Jump to content

הגנה וקישור

duss21

Recommended Posts

לפני2 שעות , Keano said:

שכחת מה היה בצמפיונס? זה היה משחק ממש דומה אתמול

כן רק ש.. לא.

היריבה ברמה של צ'מפיונס אבל אצל יוקאנוביץ שיחקנו פתוח בצורה הזויה ואתמול סגרת אותם מדהים.

2 דקות לפני, Keano said:

שכחת מה היה בצמפיונס? זה היה משחק ממש דומה אתמול

לא מסכים. אתמול היינו הרבה יותר מסודרים הגנתית והגענו ליותר מצבים.

1 דקה לפני, Naor23 said:

כן רק ש.. לא.

היריבה ברמה של צ'מפיוס אבל אצל יוקאנוביץ שיחקנו פתוח בצורה הזויה ואתמול סגרת אותם מדהים.

Just now, מכביסט לעד said:

לא מסכים. אתמול היינו הרבה יותר מסודרים הגנתית והגענו ליותר מצבים.

צורת משחק הגנתית בסוף באה על חשבון התקפה, בגלל זה בחצי הראשון כמעט לא עברנו את החצי, בשני פתחנו קצת וזה כבר היה דומה יותר ליוקאנוביץ. 

לפני11 שעות , tomer958 said:

מסכים לגבי פשיץ וההחמצות

אם שכטר מחמיץ ככה אתם שולחים אותו

לביתר רמלה

אני לא.

זו רמת החלוצים שיגיעו לפה. 

גם פריצה היה מחמיצן לא קטן. זכורה לי במיוחד ההחמצה ב-1-1 מול זומר בהפסד החוץ הראשון לבאזל.

אגב, ייסלח לי המוזהב אבל גם לו, למעט אותו קמפיין אגדי, אין אחוזי הבקעה שמתאימים למספרים המטורפים שהוא משיג. רואים את זה גם השנה במשחקים של איינדהובן. היתרון של זהבי הוא שהתנועה שלו בלי הכדור וההבנה שלו את המשחק מאפשרות לו להגיע להמון מצבים ביחס לשחקני התקפה אחרים, ככה הוא משיג מספרים מטורפים למרות אחוזי המרה נחמדים ולא יותר.

בקיצור, בממוצע לא נקבל יותר מזה. כשיש משחקים שהמעט מצבים נכנסים אז עושים קמפיינים יוצאי דופן, וכשלא - אז לא. בגלל זה הקבוצות הישראליות בד"כ לא זוהרות באירופה, אין לנו מספיק איכות. מה לעשות זה מה יש.

7 דקות לפני, Keano said:

צורת משחק הגנתית בסוף באה על חשבון התקפה, בגלל זה בחצי הראשון כמעט לא עברנו את החצי, בשני פתחנו קצת וזה כבר היה דומה יותר ליוקאנוביץ. 

גם עם בונקר היו לך הזדמנויות לצאת להתקפה מתפרצת ולהוציא יותר, אתה לא צריך לשנות את צורת המשחק ההגנתית כדי להגיע להזדמנויות כי אז אתה תספוג בקלות, פשוט חסרה לך איכות מקדימה.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

אני לא.

זו רמת החלוצים שיגיעו לפה. 

גם פריצה היה מחמיצן לא קטן. זכורה לי במיוחד ההחמצה ב-1-1 מול זומר בהפסד החוץ הראשון לבאזל.

אגב, ייסלח לי המוזהב אבל גם לו, למעט אותו קמפיין אגדי, אין אחוזי הבקעה שמתאימים למספרים המטורפים שהוא משיג. רואים את זה גם השנה במשחקים של איינדהובן. היתרון של זהבי הוא שהתנועה שלו בלי הכדור וההבנה שלו את המשחק מאפשרות לו להגיע להמון מצבים ביחס לשחקני התקפה אחרים, ככה הוא משיג מספרים מטורפים למרות אחוזי המרה נחמדים ולא יותר.

בקיצור, בממוצע לא נקבל יותר מזה. כשיש משחקים שהמעט מצבים נכנסים אז עושים קמפיינים יוצאי דופן, וכשלא - אז לא. בגלל זה הקבוצות הישראליות בד"כ לא זוהרות באירופה, אין לנו מספיק איכות. מה לעשות זה מה יש.

סחט הצלה מזומר שם אאלט.

מבין פריצה, פשיץ ווידאר הפיניש של האחרון היה הכי טוב.

2 דקות לפני, Naor23 said:

גם עם בונקר היו לך הזדמנויות לצאת להתקפה מתפרצת ולהוציא יותר, אתה לא צריך לשנות את צורת המשחק ההגנתית כדי להגיע להזדמנויות כי אז אתה תספוג בקלות, פשוט חסרה לך איכות מקדימה.

שוב, גם עם צורת משחק יותר התקפית וזהבי נתת רק גול אחד בפנדל מפוקפק נגד קבוצות ברמה הזאת, מאז הפערים גדלו עוד יותר.

17 דקות לפני, Keano said:

שוב, גם עם צורת משחק יותר התקפית וזהבי נתת רק גול אחד בפנדל מפוקפק נגד קבוצות ברמה הזאת, מאז הפערים גדלו עוד יותר.

צורת המשחק היותר התקפית דווקא גרמה להגנות שלהם להיות בקו נמוך יותר שגרם לך להגיע למצבים הרבה פחות איכותיים, אתמול הקו הגנה שלהם היה גבוה בטירוף ורק צעק לתפוס אותם במתפרצת ולהעניש יותר בקלות. אני חושב שזה די ברור.

1 דקה לפני, Naor23 said:

דווקא צורת המשחק היותר התקפית דווקא גרמה להגנות שלהם להיות בקו נמוך יותר שגרם לך להגיע למצבים הרבה פחות איכותיים, אתמול הקו הגנה שלהם היה גבוה בטירוף ורק צעק לתפוס אותם במתפרצת ולהעניש יותר בקלות. זה די שקוף לטעמי.

יכול למצוא לך כמה דוגמאות של מתפרצות עם זהבי ובן חיים נגד צ'לסי ודינמו קייב, לא יצא מזה כלום, האיכות של השוערים ושחקני ההגנה שלהם פשוט גבוהה מדי לרמה שלנו.

5 דקות לפני, Keano said:

יכול למצוא לך כמה דוגמאות של מתפרצות עם זהבי ובן חיים נגד צ'לסי ודינמו קייב, לא יצא מזה כלום, האיכות של השוערים ושחקני ההגנה שלהם פשוט גבוהה מדי לרמה שלנו.

הגענו אתמול ל-3-4 מצבי כיבוש די ודאיים, ההגנה של שחטאר רחוקה מלהרשים בטח ביחס לקישור ולחלק הקדמי שלהם

10 דקות לפני, Keano said:

ומי עוד היה איתם בהתקפה? וכן אשמח אם תביא דוגמאות.

הדעה שלי היא עדיין שספציפית אתמול הייתה חסרה לך איכות בחלק הקדמי וכן יכלת לעקוץ. 

2 דקות לפני, קמחי said:

הגענו אתמול ל-3-4 מצבי כיבוש די ודאיים, ההגנה של שחטאר רחוקה מלהרשים בטח ביחס לקישור ולחלק הקדמי שלהם

Just now, Naor23 said:

ומי עוד היה איתם בהתקפה? אשמח אם תביא דוגמאות.

הדעה שלי היא עדיין שספציפית אתמול הייתה חסרה לך איכות בחלק הקדמי וכן יכלת לעקוץ. 

גם בקמפיין ההוא בצמפיונס הגענו למצבים, בסוף אני טוען שהמצבים האלה מתפספסים גם בגלל איכות השחקנים של היריבה, ברמות האלה עוד 10 ס"מ גליץ' של השחקן ההגנה, שניה פחות של מחשבה עושים את ההבדל. 

8 דקות לפני, Keano said:

גם בקמפיין ההוא בצמפיונס הגענו למצבים, בסוף אני טוען שהמצבים האלה מתפספסים גם בגלל איכות השחקנים של היריבה, ברמות האלה עוד 10 ס"מ גליץ' של השחקן ההגנה, שניה פחות של מחשבה עושים את ההבדל. 

עם זהבי ובן חיים של אז או אם היו לך 2 שחקני התקפה אחרים טובים יותר ממה שיש לך יכלת להוציא יותר מהמשחק אתמול.

3 דקות לפני, Naor23 said:

עם זהבי ובן חיים של אז או אם היו לך 2 שחקני התקפה אחרים טובים יותר ממה שיש לך יכלת להוציא יותר מהמשחק אתמול.

אולי רק עם שחקני התקפה שיש להם ניסיון במעמדים האלה.

כדי להוציא יותר ממשחק כזה צריך לשחק הרבה ברמה הזאת ואז גם הסגל הזה היה יודע להתאים את עצמו לרמה, לחשוב מהר יותר, להיות יותר אגרסיבי ויותר חזק מנטלי.

לפני13 שעות , duss21 said:

יש לנו הגנה וקישור ברמה אירופאית במאה אחוזים. לא ראיתי דבר כזה במכבי וקשה לי להאמין שאראה את העמדות האלה ברמה כ"כ גבוהה. המצב הזה הוא הגשמת חלום, כל מה שאוהד רוצה בתחילת עונה.

הדבר הכי חשוב זה להאריך חוזה לסאבוריט ודור פרץ כבר.

לדעתי אנחנו רחוקים שחקן אגף אחד מלהיות עם ההרכב הראשון הכי טוב שראיתי במכבי. אם נשמור על מה שיש ונתחזק בעוד שחקן התקפה יש לנו סיכוי טוב לעשות דברים יפים מאוד באירופה בשנים הקרובות.

מסכים עם זה, מבחינת קישור יש לנו שלישייה מפחידה. פרץ גלזר וגולסה לא זוכר כזאת שלישייה בעידן גולדהאר. אם גולסה אתמול עולה בפיטנס כמו שצריך לדעתי משחק ההתקפה היה נראה אחרת לגמרי כי הוא השחקן הכי חשוב שלנו העונה בניהול משחק.

רביעיית הגנה שלא הייתה מביישת חלק תחתון של ליגה ספרדית.

ושוער שאמנם הייתה איזה טענה שיש לו חלק בשער (אם היה מצליח לעצור זאת הייתה הצלה אדירה) אבל לקח עוד 3-4 מצבים בטוחים לגול. אחלה טננבאום שבעולם.

וזה הזמן לזהכיר ששחטאר קבוצה של חצי גמר ליגה אירופאית.

לפני3 שעות , Naor23 said:

מבין פריצה, פשיץ ווידאר הפיניש של האחרון היה הכי טוב.

לפשיץ יש מספר יתרונות על וידאר והוא יותר מתאים למכבי של היום אבל אתמול הייתה איזו בעיטה בנגיעה שהוא העיף וממש אמרתי לעצמי וידאר היה תוקע את זה בחיבור.

2 דקות לפני, just saying said:

לפשיץ יש מספר יתרונות על וידאר והוא יותר מתאים למכבי של היום אבל אתמול הייתה איזו בעיטה בנגיעה שהוא העיף וממש אמרתי לעצמי וידאר היה תוקע את זה בחיבור.

ממש צעקתי על הטלויזיה שם.

33 דקות לפני, just saying said:

אני חושב שהיה נבדל של חוזז עוד קודם ממסירת העומק של גולסה. 

האמת פשיץ׳ מפספס לא מעט מצבים

וידאר היה מאוד חד מול השער אבל נופל מפשיץ׳ בשאר הדברים לטעמי

אם יש 1 על 1 מול שוער היום אני ארצה שזה יהיה טבח/כהן מול השער

ההבדל בין ההופעות השבוע לעונות הקודמות זה מאה אחוז הרמה של ההגנה והקישור. זה מה שהפך אותנו למתמודדת קרובה לשווה במשחק עצמו.

רמה מדהימה שלא זכורה לי פה.

האופטימיות היא שלמרות העזיבה של פרץ, נראה שיש לו לא מעט מחליפים פוטנציאליים. זה מנכיח את השינוי שנעשה פה מאז שג'ורדי הגיע, וההופעה אתמול היא לא סתם, זו בדיוק ההתקדמות ששאפנו אליה.

On 19.2.2021 at 00:01, duss21 said:

יש לנו הגנה וקישור ברמה אירופאית במאה אחוזים. לא ראיתי דבר כזה במכבי וקשה לי להאמין שאראה את העמדות האלה ברמה כ"כ גבוהה. המצב הזה הוא הגשמת חלום, כל מה שאוהד רוצה בתחילת עונה.

הדבר הכי חשוב זה להאריך חוזה לסאבוריט ודור פרץ כבר.

לדעתי אנחנו רחוקים שחקן אגף אחד מלהיות עם ההרכב הראשון הכי טוב שראיתי במכבי. אם נשמור על מה שיש ונתחזק בעוד שחקן התקפה יש לנו סיכוי טוב לעשות דברים יפים מאוד באירופה בשנים הקרובות.

קשה להשתוות למכבי של 2015. יצחקי המוח וערן זה הmsn הישראלי.

לפני7 שעות , אלמוג מלול said:

קשה להשתוות למכבי של 2015. יצחקי המוח וערן זה הmsn הישראלי.

אתה רציני? מגנים היית עם שרן ובן הרוש, נוסא המחמיצן האגדי, בן בסט ובדש בהתקפה.

אנחנו עם אחד הסגלים הכי מכביסטים שיצא לי לפחות לראות. אני חושב שההגנה והקישור בשתי העונות האחרונות הם בפירוש מהטופ 3 שיצא למכבי למכור עד היום.

On 27.2.2021 at 02:28, קובי השועל said:

אתה רציני? מגנים היית עם שרן ובן הרוש, נוסא המחמיצן האגדי, בן בסט ובדש בהתקפה.

אנחנו עם אחד הסגלים הכי מכביסטים שיצא לי לפחות לראות. אני חושב שההגנה והקישור בשתי העונות האחרונות הם בפירוש מהטופ 3 שיצא למכבי למכור עד היום.

רציני לגמרי.

השלישיה בזמנו לבד שווה תארים/ השגים.

חוץ מזה שצמד הבלמים והשוער טובים לפחות כמו מה שיש לנו היום.