Jump to content

לקראת שחטאר דונצק | 32 האחרונות של הליגה האירופית

דקסטר

Recommended Posts

7 דקות לפני, ebibo said:

הייתי עולה עם הנוער מול שחטאר, כלכך לא מעניין כרגע, תנו לי לפרק את ב"ש בגביע ולהמשיך לשחק טוב בליגה, אני חושש מאיזה פציעה נוספת במרכז הקישור או של פשיץ' כי אלו פציעות שיכולות לגמור אותנו כרגע, אנחנו ממש על הסף בשתי העמדות הללו.

אגב שאלה, עד מתי קארצב נפצע? אני זוכר שהוא נפצע נגד מכבי חיפה ודיברו על חודש וחצי בערך? האם זה חודש וחצי של חיפה?(חודש) או של מכבי?(חודשיים)

איזה נוער, המועדון עבד קשה כדי להגיע למעמד הזה שגם ככה לא מגיעים אליו כל עונה. צריך לעשות הכל כדי לעבור, גם אם זה ייגמר בתבוסה. 

שחטאר משחקים היום בשעה 14:00, יהיה מעולה אם מישהו יצליח לארגן לינק לשידור.

בכל מקרה נראה שנצטרך להתמקד בהגנה ולנסות לעשות הכל כדי לא לספוג בבית. ואז אצלם ננסה לעקוץ במתפרצות. הם קבוצה יותר טובה מאיתנו, אין מה לעשות.

ואם חלילה חוטפים בבית יותר מ-2 גולים, לעלות עם הרכב שני אצלם. יש לנו אליפות לקחת.

16 דקות לפני, חבסוס said:

קטונתי מלהבין תגובות כאלה, באמת.

יש מערך מקצועי שלם וצוות רופאים מיומן אבל אתם קובעים שזו תהיה טעות. שכחתי שיש לכם את המידע שמשדר הצ'יפ בגוזייה של גולסה.

ראינו איזה מיומן הוא היה במקרה של יונתן. 

למהר להחזיר שחקן פציע כמו גולסה למשחק כזה אינטנסיבי זאת טעות.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

ראינו איזה מיומן הוא היה במקרה של יונתן. 

למהר להחזיר שחקן פציע כמו גולסה למשחק כזה אינטנסיבי זאת טעות.

אממממ, אני בכל זאת סומך עליהם קצת יותר מעליך. 

מה שכן, איזה כיף יהיה לך להגיד אמרתי לכם אה?

1 דקה לפני, חבסוס said:

אממממ, אני בכל זאת סומך עליהם קצת יותר מעליך. 

מה שכן, איזה כיף יהיה לך להגיד אמרתי לכם אה?

בטח. אני כל כך רוצה שגולסה יפצע. החלום שלי... אתה רציני?

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בטח. אני כל כך רוצה שגולסה יפצע. החלום שלי... אתה רציני?

ברור שלא אח שלי, אבל צריכים לתת להם קצת קרדיט. אני בטוח שהם לא יסכנו אותו בשביל משחק אחד, ואם הוא ישחק, כנראה הוא כשיר לזה.

פציעות שריר הן מתעתעות, אין שום אשמה על הצוות הרפואי במכבי שאפילו החליט לתת ליוני עוד כמה ימים לפני שישחק למרות שכבר היה כשיר..

לגבי גולסה הפציעה שונה לגמרי ומשום שלא מדובר בפציעה בשריר אני מקווה שהוא ישחק כבר מול שחטאר במידה ויוכל.

ולגבי המשחק - צריך לעשות לשחטאר שחטאר, לסגור את הקישור שלהם ולבוא ולעקוץ במתפרצות.

ההתלבטות הגדולה היא שמצד אחד דן ביטון לא מתאים לסגנון משחק הזה כי הוא פחות טוב במשחק הלחץ ההגנתי 

אך מצד שני הוא השחק עם המסירות הכי חדות לעומק שמאוד יתאימו לסגנון המשחק הזה.

למרות זאת הייתי מהמר עליו לצד חוזז ופשיץ'.

6 דקות לפני, משה פרימו said:

לגבי גולסה הפציעה שונה לגמרי ומשום שלא מדובר בפציעה בשריר אני מקווה שהוא ישחק כבר מול שחטאר במידה ויוכל.

מה הפציעה של גולסה? לא ראיתי התייחסות לזה

36 דקות לפני, ebibo said:

הייתי עולה עם הנוער מול שחטאר, כלכך לא מעניין כרגע, תנו לי לפרק את ב"ש בגביע ולהמשיך לשחק טוב בליגה, אני חושש מאיזה פציעה נוספת במרכז הקישור או של פשיץ' כי אלו פציעות שיכולות לגמור אותנו כרגע, אנחנו ממש על הסף בשתי העמדות הללו.

אגב שאלה, עד מתי קארצב נפצע? אני זוכר שהוא נפצע נגד מכבי חיפה ודיברו על חודש וחצי בערך? האם זה חודש וחצי של חיפה?(יומיים) או של מכבי?(גמר את העונה)

תיקנתי לך

1 hour ago, ebibo said:

אגב שאלה, עד מתי קארצב נפצע? אני זוכר שהוא נפצע נגד מכבי חיפה ודיברו על חודש וחצי בערך? האם זה חודש וחצי של חיפה?(חודש) או של מכבי?(חודשיים)

ההערכות הראשוניות דיברו על חודש וחצי-חודשיים

אמנם זה נראה שעבר ים זמן בגלל הלו"ז המשוגע אבל עברו בקושי שבועיים וחצי :/

2 דקות לפני, דקסטר said:

השבוע יעבור בדיוק חודש 

2 דקות לפני, דקסטר said:

לא אמרו חודש? סעמק עם אבו פאני הכלב הזה עד שהילד נכנס לכושר...

16 דקות לפני, Naor23 said:

באופן אישי לי אכפת יותר מאירופה מאשר הגביע, אבל ברור שהליגה קודם כל.

ברור שאם היה סיכוי סביר לעבור שלב, אירופה היה עדיף בהרבה, אבל הסיכויים מאוד נמוכים במיוחד עם כל הפציעות.

לפני1 שעה , Keano said:

איזה נוער, המועדון עבד קשה כדי להגיע למעמד הזה שגם ככה לא מגיעים אליו כל עונה. צריך לעשות הכל כדי לעבור, גם אם זה ייגמר בתבוסה. 

לגמרי. הגביע זה מ אחד ענק. 

אמנם במצבה הנוכחית הסיכוי לעבור הוא אפסי אבל אני כן מצפה לראות לחימה, הופעה מזעזעת ותוצאה קיצונית יכולה להשפיע גם על המשך העונה בליגה.

לפני1 שעה , שמש צהובה said:

שחטאר משחקים היום בשעה 14:00, יהיה מעולה אם מישהו יצליח לארגן לינק לשידור.

בכל מקרה נראה שנצטרך להתמקד בהגנה ולנסות לעשות הכל כדי לא לספוג בבית. ואז אצלם ננסה לעקוץ במתפרצות. הם קבוצה יותר טובה מאיתנו, אין מה לעשות.

ואם חלילה חוטפים בבית יותר מ-2 גולים, לעלות עם הרכב שני אצלם. יש לנו אליפות לקחת.

אני די בטוח שראיתי שמשדרים את זה. ערוץ5 אולי?

גולסה זה קרסול? לא הברך הארורה?

דניאל, ג׳ראלדש, טיבי, הרננדז, סבוריט, גלזר, פרץ, ריקן, ביטון, טבח, פשיץ׳

תיקו 2-2 בבית

סוחטים תיקו 1-1 בחוץ

עוד צעד בדרך להנפה היסטורית

אני כנראה אתרגש מאוד ביום המשחק, אבל חייב להודות שעם איך שהעונה המטורפת הזאת בליגה התפתחה, זאת התקופה ללא ספק הכי פחות מעניינת מבחינתי שתהיה לנו בחודשים הקרובים (שחטאר-גביע-שחטאר). 

נוצרה לנו הזדמנות לקחת אליפות בסגנון 2003, אליפות שקורת פעם בכמה עשורים, לחזור מהבור המטורף שהיינו בו מבחינה מנטלית ומספרית לאיפה שאנחנו נמצאים היום זה מטורף וכמעט שלא קורה (באף ליגה מקצוענית).

צמד המשחקים באירופה מול שחטאר עם כל הכבוד (ויש המון כבוד), תקועים לי כמו עצם בגרון. 

לעבור 95% שלא נעבור, אנחנו באים עם סגל פצוע וחסר והם קבוצה מפלצתית ביחס אלינו, לפי דעתי טופ 4 במפעל, לא יזלזלו בנו, הם באמת קבוצה שרוצה ויכולה לקחת את המפעל הזה. 

אחרי שהבנתי שגם הדירוג במקרה ונצליח לסחוט איזה תיקו לא באמת יעזור לנו לעונה הבאה, באמת שנהיה אפס עניין במשחקים האלה, רק שלא יפצעו לנו עוד שחקנים.

שורה תחתונה, שמח בשביל השחקנים שנותנים פה כמה חודשים מטורפים עם קאמבק אדיר לעונה ליהנות מהחוויה האירופאית, רק שלא יפצעו לנו זה הכל. 

2 דקות לפני, פנחס שוף said:

דניאל, ג׳ראלדש, טיבי, הרננדז, סבוריט, גלזר, פרץ, ריקן, ביטון, טבח, פשיץ׳

תיקו 2-2 בבית

סוחטים תיקו 1-1 בחוץ

עוד צעד בדרך להנפה היסטורית

אתה יודע שבמצב כזה אתה עף על שערי חוץ כן?

לא חושב שאף אחד יכול להאשים אותי בחוסר אופטימיות/אמונה או מכביזם, אחרי הכל אני הסוייר של מכבי...

בכל מקרה צריכים לפעמים להיות חכמים ולא רק לצעוק סיסמאות. בסיטואציה שנוצרה, בעומס, בקורונה, בפציעות, בפער שנוצר ובתנאי המשחק והיריבה..

שקלול כל המשתנים מוביל אותי לתחושה ברורה.. המטרה במשחקים מול שחטאר היא קודם כל לא להנזק, לא להפוך אותם לדבר שיכריע את הליגה. אחר כך כל השאר..