Jump to content

ייני אחרי בית"ר

Coolio

Recommended Posts

חחחח גדול.

“אני בן 34, זו פעם ראשונה שבחרו בי כמצטיין המשחק. זה מאוד מרגש עבורי.

אני הולך לשמור את החולצה ולהחתים את החבר’ה מחר. החבר’ה צחקו עליי מה אני יכול לעשות עם תלושים של 1,000 שקל לפקטורי, אני גם ככה המתלבש הכי גרוע במכבי ת”א, אז נראה מה יהיה”

אחלה שרן , שחקן שעוד נתגעגע אלו.

שקט צנוע אבל נותן את הנשמה איפה שלא יהיה

מכביסט .

שחקן הבא שלדעתי נזכה לדבר עלו ככה מהסגל בעתיד

זה דור פרץ.

צטט

"אני בן 34 וזו פעם ראשונה שזכיתי בתואר שחקן המשחק", אמר ייני בחיוך בסיום, "זה מאוד מרגש, אני הולך לשמור את החולצה וגם להחתים את החבר'ה מחר. זה לא משהו שציפיתי לו גם לא תוך כדי המשחק. הרגשתי טוב אבל זה לא משהו שאני אפילו חושב עליו. החבר'ה צחקו עליי מה אני הולך לעשות עם ה-1,000 ש"ח בפקטורי, מה אני אקנה בגדים? אני גם ככה נבחרתי למתלבש הכי גרוע במכבי תל אביב במשך כמה שנים. נראה מה יהיה אבל מאוד שמחתי להיות שחקן המשחק".

על ההצלחה של מכבי:

"גם כשאנחנו מפסידים נקודות וגם בתחילת שנה פחות טובה אני חושב שיש פה קבוצה מדהימה. קבוצה של שחקנים שמשחקים הרבה שנים ביחד ויודעים מה לצפות אחד מהשני. גם ברמת האופי וגם מבחינה מקצועית, אנחנו יודעים כל אחד מה לצפות מהחבר שלו וזה מאוד חשוב. כמובן שהמאמן הוא כל כך 'יקה' כזה שגורם לנו לעשות הכל לפי איך שהוא רוצה שנעשה את זה. אנחנו קבוצה שמגיבה טוב למאמנים שהם דומיננטיים ובעצם אנחנו משחקים איך שהוא רוצה שנשחק ויש תוצאות טובות".

על חזרת הקהל:

זה מרגש. זה משהו שמוציא הרבה מהשחקנים. אנחנו פרפורמרים, אנחנו משחקים בשביל האוהדים, בשביל לעטר את הקבוצה שהם כל כך אוהבים. הולכת להיות אווירה, אמרתי השחקנים רעבים אז האוהדים יבואו רעבים מאוד, גם אם יהיו מעטים הם יבואו לתת הופעה ואנחנו מתרגשים".

שרן ייני :wubyellow3:

לפני10 שעות , Keano said:

אחחחחח איזה מתוקקקקקקקק

לא חושב שאי פעם אהבתי קפטן שלנו ברמה כזאת.

הכי מכבי שיש

1 hour ago, פנחס שוף said:

הוא צריך לקבל חוזה בלי תאריך תפוגה של תפקיד מקצועי במועדון. 

זה בנאדם שצריך להישאר במכבי עד שימאס לו. 

עוד כמה שנים שיפרוש, שילך לעשות קורס מאמנים, יתחיל בתור עוזר מאמן שנה שנתיים ואז יהיה המאמן הישראלי הראשון של מכבי מאז הרנסאנס. 

הוא אמר פה 
"אנחנו קבוצה שמגיבה טוב למאמנים דומיננטיים"
שזה אחד הציטוטים המדויקים והטובים ששמעתי לאחרונה.
משפט כזה שמגובה בתוצאות (תארים) יכול להנחית פה מאמנים ענקיים לעוד שנים רבות.