Jump to content

מכבי שחטאר הגומלין | מסתבר שהכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

6 דקות לפני, omri_B_M said:

מכבי יותר טובה משחטאר הזו, שכנראה שונה מזו שלפני הפגרה

רק נסיון במעמדים האלה והשיפוט עשו את ההבדל

לא אמרת את זה אחי

2 דקות לפני, omri_B_M said:

קודם תגיב לזה שאמר שכתשו אותנו

גם לא כתשו אותנו,

ובאמת שמכבי נתנו 2 משחקים ברמה טובה מאוד (במיוחד השני), וגם אני חושב שהיינו שווים יותר משני הפסדים

אבל להגיד שמכבי יותר טובה? שחטאר קבוצה הרבה יותר איכותית ולא צריך להתבייש מזה

1 hour ago, Keano said:

תבדוק את הסטטיסטיקה מחצית ראשונה במשחק הראשון 

70-30 אחזקת כדור, 3-0 למסגרת

החטאת מול שער במהלך שנפסל בגלל נבדל שלא היה ולא נשרק נגדך פנדל ברור.

15 דקות לפני, nirnir20 said:

החטאת מול שער במהלך שנפסל בגלל נבדל שלא היה ולא נשרק נגדך פנדל ברור.

זה לא מספיק, הנקודה היא שברגע שהם באמת היו צריכים גול הם לחצו על הגז ואז ראו את הבדלי הרמות

7 דקות לפני, Keano said:

זה לא מספיק, הנקודה היא שברגע שהם באמת היו צריכים גול עם לחצו על הגז ואז ראו את הבדלי הרמות

הבדלי הרמות היו ידועים, הסיפוק הוא איך צימצמנו פערים. לא היינו עוברים כנראה בכל מקרה אבל כיף לראות את מכבי הזאת מתמודדת עם צורה, סגנון ויכולת. ואן לוון לא פחד- הוא ידע שיש לנו מה להציע ולא הפך אותנו לאנדרדוגים יותר ממה שאנחנו. חבל על נקודת הדירוג שלא הושגה והיתה ראויה לגמרי. אין סרט בעולם שהשער היום נפסל על פחות ממה שפשיץ לא קיבל פנדל ברור במשחק הראשון. פשוט אין סרט- היום היה גול ולפני שבוע היה פנדל. 

3 דקות לפני, המכבייה said:

הבדלי הרמות היו ידועים, הסיפוק הוא איך צימצמנו פערים. לא היינו עוברים כנראה בכל מקרה אבל כיף לראות את מכבי הזאת מתמודדת עם צורה, סגנון ויכולת. ואן לוון לא פחד- הוא ידע שיש לנו מה להציע ולא הפך אותנו לאנדרדוגים יותר ממה שאנחנו. חבל על נקודת הדירוג שלא הושגה והיתה ראויה לגמרי. אין סרט בעולם שהשער היום נפסל על פחות ממה שפשיץ לא קיבל פנדל ברור במשחק הראשון. פשוט אין סרט- היום היה גול ולפני שבוע היה פנדל. 

אכן הופעה מכובדת, ניכר שחסרה לנו איכות מקדימה, הפעולה האחרונה לא מספיק איכותית. 

14 דקות לפני, Keano said:

אכן הופעה מכובדת, ניכר שחסרה לנו איכות מקדימה, הפעולה האחרונה לא מספיק איכותית. 

שאלה טובה היא איך משאירים את המתנדנדים(סאבוריט, פרץ) ואיך מתמודדים עם הצעות רכישה על אחרים(חוזז, גלזר, אפילו דניאל). ואולי אפילו ואן לוון שמאד הרשים אובייקטיבית. לא בטוח שהוא בכיס שלנו. אני לא יודע איך יוכרע מאבק האליפות, אנחנו מתמודדים מול קבוצה מעולה אבל אני לא בטוח שחייב להיות קשר בין זה לבין ההבנה שהוא מאמן שיכול לקחת את מכבי קדימה(אם וכאשר). זאת שאלה טובה באמת. 

31 דקות לפני, המכבייה said:

שאלה טובה היא איך משאירים את המתנדנדים(סאבוריט, פרץ) ואיך מתמודדים עם הצעות רכישה על אחרים(חוזז, גלזר, אפילו דניאל). ואולי אפילו ואן לוון שמאד הרשים אובייקטיבית. לא בטוח שהוא בכיס שלנו. אני לא יודע איך יוכרע מאבק האליפות, אנחנו מתמודדים מול קבוצה מעולה אבל אני לא בטוח שחייב להיות קשר בין זה לבין ההבנה שהוא מאמן שיכול לקחת את מכבי קדימה(אם וכאשר). זאת שאלה טובה באמת. 

אם הוא באמת רוצה להיות מאמן לא רואה איזה אופציה טובה יותר יש לו חוץ ממכבי בשלב הזה

38 דקות לפני, Keano said:

אם הוא באמת רוצה להיות מאמן לא רואה איזה אופציה טובה יותר יש לו חוץ ממכבי בשלב הזה

העולם הוא גדול ומלא אפשרויות. הוא הולנדי עם עבר בשחטאר, הוא לא לחמן. אבל כחלק מההכנות המתבקשות לעונה הבאה, אולי הוא צריך להיות מטרה בדיוק כמו פרץ או סאבוריט. 

לפני7 שעות , המכבייה said:

העולם הוא גדול ומלא אפשרויות. הוא הולנדי עם עבר בשחטאר, הוא לא לחמן. אבל כחלק מההכנות המתבקשות לעונה הבאה, אולי הוא צריך להיות מטרה בדיוק כמו פרץ או סאבוריט. 

חחחחחח

קשה לי להאמין שפטריק יעזוב בקיץ.