Jump to content

פאטריק ואן לוון

duss21

Recommended Posts

הפעם ניהול משחק פחות טוב שלו. בכל מקרה, אני פשוט מת על הקבוצה שלו. אחת הקבוצות המהנות לצפייה שאני זוכר, בטח בשנים האחרונות. אנחנו מייצרים כמות מצבים פשוט פסיכית בכל משחק, ההרגשה היא שתמיד התוצאה לא משקפת לרעתנו. אם הייתה לנו יותר איכות מקדימה (אולי עם יוני ופשיץ'), לא רק שהיינו משיגים את הנקודות בקצב רצחני כמו עכשיו אלא היינו רומסים את הליגה ב-3-4 חתיכות בכל משחק.

שיחקנו בקצב גבוה 60 דקות בערך - הלחץ שאנחנו עושים על כל המגרש לא ראיתי במכבי מתקופת בוס.

הוא צודק לגבי חסר הפרגון בהתקפה, גם בשער השני של חיפה היינו יכולים לתת את הרביעי.

אמנם לא פטריק, אבל ראיון עם מאמן השוערים החדש: 

צטט

על הקורונה בישראל: "יש מגבלות בכל העולם, כך שזה די דומה בכל מקום. הייתי צריך להתרגל למועדון ולבדוק איך דברים מתנהלים, אבל התקופה הזו עברה די מהר. אני מתמקד בעיקר בעבודה שלי. בגלל הלו"ז הצפוף ומגבלות הקורונה, עדיין לא הספקתי להכיר ממש את ישראל. כמובן שארצה לעשות זאת כשזה יתאפשר".

על הגעתו למכבי תל אביב: "המאמן פטריק ואן לוון חיפש מאמן שוערים ויצר קשר עם ארנו ואן זוואם, מאמן השוערים של מכבי חיפה לשעבר, שלא היה זמין. ארנו אמר לו שאני פנוי והציע לו לקחת אותי. אחר כך אני ופטריק כבר שוחחנו ישירות. הייתי עדיין באבו דאבי, אבל בשלב מסוים רציתי לחזור לעבוד. עד אוקטובר עבדתי באל וואחדה, אבל ההרפתקאה הזו נגמרה. נשארתי במדינה קצת, אבל אחרי תקופה מסוימת רק רציתי לשוב לעבוד ולכן קיבלתי את ההצעה".

גנטנאר סיפר על קבלת הפנים המרשימה לה זכה: "שמתי לב שמכבי זה מועדון מפואר ברגע שנחתתי בישראל. שדה התעופה נסגר באותו יום וכל מי שרצה להיכנס לישראל לא היה יכול לעשות את זה. עם זאת, לא היינו צריכים לחכות בשום מקום, חיכתה לנו מונית ביציאה משדה התעופה ואפילו המקרר שלנו בדירה היה מלא במצרכים. זה מראה עד כמה המועדון הזה מסודר ורציני".

על אוהדי מכבי, רמת השוערים בארץ והמטרות: "הקהל בישראל חזר ממש לאחרונה, אבל האוהדים מגיעים מצוידים עם תופים ושרים לאורך כל המשחק. אפשר להרגיש בעיר שהאוהדים ממש חיים את הקבוצה. רמת השוערים בישראל טובה, הם למדו את הבסיס ויש להם את כל היסודות. זה שונה מאבו דאבי, שם השוערים משחקים בצורה קצת אחרת. במכבי המטרה ברורה: לזכות באליפות. במועדון מפואר כמו מכבי, אתה חייב להתמודד תמיד על כל התארים".

מישהו יודע עד מתי הוא חתום? 

ד. א שאלה שמעניינת אותי 

אנשי מקצוע במכבי (מאמן שוערים נגיד) חתומים על חוזה לפי שנים כמו שחקן או שהם שכירים כרגיל ויכולים להתפטר /שיפטרו אותם כמו כולם 

• 3 weeks later...

עזבו רגע את זה שהוא גרם לבלקמן להבקיע צמד והחזיר אותנו למקום הראשון עם סגל חסר, סוף סוף הוא עשה רעש על הביזיון עם השיפוט ועל הביזיון עם הנבחרת. אחלה פטריק.

ניהול משחק אדיר שלו.

אחרי פתיחה רעה במחצית השנייה השחקנים עלו כמו אריות והשתלטו לגמרי על המשחק.

גררו חילוף בינגו ואם לא הטיפשות של בלקמן אנחנו גם 99% מנצחים את המשחק.

פטריק הקפה מחר עלי

‏אני לא יודע אם פטריק הוא קול באמת או רק מציג תדמית אבל הבן אדם באמת נסע לשחטאר כדי לנצח. הוא אשכרה מאמין שאפשר להשיג עם מכבי הזאת הכל? אני בספק אם יש בליגה מאמן שמתקרב להכרת הסגל שלו כמו שפטריק מכיר את שלו. 

Just now, חבסוס said:

מצטרף להילולים על המחצית השנייה, אבל צריך גם לדבר על זה שהרבה מאוד פעמים אנחנו פותחים את המשחק ואת המחצית הראשונה בצורה צולעת.

לא חושב, ההתלהבות של חיפה בפתיחה גרמה לנו לשחק יותר מתון והם נתנו שער די סתמי ממצב נייח שהוא חוקי אולי באנגליה אבל כאן זכור לי שפסלו לטיבי שער על דבר דומה.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

לא חושב, ההתלהבות של חיפה בפתיחה גרמה לנו לשחק יותר מתון והם נתנו שער די סתמי ממצב נייח שהוא חוקי אולי באנגליה אבל כאן זכור לי שפסלו לטיבי שער על דבר דומה.

דווקא הדקות הראשונות נראנו יותר טוב מהם(7-10 דק ראשונות), אחרי זה אתה צודק שהם היו נלהבים מאיתנו, אבל זו הנקודה. אם כל משחק (כמעט)  אנחנו נראים טוב יותר במחצית השנייה, אז למה לא מלכתחילה אני שואל.

אחלה מאמן אבל הגול שקיבלנו הוא גול טקטי

חבל שדור פרץ שמר על פלאניץ׳ בכדור החופשי, זה אמור להיות מאץ׳ אפ של בלם מול בלם

חוץ מזה, שזו טעות הגיונית כשנוצרת ערבוביה, ניהול משחק יוצא מגדר הרגיל