Jump to content

רשמים מההפסד לשחטאר בבלומפילד | תצוגה מכובדת, תוצאה מאכזבת ותחושת החמצה.

Sawyer

Recommended Posts

כמה גאווה יש לי לשחקנים שהגיעו למעמד כזה מול קבוצה ברמה כזאת, לארח את שחטאר בנוקאאוט אירופית - ריספקט גדול למכבי הנוכחית. אבל היום זה הראשון משני משחקים על החיים והריספקט לשחטאר לא צריך להוריד במילימטר מהמלחמה שיוצאים אליה.

פטריק מבין את גודל המעמד ומעלה את ההרכב הכי חזק שלו (כמובן ללא יוני וגולסה) כשחוזז על הספסל.

שופט: סביר- (היה פנדל על פשיץ', זיין אותנו. גם מלבד הפנדל לא הציג שיפוט פרו מכבי ונתן להם כמה שריקות חינם, אבל בסה"כ היה פחות נורא מהמכירות הרגילות, פחות טוב מהמצופה וגנב לנו פנדל)

שחקנים: טננבאום כ"כ רציתי וקיוויתי שהוא יצא ענק ויקח את הכדור הזה, מלבד זה היה במשחק בסדר ושמר על הרשת שלו. ההגנה תפקדה באופן מרשים בהתחשב ביריבה, סבוריט במשחק הירואי משני צידי המגרש. גם אם הייתה לו טעות וחצי כמות הפעולות המרשימות שלו פשוט בלתי נתפסת. טיבי מוסיף עוד משחק גדול לאוסף כשהתמודד יפה עם שחקני ההתקפה של שחטאר. הרננדז לא היה במשחק חף מטעויות ועדיין רשם משחק טוב ביחס למעמד. גראלדס קיוויתי שיתן קצת יותר במשחק הזה אבל היה בסה"כ סולידי בשני הצדדים אין תלונות. הקישור שלנו עמד במשימה במיוחד בזכות גלזר במשחק ענק, חילוצי כדור בלתי נתפסים, עבודת בולדוג מול שחטאר, לקלטת. פרץ שגם רשם הופעה מכובדת בשני צידי המגרש והוכיח שהוא שייך לרמות האלו וריקן שרשם את החטאת העונות ולא היה במשחק מבריק אבל לא השתרך מאחור. בהתקפה היה חסר הגרוש ללירה, טבח היה במשחק לא רע ומאוד אחראי, הצליח לנפק שניים וחצי מהלכים טובים אבל זה לא הספיק. ביטון יכל להיות האקס פקטור היום אבל לא היה מספיק אפקטיבי בכדורי עומק, לא איים באפקטביות על השער וגם בהגנה רשם חוסר תיאום שעלה לנו בגול | חוזז שעלה במקומו היה נראה הרבה יותר חד ומסוכן, קיבל החלטות טובות עד להחלטה האחרונה שעלתה לנו בשני. פשיץ' מוכיח שהוא שחקן איכותי במשחק הקרבה ולחץ, עם זאת אני מצפה ממנו במשחק כזה לסיים עם כדור אחד ברשת (גם אם ישרקו על זה נבדל בסוף).

פיקנטריה:

- נוקאאוט אירופית

- פעם ראשונה איי פעם שפוגשים את שחטאר(?)

- מנור סולומון

- בלקמן עולה אחריי תקופה כ"כ יפה בלעדיו

גאווה הרגשתי על המעמד וגאווה מהולה בתחושת החמצה כבדה אני מרגיש בסיום המשחק, עמדנו יפה לאורך כל המשחק מול קבוצת כדורגל גדולה עלינו בכמה וכמה רמות, פטריק הכין את הקבוצה בצורה מעולה ורוב השחקנים פשוט עשו את הטוב ביותר שלהם, כמה רגעים של חוסר ריכוז בשני האגפים וקצת שופט היו ההבדל בין התוצאה בסיום לתוצאה שהגיעה לנו עם הניקוד והכסף שנלווים אליה. לצערי ב2-0 צריך לחשוב על איך לא מסכנים שחקנים במגרש הנורא הזה ופחות על סיכויי עליה, בכל מקרה כל זה לא רלוונטי כי כבר ביום ראשון אנחנו במשחק שאין בו מקום לטעויות, ב"ש בטרנר בגביע - יאללה מכבי.

מיום ליום אני מתאהב במכבי הזאת של ואן לוון יותר ויותר. היא רוצה להבקיע מול כל אחת, היא לא מתאימה את עצמה ליריב פיבוריט ובאה רק לסרס אותו, היא לא מרגישה פנימה אצלה שהיא נחותה למרות שהיא ידעה את זה היום. עם קצת מזל/יכולת, גם הגול היה נכנס היום. יש לקבוצה הזאת טעם, ריח וצורה. כיף להתחבר לזה גם בהפסד כמו היום וזה עושה שירות אדיר למועדון בטווח הקצר והבינוני. 

2 דקות לפני, Dbolsa said:

זה מאכזב ממש כי עם חיזוק נכון בחלון יש מצב שהיינו עושים פה משהו..

המשחק התאורטי הזה לא חשוב. היית מה שהיית היום וזה בסדר. הגישה היא החשובה כי הם בערך ארבע דרגות מעליך וזה תמיד היה תלוי רק בהם. 

היה חסר לי פרגון בחלק הקדמי, היו הרבה מצבים ששחקן הלך לבד, אי אפשר לנצח ככה. 

מלבד זאת היינו מסודרים הגנתית נגד כל כך הרבה כשרון. 

1 דקה לפני, Keano said:

היה חסר לי פרגון בחלק הקדמי, היו הרבה מצבים ששחקן הלך לבד, אי אפשר לנצח ככה. 

מלבד זאת היינו מסודרים הגנתית נגד כל כך הרבה כשרון. 

דור פרץ... פעמיים הלך לבד.. פעמיים המסירה היתה האופציה הנכונה ולא הבעיטה.

Just now, Dbolsa said:

דור פרץ... פעמיים הלך לבד.. פעמיים המסירה היתה האופציה הנכונה ולא הבעיטה.

לא רק דור פרץ, אני זוכר גם את פשיץ אחרי איבוד שלהם בועט מקצה הרחבה סתם

11 דקות לפני, שמש צהובה said:

פיקנטריה:

העמידו מצלמה בירח לצילום של הרחבה.

איפה היא היתה עד היום?

אגב, במצלמה הזו ראו בבירור את העבירה על פשיץ'.

מצלמת קו שער, אני חושב שזה דרישה חובה של אופא בשלבים כאלה.

1 דקה לפני, turgi said:

מצלמת קו שער, אני חושב שזה דרישה חובה של אופא בשלבים כאלה.

כן, תיארתי לעצמי.

מנסה לחשוב איפה שמו אותה כי היא היתה ממש מעל הרחבה.

חוזז צריך לשחק בצד שמאל.

כשהוא משחק בצד ימין וחותך פנימה עם הרגל החזקה יוצאות לו בעיטות של ילדה עם קוקיות, עדיף שישחק בצד שמאל ויתרכז בהכנת מצבים עם הרגל החזקה.

מסכים מאוד לגבי החוסר פירגון היום. זה חירפן אותי ברמות.

חוזז עם דקות אחרונות של ראש בקיר. מכדרר במקום למסור. והמסירה בסוף בכלל.

שאר השחקנים תאמת שיחקו טוב (שמישהו ימצא לסאבוריט שורשים יהודיים).

לגבי הפנדל אני חושב שכן היה והדבר הזה יכל לשנות את המשחק

אני חושב שלא מדובר בחוסר פירגון אלא במאמצים אדירים להגיע לאיזה חצי פוזיישן התקפי טוב ואז הפחד מעוד פעולה מול יריב הרבה יותר מהיר.

דווקא לא התבאסתי שבעטו גם כשיכלו למסור. במחשקים כאלה, כשקשה מאוד להגיע למצבים, אני מצפה ממי שיש לו הזדמנות לבעוט. 

אם כבר הבעיה שלנו העונה היא שלא בועטים.

6 דקות לפני, המכבייה said:

אני חושב שלא מדובר בחוסר פירגון אלא במאמצים אדירים להגיע לאיזה חצי פוזיישן התקפי טוב ואז הפחד מעוד פעולה מול יריב הרבה יותר מהיר.

לא חושב, הבעיטות לא היו ממצב איכותי, זה היה בדרגת קושי גבוהה מדי