Jump to content

לקראת בית"ר ירושלים

דקסטר

Recommended Posts

יש לי צמרמורת רק מלחשוב איך היינו מרגישים במהלך היום הזה במידה וכל אחד מאיתנו יכל להגיע היום לבלומפילד שהיה מתמלא היום בכ- 25 אלף מנויים.

עברתי היום בלילה על הדקות האחרונות של כל משחק שלנו העונה שניצחנו בדקות הסיום, כשאתה רואה את זה אתה מבין כמה מיוחדת הקבוצה הזאת העונה, חבורה של לוחמים גלדיאטורים שלא נכנעים אף פעם לא משנה כמה זה נראה אבוד וחסר סיכוי. היום הם יעלו למשחק הבאמת הכי חשוב העונה עד עכשיו, להרוויח ביושר את מה שהם השיגו בדם יזע דמעות והמון מכביזם! 

הפציעה של טבח הבלם טובה לנו. אמנם זרגרי מהיר יותר ויאזן קצת את עניין המהירות ברביעיה האחורית אבל מצד שני הוא לא מכיר את התפקיד ומאמין שנוכל לנצל את הטעויות.

בלי קשר הם מפסידים אותו גם בקישור.

לחץ גבוה כל הזמן. מעלה את חוזז גררו טבח שישבו להם על ההגנה.

גם אין להם שום חילוף לרביעיה האחורית (אולי איזה מגבו כזה)

16 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

הפציעה של טבח הבלם טובה לנו. אמנם זרגרי מהיר יותר ויאזן קצת את עניין המהירות ברביעיה האחורית אבל מצד שני הוא לא מכיר את התפקיד ומאמין שנוכל לנצל את הטעויות.

בלי קשר הם מפסידים אותו גם בקישור.

לחץ גבוה כל הזמן. מעלה את חוזז גררו טבח שישבו להם על ההגנה.

גם אין להם שום חילוף לרביעיה האחורית (אולי איזה מגבו כזה)

אני לא יודע, כל פעם שראיתי את טב"ח משחק שם הוא היה פשוט נוראי, קשה לי להאמין שאפשר פחות טוב מזה

21 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

מי הבלם השני שלהם שכשיר שאמור לשחק ליד זרגרי? אור זהבי?

כן

יש את דגני וטבח שהם נראה לי הבלמים הקבועים. 

יש את קריאף ואור זהבי שמחלטרים בעמדה הזאת כשאחד הבלמים (או שניהם) לא נמצאים. (קריאף מורחק)

נשארו עם אור זהבי ועוד אלתור - מגבו/זרגרי/אולסק שכנראה יהיו הבלם השני.

ולגבי טבח כח - אתרי הספורט מפרסמים שהוא בספק. עם איך שהעין שלו נראית והתפרים לי זה נראה שהוא בחוץ ב100% אבל לא יודע, יש סיכוי בעולם שיתנו לו לשחק ככה?

6 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

כן

יש את קריאף ואור זהבי שמחלטרים בעמדה הזאת כשאחד הבלמים (או שניהם) לא נמצאים. (קריאף מורחק)

ולגבי טבח כח - אתרי הספורט מפרסמים שהוא בספק. עם איך שהעין שלו נראית והתפרים לי זה נראה שהוא בחוץ ב100% אבל לא יודע, יש סיכוי בעולם שיתנו לו לשחק ככה?

אין מצב שהוא עולה לשחק ככה 

העין שלו במצב ממש מזעזע

8 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

כן

אור זהבי בלם. מה הכוונה למחלטר?

תומר לוי דיווח שדן ביטון לא היה בסגל נגד הפועל חיפה בגלל מתחיה קלה במפשעה, מקווה שיהיה כשיר למשחק הערב ויהיה בסגל אבל לאור מה שאמר אתמול פטריק במסיבת העיתנואים אז כנראה שלא 

22 דקות לפני, LL6 said:

תומר לוי דיווח שדן ביטון לא היה בסגל נגד הפועל חיפה בגלל מתחיה קלה במפשעה, מקווה שיהיה כשיר למשחק הערב ויהיה בסגל אבל לאור מה שאמר אתמול פטריק במסיבת העיתנואים אז כנראה שלא 

בסגל. 

9 דקות לפני, מרגוליס said:

שעתיים לאחד המשחקים הכי קריטיים שלנו ב3 שנים האחרונות.

בבקשה.

יאאלה מכבי

נשארו לנו 12 משחקים שהם הכי קריטיים שלנו ב3 שנים האחרונות.

אם ננצח היום אז זה יהיה הכי קריטי שיש לשמור על המקום הראשון ולא לאבד אותו תוך מחזור אחד והמשחק נגד ק"ש יהיה ההכי קריטי. מחזור אחר כך זה דרבי שהוא ההכי הכי קריטי תמיד ואחר כך יש פלייאוף סופר קריטי שכל משחק מלחמה כולל משחקים נגד מכבי חיפה, אשדוד ופתח תקווה שיהיו לקראת סוף העונה וכמובן יהיו הרבה יותר קריטיים ויכריעו את האליפות.

(חובבי גביע אפילו יגידו שיש עוד 16 משחקים הכי קריטיים לעונה הזאת).

אני לא אומר שאתה טועה, להפך, זה באמת סופר קריטי. אבל את הרצף ההזוי הזה לצערי לא נחזיק לנצח. לא נעשה 24 נצחונות מתוך 25 ברצף הזה. 

חייב לעלות ולתת הכל ולצאת עם ה3 נקודות, אבל גם אם חלילה חלילה זה לא יקרה נסיים באיזה 0-0 מגעיל אנחנו עדיין חזק במאבק ואפילו הצלחנו לצמצם נקודה. האליפות לא תוכרע היום גם אם ננצח וגם אם לא.

רק בלי פציעות מגעילות של פרץ/גולסה/סבוריט, זאת באמת תיהיה מכה. 

2 דקות לפני, robertod said:

זה קריטי כי פסיכולוגית יכול לשבור אותם ולהוריד להם עוד יותר את הביטחון

אני מסכים. אבל אם תנצח היום, שבוע הבא לא יהיה קריטי? לקחת את המקום הראשון למחזור אחד ואז לאבד אותו יותר גרוע מלא לקחת אותו כרגע.

ואם תנצח גם בשבוע שאחרי זה, לא יהיה קריטי הדרבי? זה גם קריטי אחושרמוטה כי זה דרבי וגם קריטי כי זה להגיע לפלייאוף מהמקום הראשון.

והמחזורים האחרונים לא קריטים? המשחקים נגד מכבי חיפה?

הכל קריטי ואין לי כוח לזה כבר. סעמק. שנה הבאה אני רוצה רק איביץ'.