Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

26 דקות לפני, העכבר הצהוב said:

ברק בכר אוברייטד גדול,הוא פשוט יודע מתי להגיע,אתם שוכחים ששיחקנו איזה 10 משחקים יותר מחיפה בלו"ז קורונה,היה ברור שתגיע נפילה ביכולת.

אוברייטד שלקח לך שלוש (!!!) שנים רצופות אליפות על הראש עם פאקינג הפועל באר שבע, ועכשיו עם מכבי חיפה.  אין קשר בין הנפילה ביכולת לבין ניהול משחק גרוע כמו אתמול וגם כמעט כמו כל משחק בפלייאוף אחרי המשחק בסמי עופר. שלא תבין לא נכון - פטריק לא האשם, מיץ' אשם באבדן האליפות עם ההתנהלות היהירה בקיץ שעבר (אצילי ומיכה, להביא מאמן דקה 90, לא לתת מענה הולם לכך ששחקנים עזבו וכו' מבלי לגרוע כמובן במה שמיץ' עושה בשבילנו בעשור וקצת שהוא פה)) אבל עדיין פטריק לא מאמן שיביא לך אליפות, בכר ינקנק אותו בעונה הבאה.

מאמן גדול שעשה ריצה ענקית עם קבוצה שקיבל מפורקת מנטלית,

צריך לשחרר הרבה שחקנים שלא ברמה שלנו ולהביא שחקנים ברמה גבוהה יותר,בטח שלא להעיף אותו ולתת לו להמשיך

עם הקבוצה ועם מה שהוא בנה אני בטוח שגם מהטעויות שעשה הוא לומד וילמד

28 דקות לפני, מכביסט לעד said:

למה שבכר יבוא לפה? הוא שונא מכבי גדול ובדרך לקחת עוד אליפות על הראש שלנו

למה אתה חושב שהוא שונא מכבי? תן לו משכורת נאה לישראלי (ובוודאי יותר נמוכה מכל מאמן זר שהיה כאן) והוא יבנה לך פה קבוצה לשלוש שנים לפחות.

13 דקות לפני, BRoi said:

מאמן גדול שעשה ריצה ענקית עם קבוצה שקיבל מפורקת מנטלית,

צריך לשחרר הרבה שחקנים שלא ברמה שלנו ולהביא שחקנים ברמה גבוהה יותר,בטח שלא להעיף אותו ולתת לו להמשיך

עם הקבוצה ועם מה שהוא בנה אני בטוח שגם מהטעויות שעשה הוא לומד וילמד

אכן עשה ריצה ענקית אבל כשהתחיל הלחץ הוא קרס. פטריק גם בנוער הוא מאוד שבלוני - הוא לא יודע להסתדר עם שחקנים בוגרים ובטח ובטח שלא חלק מהם כוכבים. אליפות הוא לא יביא לך.

19 דקות לפני, micsho3 said:

למה אתה חושב שהוא שונא מכבי? תן לו משכורת נאה לישראלי (ובוודאי יותר נמוכה מכל מאמן זר שהיה כאן) והוא יבנה לך פה קבוצה לשלוש שנים לפחות.

אכן עשה ריצה ענקית אבל כשהתחיל הלחץ הוא קרס. פטריק גם בנוער הוא מאוד שבלוני - הוא לא יודע להסתדר עם שחקנים בוגרים ובטח ובטח שלא חלק מהם כוכבים. אליפות הוא לא יביא לך.

הוא אימן את הנוער ולא ידעתי?

ולא הבנתי מתי "התחיל" הלחץ, כל העונה אתה על חודו של קשקש ללכת ים, כל משחק השנה היה ההגדרה ללחץ במילון.

לשחקנים נגמר הדלק, חיפה יכולים לקשקש על העומס שיש עליהם כאילו הם באותה סירה, לא ולא, על מכבי עבר הכל חוץ מאוטובוס של אגד.

23 דקות לפני, micsho3 said:

שמע אתה רוב העונה משחק בלי יהונתן ,עם גלזר אחרי קורונה ופציעה נוספת,גולסה שבתחילת הפלייאוף לא שיחק רוב המשחקים,פתיחת עונה מזוויעה עם דוניס+מלא משחקים

באירופה ונבחרת לשחקנים המשמעותיים שלנו,קורונה לחצי קבוצה ועדיין בפלייאוף היית כבר במקום ראשון...אין לנו שחקנים מספיק איכותיים כנראה וזו הסיבה,אצילי

זה ההבדל בינינו לבין חיפה זה הכל..

נקווה לטוב יש עוד 4 משחקים יום ראשון מלחמת עולם

8 דקות לפני, אקיטה said:

הוא אימן את הנוער ולא ידעתי?

ולא הבנתי מתי "התחיל" הלחץ, כל העונה אתה על חודו של קשקש ללכת ים, כל משחק השנה היה ההגדרה ללחץ במילון.

לשחקנים נגמר הדלק, חיפה יכולים לקשקש על העומס שיש עליהם כאילו הם באותה סירה, לא ולא, על מכבי עבר הכל חוץ מאוטובוס של אגד.

אתה משווה את הלחץ של לפני כמה חודשים מאשר הלחץ כשיש מירוץ על האליפות כשיש פחות מעשרה מחזורים לסיום? לא אותו דבר ואין ספק שהעומס על מכבי היה גדול יותר מאשר על חיפה.

2 דקות לפני, BRoi said:

שמע אתה רוב העונה משחק בלי יהונתן ,עם גלזר אחרי קורונה ופציעה נוספת,גולסה שבתחילת הפלייאוף לא שיחק רוב המשחקים,פתיחת עונה מזוויעה עם דוניס+מלא משחקים

באירופה ונבחרת לשחקנים המשמעותיים שלנו,קורונה לחצי קבוצה ועדיין בפלייאוף היית כבר במקום ראשון...אין לנו שחקנים מספיק איכותיים כנראה וזו הסיבה,אצילי

זה ההבדל בינינו לבין חיפה זה הכל..

נקווה לטוב יש עוד 4 משחקים יום ראשון מלחמת עולם

אני לא מאשים את פטריק בכלל, גם לא את השחקנים - לאיבוד האליות העונה יש כתובת אחת וכמובן ואני לא בא לגרוע את כל מה שהוא שווה בשבילנו כל השנים וזה מיץ': התנהלות יהירה (הוא לא בן אדם יהיר, אבל כן הפעם התנהל ביהירות) בקיץ עם עניין אצילי+מיכה, להביא מאמן דקה 90 לפני תחילת הליגה, לא לתת מענה הולם כלשהו לכל מי שעזב עונה שעברה בדגש על חולית ההגנה. אין לי ספק שהוא אוהב את מכבי ושם פה הרבה כסף אבל לדעתי הוא גם איבד את התשוקה שהייתה לו (ושוב - אין על מיץ', שלא יהיה ספק אבל ביקורת מותר וצריך להביע)

1 דקה לפני, micsho3 said:

אתה משווה את הלחץ של לפני כמה חודשים מאשר הלחץ כשיש מירוץ על האליפות כשיש פחות מעשרה מחזורים לסיום? לא אותו דבר ואין ספק שהעומס על מכבי היה גדול יותר מאשר על חיפה.

שום דבר לא השתנה בפן של הלחץ, גם אז וגם היום כל איבוד נק הוא קטסטרופה עם פוטנציאל לים.

כשחיפה הובילו פה 1-0 ב8 הפרש, זה היה לא פחות "לחוץ".

1 דקה לפני, אקיטה said:

שום דבר לא השתנה בפן של הלחץ, גם אז וגם היום כל איבוד נק הוא קטסטרופה עם פוטנציאל לים.

לחלוטין לא אותו דבר כמו הלחץ בפלייאוף הזה. פטריק עשה במכנסיים ברגע האמת - כמו פטר בוס בזמנו.

7 דקות לפני, micsho3 said:

לחלוטין לא אותו דבר כמו הלחץ בפלייאוף הזה. פטריק עשה במכנסיים ברגע האמת - כמו פטר בוס בזמנו.

לשם הדוגמה שחר פיבן סיים אתמול קשר אחורי וזה משהו שכבר קרה העונה ובהצלחה.

פטריק עם סגל מוגבל מאוד והלך עם מה שהחזיר אותנו למירוץ הזה מלכתחילה, אפשר לומר קרס תחת הלחץ אני חושב שלמעט המשחק אתמול בו לא הגענו למצבים זה היה בסדר גמור עד עכשיו לאור הנסיבות, אתה כל הפלייאוף בלי חצי הרכב על מה אתה מדבר?

בגלל זה ב2 המשחקים האחרונים הוא התחשבן יותר מדי בנוגע למשחק נגד חיפה, שם נפלנו, אני לא חושב שזה קשור ללחץ ואני גם לא חושב שהגיע הזמן לסכם דברים.

2 דקות לפני, אקיטה said:

לשם הדוגמה שחר פיבן סיים אתמול קשר אחורי וזה משהו שכבר קרה העונה ובהצלחה.

פטריק עם סגל מוגבל מאוד והלך עם מה שהחזיר אותנו למירוץ הזה מלכתחילה, אפשר לומר קרס תחת הלחץ אני חושב שלמעט המשחק אתמול בו לא הגענו למצבים זה היה בסדר גמור עד עכשיו לאור הנסיבות, אתה כל הפלייאוף בלי חצי הרכב על מה אתה מדבר?

בגלל זה ב2 המשחקים האחרונים הוא התחשבן יותר מדי בנוגע למשחק נגד חיפה, שם נפלנו, אני לא חושב שזה קשור ללחץ ואני גם לא חושב שהגיע הזמן לסכם דברים.

אני לא מאשים את פטריק באבדן האליפות (מיץ' אשם בעקבות התנהלותו בקיץ) שיהיה ברור - הוא עשה קאמבק מטורף וכל הכבוד לו על זה אבל הוא שבלוני מידי כדי לקחת אליפות במיוחד מול בכר שהוא מאמן הרבה יותר ורסטילי. פטריק לא יביא לך אליפות.

15 דקות לפני, אקיטה said:

זה היה לא לחוץ גם כי לא היה קהל וגם כי אף אחד לא ציפה כבר לכלום 

ראינו את הגרוע מכל

Just now, YallaMaccabi said:

ראינו את הגרוע מכל

3 דקות לפני, micsho3 said:

אני לא מאשים את פטריק באבדן האליפות (מיץ' אשם בעקבות התנהלותו בקיץ) שיהיה ברור - הוא עשה קאמבק מטורף וכל הכבוד לו על זה אבל הוא שבלוני מידי כדי לקחת אליפות במיוחד מול בכר שהוא מאמן הרבה יותר ורסטילי. פטריק לא יביא לך אליפות.

אין לו סגל לורסיטליות שאתה מחפש.

Just now, YallaMaccabi said:

ראינו את הגרוע מכל

אתה מדבר בשם עצמך ובשם מי שדאז קבר את העונה.

2 דקות לפני, אקיטה said:

אין לו סגל לורסיטליות שאתה מחפש.

סגל הרבה יותר ורסטילי ורחב מאשר יש למכבי חיפה

2 דקות לפני, אקיטה said:

מי? מה הורסיטליות שאתה רוצה בדיוק?

בכל עמדה יש לך שני שחקנים - היה צריך בפלייאוף להוציא יותר מהם ושוב - אני מסכים שלא בגלל פטריק הפסדנו את האליפות אבל עדיין הוא מאמן מאוד, אבל מאוד שבלוני. בכר למשל לדעתי מדן ביטון היה מוציא יותר, מחוזז היה מוציא יותר, משכטר היה מוציא יותר (תנסה להיזכר איך שכטר לדוגמא נראה שנה שעברה בפלייאוף, כנל חוזז).

2 דקות לפני, micsho3 said:

בכל עמדה יש לך שני שחקנים - היה צריך בפלייאוף להוציא יותר מהם ושוב - אני מסכים שלא בגלל פטריק הפסדנו את האליפות אבל עדיין הוא מאמן מאוד, אבל מאוד שבלוני. בכר למשל לדעתי מדן ביטון היה מוציא יותר, מחוזז היה מוציא יותר, משכטר היה מוציא יותר (תנסה להיזכר איך שכטר לדוגמא נראה שנה שעברה בפלייאוף, כנל חוזז).

ביטון הוא עוף מוזר בכך שאין ספק שהוא מוכשר מאוד התקפיץ אבל לומר שהוא לא קיבל הזדמנויות זה מגוחך. על ה8 בישולים שלו קיבלנו בערך 8 גולים בגלל שהוא חסר אחריות והוא לא שיפר את זה בכלל ככל שהשנה שעברה.

שכטר שחקן גמור.

חוזז לדעתי בפיק של הקריירה שלו, שחקן בינוני ביותר, ככה או ככה פצוע מאז אשדוד לכן לא רלוונטי.

1 דקה לפני, אקיטה said:

ביטון הוא עוף מוזר בכך שאין ספק שהוא מוכשר מאוד התקפיץ אבל לומר שהוא לא קיבל הזדמנויות זה מגוחך. על ה8 בישולים שלו קיבלנו בערך 8 גולים בגלל שהוא חסר אחריות והוא לא שיפר את זה בכלל ככל שהשנה שעברה.

שכטר שחקן גמור.

חוזז לדעתי בפיק של הקריירה שלו, שחקן בינוני ביותר, ככה או ככה פצוע מאז אשדוד לכן לא רלוונטי.

ועדיין מה היה לחיפה יותר טוב? סגל שלהם יותר צר משלנו. בכל מקרה מכבד את דעתך גבר

52 דקות לפני, micsho3 said:

ועדיין מה היה לחיפה יותר טוב? סגל שלהם יותר צר משלנו. בכל מקרה מכבד את דעתך גבר

ההתקפה של חיפה יותר טובה... במיוחד שיונתן לא שיחק חצי עונה, ופשיץ' גם נעדר לא מעט בתקופה האחרונה. 

נקודת החוזק שלנו מולם - בקישור - סובלת מאוד בלי גולסה כשגם גלזר פצוע כבר הרבה זמן. 

אז איפה העומק שלנו בא לידי ביטוי? עם קארצב או פיבן קשר אחורי? זה מה שאמור להוביל אותך לאליפות כשכולם פצועים? 

35 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

ההתקפה של חיפה יותר טובה... במיוחד שיונתן לא שיחק חצי עונה, ופשיץ' גם נעדר לא מעט בתקופה האחרונה. 

נקודת החוזק שלנו מולם - בקישור - סובלת מאוד בלי גולסה כשגם גלזר פצוע כבר הרבה זמן. 

אז איפה העומק שלנו בא לידי ביטוי? עם קארצב או פיבן קשר אחורי? זה מה שאמור להוביל אותך לאליפות כשכולם פצועים? 

החוד של חיפה גם שנה קודמת היה טוב יותר, אבל האגפים שלנו והקישור שלנו יותר טוב

בעיקרון פטריק בנה את הסגל הזה.

לכן הוא גם הצליח להוציא ממנו יותר ממה שהוא.

אין לנו משחק אגפים וקשר יצירתי.

מלבד יוני כל שאר שחקני האגף לא מספקים את התרומה של אצילי.

יש עוד 6 משחקים עד סוף העונה, סיכומים לגביו נעשה בסוף. 

כי  סה"כ הוא עשה עבודה טובה, אם יסיים טוב את העונה חייב להישאר.

מבחינתי סיום "טוב" לעונה המזעזעת הזאת זה לא בהכרח אליפות, צריך לנצח את חיפה ולהישאר במירוץ עד המחזור האחרון + לקחת גביע ומבחינתי וואן לואן עשה את שלו ולגמרי מגיע לו לפתוח עונה ולבנות סגל. 

סיום אחר לעונה והייתי חושב פעמיים כי כן הייתה פה איזשהיא קריסת מערכות בפליאוף, וחבל. 

‏‎אם אני צריך לשאוב עידוד לגביי פטריק והעתיד, אני נזכר בצמד המשחקים מול שחטאר. כשהיו לפטריק את הכלים במצב יחסית רענן, הוא הוציא מהקבוצה שני משחקים נהדרים ובעיקר גישת- אל פחד. היינו באמת באמת טובים. מגיע לו לפתוח את העונה בתנאים נורמלים.

3 דקות לפני, המכבייה said:

‏‎אם אני צריך לשאוב עידוד לגביי פטריק והעתיד, אני נזכר בצמד המשחקים מול שחטאר. כשהיו לפטריק את הכלים במצב יחסית רענן, הוא הוציא מהקבוצה שני משחקים נהדרים ובעיקר גישת- אל פחד. היינו באמת באמת טובים. מגיע לו לפתוח את העונה בתנאים נורמלים.

זה בדיוק מה שאני לא מבין. איך מקבוצה שבאה למשחק חוץ קפוא באוקראינה אחרי הפסד בבית ומסתכלת בלבן של העיניים של קבוצה שניצחה פעמיים את ריאל (שתשחק מחר בחצי הגמר) הפכנו לאיך שאנחנו נראים במשחקים האחרונים. כאילו קבוצה אחרת.

אולי סגל השחקנים שלנו מתאים יותר למשחקים באירופה? לא יודע

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה בדיוק מה שאני לא מבין. איך מקבוצה שבאה למשחק חוץ קפוא באוקראינה אחרי הפסד בבית ומסתכלת בלבן של העיניים של קבוצה שניצחה פעמיים את ריאל (שתשחק מחר בחצי הגמר) הפכנו לאיך שאנחנו נראים במשחקים האחרונים. כאילו קבוצה אחרת.

אולי סגל השחקנים שלנו מתאים יותר למשחקים באירופה? לא יודע

פרץ וגולסה פשוט ריחפו באותה תקופה. היה סופר מרשים לראות איך מכבי התמודדה מולם. ובעיקר גישה מאד בריאה. ובניגוד להיום, יצרנו והחמצנו. התוכנית עבדה טוב.