Jump to content

לקראת בית"ר ירושלים

דקסטר

Recommended Posts

אם אני זוכר נכון פעם קודמת שרדפנו אחרי מקום שני (באליפות הראשונה של ב"ש) עלינו למקום הראשון אחרי ניצחון על בית"ר משער בדקה ה-90 של זהבי (נגמר 3-2). 

15 דקות לפני, robertod said:

מה ההרכב של ביתר בכלל בימים אלו? תעשו לי סדר (היו להם הרחקות וכו).

האמת אי אפשר לדעת באיזה הרכב הם יעלו. דרפיץ' וברדה כל הזמן משנים הרכבים מנסים למצוא את הנוסחה המנצחת. 

קריאף בחוץ בגלל צהובים.

לפני5 שעות , Krishi said:

אם אני זוכר נכון פעם קודמת שרדפנו אחרי מקום שני (באליפות הראשונה של ב"ש) עלינו למקום הראשון אחרי ניצחון על בית"ר משער בדקה ה-90 של זהבי (נגמר 3-2). 

היה גם את העונה של פאקו שאני חושב שהיינו בפיגור של 10 מתישו וחזרנו.

היה גם את העונה השנייה שב"ש לקחו שגורדי החליף את שוטא סגרנו עליהם לגמרי ואז ליטו המנוול הגיע

לפני1 שעה , Double said:

משחק חשוב מאוד גם בגלל הפרש שערים. יש הזדמנות לצמצם את הפער שם כרגע חיפה ב+6 עלינו

תן לי 1-0 קטן ולעלות למקום הראשון 

1 hour ago, Dbolsa said:

היה גם את העונה השנייה שב"ש לקחו שגורדי החליף את שוטא סגרנו עליהם לגמרי ואז ליטו המנוול הגיע

פער 10 בחיים לא היה בעונה של פאקו

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

לגבי גלזר אפילו ניתוח לא יעזור. הזייה שיש לו רוצה דלקת מאז במשחק נגד פ"ת.

בעעעעע

לפני1 שעה , Dbolsa said:

היה 6

האיום העיקרי של בית''ר זה ההתקפה. הברזילאי, עטר, ורד/אוחנה, שועה זאת התקפה מסוכנת.

נצטרך לפתוח חזק כמו נגד אשדוד ולקוות שישברו מהר.

לפני2 שעות , דרור שווץ said:

חייבים לצמצם את הפרש השערים כבר 

קונה ניצחון 1-0 מגול עם היד באופסייד של 5 מטר...

11 דקות לפני, The yellow Toms said:

אני מוכן אפילו לגול עם הכתף של בלאקמן בתנועת באולינג שלו

שיכבשו עם איזה איבר שהם רוצים כל עוד זה גול גם עם הביצים רק שיביאו לנו את המשחק הזה.

איך אנשים פה חרדים לטבלת השערים, ההיסטוריה מלמדת שב 99.9 אחוז זה לא ממש משנה, משנה כמות הנקודות, זה גם בדרך כלל מתאזן ואם משיגים יותר נקודות מתחילים להפוך גם את השערים, זה כלכך לא קריטי, צריך לבוא ולנצח כל משחק בלי לחשוב על השטויות האלו.

9 דקות לפני, ebibo said:

איך אנשים פה חרדים לטבלת השערים, ההיסטוריה מלמדת שב 99.9 אחוז זה לא ממש משנה, משנה כמות הנקודות, זה גם בדרך כלל מתאזן ואם משיגים יותר נקודות מתחילים להפוך גם את השערים, זה כלכך לא קריטי, צריך לבוא ולנצח כל משחק בלי לחשוב על השטויות האלו.

משנה משנה, אנחנו צריכים להיות הקבוצה שספגה הכי פחות שערים והבקיעה הכי הרבה

לנצח בכל מה שאפשר

איזה הפרש שערים מה אתם נורמלים? רועדות הביצים רק בשביל ניצחון 1-0 קטן.

הם קבוצה חזקה. ואנחנו בלי הכלים שלנו בהתקפה (יוני ופשיץ) וגם פרץ וגולסה כבר עולים עם בטריה.

חוזז טבח שכטר בלקמן ביחד עם עם מעט מאוד שערים לאורך עונה שלמה. שלא נדבר על תרומה של גולים של המגנים והבלמים שכמעט ולא קיימת.

יש לביתר שוער טוב שקשה להכניע, יש להם קישור חזק מאוד - מוחמד זרגרי ואולסק. והתקפה מסוכנת בדמות שועה אוחנה ורד.

יש להם גם ספסל טוב, עטר פלייטר הסלביינק ינקוביץ מתוסיניו ותמיר עדי שהם לגמרי שחקנים לגיטימים שיעלו מחצית שניה וזה ממש לא יהיה קל.

הנקודת תורפה של ביתר זה כמובן בהגנה, מגנים שהצד החזק שלהם זה התקפה בכלל, שני בלמים איטיים ושחקני התקפה שלא יורדים אחורה כמו שצריך. מאמין שננצל את זה ויהיה בסדר אבל מפה ועד לדרוס? תנו לי 1-0 קטן.

צריך לטחון אותם בקישור ומשחק טוב של סבוריט וגרלדש ונעשה את זה. סבוריט וטבח בצד אחד נגד קונסטנטין וורד ובצד השני גרלדש וחוזז על אורן ביטון ואוחנה זה לא כוחות.