Jump to content

רשמים מהניצחון על ב"ש בגביע (טרנר) | 1-0 קטן ענק שמעלה אותנו שלב בהרכב חסר מאוד.

Sawyer

Recommended Posts

19 דקות לפני, Brandon Roy said:

השלישייה שנכנסה להתקפה אכזבה אותי קצת.

פשיץ' אני יכול להבין - עבד קשה מאוד ביום חמישי, היה נראה שהוא עדיין תשוש. אבל חוזז שיחק מעט בחמישי וגררו לא שיחק. זה היה משחק קלאסי עבורם, היה המון אוויר בחלק המגרש של באר שבע. דברים פשוטים לא הצליחו לעשות במשך חצי שעה. זה היה נראה שהם רצים מהר יותר מאשר הם חושבים. זו לא רמת הביצוע שמכבי ת"א יכולה לקבל משני שחקני ההתקפה שלה כשאתה משחק בטוטאל עם שלושה. זה רק משחק אחד ובתוך שבוע לחוץ, אבל זה היה נראה חסר מעוף לחלוטין ולא תואם את הרמה. 

לכן זה לא דרמטי מי פותח ומי לא למעט מספר ממש מצומצם של שחקנים. אבל פה התייחסו להרכב כמו ביום אבל לאומי. זה לא כזה משנה. יש לזה יתרונות ויש לזה חסרונות. מה שזה אומר זה שאין לנו באנקר ממש איכותי שם אבל אנחנו נמשיך לייצר מצבים. 

11 דקות לפני, אלמוג מלול said:

אני חושב שמה שהכי מעיד על קבוצה בריאה ומאורגנת זה שלא משנה איזה רביעית הגנה תרכיב היא תתן תפוקה טובה ותראה טקטית טוב.

בלקטסה נקרא מהבוידים ונראה מעולה, גם פיבן היה טוב, בשונה אצל דוניס שכל מי ששיחק ברביעית הגנה היה נורא.

נכון. פיבן הדהים אותי עם הנינוחות שלו עם הכדור בעמדה כזאת. יש הבדל בין להכניס אותו מול חיפה כדי לתת ברזל כשקשה,  לבין לפתוח איתו בקישור ואולי להבין שהוא יהיה שם בסדר גמור. 

זה המשחק של מכבי שהכי ריגש אותי השנה. 

משהו בידיעה שזה שלנו, למרות ההרכב, הרגשה שלא חשתי כל העונה. למרות הטלאים מהר הבנתי שלא נספוג ושהגול יגיע.  התחושה הזאת היתה חסרה והיא כל כך כיפית.

עלינו עם הבלם החמישי כשבלם הרביעי משחק קשר אחורי. ועדיין הספיקו כמה דקות כדי להיות מרוצה ובטוח.

הראיון של דור בסוף, להתמוגג. 

יהיה קשה השנה, אבל אני אוהב את הקבוצה הזאת והשיפט הבלתי נתפס שהיא עברה.

לא שהיינו חפים מטעויות היום, אבל איפה ההגנה שלנו בימי דוניס ואיפה היום. בליגה הזו קלוט בקישור ושים הגנה יציבה, גם אם תהיה אפור תבקיע את הגול בסוף ברוב המשחקים. שנעבור את חמישי בריאים ושלמים, בשני משחק קשה, הכי קשה בליגה פרט לחיפה. 

7 דקות לפני, הילד בן 30 said:

זה המשחק של מכבי שהכי ריגש אותי השנה. 

משהו בידיעה שזה שלנו, למרות ההרכב, הרגשה שלא חשתי כל העונה. למרות הטלאים מהר הבנתי שלא נספוג ושהגול יגיע.  התחושה הזאת היתה חסרה והיא כל כך כיפית.

עלינו עם הבלם החמישי כשבלם הרביעי משחק קשר אחורי. ועדיין הספיקו כמה דקות כדי להיות מרוצה ובטוח.

הראיון של דור בסוף, להתמוגג. 

יהיה קשה השנה, אבל אני אוהב את הקבוצה הזאת והשיפט הבלתי נתפס שהיא עברה.

לגמרי התחושות שלי. אני מסתובב בבטן עם הביטחון הזה מחמישי בלילה. 

העומק שלנו הוא מטורף והוא בין הגורמים הבכירים שיכריעו את העונה הזאת לטובתנו. 

אני הכי שמח בשביל בלטקסה שמאוד החזקתי ממנו ורציתי לראות אותו משחק יותר ואיכשהו דווקא הוא נעלם מהסגל יותר מכולם. 

אני מקווה שהמשחק הזה נתן לו עוד קצת נקודות קרדיט אצל ואן לוון כדי שיעלה לשחק יותר בהמשך. 

פיבן בתור קשר אחורי חחחח איך אומרים? you can't make this shit up. ואיכשהו זה עוד עבד חחח 

בקיצור כיף חיים לזיין את הגמלים בפעם הרביעית העונה ועל הדרך לשלוח אותם מוקדם לים ואותנו לשלב הבא בגביע. 

יאללה, יש עוד מטרות חשובות להשיג העונה ואנחנו רעבים ורוצים את הכל. תמיד.

43 דקות לפני, yehonatan6597 said:

אח שלי אתה בעונת קורונה שיש לך כל שלושה ימים משחק אתה במינוס 2 בליגה ואתה נכנס לשבוע קריטי של אשדוד ביום שני והפועל חיפה ביום חמישי. 

אז כן לטוס לקייב לשחק במינוס 20 מעלות אחרי שכבר קיבלת 2-0 בבית המשחק הזה תקוע אחושרמוטה.

נבוא להלחם על מה שאפשר כי אנחנו מכבי אבל בשורה התחתונה כל האנשים במועדון היו מוותרים על המשחק הזה כרגע.

כל משחק קריטי, כמו שראית יש סגל מספיק רחב שיכול לתת תפוקה גם בליגה. 

יופי של משחק של פיבן, לא שמתי לב שזה הוא ולא קשר אחורי טבעי.

שכטר חלש.

בלקמן חלש.

אלמוג חלש.

אם היה תואר "שחקן חמש העונות האחרונות" דור פרץ היה צריך לקבל אותו. נתגעגע אליו.

שיפוט נוראי.

תמיד יש תחושה שכל השופטים גרועים אבל פפיר גרוע מכולם בפער.

מלא בעצמו, שריקות קצרות שאף אחד לא שומע.

צהוב בוהק לטוויטו הוא לא יוציא אבל אם מישהו יבוא לדבר איתו הוא שולף ישר.

עבד כי ימלוך.

היה שם קטע שפפיר שקל עשרים שניות אם לתת צהוב שני לטויטו ועוד אחרי שויתר לו על אדום ישיר בפאול הראשון... אני קולט את פפיר שנייה אחרי העבירה, קולטים שהריפלקס שלו היה לתת צהוב, אבל משום מה הוא התמהמה וחשב על זה, בסוף מי קיבל צהוב בשתי שניות ובביטחון מלא? דור פרץ, זה הגניב אותי. אתה גם שופט חלש רצח ואתה גם מוציא לשחקן שלנו צהוב כי אתה מבואס על עצמך שאתה קוקסינל שלא מסוגל פשוט לשרוק מה שהוא רואה.

השופטים פה זה זבל וזה אחד הדברים שיותר מדאיגים אותי לקראת המאבק הצמוד שהולך להיות לנו בפלייאוף. אומר זאת כך, אני הרבה יותר מודאג מאיגוד השופטים מאשר מהיריבה האימתנית שלנו למירוץ.

אני מאוד מקווה שנוכל לחזור ליציעים בקרוב כי נכון לעכשיו  קל להם מידי לשרוק נגד מכבי.

בלטקסה יצא סופר גבר במשחק הזה, הגיע מוכן, מפוקס, היה סופר חד בגליצ'ים ובמסירות, שזה מאוד מרשים בהתחשב בזה שבקושי שיחק השנה. 

שחר שיחק קשר אחורי באשדוד לפני שחזר אלינו. לא לפעמים, קשר אחורי לכל דבר. אחלה שחר, אני מבסוט רצח בשבילו שהוא חזר לעניינים.

מתן לא מסוגל לתת שני משחקים טובים ברצף, גררו מוכשר אבל אצלו זה מאוד תלוי איך הוא נכנס למשחק, אם הוא עושה פעולות חיוביות בדקות הראשונות שלו הוא בדרך כלל ממשיך להיות אפקטיבי ולהפך.

כמו שכתבו כאן לפניי, חזרה לי תחושת האיביץ' " לא נספוג והגול יגיע... איך?? שב תראה"

תודה לך פטריק

11 דקות לפני, YoniC said:

מפחיד כל ה 1-0 האלה שאנחנו לא גומרים תסיפור. בסוף יבוא המשחק הזה שכן נחטוף את השיוויון

לא חושב שיש מישהו בעולם שחושב שננצח את כל המשחקים עד סוף העונה 

לפני6 שעות , maynard_prica said:

היה שם קטע שפפיר שקל עשרים שניות אם לתת צהוב שני לטויטו ועוד אחרי שויתר לו על אדום ישיר בפאול הראשון... אני קולט את פפיר שנייה אחרי העבירה, קולטים שהריפלקס שלו היה לתת צהוב, אבל משום מה הוא התמהמה וחשב על זה, בסוף מי קיבל צהוב בשתי שניות ובביטחון מלא? דור פרץ, זה הגניב אותי. אתה גם שופט חלש רצח ואתה גם מוציא לשחקן שלנו צהוב כי אתה מבואס על עצמך שאתה קוקסינל שלא מסוגל פשוט לשרוק מה שהוא רואה.

השופטים פה זה זבל וזה אחד הדברים שיותר מדאיגים אותי לקראת המאבק הצמוד שהולך להיות לנו בפלייאוף. אומר זאת כך, אני הרבה יותר מודאג מאיגוד השופטים מאשר מהיריבה האימתנית שלנו למירוץ.

אני מאוד מקווה שנוכל לחזור ליציעים בקרוב כי נכון לעכשיו  קל להם מידי לשרוק נגד מכבי.

זה בדיוק הסיפור של השופט הישראלי.

הם תמיד ישרקו נגד ההתקפה, תמיד ישרקו פאול על השוער לא משנה מה. הם בעיקרון נגד הכדורגל. מבחינתם, הם הסיפור ולא השחקנים או הכדור. 

גם הצהוב לפשיץ' בסוף היה מיותר. הוא החזיר להם את הכדור אחורה לאיפה שהיה צריך ולא בזבז זמן כמו שהשופט אוהב לחשוב. 

עובר משחק ועוד משחק ונפתח פה נושא נגד השיפוט והאמת זה לא משהו שהוא רק נגדנו, השופטים בארץ פשוט ברמה מאוד נמוכה בלי הגיון, רואים את זה אחרי משחק באירופה עם שופט מחו"ל שגם אם עשה טעות או שתיים עדיין זו רמה אחרת לגמרי.

לפני3 שעות , צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

אלמוג על הפנים 

לא רואה אותו מתפתח לכלום

כבר בן 22

יכול להיות. אבל גם פרץ היה במצב שלו. 22 זה לא ילד אבל זה שלב שעוד אפשר להתפתח ולהשתנות.

ערב טוב של מכבי שלי.

אמנם אלמוג הרוויח את מקומו בהפועל חיפה, אבל פיבן הרוויח את מקומו ברוטציה של הקישור, בלטקסה הרוויח את מקומו ברוטציה של הבלמים, ייני הרוויח את מקומו בהרכב כל הזמנים שלי (אפילו כשוער) וסבוריט הרוויח את מקומו בחלומות הרטובים שלי.

היה מאוד מרשים לראות את רמת המשחק למרות כל השינויים בהרכב.

רוב הזמן בכלל לא הרגשתי שאנחנו לא משחקים בהרכב ראשון, בזמן שברקע שליימה לא הפסיק להזכיר לי שלב״ש חסרים הרבה שחקנים.

יש לנו קבוצה מרגשת השנה.

לפני4 שעות , Rodrigoal_Goaldberg said:

ערב טוב של מכבי שלי.

אמנם אלמוג הרוויח את מקומו בהפועל חיפה, אבל פיבן הרוויח את מקומו ברוטציה של הקישור, בלטקסה הרוויח את מקומו ברוטציה של הבלמים, ייני הרוויח את מקומו בהרכב כל הזמנים שלי (אפילו כשוער) וסבוריט הרוויח את מקומו בחלומות הרטובים שלי.

גיי?