Jump to content

לסגור את הכדורגל אין פה כלום

הנדון

Recommended Posts

32 דקות לפני, פרנק סינטרה said:

די להתבכיין יותר טוב נקח אליפות על הדשא

כן נפסיק להתבכיין. זה הלך לנו טוב עד עכשיו. 

כבר שנים שהשופטים מזיינים אותנו פעם אחר פעם ואנחנו נותנים להם להמשיך, שופט מרחיק שחקן כי הוא הגן על עצמו בפני אוהד שירד לדשא להרביץ לו, בית הדין מזיין אותנו עם קנסות הזייה, רדיוסים (בעונה שעברה הדלקנו פעם אחת אבוקות וקיבלנו רדיוס, חיפה הדליקו יותר מפעם אחת וקיבלו קנס 7500 ש''ח), סכנין ולוזון אמרו שהם יתנו אליפות לחיפה/ב"ש וכולם שותקים, המציאו נגדנו חוקים חדשים העיקר להעניש אותנו, 0 התחשבות בנו במשחקים באירופה גם כשאנחנו לפני משחקים חשובים והקבוצה היריבה עם קורונה, התקשורת נגדנו כבר שנים ועוד ועוד הרבה בזיונות.

אבל אנחנו לא נתבכיין כי זה לא מגניב. בדיוק בגלל זה ממשיכים לדפוק אותנו וגם ימשיכו. אחר כך מתלוננים שיש לנו ניהול אירופי. פני ההנהלה כפני האוהדים... 

מצחיק עסקת הטיעון, גם מה האינטרס של בית הדין להגיע לעסקת טיעון במקרה הזה? יש קשיים ראייתיים? פחח

לא ראיתי את המכות אבל בהנחה שלא היה שם משהו סופר חריג הרחקה של 1-3 משחקים נשמעת עונש סביר. נכון שאותנו היו דופקים הרבה יותר כולל קנסות עצומים לקבוצה, אבל הבעיה היא העונשים שאנחנו מקבלים לא אלה שחיפה מקבלת

1 דקה לפני, Sawyer said:

הדבר היחיד שהייתי רוצה זה שיפורסמו הוידואיים מהמנהרה. לפחות יהיה פה בלאגן בתקשורת...

איזה בלאגן בתקשורת? עם כל האוהדי חיפה שיש בתקשורת הם ישתיקו את זה כמו שהשתיקו את מה שהיה בין בכר לשרי

מי שחלם על הורדת נקודות, לא מכיר את ההתאחדות

מבחינת עונש לשחקנים, סביר כעסקת טיעון, לנו בטח לא היו מציעים כזאת

גם עם הגביע הם מפסידים שחקנים גם לליגה, וגם נתקעו עם השכר של גרשון בשביל משחק אחד, משלשלים

בכל מקרה נזיין אותם על הדשא

3 דקות לפני, BRoi said:

מזיז

אני שמח שלא הורידו להם נקודות,רוצה שנקח אליפות על הדשא שלא יהיו להם תירוצים 

אל תדאג, עדיין הם יתלוננו שאם חזיזה היה משחק את המשחקים האלו הם היו אלופים ולקחנו אליפות בזכות בית הדין. האקלים בחיפה גורם כנראה לזליגת דמעות ללא הכרה במציאות.

1 hour ago, Sawyer said:

אין ציפיות - אין אכזבות.

ידעתי שהם לא יקבלו כלום ולא יעשו להם כלום למרות הארועים החריפים במנהרה.

אני לא יכול לעשות כלום בנידון ואף אחד מכם לא מתכוון אז פשוט תעלימו את הנושא הזה, בתי הדין ושחיתות זה המקום היחיד שהם מנצחים אותנו בו.. לא כיף לי להתעסק בו

לוזר לא מכביסטי שכמוך

19 דקות לפני, מביך said:

לוזר לא מכביסטי שכמוך

חחחחחחחחחחח גם כשאתה כנראה ציני (או הסיבה להחזיר את הנושא "ציני או באמת מפגר") אני מזמין אותך לפעול.

18 דקות לפני, המכבייה said:

על פי עסקת הטיעון, כנראה שהיה פסיכי במנהרה. אין מצב שחזיזה מקבל 3 ולאחר עסקת טיעון רק על פי מה שהראו בטלוויזיה. 

הדיווחים על מה שהוא עשה שם במנהרה הרבה לפני היום הביאו אנשים להמר על 5-7 משחקי הרחקה. מטורף שמסתירים את זה מאיתנו ולא משתפים את הוידאו.

2 דקות לפני, Sawyer said:

הדיווחים על מה שהוא עשה שם במנהרה הרבה לפני היום הביאו אנשים להמר על 5-7 משחקי הרחקה. מטורף שמסתירים את זה מאיתנו ולא משתפים את הוידאו.

תשיג לנו את זה סוייר סומכים עליך. לא הגיוני שזה לא דלף בשום מקום.

זה ידוע שחוץ מלקנות כרטיסי טיסה לז'וסוואה, יעקב שחר משתמש בכסף שלו לדברים נוספים.

איזו התאחדות כושלת. מה האינטרס של בית הדין לסגור עסקת טיעון? ניר רשף קיבל שדרוג להונדה?

דורון בן דור תשרף. 

בקיצור בית הדין פה אומר "אל תהיה דביל ותגיב בקטנה בזמן המשחק, אלא חכה לסוף המשחק, צרף אליך חברים ותגיב במכות רצח, רק ככה תוכל לקבל עונש נמוך"

אנחנו צריכים לבוא בטענות רק לעצמנו.

שאני אומר לעצמנו, אני מתכוון להנהלת מועדון מכבי תל אביב. כל עוד היא שותקת ונותנת יד לשחיתות, אין לנו מה לעשות בנדון. 

לא מבין על מה אתם מופתעים.

אני הופתעתי לטובה, חשבתי שבכלל יהיה פה רק קנס כספי. 

שתישרף ההתאחדות, בית הדין המשמעתי ואיגוד השופטים במהרה.

לפני2 שעות , Sawyer said:

הדבר היחיד שהייתי רוצה זה שיפורסמו הוידואיים מהמנהרה. לפחות יהיה פה בלאגן בתקשורת...

תקשורת צהובה