Jump to content

מכבי ת"א - שחטאר | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

פאקינג נוק אאוט ליגה אירופית. נכון זאת שחטאר, נכון העונה זה רק הליגה וחייבים לזכות, הכל נכון. אבל כשזה מגיע אתה רוצה להשתתף ולתת את ההכי טוב שלך, ואני מקווה שזה מה שנקבל הערב.

פטריק ממשיך עם ההרכב רק עם החילוף המתבקש עם חזרתו של גלזר (מצהובים). גולסה מפתיע ונכנס לסגל - חיובי בסה"כ ונקווה שהכל יעבור בשלום.

טירוף, לא יאמן שאנחנו שם (ולא שם).

יאללה מכבי!!!!

מסוג המשחקים שאנחנו מפתעים ונראים טוב מול יריבה עדיפה בהרבה, קרובים מאוד להוציא נקודות ובסוף על שתי טעויות של בית כלא מפסידים 2:0 ועל הדרך פשיץ' נפצע. 

מקווה מאוד לטעות.

הרכב:

דניאל

סבוריט  טיבי הרננדז  ג'ראלדש

גלזר

ריקן     פרץ

טב"ח     פשיץ'     ביטון

ספסל: פרץ, קנדיל, דוידזאדה, בלטקסה, פיבן, ייני, גולסה, חוזז, אלמוג, גררו, בלקמן, שכטר

ואן לואן עלה בהרכב כמעט הכי חזק שיכל, רק גולסה במקום ריקן חסר, כנראה בגלל שמחלים מפציעה ולא רוצים לסכן. 

מרגש מאוד המעמד, מבאס מאוד שאנחנו לא שם. 

1 דקה לפני, antonio_margheriti2 said:

כמה משני? לא מכיר אותם בכלל, אפילו את המשחקים נגד ריאל לא ראיתי.

חסרה 4-5 שחקני הרכב(קונופליאנקה, טטה, מרכוס אנטוניו, בונדר ופדרו)

2 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

כמה משני? לא מכיר אותם בכלל, אפילו את המשחקים נגד ריאל לא ראיתי.

חבר שלי אומר ששני קשרים מרכזיים לא משחקים + שני המגנים הטובים

כמה הספידו אותנו לפני המשחק, כמה אמרו שאין שום סיכוי, כמה ספרו את השערים שנחטוף. אני מצפה שיעלו היום 11 אריות צהובים שילחמו בענק האוקראיני ויקיזו לו דם. אצלנו בבלומפילד אין אף קבוצה פייבוריטית נגדנו!! תשמרו על המבצר ותביאו את הניצחון!!! 

slow motion kick GIF

8 דקות לפני, Dan eran said:

חבר שלי אומר ששני קשרים מרכזיים לא משחקים + שני המגנים הטובים

עד כמה שאני יודע דודו מגן ימני פותח אצלם וגם סטפננקו (קשר אחורי), כמו שרשמת בתיקון מגן שמאלי וקשר חסרים להם בגלל פציעה וגם טטה בספסל.

4 דקות לפני, Naor23 said:

עד כמה שאני יודע דודו מגן ימני פותח אצלם וגם סטפננקו (קשר אחורי), כמו שרשמת בתיקון מגן שמאלי וקשר חסרים להם בגלל פציעה וגם טטה בספסל.

צודק טעות שלי דודו משחק לא ראיתי

"אני מקווה שנצליח להגיע לליגת האלופות ושנשחק בברנבאו מול ריאל מדריד, ולהיות מכבי ולהיות ווינר, זה להגיע לשם במטרה לנצח. מכבי לא יכולה להגיד לעצמה 'נלך לברנבאו כדי לא להפסיד'. אתה יכול להפסיד גם 5:0, אבל תפסיד 5:0 אחרי שניסית לנצח. הרי ריאל הרבה יותר טובה ממך, אבל אתה חייב לנסות, זו המנטליות של מכבי וזו המנטליות שלי".

הכי טהור ונכון, תמצית להיום

4 דקות לפני, Soul Boy said:

"אני מקווה שנצליח להגיע לליגת האלופות ושנשחק בברנבאו מול ריאל מדריד, ולהיות מכבי ולהיות ווינר, זה להגיע לשם במטרה לנצח. מכבי לא יכולה להגיד לעצמה 'נלך לברנבאו כדי לא להפסיד'. אתה יכול להפסיד גם 5:0, אבל תפסיד 5:0 אחרי שניסית לנצח. הרי ריאל הרבה יותר טובה ממך, אבל אתה חייב לנסות, זו המנטליות של מכבי וזו המנטליות שלי".

הכי טהור ונכון, תמצית להיום

קרלוס?

אמנם שחטאר ברמה  קצת  יותר גבוהה  מזלצבורג, אבל הצלחנו להקשות עליהם עם דוניס וחצי הרכב עם קורונה, אני מאמין שנגד שחטאר נהיה יותר תחרותיים מנגד זלצבורג.