Jump to content

רשמים מההפסד לשחטאר בחוץ | משחק הירואי עם תוצאה מאכזבת חותם עוד מסע אירופי מרגש.

Sawyer

Recommended Posts

צמד המשחקים שקצת לא קשור לכל שאר הדברים שקורים עם מכבי מאז שפטריק מונה מסתיים היום, להרגשתי בימים שלפני המשחק העיקרון החשוב הוא לא להינזק, לא להפצע, לא להסתכן לקראת המשך המאבק על האליפות. אבל מסתבר שהרוח של מכבי מכביסטית בהרבה משלי ופטריק ואן לייבן לא מוותר על אף משחק ואף תואר, בטח במעמד כזה ולכן הוא מעלה את 11 השחקנים הטובים ביותר שעומדים לרשותו כולל גולסה (וללא  יוני הפצוע כמובן).

שופט: רע- (מחצית ראשונה בסדר בסה"כ, על הגול שהוא לקח לנו בפתיחת המחצית השניה אין סליחה ומה עם היד פנדל? משם ועד סוף המשחק לא נשמעו הרבה מילים מהפה שלי כלפיו מלבד הזאת שמתארת את המשטר בגרמניה בתחילת שנות ה40)

שחקנים: טננבאום עוד משחק טוב של דניאל, עמד בגבורה במעט הנסיונות של הסולומונים. ההגנה שלנו עמדה בעוצמות של שחטאר, סבוריט גם אם הייתה לו מכירה אחת וקצת חוסר דיוק מקדימה בחלק מהפעולות עדיין רואים שהוא רמה מעל מה שמגיע לישראל, טיבי תצוגה הגנתית מכובדת, מסר המון קדימה, 2-3 ענקיים הרוב גרועים. הרננדז תרם את הטעות/שתיים מול הלחץ האוקראיני אבל בסה"כ היה במשחק טוב וגם סיפק איזה כדור וחצי גדולים. ג'ראלדס אם לא הקישור של היום היה מצטיין בקלות, איזה שיפור בעמדה הזאת התקפית והגנתית, רץ כמו משוגע. מלך. מאוהב בו. הקישור שלנו היה היום פשוט מדהים, לא יאמן שזה קישור של קבוצה ישראלית. גלזר במשחק הירואי, מספר בלתי נתפס של גלישות מטורפות, אגרסיביות, חטיפות, לחץ, דינמי ובכל מקום. חולני. פרץ ממשיך בעונה המעולה שלו, היה שווה בין שווים ושם גוף לכולם, חכם, אלגנטי, חזק, כבש גול חוקי בעוד הצטרפות והתרוממות גדולה - מטורף. גולסה שחקן על במושגים ישראלים, נתן את התחת המשחק והראה בחלק מהפעולות את האיכויות שלו בדריבל בפריצה לצד הצד ההגנתי. ההתקפה תפקדה יפה היום אבל הייתה חייבת לסיים עם שער, חוזז במשחק טוב מבחינתי, קבלת החלטות לא רעה, מהיר, נתן הכל ושרף את הקו, ניפק כמה מהלכים לא רעים. ממשיך בפורמה החיובית הכללית. טבח לדעתי גם טל היה במשחק לא רע, מהלך גדול אחד, עוד כמה לא רעים והמון מחויבות הגנתית, אין מילים לתאר את רגע הטמטום בפנדל, כואב הלב עליו (ועלינו). פשיץ' מעורב, לוחץ, מוריד כדורים ועושה מהלכי חלוץ טובים, גם היום היה צריך לעשות הכל כדי לסיים עם כדור ברשת וזה לא קרה.

פיקנטריה:

- לזכרו של רפי לוי

- שחטאר מכבדים גם בסרטים שחורים

- 2 קורות ב2 שניות

- מסיימים את העונה האירופית 20/21 (עם ראש מורם)

למרות השופט שגמר אותנו (בשני המשחקים), למרות האכזבה על פספוס הניקוד האירופי, הכסף והיוקרה, למרות תחושת ההחמצה שיכלנו אותי לעשות כאן את הבלתי אפשרי. הדבר שממלא אותי הוא תחושת גאווה אדירה על הקבוצה הזאת שהתרוממה מהקרשים, שהסתכלה במשך 180 דק בלבן של העיניים של שחטאר ונראתה טוב ממנה לפרקים ארוכים, שהבדל של שיפוט וקצת מזל הכריע ביננו לבינם בבמה הענקית הזאת. וזה גדול מזה, זאת צבירת הנקודות בליגה והניצחון והשליטה מול ב"ש בגביע בהרכב משני - מכבי של דוניס הלכה, מכבי של פטריק כאן. וזאת מכבי שאנחנו אוהבים, היום למרות התוצאה זה ניכר על המגרש ועל כן אני מוריד את הכובע בפני פטריק וכל השחקנים - אתם ענקיים. 

בעוד מילת סיכום קצרה היה לנו מסע אירופי מרגש מאוד, מתפתה לומר קסום (סבוריט אוווווייייי). נכון שהקורונה מגמדת כל השג ומקהה כל רגש אבל זה היה בכל קנה מידה מסע מדהים שהתרגשתי לקחת חלק ממנו כאוהד הקבוצה, זכרונות חמים שישארו איתנו לתמיד.

אם יש מוטיב חוזר בעונה הזאת זה הלחץ, הרנדומליות וסדר המשחקים. וזה בדיוק מה שאנחנו מקבלים שוב, אשדוד ביום שני הקרוב במשחק שהוא כמו גמר גביע. עייפים ומול קבוצה מעולה זה לא הולך להיות פשוט, לחזור הביתה לנוח טוב ולהתכונן בצורה הכי טובה שיש לאשדוד.

אוהב אותך מכבי :wubyellow3: 

גרלדש עושה פעולות בחצי של היריב, החיתוך לעומק זה ברמה הכי גבוהה שיש. לא מבין איך הוא משחק בישראל. סבוריט כנל, עם פתיחה רעה אבל התייצב והוכיח שגם הוא פה בטעות. והקישור. קשה יהיה לשמור על שלושתם. 

שוב, עם יוני ועוד שחקן התקפי בכיר אנחנו פה נותנים להם פייט. 

הם קבוצה נורא טכנית אבל מפקירה בטירוף. היה לנו המון הזדמנויות לעקוץ להם תתחת.

לצערי גם המחליפים לא ברמה של 32 הגדולות וזה היה צפוי שאחרי הפנדל המשחק יגמר לנו.

הרבה מחמאות לואן לווין כמובן, חוזז פורח תחתיו והקבוצה לא מפחדת לשחק כדורגל 

על הזין מחמאות. אנחנו לא הפועל שנגמור אחרי הופעה כזאת. לא יודע איך אני ארדם הלילה.

חוסר מזל אדיר בשילוב שופט **** מזדיין והקוון זה העוזר הפולני שלו.

לא רוצה לראות יותר כדורגל. אכזרי.

לא יודע איך השחקנים ינחתו למשחק כל כך קשה נגד אשדוד כבר בשני. מפחד מאוד שהנחיתה תכאב.

שיפוט: הקוון עם 3 או 4 הרמות דגל שלא היו בכלל. ניסה להתחכם נגד ההתקפה. 

צריך להסתכל קדימה, יש לנו קבוצה חזקה ועדיין גם ברמה הזאת וגם בכל רמה צריך לשפר את הסיומת לא משנה מי שלא יהיה בהרכב. 

אני חושב שהשנה זאת העונה שאנחנו סובלים הכי הרבה מטעויות שיפוט נגדנו. גם בליגה וגם באירופה. 

גם נגד זלצבורג השופטים זיינו אותנו, בליגה יש לפחות טעות ענק אחת נגדנו בכל משחק וגם בצמד המשחקים האחרונים שפטו אותנו אנטישמים. לא יודע אולי הקירח נתן הוראה לזיין אותנו.

מלא בגאווה ועצבים פסיכיים בגוף.

אחד המשחקים הכי טובים של מכבי העונה ואחד הטובים שלה באירופה בכלל. פרץ שחקן ברמה אירופאית, מחר להחתים עם אזיקים.

מתסכל. 

‏1- דובר על ההגרלות "הקלות" שמכבי קיבלה השנה אבל היא ממש קבוצה לגיטימית במעמד הזה.
2- הקבוצה מקבלת לגמרי את האוטוריטה של המאמן שלה ובטווח כל כך קצר. אולי כדאי לסגור איתו לפני שגם הוא יקבל הצעות? לא נמצא איש מקצוע בעולם שמכיר את מכבי לפרטים כמוהו. 
3- חסר פלייר התקפי אבל שאר השביעיה האחורית  נהדרת. לא יודע אם היה קישור ישראלי כל כך אירופי(היו עם זרים).

4- כל כך חבל שלא לקחנו מהמפגש הזה אפילו נקודת דירוג אחת ומבאס ממש שלא כבשנו ואין לנו שום רגע מכונן לאיש המדיה שלנו עוד שנה, שנתיים בשביל הקליפ המרגש הבא. 

5- האם נצליח להביא את האינטנסיביות, גודל המעמד והאתגר הזה גם לליגה? זאת השאלה הגדולה. יש לנו יריבה מעולה השנה. 

אני חושב שרובנו לא מבינים את היתרון שיש לנו בעמדת המגינים, יכולים להתווכח עד אין קץ על הרמה או הכי טוב שהיה בימין או בשמאל.

כצמד,להתווכח יהיה חטא.

משחק הירואי באמת של מכבי. גאה בכל המערכת. וגאה בוואן לייבן שעלה בהרכב הכי חזק, הופתעתי. גם אם זה יעלה לנו מול אשדוד אהבתי את הגישה. היינו ראויים לניצחון.

היה עדיף אם היינו מקבל איזה קבוצה של נגרים סקנדינביים. מרגיש כאילו מכבי השנה באמת יכולה לתת פייט ברמת הפיזיות. כמובן שעל המזל שלנו קיבלנו חבורה של ברזליאים

שונא לצאת בהרגשה כזאת. מעדיף להפסיד אחרי משחק גרוע אבל לא במצב שאני יודע שהיינו שווים הרבה יותר ממה שנגמר. 

לפחות שנמשיך ביכולת הזאת בליגה וניקח אליפות 

ניתן לסכם את זה בפשטות לדעתי, חוליות הגנה וקישור מהדומנניטיות והחזקות שראיתי אי פעם מקבוצה ישראלית, והתקפה פשוט נוראית. 

ברור שאם יצליחו להביא את היכולת הזאת לליגה זה אמור להספיק לאליפות (ועדיין, ההתקפה מדאיגה מאוד, פשוט לא מסוגלים לשים כדור ברשת) אבל כידוע קשה לשחזר יכולת ממשחקי שיא שכאלה. 

1 דקה לפני, nirnir20 said:

ניתן לסכם את זה מאוד בפשוט לדעתי, חוליות הגנה וקישור מהדומנניטיות והחזקות שראיתי אי פעם מקבוצה ישראלית, והתקפה פשוט נוראית. 

ברור שאם יצליחו להביא את היכולת הזאת לליגה זה אמור להספיק לאליפות (ועדיין, ההתקפה מדאיגה מאוד, פשוט לא מסוגלים לשים כדור ברשת) אבל כידוע קשה לשחזר יכולת ממשחקי שיא שכאלה. 

אני לא בטוח שההתקפה כזאת נוראית, פשוט סגנון המשחק הגנתי וזה בא על חשבון התקפה, הרי עם דוניס כבשנו יחסית הרבה שערים עם אותם שחקנים

Just now, Keano said:

אני לא בטוח שההתקפה כזאת נוראית, פשוט סגנון המשחק הגנתי וזה בא על חשבון התקפה, הרי עם דוניס כבשנו יחסית הרבה שערים עם אותם שחקנים

סגנון המשחק לא הגנתי, הוא מאוזן. אצל דוניס הוא היה סופר התקפי וזה הגיוני שתכבוש יותר בצורה הזאת.

מה גם שלצד משחקים כמו ה4-3 על הפועל חיפה וה2-2 נגד נתניה היו משחקים מזעזעים התקפית.

מה שכן גררו נתן את ההופעה הכי חלשה ששחקן של מכבי נתן מאז בלקמן נגד קרבאח בחוץ. אשכרה הוא הצליח להיות יותר גרוע מבלקמן.

הוא חייב לצאת בהשאלה כי הוא ממש לא ברמה ולא משדרג אותנו כרגע. 0 פעולות חיוביות היום.

4 דקות לפני, Keano said:

ממש לא נכון, מגיעים ליותר ממספיק מצבים נוחים כדי לשים תכדור ברשת, ופשוט לא מסוגלים. 

גם עם דוניס היינו מגיעים ל15-20 איומים למשחק, מספרים מטורפים, ומסיימים עם גול 1-2. 

אנחנו צריכים לדעתי משהו כמו 12-15 איומים לגול, אין לנו איכות מקדימה. 

1 דקה לפני, nirnir20 said:

ממש לא נכון, מגיעים ליותר ממספיק מצבים נוחים כדי לשים תכדור ברשת, ופשוט לא מסוגלים. 

גם עם דוניס היינו מגיעים ל15-20 איומים למשחק, מספרים מטורפים, ומסיימים עם גול 1-2. 

אנחנו צריכים לדעתי משהו כמו 12-15 איומים לגול, אין לנו איכות מקדימה. 

אין לי את הנתונים אבל צריך לראות באמת מה אחוז המצבים שניצלנו אצל דוניס