Jump to content

רשמים מהניצחון על ב"ש בגביע (טרנר) | 1-0 קטן ענק שמעלה אותנו שלב בהרכב חסר מאוד.

Sawyer

Recommended Posts

תוצאה מכובדת אך מאכזבת במשחק מול שחטאר מאחורינו, משחק גביע בטרנר לפנינו. כבר ברור לכל שנצטרך לשחק בהרכב חסר במשחק כזה בגלל שהשחקנים שלנו כבר רובם מעולפים, המזל הוא שגם ב"ש מגיעה בהרכב חסר (פציעות/הרחקות/הזיות אחרות) - פטריק לוקח ריזיקה גדולה (שכבר עלתה לנו בשנים קודמות) ומעלה הרכב שלישי עם שחקנים שלא ראו הרכב כלל כמו בלטקסה פיבן אלמוג ובלקמן ומעט מאוד כוכבים על המגרש (פרץ גולסה וסבוריט).

שופט: רע (לא ייתכן שטוויטו סיים את המחצית, זה לא נתון לדיון זאת פשוט מכירה פרועה. גם בשאר המשחק ניסה לעזור להם ולתת להם קטנות, להשאיר אותם בחיים. פשוט גועל נפש)

שחקנים: טננבאום נתן הצלה וחצי גדולות, גם יצא יפה מול יחזקאל. יופי דניאל. עוד שער נקי להגנה שלנו, הפעם לא להגנה הרגילה. סבוריט רמה מעל, כרגיל. בכל מקום שהוא משחק בו. שרן אמנם התקשה עם הדריבל של יחזקאל ועדיין רשם 2-3 הצלות ענקיות ומשחק טוב. בלטקסה משחק יוצא מהכלל למתן שהיה בלתי עביר בהגנה וסיפק גם גלישות מדהימות. קנדיל גם מאור הוסיף את שלו בשני הצדדים ורשם הופעה חיובית מאוד. גם הקישור החזיק את המשחק רוב הדקות,פיבן אמנם מעט מפחיד לפעמים אבל רשם משחק טוב, השתחרר קדימה יפה והוציא כדורים טובים וכמובן אגרסיבי הגנתית. פרץ איך אני אוהב אותו, בכל מקום על המגרש, נותן את התחת ושוב כובש את השער המכריע, זאת העונה שלו. גולסה היה נוכח רוב מוחלט של הדקות, נראה נהדר ויכל לסיים עם שער אחד לפחות. התקפית כמובן שצריך כמו תמיד עוד להשתפשף, בלקמן פתח אולי באופן יחסית סביר אבל עם הדקות היה ברור שזה לא זה, איילון אמנם רשם 2-3 מהלכי כדורגל ראויים אבל היה רחוק מלהרשים. שכטר עשה עבודה אבל היה רחוק מלשים כדור ברשת.

פיקנטריה:

- סיבוב ראשון בגביע מפגיש את האלופה מול מחזיקת הגביע

- ברדה מצליח להפסיד לנו פעמיים בשבועיים וחצי קריירה שלו.

- הרכב שלישי וחצי

- היגיטה עם בעיטת עקרב (היגיטה)

- פשיץ' מבשל בנגיעה הראשונה שלו

- כמה שערים יש לדורפ נגד ב"ש?

כמה אושר לנצח אותם שוב, לגמור להם את העונה כבר בפברואר. לראות את המאמן שלהם גומר להם את העונה בכך שלא מוכן לייצג אותם במשחק כדי שלא "יפתח עם הפסד" ושולח את הקסדה שוב להפסיד לנו. לעלות שלב בגביע אחרי הגרלה אולי הכי קשה שיכלנו לקבל כבר בסיבוב הבכורה שלנו בגביע. כל זה בתוך הרצף המדהים הזה שרובו נצחונות ולהצליח בהרכב כזה להתקדם עוד שלב בגביע - עוד ערב מושלם של מכבי. פשוט מדהים.

אני בוחר קצת להנות ממה שהיה ופחות לחשוב על מי ומה נשלח אל הכפור האירופאי הקשוח ומה יהיה המחיר של זה, לא שיש באמת הרבה זמן עד חמישי.

ההגנה התייצבה לגמרי זה כבר ברור אחרי איזה 10 משחקים פלוס וזה הדבר הכי טוב שלוקח להמשך.

הגנות טובות מביאות אליפות ויציבות כשרצים ראש בראש במאבק צמוד כמו השנה.

ו... יש סגל..

כמובן שאני מרוצה מהתוצאה, במיוחד במפעל גביע שמה שחשוב זה הנצחון.

צריך לזכור ששיחקנו מול קבוצה שדומה יותר לבית"ר ב"ש מאשר הפועל ב"ש, כאשר נפצע להם עוד בריירו שהוא היחידי שהיה שווה שם משהו (איזה נאחס פציעות יש להם).

התאכזבתי ממשחק ההתקפה של כל הקיצונים, חוץ מכמה דקות טובות של אילון במחצית השנייה. יכולנו לעשות לעצמנו חיים קלים יותר בליגה עם זר סולידי לאגף.

מיום חמישי אני מסתובב עם הידיעה הזאת בבטן (לראשונה העונה) שיש לנו קבוצה טובה והכי חשוב- ברורה. הצלחנו איכשהוא להחליט את ההחלטה הנכונה היחידה שהיתה טובה לנו- למנות את ואן לוון ומשם זה נוסע. זה לא מבטיח דבר אבל זה נותן לנו חיים. גם בזכות זה שאין מאמן בעולם שמכיר את מכבי הזאת טוב יותר. 

לכן הייתי יחסית אדיש להרכב אבל מצד שני- מרוגש. היום נקבל תשובות עד כמה אנחנו ברורים. עד כמה אנחנו יותר מסך החלקים שלנו וקיבלנו.

בלטקסה המצטיין במגרש. שרן אולי אחריו. שחר פיבן הרגיש נינוח כקשר אחורי וזאת הסנסציה האמיתית בעיני. חוץ משכטר, זה היה ממש בסדר גמור וגם השלישיה שהחליפה אותם לא היתה הרבה יותר טובה. יש מספר מועט ממש של שחקנים שקובעים את האיכות והרמה בקבוצה הזאת- גולסה, סאבוריט ודור פרץ. יש פה קבוצה. 

גררו שנכנס היה רע מאוד, כל כדור איבד.

שאפו להגנה.

בכל משחק אני מרגיש שאנחנו יכולים ליותר התקפית, כי אנחנו שולטים במשחק ומגיעים לרחבה די המון, אבל לא ממש מצליחים לספק עוד הזדמנויות ושערים.

צטט

סיום החוזה בקיץ ועתידו: “כרגע דור פרץ במכבי ת”א, זה מה שמעניין אותי, זה הבית שלי ומה שיהיה בהמשך יהיה, זה תלוי בהרבה משתנים. החלום הגדול? כרגע – מכבי”.

לא זוכר מתי עלינו עם הרכב שלישי שלא שיחק בחיים ביחד ונראינו אשכרה כמו קבוצה איכותית. ללא גלזר טיבי לואיס גראלדש יוני ביטון טבח ועוד ועוד..

21 דקות לפני, itan17 said:

איזה קבוצה חזקה יש לנו

עונה שחייבת להסתיים עם תואר

יש לנו כבר 2

ועלייה לשלב הבתים בליגה האירופית 

רוצים גם את ה2 הנותרים

רוצים הכל

משחק טוב של מכבי ייני ובלטקסה שהפחידו על הנייר עם משחק מצויין בסה״כ , גולסה חזר כמו שצריך ופרץ בכושר מפחיד. 

המשחק בחמישי תקוע רצח רק לחזור משם עם מינימום פציעות ותקלות ולהמשיך את הריצה בליגה.

6 דקות לפני, yehonatan6597 said:

משחק טוב של מכבי ייני ובלטקסה שהפחידו על הנייר עם משחק מצויין בסה״כ , גולסה חזר כמו שצריך ופרץ בכושר מפחיד. 

המשחק בחמישי תקוע רצח רק לחזור משם עם מינימום פציעות ותקלות ולהמשיך את הריצה בליגה.

המשחק בחמישי לא תקוע, זאת עוד הזדמנות לצבור ניסיון אירופי ברמה גבוהה ואני בטוח שפטריק יכין תכנית משחק איך לעבור לשלב הבא, אם זה יצליח זה כבר סיפור אחר. 

משחק טוב שלנו עד הגול. כמו רוב המשחקים העונה החמצנו המון והיינו יכולים לנצח בהפרש גבוה בהרבה. חייבים לדעת להרוג משחקים ולא ללכת אחורה. 

כל רביעיית ההגנה במשחק נהדר הגנתית והתקפית. גולסה לאט לאט חוזר לעצמו ומראה כמה הוא חשוב.

בצד הפחות טוב יש את שכטר, ריקן, גררו ובלקמן. לאחד מהם עדיין יש פוטנציאל והשניים האחרים ווינרים.

צריך לציין את אלמוג שאמנם לא היה במשחק גדול, אבל בהחלט היה שם שיפור מהמשחקים הקודמים.

השלישייה שנכנסה להתקפה אכזבה אותי קצת.

פשיץ' אני יכול להבין - עבד קשה מאוד ביום חמישי, היה נראה שהוא עדיין תשוש. אבל חוזז שיחק מעט בחמישי וגררו לא שיחק. זה היה משחק קלאסי עבורם, היה המון אוויר בחלק המגרש של באר שבע. דברים פשוטים לא הצליחו לעשות במשך חצי שעה. זה היה נראה שהם רצים מהר יותר מאשר הם חושבים. זו לא רמת הביצוע שמכבי ת"א יכולה לקבל משני שחקני ההתקפה שלה כשאתה משחק בטוטאל עם שלושה. זה רק משחק אחד ובתוך שבוע לחוץ, אבל זה היה נראה חסר מעוף לחלוטין ולא תואם את הרמה. 

37 דקות לפני, Keano said:

המשחק בחמישי לא תקוע, זאת עוד הזדמנות לצבור ניסיון אירופי ברמה גבוהה ואני בטוח שפטריק יכין תכנית משחק איך לעבור לשלב הבא, אם זה יצליח זה כבר סיפור אחר. 

אח שלי אתה בעונת קורונה שיש לך כל שלושה ימים משחק אתה במינוס 2 בליגה ואתה נכנס לשבוע קריטי של אשדוד ביום שני והפועל חיפה ביום חמישי. 

אז כן לטוס לקייב לשחק במינוס 20 מעלות אחרי שכבר קיבלת 2-0 בבית המשחק הזה תקוע אחושרמוטה.

נבוא להלחם על מה שאפשר כי אנחנו מכבי אבל בשורה התחתונה כל האנשים במועדון היו מוותרים על המשחק הזה כרגע.

1 hour ago, המכבייה said:

מיום חמישי אני מסתובב עם הידיעה הזאת בבטן (לראשונה העונה) שיש לנו קבוצה טובה והכי חשוב- ברורה. הצלחנו איכשהוא להחליט את ההחלטה הנכונה היחידה שהיתה טובה לנו- למנות את ואן לוון ומשם זה נוסע. זה לא מבטיח דבר אבל זה נותן לנו חיים. גם בזכות זה שאין מאמן בעולם שמכיר את מכבי הזאת טוב יותר. 

לכן הייתי יחסית אדיש להרכב אבל מצד שני- מרוגש. היום נקבל תשובות עד כמה אנחנו ברורים. עד כמה אנחנו יותר מסך החלקים שלנו וקיבלנו.

בלטקסה המצטיין במגרש. שרן אולי אחריו. שחר פיבן הרגיש נינוח כקשר אחורי וזאת הסנסציה האמיתית בעיני. חוץ משכטר, זה היה ממש בסדר גמור וגם השלישיה שהחליפה אותם לא היתה הרבה יותר טובה. יש מספר מועט ממש של שחקנים שקובעים את האיכות והרמה בקבוצה הזאת- גולסה, סאבוריט ודור פרץ. יש פה קבוצה. 

אני חושב שמה שהכי מעיד על קבוצה בריאה ומאורגנת זה שלא משנה איזה רביעית הגנה תרכיב היא תתן תפוקה טובה ותראה טקטית טוב.

בלקטסה נקרא מהבוידים ונראה מעולה, גם פיבן היה טוב, בשונה אצל דוניס שכל מי ששיחק ברביעית הגנה היה נורא.