Jump to content

עידו שחר

הנדון

Recommended Posts

אגב אני מחזיק מעידו שחר מאוד, וכבר מספר שנים הוא מסומן בתור אחד משחקני העתיד של מכבי.

אבל אנחנו צריכים גם לשלב שם את עדן קארצב. שחקן עם פוטנציאל לא פחות (ואף יותר) גדול.

כן, אלה צרות טובות בקישור. נקווה שנדע לשלב את כולם (גם נדב נידם נחשב פוטנציאל וגם תומר אלטמן מהפועל חיפה סומן במשך שנים כשחקן מאוד מבטיח. בגלל הכשרונות הרבים שלנו שם לא בטוח שנצליח לשלב אותו).

קצת מציק שבשנים האחרונות אנחנו מצליחים אמנם לגדל מספר שחקני על מהנוער, אבל כולם למעט יונתן כהן הם קשרים מרכזיים.

11 דקות לפני, וזה ברשת said:

אגב אני מחזיק מעידו שחר מאוד, וכבר מספר שנים הוא מסומן בתור אחד משחקני העתיד של מכבי.

אבל אנחנו צריכים גם לשלב שם את עדן קארצב. שחקן עם פוטנציאל לא פחות (ואף יותר) גדול.

כן, אלה צרות טובות בקישור. נקווה שנדע לשלב את כולם (גם נדב נידם נחשב פוטנציאל וגם תומר אלטמן מהפועל חיפה סומן במשך שנים כשחקן מאוד מבטיח. בגלל הכשרונות הרבים שלנו שם לא בטוח שנצליח לשלב אותו).

קצת מציק שבשנים האחרונות אנחנו מצליחים אמנם לגדל מספר שחקני על מהנוער, אבל כולם למעט יונתן כהן הם קשרים מרכזיים.

נכון לא ברור למה החלק ההתקפי של הנוער מספק תפוקה כל כך דלילה. אבל כן היה גם את חוזז ואלמוג אל תשכח. מה שכן, אלמוג קטן מהם ב3 שנים ובין לבין לא היה כלום, וגם לא זכור לי שיש איזשהו מושאל כזה באופק. מוזר הסיפור הזה. 

בכל מקרה, לדעתי החלק הכי חשוב שיצאו בו שחקנים זה הקישור ומעולה שזה קורה. שחר חייב להיות בסגל שנה הבאה אין פה שאלה בכלל, אפילו אם יקרה נס וגם פרץ וגם גלזר ישארו. רק לחשוב על קישור של- גלזר, פרץ, גולסה, שחר, קארצב וכנראה אחד מבין ריקן/ביטון... חולני 

עוד שנתיים שלוש נתחיל לראות פירות מהנוער גם מהחלק ההתקפי.
ובנוגע לעידו שחר, הוא פשוט עשה הכל על המגרש היום ובאיכות מאוד גבוהה וזה מדהים שהוא רק בן 19.

סתם סיפור קטן על עידו שחר אם כבר יש נושא עליו:

לפני כמה שנים הייתי עם כמה חברים  במשחק חוץ של הנוער בנתניה. באותו משחק עידו שחר שלא היה לנו מושג מי זה,  קיבל הזדמנות ראשונה בסגל של הנוער למרות שהיה בגיל נערים א/ב ויצא לנו לדבר שם עם אבא שלו שאמר לנו ״תזכור את השם עידו שחר , זה הבן שלי ג׳ינג׳י קטנצ׳יק שמשחק בנערים והוא הולך להיות שחקן שחקן״ באותו זמן הוא גם סיפר לנו על הצעות והתעניינות מכל מני קבוצות מאירופה (גרמניה אם אני לא טועה). 

מאז הסקרנות לגביו הייתה גדולה ויצא לי לעקוב אחריו לא מעט (בעיקר בנוער ובבית״ר ת״א) ואני מאוד מבסוט ממה שאני רואה. 

העונה. הוא היה טוב גם בתחילתה כשלא הרבה לקבל קרדיט למרות ששיפר את היכולת הקבוצתית כל פעם שנכנס מחליף ולמזלו פציעות גרמו לזה שסילבס ״נאלץ״ לשלב אותו בהרכב. 

בקיצור אני מאוד אותו ורוצה לראות אותו בסגל שנה הבאה

לפני8 שעות , סזאר מנדיונדו said:

לא אהבתי את הריצות לשופט בשביל שישרוק להם פנדל.

אין בעיה, תתן הכל אבל מה דחוף לך להתלונן לשופט כדי לזיין את מכבי.

בכל מקרה , מביא שנה הבאה. הוא וקארצב זה העתיד 

אז מה?

הוא רוצה לנצח, לגיטימי

לפני12 שעות , i.d.a.n said:

שמע, אמרתי מההתחלה שמדובר בשחקן לא רע בכלל. בעונה הבאה יגמר הסיפור של הפייר פליי, מעדיף שיבואו מישהו באמת ברמה ולא שחקן שאולי יתפתח להיות שחקן גדול בעתיד. 

יש לך כרגע שלישיית קישור שהיא באמת ברמה ועוד את קארצב בחוץ. אם נניח דור יוצא לאירופה, כנראה שקארצב נכנס במקומו כמספר 8 ושחר יכול לתפוס את המקום של קארצב/ברסקי בעבר כשחקן רוטציה.

ככה עובדת המכונה שלנו בשנתיים שלוש האחרונות וזה עובד ממש אחלה. אם לא תכניס פרוספקטים לסגל הרחב, תצטרך להישען לנצח על רכש מבחוץ. 

אני מבין מה שאתה אומר לגבי זה שצריך להביא מישהו ברמה, אבל בהנחה שמתפנה מקום אחד בקישור לשנה הבאה זה לא סותר. 

מעבר לזה נתן אתמול אחרי המשחק ריאיון של ילד מכביסט עם ביצי פלדה עם גישה נכונה