Jump to content

דור פרץ

duss21

Recommended Posts

איזה שור! ההתקפה עם המסירה העקומה של גררו התחילה מחילוץ שלו ואז הוא הספיק לרוץ את כל המגרש עד לרחבה של חיפה ובשנייה של המסירה הלא טובה הוא חזר בטיל חזרה לקישור

השיפור שהוא עשה מאז שהוא חזר מהפציעה פשוט מדהים.

תמיד מדברים על פוטנציאל של שחקנים, ונדירים המקרים בהם ממש רואים מימוש של פוטנציאל שמדברים עליו, אבל דור פשוט מממש כל גרם של כשרון שיש לו, ואין לי ספק שהוא עוד לא בשיא הקריירה שלו.

כשהוא היה מחמיץ דיברו על הפוטנציאל שלו לכיבוש שערים, אז הוא נהיה סקורר. עונה שעברה דיברו על זה שהוא לא יתקדם כי הוא לא מספיק טוב בהגנה, וגם בזה הוא נהיה מדהים. דיברו על זה שהוא לא מספיק תורם למשחק ההתקפי והיום הוא מחלק מסירות מפתח על ימין ועל שמאל.

הוא נהיה שחקן שלם, ובכל האספקטים של המשחק שלו הוא ברמה גבוהה מאוד. זה כל מה שאוהד יכול לבקש משחקן בעמדה הזאת.

יש לו קטע כל משחק שהוא כובש, כל סוף מחצית להגיע למצב גדול, מחצית ראשונה זה תמיד החמצת בית כלא מחצית שנייה רונאלדו נוגח.

33 דקות לפני, קובי השועל said:

בליגה 4

אז מבדיקה קצרה דור פרץ עד העונה כבש במשחקים רשמיים 14 שערים בכל המסגרות ובכל הקבוצות בהן שיחק בקריירת הבוגרים.

מעל חצי מהם(8) היו באליפות הראשונה של איביץ'(2019).

והשנה התחיל בעצלתיים עד שכבש שער הרואי בסיבאספור וכבר מהמשחק הראשון תחת פטריק החל לכבוש (אמנם את השער נגד ק.שמונה פסלו שלא בצדק..אבל בעקבותיו הגיע גם שער הניצחון באותו משחק).

ובכמה שבועות האחרונים עם 4 שערי ניצחון במאני טיים, כולל שער ווינרי בטרנר ובסך הכל חצי מהכמות של כל הקריירה רק בעונה.

ובסה"כ בתקופה הקצרה תחת פטריק כבש כמעט חצי מסך כל כיבושיו בקריירה.

אם לא היו גונבים לו את אותו שער מוצדק נגד ק"ש וגם את השער האגדי באוקראינה אז אפשר היה להגיד שתחת פטריק נכבשו מעל מחצית מהשערים שלו בקריירה שעד לפני פטריק.

זה די חריג, וכל זה קורה במתח עצום ובתקופת עומס משוגעת, כולל אינטנסיביות עליו ספציפית ובקבוצה שלא מתבלטת בשטף ההתקפי או במספרי כיבושים.

שחקן העונה !!!

מציג יכולת הרבה יותר טובה ושלמה מהעונה הראשונה שלו עם איביץ' שגם הייתה אדירה 

הוא כל מה שחלמתי עליו בתור אוהד.

באמת שאין מילים מוריד בפניו את הכובע על מה שעשה עד עכשיו, אופי מכביסטי וטירוף בעיניים, הציל לנו תתחת כמה פעמים עם פעולות מהסרטים ובעיקר מטריף תשחקנים ואף פעם לא מוותר

אוף, אני כל כך אוהב את דור פרץ

הוא בכושר מטורף.

ב11 משחקים האחרונים, הוא שיחק 10 משחקים שלמים ובאחד נעדר בגלל צהובים. וכל זה באיזה 40 ימים אם אני לא טועה. הזיה.

רק שישמור על עצמו, יביא אליפות ומבחינתי שייצא לאירופה אני לא אתבאס על זה באמת שמגיע לו.

הלוואי שיקבל חוזה בקבוצה בינונית בליגת טופ ויתפוצץ שם. הכי מגיע לו. זו תהיה גאווה גדולה ואמיתית. הליגה בארץ זה שטויות. אליפויות, גביעים, הכל עובר מתחת לנהר ונרשם בסטט'. 

גאווה ששחקן בית שלך יצא והתפוצץ באירופה נשארת תמיד.

לפני4 שעות , הילד משער 8 said:

הלוואי שיקבל חוזה בקבוצה בינונית בליגת טופ ויתפוצץ שם. הכי מגיע לו. זו תהיה גאווה גדולה ואמיתית. הליגה בארץ זה שטויות. אליפויות, גביעים, הכל עובר מתחת לנהר ונרשם בסטט'. 

גאווה ששחקן בית שלך יצא והתפוצץ באירופה נשארת תמיד.

מה? מאחל לו בהצלחה אם הוא יחליט ללכת, אבל מעדיף בהרבה שישיג לי תארים והישגים באירופה. במיוחד שאם הוא עוזב זה בחינם.