Jump to content

עידו שחר

הנדון

Recommended Posts

3 דקות לפני, הנדון said:

אל תצפה שנוציא הרבה כסף בעונה הבאה.

לא מצפה שנוציא הרבה כסף אבל כן מצפה שנוציא יחסית לשנתיים-שלוש האחרונות.

8 דקות לפני, i.d.a.n said:

לא מצפה שנוציא הרבה כסף אבל כן מצפה שנוציא יחסית לשנתיים-שלוש האחרונות.

מעניין מה יהיה עם ההשלמה של המדינה

מניח שיתנו את זה בעוד קיצוצים

‏מה זה הדבר הזה? הוא אשכרה מרים את הקרן והולך לנגוח. זאת היתה שירה בתנועה היום(ציון 8). גלזר ופרץ לא היו ככה בגילו. come on you beauty 

זה לא פרוספקט, זה עתיד. יקבע עובדות בשטח בטרום עונה. אין לי שום ספק שהוא שחקן סגל לגיטימי בעונה הבאה. 

לא עקבתי אחריו מספיק כדי להגיד אם זה משחק מייצג או יוצא דופן. אם זו היכולת, אז הוא חייב להיות אצלנו שנה הבאה. אין טעם למרוח שחקנים בהשאלות עד אינסוף, צריך לדעת לפתח שחקנים - למכור לאירופה חלק מהבכירים ובמקומם לקדם חלק מהעתודות שלנו. יש לנו כמות כישרון הזויה בעמדות הקישור שמסתובבת בליגות ובקבוצות השונות, אין סיבה שלא ניתן לשחקנים להתקדם.  

מוכיח שאנחנו לא צריכים לפחד מעזיבות של שחקנים. מעבר לכך שזה הטבע של הכדורגל ושזה הכרחי עם חוקי הפייר פליי, אין לנו סיבה לפחד. יש לנו שחקנים צעירים מעולים, ואם השחקנים שמושאלים היום נראים ככה, אלה ששיחקו תחת ואן לוון רק 5 שנים, אז סביר להניח שמצפה לנו עתיד ורוד מאוד.

יש לו הכל. מסירה, סיומת, ריאות ברזל ורמת פיזיות יוצאת דופן, קריאה נהדרת של המשחק בסגירת שטחים ובתנועה לעומק.

המוצר השלם. מקווה לראות אותו שנה הבאה, ולא יפתיע אותי אם יקבל זמן לא מבוטל בהרכב.

1 דקה לפני, duss21 said:

מוכיח שאנחנו לא צריכים לפחד מעזיבות של שחקנים. מעבר לכך שזה הטבע של הכדורגל ושזה הכרחי עם חוקי הפייר פליי, אין לנו סיבה לפחד. יש לנו שחקנים צעירים מעולים, ואם השחקנים שמושאלים היום נראים ככה, אלה ששיחקו תחת ואן לוון רק 5 שנים, אז סביר להניח שמצפה לנו עתיד ורוד מאוד.

אנחנו לא צריכים לפחד מעזיבות של אף שחקן, אבל צריכים להיות מספיק מתוכננים בבנייה של הפרוספקטים המחליפים ולדעת לפדות את ההשקעה שנתנו בהם בכמה מאות אחוזי רווח.

זה לצערנו, בינתיים, לא ממש קורה במועדון.

1 דקה לפני, קמחי said:

אנחנו לא צריכים לפחד מעזיבות של אף שחקן, אבל צריכים להיות מספיק מתוכננים בבנייה של הפרוספקטים המחליפים ולדעת לפדות את ההשקעה שנתנו בהם בכמה מאות אחוזי רווח.

זה לצערנו, בינתיים, לא ממש קורה במועדון.

הלוואי. לדעתי זה שכר לימוד ואנחנו נראה עוד הרבה כסף על ההשקעה בנוער.

בכל מקרה, לדעתי הסיפור עם דור פרץ ממחיש את הבעייתיות במצב היום. אנחנו לא מכרנו שחקנים כבר המון זמן, אז בצדק שחקנים לא רוצים להאריך חוזה, אין להם מה להפסיד. השחקן האחרון שמכרנו זה טבח לפני 4 שנים... לדעתי כשתהיה מציאות שכל עונה אנחנו מוכרים לפחות שחקן אחד, שחקנים לא יפחדו להאריך חוזה.

1 hour ago, קמחי said:

קטע מצחיק שאם לא היה הופך שולחנות כנראה היה ממשיך לבלות את רוב המשחקים בספסל, רגע לפני שעבר בהשאלת משנה לאבוקוף.

משחק נהדר היום, ובכללי נמצא ביכולת טובה מהרגע שקיבל קרדיט קצת יותר רציני.

אני חושש שהקרדיט היותר רציני שהוא זוכה לו לאחרונה נבע מההרחקות שלהם.

הרשים רצח.

מחנה אימונים וגביע טוטו בתחילת העונה אין לי ספק שהוא עושה עם מכבי, סומך על וואן לוון ושיקול הדעת שלו אם יהיה חלק מהסגל. יש עוד המון זמן והרבה דברים יכולים להשתנות.

2 דקות לפני, דקסטר said:

הרשים רצח.

מחנה אימונים וגביע טוטו בתחילת העונה אין לי ספק שהוא עושה עם מכבי, סומך על וואן לוון ושיקול הדעת שלו אם יהיה חלק מהסגל. יש עוד המון זמן והרבה דברים יכולים להשתנות.

מרגש אותי שאתה כבר מדבר על מחנה אימונים עם ואן לוון.

5 דקות לפני, duss21 said:

מרגש אותי שאתה כבר מדבר על מחנה אימונים עם ואן לוון.

נראה לי שאם הוא ירצה או ימשיך, ויש לי הרגשה שהוא התלהב מהרעיון.

9 דקות לפני, דקסטר said:

הרשים רצח.

זה נורא אופטימי מצדך:D

32 דקות לפני, וזה ברשת said:

אני חושש שהקרדיט היותר רציני שהוא זוכה לו לאחרונה נבע מההרחקות שלהם.

זה לא אומר דברים טובים על סילבס. הוא ביי פאר השחקן הכי מחונן שם(עם ממן). 

48 דקות לפני, דקסטר said:

הרשים רצח.

מה שטוב שזה כבר פס ייצור שלו וסומך עליו שהוא מכיר אותם הכי טוב. בשביל השם שלו מאמין שגם ירצה לקדם כמה שחקנים שעברו אצלו בנוער ויודע מי הכי בשל לסגל. 

לפני2 שעות , i.d.a.n said:

שמע, אמרתי מההתחלה שמדובר בשחקן לא רע בכלל. בעונה הבאה יגמר הסיפור של הפייר פליי, מעדיף שיבואו מישהו באמת ברמה ולא שחקן שאולי יתפתח להיות שחקן גדול בעתיד. 

הוא ההווה והעתיד. הוא בשתי דרגות טוב מאבו פאני ואני מחזיק מאבו פאני. מכבי לא תבזבז כסף על הקישור שלה בשנים הקרובות בסבירות גבוהה.

לא אהבתי את הריצות לשופט בשביל שישרוק להם פנדל.

אין בעיה, תתן הכל אבל מה דחוף לך להתלונן לשופט כדי לזיין את מכבי.

בכל מקרה , מביא שנה הבאה. הוא וקארצב זה העתיד 

לפני כמה שנים חבר שעבד כמאמן בנערים של מכבי אמר לי לזכור ילד ג׳ינג׳י בשם עידו שחר שלדעתו יהיה כוכב. נתן היום משחק של כוכב העתיד...

חייב להיות ברוטציה של הקבוצה בעונה הבאה.

שילוב שלו עם קארצב כקשרי 50/50 יכול להיות מפלצתי ביותר