Jump to content

פשיץ

itanar

Recommended Posts

אם יסדרו לו מצבים - הוא יבקיע אותם. זה מה שחלוץ צריך לעשות בתאכלס. והוא עושה את זה מצוין. מעבר לשאר העבודה שלו במגרש והחוסר אנוכיות שלו ובכלל נראה שהתחבר מצוין לקבוצה. אחלה פשיץ'

איך אפשר לא לאהוב שחקן עם גישה כמו שלו? שם את הצלחת הקבוצה לפני המספרים שלו ולא מפסיק לעבוד על המגרש. יש לי הרגשה שנראה ממנו עוד הרבה  דברים יפים בהמשך 

7 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

ניקוליץ לא תרם על המגרש, אבל לפחות תרם לזה שפשיץ חתם כאן, חלוץ מדהים בלי עין הרע.

האמת זה דווקא רעיון, אם ניקוליץ גם ככה לא משחק אז שיעבירו אותו למחלקת סקאוטינג

5 דקות לפני, wddani said:

האמת זה דווקא רעיון, אם ניקוליץ גם ככה לא משחק אז שיעבירו אותו למחלקת סקאוטינג

ניקוליץ' מביא לנו אליפות שלישית ברציפות אחרי שהיה פער דו ספרתי מחיפה ואתה מדבר איתי על סקאוטינג..? להחתים לכל החייים!!!!

מתי היה לנו חלוץ עם משחק ראש כל כך טוב? איזה ניתור, איזו נגיחה חכמה. הזייה שעם חלוץ כזה אנחנו לא עושים יותר בנייחים ובקרנות.

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

מתי היה לנו חלוץ עם משחק ראש כל כך טוב? איזה ניתור, איזו נגיחה חכמה. הזייה שעם חלוץ כזה אנחנו לא עושים יותר בנייחים ובקרנות.

וידאר וזהבי לא נופלים ממנו במשחק ראש. 

פשיץ' חלוץ מעולה שנראה שהוא מתחיל להכנס לפורמה ושיהיה קשה מאוד לעצור אותו, טוב לנו, בול בזמן. 

אבל מעל הכל זה המנטליות, אני עוקב הרבה אחר שפת הגוף שלו, הבנאדם משדר חיוביות כלפי השחקנים שלנו ברמה שלא ראיתי משחקן, הכי קרוב שמזכיר לי אותו זה פריצה. 

הבנאדם כל הזמן מחפש לפרגן, לא מעניין אותו מי מבקיע העיקר שננצח בסוף, זה בשילוב יכולת טובה על המגרש זה נכס רציני.

לפני6 שעות , מכביסט לעד said:

וידאר? פריצה? ערן?

לפני8 שעות , Yellowald said:

איזה חיבור עם הקהל בטח היה לו אם לא היתה קורונה...

זה מה שאני כל הזמן חושב. כאילו אתה פוגש אותו פעם ראשונה שהוא כבר עם 15 שערים  במכבי, כבר עף עליו ופתאום צריך להתחיל איתו מאפס חיבור..

לפני8 שעות , tkui said:

ניקוליץ' מביא לנו אליפות שלישית ברציפות אחרי שהיה פער דו ספרתי מחיפה ואתה מדבר איתי על סקאוטינג..? להחתים לכל החייים!!!!

20210214_024254.jpg

לפני6 שעות , nirnir20 said:

וידאר וזהבי לא נופלים ממנו במשחק ראש. 

פשיץ' חלוץ מעולה שנראה שהוא מתחיל להכנס לפורמה ושיהיה קשה מאוד לעצור אותו, טוב לנו, בול בזמן. 

אבל מעל הכל זה המנטליות, אני עוקב הרבה אחר שפת הגוף שלו, הבנאדם משדר חיוביות כלפי השחקנים שלנו ברמה שלא ראיתי משחקן, הכי קרוב שמזכיר לי אותו זה פריצה. 

הבנאדם כל הזמן מחפש לפרגן, לא מעניין אותו מי מבקיע העיקר שננצח בסוף, זה בשילוב יכולת טובה על המגרש זה נכס רציני.

לפני1 שעה , פנחס שוף said:

וידאר? פריצה? ערן?

אני חושב שמבחינת משחק ראש הוא לוקח את וידאר. זהבי לא דוגמה לכלום כי הפסיכי הזה טוב בהכל. 

פריצה כן, אבל עברו כמה שנים טובות מאז...