Jump to content

לקראת שחטאר דונצק | 32 האחרונות של הליגה האירופית

דקסטר

Recommended Posts

אחרי לו"ז משוגע של 6 משחקי ליגה ב-22 ימים (ו-6 ניצחונות!) מכבי לוקחת "פסק זמן" מהמירוץ המטורף לקראת עוד רצף של 3 משחקים ב-8 ימים עם שחטאר כפול וסיבוב ח' בגביע המדינה בין לבין.

אמנם לדעתי האישית אלו המשחקים הפחות חשובים בתקופה הקרובה בעיקר כשמסתכלים על לוח הזמנים החולני ומצבת הפצועים אבל ניתן רק לדמיין מה היה הולך בבלומפילד בחמישי הקרוב עם 27,000 צהובים בשלב כה נדיר במסגרת האירופית (פעם בעשור?). טירוף.

שחטאר חוזרת היום לשחק בליגה המקומית אחרי פגרת החורף משחק רשמי ראשון אחרי למעלה מחודשיים (התיקו מול אינטר בחוץ ב-9/12/20) אבל הקבוצה ערכה 7 משחקי ידידות בתקופה הזו.

במכבי יעדרו קארצב, גולסה ויונתן.

אז:

דניאל

סבוריט טיבי הרננדז ג'ראדש

גלזר

ריקן     פרץ

חוזז/גררו   פשיץ'     ביטון

יום חמישי 22:00, ספורט1.

יאללה מכבי

13 דקות לפני, דקסטר said:

אחרי לו"ז משוגע של 6 משחקי ליגה ב-22 ימים (ו-6 ניצחונות!) מכבי לוקחת "פסק זמן" מהמירוץ המטורף לקראת עוד רצף של 3 משחקים ב-8 ימים עם שחטאר כפול וסיבוב ח' בגביע המדינה בין לבין.

אמנם לדעתי האישית אלו המשחקים הפחות חשובים בתקופה הקרובה בעיקר כשמסתכלים על לוח הזמנים החולני ומצבת הפצועים אבל ניתן רק לדמיין מה היה הולך בבלומפילד בחמישי הקרוב עם 27,000 צהובים בשלב כה נדיר במסגרת האירופית (פעם בעשור?). טירוף.

שחטאר חוזרת היום לשחק בליגה המקומית אחרי פגרת החורף משחק רשמי ראשון אחרי למעלה מחודשיים (התיקו מול אינטר בחוץ ב-9/2/20) אבל הקבוצה ערכה 7 משחקי ידידות בתקופה הזו.

במכבי יעדרו קארצב, גולסה ויונתן.

אז:

דניאל

סבוריט טיבי הרננדז ג'ראדש

גלזר

ריקן     פרץ

חוזז/גררו   פשיץ'     ביטון

יום חמישי 22:00, ספורט1.

יאללה מכבי

עוד שחיקה של הרכב ראשון וסכנת פצועים נוספים. לדעתי מיותר.

30 דקות לפני, Sawyer said:

המשחק בחמישי, למה לא מגיע לנו קצת להנות מההשג שלנו :(

מסכים אבל לא עמדתי בלחץ של מס' יוזרים

מבחינתי להמשיך להגיב בנושא סיכום כפר סבא ובנושא יתר הליגה עד הניצחון של חיפה בטדי ואז להחיות את זה.

29 דקות לפני, avich15 said:

בהסתמך על מה שקרישי כתב, שמקבלים ניקוד על תיקו/ניצחון גם אם לא עולים, המשחק הזה חשוב יותר מב"ש בגביע.

בדקתי ובסיבוב שלישי באלופות אם נגיע אנחנו לא נהיה מדורגים. הרבה קבוצות שמדורגות מעלינו מובילות בפער מבטיח את הליגה

oNknKnC.png

לגבי הקונפרנס. אם אנחנו משיגים תיקו אז נהיה דרג 1 בבתים

mgsjy72.png

1 דקה לפני, Ophir 888 said:

בטוח יוני לא ישחק?? הרי הוא היה אמור לפתוח אתמול משמע התאמן במהלך השבוע אימונים מלאים...

הוא נפצע אתמול בחימום באותו מקום עם חשש לקרע. צריך לעשות צילום

מרגש מאוד.

חבל שיוני וגולסה לא ישחקו. חסרון משמעותי מאוד. חוץ מהם, לפתוח עם ההרכב הכי חזק שיש.

לא ברורים לי הקולות שלא רוצים שנפתח עם ההרכב הכי חזק, אלא לעשות רוטציה מול שחטאר, כאילו כל יום אנחנו מגיעים לשלב הזה. 

12 דקות לפני, Ophir 888 said:

בטוח יוני לא ישחק?? הרי הוא היה אמור לפתוח אתמול משמע התאמן במהלך השבוע אימונים מלאים...

לפי רז אמיר הוא בקושי הצליח לעלות במדרגות.. 

מקווה שיהיה כשיר לפלייאוף

שחטאר חוזרת היום לליגה שלה אחרי פגרה של חודשיים ואפשר להגיד שזה משחק לטובתנו. 

כבר ראיתי משחקים שלהם העונה בליגה האוקראינית שהם התקשו מאוד נגד קבוצות סוגרות שפחות טובות מאיתנו. 

אין ספק שהם רמה גבוהה והסיכויים לטובתם, אבל אנחנו מכבי ואין שום סיבה שנוותר מראש.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זאת תהיה טעות למהר לפתוח עם גולסה אחרי שראינו מה קרה ליונתן. יש לנו קרב קשוח על האליפות עם כל הכבוד לשחטאר.

מסכים. קרב קשוח+סגל מתקצר+חוסר חיזוק. צריך לדעת לחלק כוחות בעונה מוזרה כזאת. עם כל הרצון והמעמד הנדיר שהגענו אליו.

אני שואל את עצמי אם אני אהיה מרוצה מזה שנסיים את הסבב מול שחטאר עם פצוע,איבוד נקודות בליגה אבל הופעה מכובדת מולם- קונה את המצב ההפוך בלי ספק.

קטונתי מלהבין תגובות כאלה, באמת.

יש מערך מקצועי שלם וצוות רופאים מיומן אבל אתם קובעים שזו תהיה טעות. שכחתי שיש לכם את המידע שמשדר הצ'יפ בגוזייה של גולסה.

3 דקות לפני, חבסוס said:

קטונתי מלהבין תגובות כאלה, באמת.

יש מערך מקצועי שלם וצוות רופאים מיומן אבל אתם קובעים שזו תהיה טעות. שכחתי שיש לכם את המידע שמשדר הצ'יפ בגוזייה של גולסה.

לא חושב שמישהו מהם התיימר לדעת אם הם יכולים לפתוח או לא.

אבל במצב (הגיוני) שאם גולסה משחק בחמישי אבל זה יכול לסכן אותו בריאותית (עולה לשחק זריקה/לעלות לX דקות עד שמתחיל להרגיש כאבים וכו', שאלה דברים שקורים לא מעט),

הם אומרים שלא שווה לסכן אותו לליגה בשביל אולי הופעה מכובדת.

הייתי עולה עם הנוער מול שחטאר, כלכך לא מעניין כרגע, תנו לי לפרק את ב"ש בגביע ולהמשיך לשחק טוב בליגה, אני חושש מאיזה פציעה נוספת במרכז הקישור או של פשיץ' כי אלו פציעות שיכולות לגמור אותנו כרגע, אנחנו ממש על הסף בשתי העמדות הללו.

אגב שאלה, עד מתי קארצב נפצע? אני זוכר שהוא נפצע נגד מכבי חיפה ודיברו על חודש וחצי בערך? האם זה חודש וחצי של חיפה?(חודש) או של מכבי?(חודשיים)