Jump to content

לקראת שחטאר דונצק | 32 האחרונות של הליגה האירופית

דקסטר

Recommended Posts

לא מבין את התגובות האלה, משחק של כמעט פעם בחיים

אם שחקן כשיר אז הוא צריך לעלות, תאמינו לי כל השחקנים רוצים להשתתף במשחק הזה

באים לאנוס

וואו כמה תגובות מוזרות, לא מצליח לעכל איזה סאחיות.

זה אולי מעמד השיא של המועדון ב- 115 שנות קיומו אתם מדברים לי על לעלות עם הנוער?!

בא לי לזרוק פה מכת היגיון ולהזכיר לכם שכדורגל הוא א-הגיוני.

קריירות שלמות של כדורגלנים מתנקזים ומתנפצים רק בשביל להימצא במעמד כזה.

אני כנראה לא אימנה על הסגל בחמישי, 

אבל אם הייתי ב- 18,

או חמור מכך, ב- 11,

הייתי מחביא שתי חרבות במגיני עצם,

נונצ'קוס בכיסים,

ודגל ישראל באשכים,

מל-ח-מה!

0-1 בחמישי

הפסד 2-1 בחוץ

חייבים לעלות בשביל לנצח, לא אומר לשחק התקפי, צריך בונקר רציני.

הגנה ברזל, קישור ברזל וחלוץ אחד.

כל מי שכשיר שיעלה, חייבים להשיג פה ניצחון.

לעשות בדיוק מה שעושים לנו בליגה, אוטובוס בהגנה ולעקוץ.

7 דקות לפני, ששון הצהוב said:

וואו כמה תגובות מוזרות, לא מצליח לעכל איזה סאחיות.

זה אולי מעמד השיא של המועדון ב- 115 שנות קיומו אתם מדברים לי על לעלות עם הנוער?!

בא לי לזרוק פה מכת היגיון ולהזכיר לכם שכדורגל הוא א-הגיוני.

קריירות שלמות של כדורגלנים מתנקזים ומתנפצים רק בשביל להימצא במעמד כזה.

אני כנראה לא אימנה על הסגל בחמישי, 

אבל אם הייתי ב- 18,

או חמור מכך, ב- 11,

הייתי מחביא שתי חרבות במגיני עצם,

נונצ'קוס בכיסים,

ודגל ישראל באשכים,

מל-ח-מה!

0-1 בחמישי

הפסד 2-1 בחוץ

זאת הרוח. איזה כיף להיות ב32, תהנו מזה, תפסיקו להיות קפוצי תחת. 

53 דקות לפני, קמחי said:

טב״ח ריקן וביטון עם עין טובה לשער, נקווה שיספקו מספרים סטנדרטיים כפי שהביאו בעבר.

על אלמוג וחוזז אני פחות סומך בנושא.

טב"ח החדש מלא חכמה וניסיון, אבל זה פחות מתבטא בשערים. לריקן יש משחקים שהוא חד מאוד כמו נגד חדרה, יש משחקים שהוא לא מדויק כמו אתמול ויש משחקים שהוא נעלם כמו בשאר העונה. קשה לסמוך על זה לרצף הקרוב.

ביטון יותר מייצר מצבים מאשר כובש. יש לו שני שערים העונה בליגה ואחד מהם זה פנדל. 

מסכים איתך לגבי חוזז שאמנם מוכשר, אבל פחות גולר. אלמוג לעומתו אמנם בעונה זוועה, אבל יש לו יכולות כיבוש שאין לאף אחד מהנ"ל כיום. השאלה אם ואן לוון ימצא דרך להכניס אותו לעניינים כי כרגע ברור שזה לא ילך.

מאני טיים.

דניאל

סבוריט טיבי הרננדס גראלדש

פרץ גלזר גולסה/ריקן

גררו פשיץ' ביטון

שומר את טבח חוזז ושכטר על הספסל. גררו יכול להפתיע אותם.

17 דקות לפני, קובי השועל said:

מאני טיים.

דניאל

סבוריט טיבי הרננדס גראלדש

פרץ גלזר גולסה/ריקן

גררו פשיץ' ביטון

שומר את טבח חוזז ושכטר על הספסל. גררו יכול להפתיע אותם.

לעלות עם גררו למשחק כזה אם אתה באמת רוצה להשיג משהו זה גובל בטיפשות.

47 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לעלות עם גררו למשחק כזה אם אתה באמת רוצה להשיג משהו זה גובל בטיפשות.

משהו בו מרגיש לי משהו שעומד להתפוצץ. אני חושב שעם קצת יותר ביטחון ודקות הוא יכול להיות הווינגר זר שלו פיללנו וזאת הבמה בשבילו.

צריך לעלות עם ההרכב הכי חזק שיש ולעשות את המקסימום, אבל דור פרץ כל שבוע משחק 180 דקות כמו חיה. עוד משחק-שניים כאלה גם הוא יפצע. הוא חייב להתחיל על הספסל ולהשתלב בהמשך.

——-—-—--דניאל——————-

———-ייני—טיבי— הרננדס——

סאבוריט——————-גראלדש

——-ריקן—-גלזר——פרץ

——————-ביטון———

———פשיץ׳——————

1 hour ago, סזאר מנדיונדו said:

צריך לעלות עם ההרכב הכי חזק שיש ולעשות את המקסימום, אבל דור פרץ כל שבוע משחק 180 דקות כמו חיה. עוד משחק-שניים כאלה גם הוא יפצע. הוא חייב להתחיל על הספסל ולהשתלב בהמשך.

יהיה קשה לשכנע את דור לא לשחק במעמד הזה. 

זה מסוג המשחקים ששחקנים עולים עם 50 זריקות רק כדי לשחק 

ואנשים פה מדברים על זה שזה מיותר או גיבנת או "תקוע". 

עולה הכי חזק שיש ותמות נפשי עם פלשתים. 

שחטאר אחרי פגרה של חודשיים, נגד קבוצות מצופפות פחות טובה, לבוא חזק, לבוא אגרסיבי, ריכוז מלא 10000% כל המשחק. ובעיקר לבוא עם אמונה. אחרת בשביל מה אנחנו משחקים בכלל? בשביל להפסיד מראש? האוקראינים האלה באים זחוחים וחושבים שאנחנו איזה שק חבטות שאפשר לדלג עליו בקלות. אז כמו שכל אחת שתרצה לקחת לנו אליפות בארץ תצטרך לירוק הרבה מאוד דם - ככה גם שחטאר אם היא רוצה לעלות לשלב הבא.

לפני15 שעות , מכביסט לעד said:

ראינו איזה מיומן הוא היה במקרה של יונתן. 

למהר להחזיר שחקן פציע כמו גולסה למשחק כזה אינטנסיבי זאת טעות.

שמע, הבנאדם מתח שריר לפני 3 שבועות, התאמן רוב או כל השבוע שעבר, יכל לעלות נגד חדרה כבר אבל בחרו שלא לסכן אותו. אני לא מבין את הביקורת. 

ממתיחה בשריר מחלימים תוך שבועיים-שלושה וזה בדיוק מה שקרה עם יונתן, זה שהיה חסר מזל ונפצע שוב זה מסוג הדברים שקורים בספורט.

בכל מקרה, הצלחנו להסתדר טוב בלעדיו, ואני מאמין ומקווה שהוא יוכל לחזור כבר למשחק נגד בית"ר, כך שיש לנו עוד 2 משחקי ליגה להצליח לנצח בלעדיו.  

לפני12 שעות , מכביסט לעד said:

למה? היית מביא אותו עוד בינואר וכבר בגביע הוא יכל לתרום. ראינו העונה שפשיץ' וביטון נכנסו מהר מאוד לעניינים בהתקפה.

חוץ מפשיץ' בהתקפה מי עוד יש לך? טב"ח, חוזז אלמוג, גררו, שכטר, ביטון ובלקמן עם 8 שערי ליגה ביחד. זה רחוק מלהספיק.

בסופו של דבר כשיש וואקום שחקנים יכולים להיכנס אליו, במיוחד בקבוצה דומיננטית כמו מכבי, אז אל תפסול את האפשרות שטב"ח, חוזז, ביטון, ריקן ואולי גם גררו יתחילו להבקיע יותר. 

לפני8 שעות , שי123 said:

לא תביא אותו באמצע העונה כשאין לך זמן לניסויים וכל משחק זה גמר גביע.

זה בדיוק מה שקרה עם הרננדז ופשיץ', הגיעו כשכבר נפלנו לבור בליגה וכל משחק היה גמר גביע. בכלל, העונה הזאת מההתחלה עם הנוקאאוט באירופה - כל משחק זה גמר גביע. 

החוכמה היא להביא שחקן שיכול להשתלב באיזי, בלי תווית של כוכב, ואם יתרום אז מעולה, אבל זה כבר מים מתחת לגשר. עם מה שיש ננצח. 

לפני8 שעות , מכביסט לעד said:

זה הקטע, לרוץ בצורה כזאת עם כל כך הרבה נעדרים זה קשה מאוד. לא יודע עוד כמה זמן מחזיק ככה וגם עם נחזיק עוד מכה אחת וזה כבר יהיה רציני מדי.

כ"כ הרבה נעדרים? ההגנה שלנו כשירה לחלוטין, בהתקפה כל האופציות זמינות חוץ מיונתן, ובקישור עדיין יש את גלזר, פרץ, ריקן, אפשרות לביטון, וגם את ייני כממלא מקום. 

בגזרת הפצועים אז גולסה במרחק של משחק או שניים מחזרה, וקארצב לפי הדיווחים הראשוניים והעדכניים אמור להיות כשיר כבר בעוד 2-3 משחקי ליגה. 

לפני6 שעות , Krishi said:

זה מסוג המשחקים ששחקנים עולים עם 50 זריקות רק כדי לשחק 

ואנשים פה מדברים על זה שזה מיותר או גיבנת או "תקוע". 

עולה הכי חזק שיש ותמות נפשי עם פלשתים. 

שחטאר אחרי פגרה של חודשיים, נגד קבוצות מצופפות פחות טובה, לבוא חזק, לבוא אגרסיבי, ריכוז מלא 10000% כל המשחק. ובעיקר לבוא עם אמונה. אחרת בשביל מה אנחנו משחקים בכלל? בשביל להפסיד מראש? האוקראינים האלה באים זחוחים וחושבים שאנחנו איזה שק חבטות שאפשר לדלג עליו בקלות. אז כמו שכל אחת שתרצה לקחת לנו אליפות בארץ תצטרך לירוק הרבה מאוד דם - ככה גם שחטאר אם היא רוצה לעלות לשלב הבא.

נחמד,אבל החשש שלי שבגלל משחקים כאלה ( שבתוך תוכך אתה יודע שלא תעבור אותם) אנחנו עלולים לאבד אליפות וגביע בגלל שחיקה ופצועים נוספים.

4 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

נחמד,אבל החשש שלי שבגלל משחקים כאלה ( שבתוך תוכך אתה יודע שלא תעבור אותם) אנחנו עלולים לאבד אליפות וגביע בגלל שחיקה ופצועים נוספים.

העומס האמיתי היה בשלב הבתים. 

הוכחנו שאנחנו מספיק עמוקים וכל עוד ההגנה עושה את שלה אנחנו משיגים את מה שצריך. 

סומך על המועדון שיביא אותנו לגדולות בכל החזיתות

9 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

בתוך תוכך? אני לא יודע מה אתה חושב, אבל אני אישית בתוך תוכי אנחנו באים ואונסים אותם. 

לפני8 שעות , just saying said:

——-—-—--דניאל——————-

———-ייני—טיבי— הרננדס——

סאבוריט——————-גראלדש

——-ריקן—-גלזר——פרץ

——————-ביטון———

———פשיץ׳——————

דוניוס הגרוע עזב חשבתי שמו. מכבי תעלה ב433 כרגיל

לפני5 שעות , מכביזם זה בדם said:

שמע, הבנאדם מתח שריר לפני 3 שבועות, התאמן רוב או כל השבוע שעבר, יכל לעלות נגד חדרה כבר אבל בחרו שלא לסכן אותו. אני לא מבין את הביקורת. 

ממתיחה בשריר מחלימים תוך שבועיים-שלושה וזה בדיוק מה שקרה עם יונתן, זה שהיה חסר מזל ונפצע שוב זה מסוג הדברים שקורים בספורט.

בכל מקרה, הצלחנו להסתדר טוב בלעדיו, ואני מאמין ומקווה שהוא יוכל לחזור כבר למשחק נגד בית"ר, כך שיש לנו עוד 2 משחקי ליגה להצליח לנצח בלעדיו.  

שום ביקורת פשוט למהר להחזיר גם את גולסה למשחק נגד שחטאר זה לחזור על הטעות.

הוא לא יספיק לשחק נגד בית''ר כי יש מחזור אמצע שבוע (אשדוד בשני ואז הפועל חיפה בחמישי) ושבוע אחרי זה בית''ר בשני. בספק אם מכבי יסכנו אותו גם נגד ק"ש

לפני5 שעות , מכביזם זה בדם said:

כ"כ הרבה נעדרים? ההגנה שלנו כשירה לחלוטין, בהתקפה כל האופציות זמינות חוץ מיונתן, ובקישור עדיין יש את גלזר, פרץ, ריקן, אפשרות לביטון, וגם את ייני כממלא מקום. 

בגזרת הפצועים אז גולסה במרחק של משחק או שניים מחזרה, וקארצב לפי הדיווחים הראשוניים והעדכניים אמור להיות כשיר כבר בעוד 2-3 משחקי ליגה. 

זה לא הרבה נעדרים? גולסה ויונתן הם מהשחקנים הכי טובים שלנו, קארצב פצוע לעוד לא מעט זמן, לא מזמן היו לנו מורחקים (גלזר, פרץ, סאבוריט). אם חלילה תהיה עוד פציעה לפרץ או פשיץ' גמרנו את הסיפור שלנו.

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה לא הרבה נעדרים? גולסה ויונתן הם מהשחקנים הכי טובים שלנו, קארצב פצוע לעוד לא מעט זמן, לא מזמן היו לנו מורחקים (גלזר, פרץ, סאבוריט). אם חלילה תהיה עוד פציעה לפרץ או פשיץ' גמרנו את הסיפור שלנו

אתה לא מאמין מספיק ברוח המועדון שלנו. השיטה והמנטליות לא פחות חשובים ממי שמשחקים. כל שחקן אצלנו כמעט בהינתן הטמעת הדרך הנכונה יכול להיות מחליף ראוי. לעזאזל ניצחנו את חיפה עם חצי הרכב בלי כהן, פרץ, ג'ראלדס, טיבי ופשיץ' וגלזר שעלו רק באמצע המחצית השניה. כשנצטרך נמצא את השחקנים המחליפים שיתעלו על עצמם כדי לכפר על מי שיהיה חסר. 

3 דקות לפני, Krishi said:

אתה לא מאמין מספיק ברוח המועדון שלנו. השיטה והמנטליות לא פחות חשובים ממי שמשחקים. כל שחקן אצלנו כמעט בהינתן הטמעת הדרך הנכונה יכול להיות מחליף ראוי. לעזאזל ניצחנו את חיפה עם חצי הרכב בלי כהן, פרץ, ג'ראלדס, טיבי ופשיץ' וגלזר שעלו רק באמצע המחצית השניה. כשנצטרך נמצא את השחקנים המחליפים שיתעלו על עצמם כדי לכפר על מי שיהיה חסר. 

עם כל הכבוד לרוח המועדון, אי אפשר לחיות על זה. אנחנו ברצף פסיכי ואת רובו עשינו עם לא מעט נעדרים. לא יודע כמה זמן זה עוד יחזיק ככה, במיוחד אם יתווספו עוד פצועים.