Jump to content

לקראת מ.ס אשדוד

דקסטר

Recommended Posts

אם אילון כשיר, לא ברורה ההחלטה להעדיף את בלקמן בספסל עליו.

מה רואים בבלקמן לעזאזל, אם הייתי יכול לשאול את וואן לייבן שאלה אחת זה מה שהייתי שואל.

בלי הגזמה הייתי מעלה את החלוץ הכי טוב שיש בנוער במקומו.

5 דקות לפני, nirnir20 said:

אם אילון כשיר, לא ברורה ההחלטה להעדיף את בלקמן בספסל עליו.

מה רואים בבלקמן לעזאזל, אם הייתי יכול לשאול את וואן לייבן שאלה אחת זה מה שהייתי שואל.

בלי הגזמה הייתי מעלה את החלוץ הכי טוב שיש בנוער במקומו.

לגמרי לא ברור. כנ"ל גררו. אלמוג נגד ב"ש היה יותר טוב משניהם.

49 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לגמרי לא ברור. כנ"ל גררו. אלמוג נגד ב"ש היה יותר טוב משניהם.

גררו עוד איכשהו אני יכול להבין נתן כמה הופעות חצי טובות העונה, נותן משהו קצת אקסטרה עם המהירות והטכניקה שלו. 

בלקמן זה מתחזה שעובד עליהם שהוא שחקן כדורגל. 

לפני3 שעות , מכביסט לעד said:

חוץ מלהיות אופטימי בלי קשר למציאות אתה לא אומר הרבה מבחינה מקצועית. אני יודע שאתה באמת מאמין בזה תמיד כי אני יושב איתך ביציע שנים, אבל זה לא אומר שזה נכון...

זה נושא מקצועי לקראת אשדוד ואני מדבר מקצועי נטו. יש לנו בעיה חמורה של שחקני התקפה עם מספרים. זאת עובדה. לא אמרתי שיש לי תחושה רעה או שאין לנו סיכוי. דיברתי נטו מקצועי.

אי אפשר לדעת איך זה ישפיע עלינו במשחקים הקרובים, אבל זאת מכה גדולה גם אם ננצח את כולם. אפילו לא דיברתי על נדבקים נוספים בגלל פשיץ'. נטו על הבעיה שבגלל העדרות שלו שמתווספת להעדרות של יוני.

יש משהו לא נכון לדעתך במה שכתבתי? אני לא קורא לעצמי אופטימי או פסימי. אני מסתכל על המציאות איך שאני רואה אותה.

אני יכול להגיד הרבה אבל אני לא חושב שיש צורך כי אני מרגיש אני חוזר על עצמי.

יש לנו שחקנים שלוקחים את עצמם בידיים ומביאים את האקסטרא ומחפים על חסרונות של אחרים. וזה נובע בגלל איכות ועומק הסגל וניהול נכון שלו ע"י ואן לוון. אגב אמרתי את זה גם כשדוניס היה פה (מינוס הקטע של הניהול). לכן אני לא מופתע כשזה קורה גם עכשיו.

אז אנחנו לא מבקיעים בצרורות, וזה נראה לפעמים כאילו כל שער זה לידה קשה אבל עם הגנה טובה ומשחק לחץ טוב השערים בסוף מגיעים. ואם אין חלוצים אז הקישור יבקיע כמו שקרה גם בעבר. 

פשוט יש לי תחושה שאם אני אעבור על כל נושאי הלקראת משחקים שלנו העונה הראיה שלך לגבי היכולות שלנו מאוד קודרת ופסימית ואני לא מבין למה. כאילו לא לקחנו עכשיו איזה 31 מתוך 33 נקודות האחרונות ולא הוכחנו את החוזק והעליונות שלנו. גם אם יוני חסר וגם אם פשיץ' חסר וגם אם שכטר לא פוגע ובלקמן חלוץ מחליף. 

2 דקות לפני, Krishi said:

אני יכול להגיד הרבה אבל אני לא חושב שיש צורך כי אני מרגיש אני חוזר על עצמי.

יש לנו שחקנים שלוקחים את עצמם בידיים ומביאים את האקסטרא ומחפים על חסרונות של אחרים. וזה נובע בגלל איכות ועומק הסגל וניהול נכון שלו ע"י ואן לוון. אגב אמרתי את זה גם כשדוניס היה פה (מינוס הקטע של הניהול). לכן אני לא מופתע כשזה קורה גם עכשיו.

אז אנחנו לא מבקיעים בצרורות, וזה נראה לפעמים כאילו כל שער זה לידה קשה אבל עם הגנה טובה ומשחק לחץ טוב השערים בסוף מגיעים. ואם אין חלוצים אז הקישור יבקיע כמו שקרה גם בעבר. 

פשוט יש לי תחושה שאם אני אעבור על כל נושאי הלקראת משחקים שלנו העונה הראיה שלך לגבי היכולות שלנו מאוד קודרת ופסימית ואני לא מבין למה. כאילו לא לקחנו עכשיו איזה 31 מתוך 33 נקודות האחרונות ולא הוכחנו את החוזק והעליונות שלנו. גם אם יוני חסר וגם אם פשיץ' חסר וגם אם שכטר לא פוגע ובלקמן חלוץ מחליף. 

הגענו העונה ללא מעט משחקים עם הגב לקיר, אז טבעי שדעתי תהיה קודרת. על חלקם שילמנו ועל חלקם לא. 

אף פעם לא אמרתי שלא ננצח או אפילו שכן. זה כדורגל, אי אפשר לדעת. ציינתי את הבעיות והעונה לצערי יש לנו לא מעט (חלקם באשמתנו, חלקם לא).

אבל אני לא כותב פה רק העונה. עונה שעברה לא הייתה גדולה בשלבים מסוימים והרבה פה פחדו שהנה מאבדים את האליפות, אבלו לרוב הייתי די חיובי, לא כי אני אופטימי, אלא כי אז היו לי את הסיבות המקצועיות להיות כזה.

שורה תחתונה, אני לא מחפש להיות אופטימי/פסימי. אני מנתח את הסיטואציה על פי מה שאני חושב ולא על פי תחושות כאלה ואחרות.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הגענו העונה ללא מעט משחקים עם הגב לקיר, אז טבעי שדעתי תהיה קודרת. על חלקם שילמנו ועל חלקם לא. 

אף פעם לא אמרתי שלא ננצח או אפילו שכן. זה כדורגל, אי אפשר לדעת. ציינתי את הבעיות והעונה לצערי יש לנו לא מעט (חלקם באשמתנו, חלקם לא).

אבל אני לא כותב פה רק העונה. עונה שעברה לא הייתה גדולה בשלבים מסוימים והרבה פה פחדו שהנה מאבדים את האליפות, אבלו לרוב הייתי די חיובי, לא כי אני אופטימי, אלא כי אז היו לי את הסיבות המקצועיות להיות כזה.

שורה תחתונה, אני לא מחפש להיות אופטימי/פסימי. אני מנתח את הסיטואציה על פי מה שאני חושב ולא על פי תחושות כאלה ואחרות.

אני גם לא פועל לפי תחושות. העובדות הן שאנחנו כן מצליחים לנצח הרבה בזכות הקישור וההגנה שלנו גם אם ההתקפה פחות פוגעת. היינו בלי פשיץ כמה משחקים, יוני חסר כבר כמעט סיבוב שלם, ועדיין ממשיכים לנצח. יש לנו את השחקנים שיתעלו ויביאו את התוצאות הנדרשות. קצת יותר אמונה בהם זה כל מה שאני מבקש