייה said:

נשאר איתו ומגבה אותו קצת בשוק לבנות את מה שהוא מאמין בו. הדשא של השכן לא ירוק יוצר, בעיני לפחות. ואם הוא קצת חסר ניסיון, סו בי איט.  כל אחד מתחיל מאיפשהוא. 

חד משמעי. את מי בדיוק רציתם שיכניס כדי להוסיף יצירתיות או לשנות מומנטום? את דן ביטון הנרפה, מאבד הכדורים הכרוני? את אלמוג האדיש? אין שום שחקן

כזה בספסל. הוציא מים מהסלע , מאמן טוב מאוד.

12 דקות לפני, אקיטה said:

אוהב את זה שיש פה כאלה שדורשים כבוד ליריב אבל באנשי מקצוע של מכבי הם מזלזלים.

משאיר אותו קליל.

פטריק עשה קאמבק מהסרטים אבל במאני טיים ראית שאליפות מול ברק בכר (שלפחות לגבי הכבוד שלי אליו זה בגלל שהוא לקח קבוצת מהפריפריה ולקח איתה שלוש ברצף על הפרצוף שלנו, וכעת הוא לוקח עם הקבוצה הכושלת ביותר בעשור האחרון אליפות) עם הורסטיליות והרעננות שהוא שומר על הסגל לאורך העונה זה לא יהיה כוחות. בלבול לא היה לוקח אליפות אם היה נשאר העונה בחיפה, על אותו שטאנץ אני חושב שואן לייבן לא יביא אליפות עונה הבאה על חיפה. לפחות לי אין ביקורת לגביו ולגבי השחקנים (העונה הביקורת לדעתי צריכה להיות מופנית כלפי מיץ').

עם כל הצער אני לא נשאר איתו, מחזיר אותו לנהל את הנוער הוא איש מקצוע מדהים בתחום הזה, כמאמן צריך מישהו קצת יותר יצירתי, הרבה מכם אומרים שהוא הכין את הקבוצה מצויין למשחקים ואני חולק על זה, חוץ מאתמול כמעט כל משחק אנחנו פותחים רע ונותנים ליריב לשלוט, הרבה פעמים אנחנו מקבלים גול ומגיבים, הרבה פעמים במזל זה לא מסתיים בגול נגדנו, גם בתחום ההכנה למשחק הוא לוקה, הדבר הכי טוב אצלו שיש תבנית ברורה ומסודרת ואז לא משנה הרבה אם שחקן X או Y משחק, כשאתה הקבוצה הכי טובה בליגה באיכות אתה כן רוצה שישנה איזה שחקן ישחק וכשמשחקים כל הכלים הטובים שלך אתה חייב להיראות הכי טוב, זה לא קורה, זה הספיק לקאמבק ולא לאליפות השנה וזה לא יספיק לאליפות בשנה הבאה.

שוב, אוהב את הבנאדם כי יש לו הרבה מעלות והוא לא ליצן כמו דוניס, אבל לא מתאים כרגע למכבי.

מחזיר אותו לנהל את הנוער, עשה עבודה מעולה.

מבחינת המשחק השוטף, כבר כמה משחקים שעם הגב לקיר המשחק היה מאוד מפוזר וכדורים פשוט התעופפו לחלק הקדמי בצורה סתמית.

לא כך משחקים, לא מעניין אותי הסיבות מסביב(פציעות עייפות וכו') לא יכול להיות שבמצב כזה משחקים עם כדורים ארוכים ללא מחשבה יצירתית.

עשה עבודה טובה עם ריצה מעולה, שינה מנטלית את התפיסה והרוח שהייתה כבויה אבל לא מעבר.

גם אם יסיים עם תואר זה עדיין לא זה, אני מצפה ממכבי לעבוד חכם במצבים שנכנסנו אליהם.

סורי, אבל הייתי מחפש לו מחליף.

7 דקות לפני, רן יעקובי said:

מחזיר אותו לנהל את הנוער, עשה עבודה מעולה.

מבחינת המשחק השוטף, כבר כמה משחקים שעם הגב לקיר המשחק היה מאוד מפוזר וכדורים פשוט התעופפו לחלק הקדמי בצורה סתמית.

לא כך משחקים, לא מעניין אותי הסיבות מסביב(פציעות עייפות וכו') לא יכול להיות שבמצב כזה משחקים עם כדורים ארוכים ללא מחשבה יצירתית.

עשה עבודה טובה עם ריצה מעולה, שינה מנטלית את התפיסה והרוח שהייתה כבויה אבל לא מעבר.

גם אם יסיים עם תואר זה עדיין לא זה, אני מצפה ממכבי לעבוד חכם במצבים שנכנסנו אליהם.

סורי, אבל הייתי מחפש לו מחליף.

הוא כבר לא יחזור אחורה לדעתי, גם לא למנהל מקצועי של הבוגרים.

הוא לא מאמן במקצועו, הוא פשוט מכין הרכבים וזה הספיק לנו מול פלייאוף תחתון.

בפלייאוף העליון האמת נחשפה, הקבוצות קראו כבר את השיטת משחק שלנו שנראית אותו דבר כל משחק - מתפרצות, כדורים ארוכים, בעיטות למעלה.

בשביל אליפות שנה הבאה צריך מאמן עם הבנה טקטית

לפני2 שעות , micsho3 said:

פטריק עשה קאמבק מהסרטים אבל במאני טיים ראית שאליפות מול ברק בכר (שלפחות לגבי הכבוד שלי אליו זה בגלל שהוא לקח קבוצת מהפריפריה ולקח איתה שלוש ברצף על הפרצוף שלנו, וכעת הוא לוקח עם הקבוצה הכושלת ביותר בעשור האחרון אליפות) עם הורסטיליות והרעננות שהוא שומר על הסגל לאורך העונה זה לא יהיה כוחות. בלבול לא היה לוקח אליפות אם היה נשאר העונה בחיפה, על אותו שטאנץ אני חושב שואן לייבן לא יביא אליפות עונה הבאה על חיפה. לפחות לי אין ביקורת לגביו ולגבי השחקנים (העונה הביקורת לדעתי צריכה להיות מופנית כלפי מיץ').

לא נפלנו עליו אלא על איכות ומצב הסגל.

מזכיר: דור פרץ בלי חמצן, גלזר פצוע, יוני פצוע, גולסה פצוע, חוזז פצוע, פשיץ קורונה, קארצב פצוע. וגם עכשיו שחזרו, ברור שתוך שבוע לא יהיו בכושר מלא.

לשם השוואה, תוציא מחיפה את: רודריגז, אבו פאני, לביא, רוקאביצה, שרי ואצילי ולקינוח איזה אשכנזי.

בהצלחה לברק בכר המהולל בסיטואציה כזאת, תוסיף לזה חצי סגל שחלה בקורונה, 10 משחקים יותר באירופה, והחלפת מאמן באמצע העונה+אי יכולת לשנות את הסגל.

הצלחנו להרוויח את גררו, מעבר לזה כל שאר השחקנים בהתקפה פשוט לא ראויים יותר ללבוש את החולצה של מכבי, שם נפלנו, שריקן לא מצליח לסיים את המצבים שהוא מגיע, שבלקמן מקבל אדום במקום לשים את גררו באחד על אחד, טבח ושכטר סוסים מתים. די בטוח שגררו לבד עקף את כל אלה ביחד במספרים השנה.

לוקח את ההרכב של אתמול בכושר כמו שצריך גם לעונה הבאה נגד חיפה + הרענונים הנכונים.

אל תבין לא נכון, הוא יצא כבש כמה פעמים, אתמול עם סאבו המדדה למשל זה לא היה צריך לקרות בשום אופן. אבל בכר יצא לא פחות כבש בלא פחות הזדמנויות, הוא הפסיד להם את הקודם בבלומפילד עם החילופים שלו, אחרי זה המשיך לפקשש עד שאיבד גם את המקום הראשון, ואז פיקשש אפילו עוד קצת, עד שמכבי של פטריק נגמרה מכל הכאוס של השנה.

שחר פיבן שיחק השנה לפעמים 50/50! אם זה לא צועק מצוקה בכוח אדם לא יודע מה כן.

אומר יותר מזה, בסיטואציה שנוצרה גם אם היינו מחזירים את איביץ', אני לא בטוח שהיה טוב יותר.

28 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

הוא לא מאמן במקצועו, הוא פשוט מכין הרכבים וזה הספיק לנו מול פלייאוף תחתון.

בפלייאוף העליון האמת נחשפה, הקבוצות קראו כבר את השיטת משחק שלנו שנראית אותו דבר כל משחק - מתפרצות, כדורים ארוכים, בעיטות 

זה לא השיטת משחק בכלל לא.

זה סיפטומים של חוסר חמצן במוח, כמה שזה יישמע מתרץ, השחקנים גמורים וזה משפיע על קבלת ההחלטות והצורה בה משחקים.

2 דקות לפני, אקיטה said:

מזכיר: דור פרץ בלי חמצן, גלזר פצוע, יוני פצוע, גולסה פצוע, חוזז פצוע, פשיץ קורונה, קארצב פצוע. וגם עכשיו שחזרו, ברור שתוך שבוע לא יהיו בכושר מלא.

לשם השוואה, תוציא מחיפה את: רודריגז, אבו פאני, לביא, רוקאביצה, שרי ואצילי ולקינוח איזה אשכנזי.

בהצלחה לברק בכר המהולל בסיטואציה כזאת, תוסיף לזה חצי סגל שחלה בקורונה, 10 משחקים יותר באירופה, והחלפת מאמן באמצע העונה+אי יכולת לשנות את הסגל.

הצלחנו להרוויח את גררו, מעבר לזה כל שאר השחקנים בהתקפה פשוט לא ראויים יותר ללבוש את החולצה של מכבי, שם נפלנו, שריקן לא מצליח לסיים את המצבים שהוא מגיע, שבלקמן מקבל אדום במקום לשים את גררו באחד על אחד, טבח ושכטר סוסים מתים. די בטוח שגררו לבד עקף את כל אלה ביחד במספרים השנה.

לוקח את ההרכב של אתמול בכושר כמו שצריך גם לעונה הבאה נגד חיפה + הרענונים הנכונים.

אל תבין לא נכון, הוא יצא כבש כמה פעמים, אתמול עם סאבו המדדה למשל זה לא היה צריך לקרות בשום אופן. אבל בכר יצא לא פחות כבש בלא פחות הזדמנויות, הוא הפסיד להם את הקודם בבלומפילד עם החילופים שלו, אחרי זה המשיך לפקשש עד שאיבד גם את המקום הראשון, ואז פיקשש אפילו עוד קצת, עד שמכבי של פטריק נגמרה מכל הכאוס של השנה.

אומר יותר מזה, בסיטואציה שנוצרה גם אם היינו מחזירים את איביץ', אני לא בטוח שהיה טוב יותר.

אני מסכים שלא נפלנו עליו אלא על איכות ומצב הסגל.

לא הוא בנה את הקבוצה הזאת?

2 דקות לפני, אקיטה said:

מבין את מה שאתה אומר, אבל הוא ידע את זה. למה הוא לא לחץ להביא רכש בינואר במקום ניקוליץ'? כבר בינואר פיבן היה קשר.

19 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מבין את מה שאתה אומר, אבל הוא ידע את זה. למה הוא לא לחץ להביא רכש בינואר במקום ניקוליץ'? כבר בינואר פיבן היה קשר.

איזה רכש חבר? אתה בבור תקציבי השנה ועדיין תחת הסכמי הפייר פליי.