Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

6 דקות לפני, kutomer said:

אתמול בכר הפתיע אותי מאוד, הוא הלך על ההרכב של הקהל ולא על ההרכב הנכון, זה נכון שאנחנו כותשים את הליגה מהקישור כבר בערך עשור, אבל אתמול בהרכב שעלינו איתו לא היו גולסה וגלזר, אלא ריקן וייני, רק לפני כמה ימים בכר יכל לראות את הקישור הגרוע של ב״ש מצליח להחזיק מולנו את האמצע והוא במקום לפגוע בנו איפה שאנחנו הכי פגיעים ויתר על המרכז וזרק עוד ועוד כלים התקפיים למערכה.

זה בדיוק מה שאני אמרתי.

הוא הלך על התקפה, וסוג של הפקיר את הקישור. אחר כך עוד הוסיף חטא על פשע לקראת הסוף והכניס עוד ועוד התקפה. מסירה אחת טובה שלנו או דריבל טוב אחד וכל המגרש לפנינו. כמו שבאמת קרה, יותר מפעם אחת שלצערי ניצלנו רק פעם אחת. גם לקראת הסוף כשהיינו בעשרה שחקנים, עם קצת יותר ריכוז (ופרץ לא על אדי הדלק האחרונים) היינו יכולים לעקוץ בקלות.

Just now, Krishi said:

זה בדיוק מה שאני אמרתי.

הוא הלך על התקפה, וסוג של הפקיר את הקישור. אחר כך עוד הוסיף חטא על פשע לקראת הסוף והכניס עוד ועוד התקפה. מסירה אחת טובה שלנו או דריבל טוב אחד וכל המגרש לפנינו. כמו שבאמת קרה, יותר מפעם אחת שלצערי ניצלנו רק פעם אחת. גם לקראת הסוף כשהיינו בעשרה שחקנים, עם קצת יותר ריכוז (ופרץ לא על אדי הדלק האחרונים) היינו יכולים לעקוץ בקלות.

לגמרי, גם עם עשרה שחקנים התחושה שלי הייתה שאנחנו עדין יכולים לעקוץ, חיפה שחקו מופקר לחלוטין.

זה באמת מפתיע אותי, כי בכר זה מאמן שבב״ש היה שוב ושוב יודע לשחק מבוקר, ראבק הוא לקח 3 אליפויות בלי איזה עליונות במאבקים הישירים.

1 דקה לפני, kutomer said:

לגמרי, גם עם עשרה שחקנים התחושה שלי הייתה שאנחנו עדין יכולים לעקוץ, חיפה שחקו מופקר לחלוטין.

זה באמת מפתיע אותי, כי בכר זה מאמן שבב״ש היה שוב ושוב יודע לשחק מבוקר, ראבק הוא לקח 3 אליפויות בלי איזה עליונות במאבקים הישירים.

אין מה לעשות, והם יכולים לספר סיפורים עד מחר כמה זה לא משפיע וכמה הם מקצועיים והכל אבל הרחוב והתקשורת החיפאית משפיעים שם על כולם. 

52 דקות לפני, kutomer said:

אתמול בכר הפתיע אותי מאוד, הוא הלך על ההרכב של הקהל ולא על ההרכב הנכון, זה נכון שאנחנו כותשים את הליגה מהקישור כבר בערך עשור, אבל אתמול בהרכב שעלינו איתו לא היו גולסה וגלזר, אלא ריקן וייני, רק לפני כמה ימים בכר יכל לראות את הקישור הגרוע של ב״ש מצליח להחזיק מולנו את האמצע והוא במקום לפגוע בנו איפה שאנחנו הכי פגיעים ויתר על המרכז וזרק עוד ועוד כלים התקפיים למערכה.

לא יודע אם זה קהל או פאניקה של חייבים לנצח היום או שזה מן רצון לשדר לשחקנים שהשד לא נורא כל כך או שפשוט שום דבר אחר לא עבד אז בוא ננסה לחשוב אחרת לגמרי. בכל מקרה, מסכים עם כל מילה - הוא הוא האשם העיקרי באיך שהם נראו אתמול. רבאק, בנוסף לכל מה שכתבת, הוא יורד למחצית ביתרון (מזליקי) 1-0, הוא יודע שהקבוצה שלו משלשלת במחציות שניות מולנו, למה לא להחליף אז ולתסכל לנו את הנשמה? מגיע לו זר פרחים על אתמול.

האמת? אם אני אעשה ניתוח אישיות בגרוש, לאור ההיכרות שלי עם בכר גם מהתקופה שלו מב"ש, לדעתי ההחלטה הייתה נסיון לשדר לשחקנים שהוא לא בפאניקה וגם הם לא צריכים להיות, בעוד שהוא עלה עם חיתול ושמר אחד בתיק למחצית השנייה.

1 hour ago, kutomer said:

פלאניץ׳ שחקן מעולה ומוסיף להם המון פיזיות בהגנה, הוא כנראה השחקן הכי פיזי בליגה.

פשיץ׳ עליו בנייחים יכול להיות צימוד טוב שאולי יצליח לשים לו גוף.

פשיץ בינתיים כשניסה לשמור על כדור בקרן כל פעם נכשל. אז לא יודע אח הוא היה מצליח

אמאדור למשל היה מרסק אותו

2 דקות לפני, tomer958 said:

פשיץ בינתיים כשניסה לשמור על כדור בקרן כל פעם נכשל. אז לא יודע אח הוא היה מצליח

אמאדור למשל היה מרסק אותו

אתה כנראה צודק, מזל שאני לא מאמן כדורגל, מקווה שואן לוון יחשוב על פתרונות עד המפגש הבא.

לפני3 שעות , JustMac said:

לצערי הפסיד את המשחק החילופים של גלזר וקנדיל לא במקום בדיוק בזמן שמכבי שלטו אם היו נשארים היה פה עוד גול לפחות

קנדיל היה מצויין מאז שנכנס, עשה כמה פעולות טובות. ג'ראלדש לא היה במשחק טוב ועם צהוב.

42 דקות לפני, אלק נילאש said:

לא יודע אם זה קהל או פאניקה של חייבים לנצח היום או שזה מן רצון לשדר לשחקנים שהשד לא נורא כל כך או שפשוט שום דבר אחר לא עבד אז בוא ננסה לחשוב אחרת לגמרי. בכל מקרה, מסכים עם כל מילה - הוא הוא האשם העיקרי באיך שהם נראו אתמול. רבאק, בנוסף לכל מה שכתבת, הוא יורד למחצית ביתרון (מזליקי) 1-0, הוא יודע שהקבוצה שלו משלשלת במחציות שניות מולנו, למה לא להחליף אז ולתסכל לנו את הנשמה? מגיע לו זר פרחים על אתמול.

האמת? אם אני אעשה ניתוח אישיות בגרוש, לאור ההיכרות שלי עם בכר גם מהתקופה שלו מב"ש, לדעתי ההחלטה הייתה נסיון לשדר לשחקנים שהוא לא בפאניקה וגם הם לא צריכים להיות, בעוד שהוא עלה עם חיתול ושמר אחד בתיק למחצית השנייה.

בכר קלאסי. להתעסק כל הזמן בכמה שהכל כרגיל ושאין פאניקה.

• amilov locked this topic
  • amilov unlocked this topic
4 דקות לפני, Keano said:

השאיר בקרן נגדנו 3 שחקנים מקדימה כדי למשוך שחקנים שלהם החוצה, חשיבה מחוץ לקופסא, אהבתי

ככה הגיע הגול השני מול בש. איביץ גם היה עושה את זה. 

זה לא רק למשוך שחקנים החוצה אלא גם לצאת למתפרצת קטלנית

פשוט הכל הולך לו. התעצבנתי עליו שהוא הוציא את פשיץ' ושכטר בישל את הגול, רציתי שהוא יכניס את ביטון במקום גררו כי הוא התעייף וראינו מה היה. 

מגיע לגררו כל הנושאים שנפתחים עליו, אבל מבחינתי זה פטריק לפני הכל. הכל הולך לו.

כמה כוכבים היו למכבי מאז שהוא הפך למאמן? יונתן עד הפציעה, אחר כך הוא נפצע ופתאום חוזז שהיום בערך האחרון ברוטציה היה נראה כמו ניימאר, בן חיים שחשבנו שהוא גמור נתן שני גולים אדירים במשחקים חשובים נגד חיפה וב"ש והיום הוא היה הכי חלש במכבי. פשיץ' הפך להיות החלוץ שחיכינו לו ופתאום חטף קורונה זה מפריע לואן לוון? מה פתאום, אז הוא שולף את פרץ ואם פרץ מתעייף אז את פאקינג בלקמן ששם צמד ואז בלקמן עם אדום של מפגר? אז גררו נכנס להשוות בחיפה וארבעה ימים אחר כך עם צמד ובישול גדול כאילו הוא הכוכב שלנו כבר שנים. אני לא אופתע אם שבוע הבא נגיע למשחק נגד אשדוד וגררו יהיה חלש מאוד, אבל ואן לוון כבר ידע להפוך שחקן אחר כמו אלמוג או ביטון לכוכב החדש 

יש לנו משהו מיוחד מאוד העונה והרבה מאוד בזכות האיש הזה. רק מזכיר שאת כל זה הוא עשה בלי יונתן, גלזר, גולסה וקארצב. שחקנים שאם אתה לוקח אותם לקבוצה גנרית מהלאומית הם לוקחים אותה לאירופה.

4 דקות לפני, duss21 said:

מדהים מדהים האיש הזה.

אף פעם לא סמכתי על קבוצה כמו על מכבי של העונה.

על מכבי של איביץ' סמכתי בעיניים עצומות אבל אצל פטריק גם בפיגור 5 דקות לסוף אני אופטימי, 
רק שחיפה תפסיד 1:0 לאשדוד ואפשר להשוות מחירי שמפניה באושר עד ורמי לוי.
כמה פעמים כבר חזרנו מהקבר אחרי דקה 80 העונה? בד"כ דקה 75 אם אנחנו לא ביתרון הייתי כבר מרים ידיים,
עם דוניס הייתי מרים ידיים גם ביתרון 2:0 דקה 80, לא יאומן שזאת אותה עונה ואותם השחקנים + ג'ראלדש ופשיץ'. 
פטריק ואן איביץ'.

פטריק הפך את גררו לסוג של עשר(לא באמת) וקיבל גול של ואן באסטן. לא יודע מה זה מזל, הוא לפחות ממלא את טופס הלוטו כדי לזכות בו. 

אין לו דם בגוף. עד עכשיו הוא לא פחות ממבריק באמת. אם היינו מילימטר פחות באיזמל המנתחים של המאמן שהחליף את דוניס, היינו משייטים למקום השני וגם מבסוטים מזה. 

21 דקות לפני, Eli basa said:

על מכבי של איביץ' סמכתי בעיניים עצומות אבל אצל פטריק גם בפיגור 5 דקות לסוף אני אופטימי, 
רק שחיפה תפסיד 1:0 לאשדוד ואפשר להשוות מחירי שמפניה באושר עד ורמי לוי.
כמה פעמים כבר חזרנו מהקבר אחרי דקה 80 העונה? בד"כ דקה 75 אם אנחנו לא ביתרון הייתי כבר מרים ידיים,
עם דוניס הייתי מרים ידיים גם ביתרון 2:0 דקה 80, לא יאומן שזאת אותה עונה ואותם השחקנים + ג'ראלדש ופשיץ'. 
פטריק ואן איביץ'.

עם כל ההערצה לאיביץ', ויש המון, היו לו המון משחקים בסגנון הזה שנגמרו בתיקו. 

המתפרצת מהקרן של היריב

ההכנסה של שכטר שבישל

המעבר ל 4-4-2

ההזזה של גררו לאמצע שהביאה את הגול

וואו ואוו ואוו, כפיים.