Jump to content

רשמים מהניצחון על הפועל חיפה בסמי עופר | 2-0 ענק והזוי! עוד 3 נקודות קריטיות ביד.

Sawyer

Recommended Posts

הריצה הבלתי נגמרת של מכבי בליגה פשוט לא נעצרת, 7 נצחונות רצופים מאחורינו ועכשיו היריבה הבאה בצפיפות נוראית היא הפועל חיפה, קבוצה מצוינת שיודעת לעשות לנו צרות וחייבת את הנקודות בשביל הפלייאוף העליון.

פטריק למרות הכל נאלץ לבצע חילופים בגלל העומס האדיר והרכב תלאים מפחיד עולה למשחק היום בסמי עופר במשחק שפשוט אסור להפסיד.

שיפוט: רע (אין דרך אחרת לתאר את הפיאסקו היום, פסל שער חוקי, כמעט נתן להם בצד השני ובכללי טעה ביותר מדי החלטות גדולות, לזכותו של הואר שתיקן היום למעט באדום לשחר, הצהוב הראשון לא היה והשני לא צהוב שני להרחקה. שיפוט פשוט רע באופן כללי)

שחקנים: טננבאום שמר על רשת נקייה ועצר את ה2 וחצי כדורים המסוכנים שנבעטו לעברו במהלך חוקי. ההגנה התקשתה מעט עקב הנסיבות המובנות, דוידזאדה רחוק מאוד מסבוריט וביצע כמה טעויות אבל בסה"כ השתדל שלא לפגוע, טיבי הציל אותנו כמה וכמה פעמים אך גם עשה כמה חצאי טעויות שיכלו להגמר רע. בלטקסה בסה"כ היה יחסית מחויב ואפקטיבי אבל ספרתי לו 2 טעויות ענק שיכלו להגמר בשער, חייב להיות יותר מרוכז. קנדיל בסדר בצד ההגנתי, לא תמיד אוהב את ההצטרפות שלו אבל היום היו לו 2-3 הרמות מעולות שהיו צריכות לזכות אותו במספר זהה של בישולים. כמה איכות יש לנו בקישור, פיבן עדיין לא ראוי לתואר קשר אחורי במכבי, לא מאשים אותו באדום אבל כן חייב להיות יותר זהיר ואחראי זה יכל לעלות לנו ביוקר. פרץ הגול היה רק הדובדבן, פשוט לא יאמן הרמה של דור בשני צידי המגרש, מחלץ בלי סוף דוחף קדימה כובש מבשל מוסר מצטרף מרחף. הכל. גולסה אמנם זה לא היה לאורך כל 90 הדק אבל מדהים מה הוא עשה להם באמצע, רצח להם את הקישור והרוויח כדורים יצא קדימה. רמה מעל. טבח עוד משחק פושר לטבח, לא השפיע מספיק על המשחק ולא יצר מספיק. אלמוג מניח שזה היה הפחות רע ברצף המשחקים הרע של אלמוג עם 2-3 כדורים ראויים, אחד מהם הפך לבישול. לא מספיק. בלקמן כבש שער (הזייה), שיחק בהתאם להיותו בלקמן בצורה סבירה. פחדתי מגרוע יותר בהרבה. עדיין אין לו מקום בהרכב שלנו.

פיקנטריה:

- ניצחון שמיני ברצף

- אדום ראשון העונה בליגה(?)

- ניצחון ב10 שחקנים (10>11?)

חייב למות:

שכנר - אוף כמה כואב לך, לא ראיתי דבר כזה. כאילו אתה מתחנן לעמיחי ואפק שיצרפו אותך לשלישייה הדוחה בהיסטוריה. אם יש לך זכות קיום זה רק כדי לסבול כשנקח לך אליפויות בפנים יא אפס.

ואוו איזה משחק מטורף עבר עלינו, באמת שהיו כל כך הרבה רגעים שלא האמנתי שנצא עם שלושת הנקודות פה ולמרות הכל למרות היריבה העיקשת למרות כל הבלאגן בשיפוט למרות ההרכב ולמרות האדום המטומטם - הצלחנו להראות המון אופי ולכבוש את השני ולהבטיח עוד 3 נקודות במירוץ הבלתי נגמר הזה אל תואר האליפות העונה. וזה בהחלט הנצחונות המרשימים שלנו ברצף הזה. באמת יש לנו קבוצת כדורגל מדהימה שראויה לזכות בתואר. הדרך עוד ארוכה וכבר המשחק הבא הוא אחד המוקשים הגדולים מול ביתר שגם חייבת ניצחון בשביל הפלייאוף העליון וגם ידועה כאחת שלוקחת לנו נקודות במאני טיים, משחק על החיים כבר ביום שני. יאללה מכבי!

דוידזאדה ובלטקסה במשחק רע מאוד. גם במסירה, גם בסגירות, גם בקבלת ההחלטות.

גולסה ופרץ במשחק ענק. בלקמן ואילון לא ראויים לדקות, אבל ממשיכים לקבל אותן. 

חוזז וגררו מסתמנים כחילוף הטוב ביותר שאפשר לבקש לכנפיים, ועם החזרה של יוני אי שם בשנת 22/23 אני מקווה שהם יקבלו את מירב הדקות בעמדות האלה.

אמנם הוא לא מקבל יותר מדי הזדמנויות אבל בלטקסה עושה לא מעט טעויות במשחק שלו כבר מתחילת העונה. 

ושוב אגיד איזה מזל שהעיפו את דוניס יחסית בזמן! 

4 דקות לפני, הנדון said:

עוד משחק שגמר לנו על החיים עד הגול השני.

האמת שגם אחרי הגול השני הייתי בלחץ אסטרונומי. רק בדקה ה- 95 בערך חזרתי לנשום.

1 דקה לפני, הישראלי היפה said:

התקפה מדאיגה.

מה הסיבה שביטון וגלזר לא היו בסגל? פציעות?

גלזר עם פציעה חוזרת בשרירי הבטן. מקווה שלא גוררים איתו את הזמן עד לניתוח בקיץ.

Just now, duss21 said:

כמוני

ה 2-2 נגדם לפני כמה שנים ישב לי עוד בראש

3 דקות לפני, duss21 said:

מהאדום הזמן נתקע.

2 דקות לפני, קמחי said:

גלזר עם פציעה חוזרת בשרירי הבטן. מקווה שלא גוררים איתו את הזמן עד לניתוח בקיץ.

הבדל ענק כשהוא משחק ולא שחר פיבן שזה אילתור.

מאוד קריטי לנו, אין לו תחליף

כמה חסרה לנו איכות בהתקפה. מקווה שיראה טוב יותר עם פשיץ ויונתן.

גולסה חזר לעצמו.

מרגיש כמו משחק שנזכור בקלטת.

Just now, הישראלי היפה said:

הבדל ענק כשהוא משחק ולא שחר פיבן שזה אילתור.

מאוד קריטי לנו, אין לו תחליף

קארצב או גולסה יכולים לעשות את זה מספיק טוב. אבל כשאנחנו חסרים לחלוטין בעמדת הקשר ההתקפי, אין לנו ברירה ופיבן עשה את המקסימום מבחינתו.

רמת העומס על השחקנים המובילים ברוטציה היא מטורפת, והפציעות הקיימות הם באמת ברמה מינימלית בהתחשב בכל הנסיבות.

פשוט חבורה של גלדיאטורים. לא משנה מי עולה לשחק, אופי מטורף של אלופה אמיתית. גם בעשרה שחקנים. גם נגד השופט. אין לי מילים. זה כל כך מגיע לנו העונה וכל כך חבל על הפתיחה הנוראית הזאת שגורמת לנו לרדוף אחרי חיפה אבל מצד שני אוי כמה מתוק שזה יהיה בסוף. רק לזה אני משתוקק כבר כל כך הרבה זמן. 

1 דקה לפני, קמחי said:

קארצב או גולסה יכולים לעשות את זה מספיק טוב. אבל כשאנחנו חסרים לחלוטין בעמדת הקשר ההתקפי, אין לנו ברירה ופיבן עשה את המקסימום מבחינתו.

רמת העומס על השחקנים המובילים ברוטציה היא מטורפת, והפציעות הקיימות הם באמת ברמה מינימלית בהתחשב בכל הנסיבות.

אבל אם גולסה משחק כאחורי מפסידים אותו בחלק היותר קדמי.

מקווה שלפלייאוף כולם יהיו כשירים

2 דקות לפני, Krishi said:

פשוט חבורה של גלדיאטורים. לא משנה מי עולה לשחק, אופי מטורף של אלופה אמיתית. גם בעשרה שחקנים. גם נגד השופט. אין לי מילים. זה כל כך מגיע לנו העונה וכל כך חבל על הפתיחה הנוראית הזאת שגורמת לנו לרדוף אחרי חיפה אבל מצד שני אוי כמה מתוק שזה יהיה בסוף. רק לזה אני משתוקק כבר כל כך הרבה זמן. 

כרישי אם מביאים את זה השנה אתה צריך להרים צלחת ביחד עם שרן ודור.