Jump to content

לסגור את הכדורגל אין פה כלום

הנדון

Recommended Posts

בן בסט, מלול וקפילוטו יחלו מיד בריצוי עונשם, תורג'מן ואראל יחלו לרצות את העונש לאחר ששלושת חבריהם יסיימו

איזה הזיה, פיצלו להם את העונש...

17 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

בן בסט, מלול וקפילוטו יחלו מיד בריצוי עונשם, תורג'מן ואראל יחלו לרצות את העונש לאחר ששלושת חבריהם יסיימו

איזה הזיה, פיצלו להם את העונש...

כל פעם שאתה חושב שאי אפשר להמציא משהו חדש הם מפתיעים. היום הם התעלו על עצמם.

אגב, הטירוף האמיתי הוא באיך התרחשו הדברים.

הפועל חיפה באו וטענו טענות וניר רשף מתעלם ופשוט מציע עונשים מופחתים, אחריי שהם לא הסכימו בטענה שזה לא הוגן ולא משקף מה שקרה פשוט התחילו לאיים עליהם שבלי עסקת טיעון העונשים יהיו חמורים פי כמה והציעו להם עוד הקלות לרבות ההמצאה של פיצול ההרחקות. ובלבד שלא יפורסם הסרטון מהמנהרה ושלא יפתחו את כל הדיון על זה. חולני. 

מדובר פה באחת מההתערבויות הכי בוטות וחסרות פרופורציות בהיסטוריה של הכדורגל, חבל שכולנו קוקסינלים ואין לנו שום דרך לעשות כלום חוץ מלסתום את הפה ולקוות לנצח על המגרש.

מה הבעיה לעשות רעש אני לא מבין? איפה רז אמיר ושאר הנקניקים בואו נציף אותם. זאת בושה שאין דומה לה.

על מה ולמה? זכות הציבור לדעת. זה חוק והם מנסים למצוא דרכים לסובב את זה בניצוחם של הקסקט והתקשורת. אותו דבר לגבי מקרה שרי, מעניין איזה הבטחות הובטחו לאותם כתבים שלא יחשפו את זה.

11 דקות לפני, קובי השועל said:

מה הבעיה לעשות רעש אני לא מבין? איפה רז אמיר ושאר הנקניקים בואו נציף אותם. זאת בושה שאין דומה לה.

על מה ולמה? זכות הציבור לדעת. זה חוק והם מנסים למצוא דרכים לסובב את זה בניצוחם של הקסקט והתקשורת. אותו דבר לגבי מקרה שרי, מעניין איזה הבטחות הובטחו לאותם כתבים שלא יחשפו את זה.

די די אין לך ולכל הפורום + כל הפיד בטוויטר את הרצון + היכולת להשפיע. זה מביך ומיותר לכתוב פה כאילו כן.

אנחנו לא נעשה כלום וזה יעבור ככה בשקט.

אלונה כמובן מדברת מפוזיצה בעניין של ז'וסואה והעונש שלו מוצדק בעיני. אבל אם אכן כמו שהיא אומרת, ביקשו עסקת טיעון לברדה ורשף סירב. כאשר שבוע אחרי, באירוע אלימות המוני, רשף הוא זה שמציע עסקת טיעון, זו בדיחה שאין כדוגמתה.

30 דקות לפני, קובי השועל said:

רז אמיר אמר שזה מהלך גדול של חיפה ושיבח את הנשיא. אל תצפה ממנו לכלום.

לא מפתיע אותי כלום. היה צפוי שיקבלו עונש בדיחה על מה שהלך שם. מה שמעניין זה לפי מה הם החליטו כמה משחקים בחוץ יקבל כל שחקן לפי מספר הדחיפות? התפיסות בחולצה? נוכחות? או סתם זרמו עם העניין? 

הכי עצוב שכבר לא מסתירים את השחיתות. 

אבל הכי חשוב שחזיזה וכל השאר עדיין בטוחים שהם לא עשו כלום למרות שהכל מצולם.

הזיה הכדורגל פה. 

לפני3 שעות , i.d.a.n said:

לא מפתיע אותי כלום. היה צפוי שיקבלו עונש בדיחה על מה שהלך שם. מה שמעניין זה לפי מה הם החליטו כמה משחקים בחוץ יקבל כל שחקן לפי מספר הדחיפות? התפיסות בחולצה? נוכחות? או סתם זרמו עם העניין? 

הכי עצוב שכבר לא מסתירים את השחיתות. 

אבל הכי חשוב שחזיזה וכל השאר עדיין בטוחים שהם לא עשו כלום למרות שהכל מצולם.

הזיה הכדורגל פה. 

הכי הזוי שחזיזה יוצא בהצהרות שלא עשה כלום אחרי שחתם על הסכם טיעון עאלק

לפני13 שעות , Sawyer said:

חחחחחחחחחחח גם כשאתה כנראה ציני (או הסיבה להחזיר את הנושא "ציני או באמת מפגר") אני מזמין אותך לפעול.

ההבדל בינינו לבין החזירים מהכרמל הוא בעיקר עניין הטרחנות(מיכה ואצילי זה קלאסי להיות טרחן כדי להציק) 

לפני1 שעה , YNWA said:

אפשר לפנות לכהס או איך שלא קוראים לזה? זה פגיעה ישירה בנו העסקת טיעון הזו

מי יפנה בשמנו? 

מכבי אפילו לא מתלוננים אחרי טעויות שיפוט בסיסיות אז אחרי דבר כזה? 

לפני2 שעות , i.d.a.n said:

מי יפנה בשמנו? 

מכבי אפילו לא מתלוננים אחרי טעויות שיפוט בסיסיות אז אחרי דבר כזה? 

אין לי מושג, שאלה תמימה לגמריי

זה גם יגרור אפקט פרפר דפוק וגם לא חובב הלשנות

זה נכתב באינסטינקט של עצבים שקראתי כאן כמה תגובות , כאילו יש כאן שחיתות שזה תקדים שלא היה אף פעם מה זה החרא הזה

לפני19 שעות , Sawyer said:

די די אין לך ולכל הפורום + כל הפיד בטוויטר את הרצון + היכולת להשפיע. זה מביך ומיותר לכתוב פה כאילו כן.

אנחנו לא נעשה כלום וזה יעבור ככה בשקט.

מדויק. אנחנו מביכים, בין הדין מביך, ישראל שמעוני מביך.

התקשורת הכי מביכה.

לפני4 שעות , עמית ר said:

WTF

image.thumb.png.24877513a8497886e08e103e13caa93a.png

חחח וואו, לעשות "סדר הרחקות" כדי לא לדפוק קבוצה. מה עם "היו צריכים לחשוב על זה לפני שהלכו מכות כמו בשכונה"?

אם זה היה קורה לנו היו נותנים לנו לעלות עם הנוער עד סוף העונה גם.