Jump to content

רשמים מהניצחון על כפ"ס (חוץ) | עוד ניצחון גדול, חזרנו למקומו הטבעי

Sawyer

Recommended Posts

7 דקות לפני, YallaMaccabi said:

ריקן במשחק מחריד

מסורבל 

בכללי עשה את כל הטעויות האפשריות כשהכדור היה אצלו

הגיע לרוב המצבים היום, לא נכנס הכדור אבל אי אפשר להגיד על המשחק שלו מחריד. 

8 דקות לפני, YallaMaccabi said:

ריקן במשחק מחריד

מסורבל 

מספיק שבעיטה אחת מתלבשת כמו שצריך ואנחנו מדברים אחרת, יש לו את היתרונות והחסרונות שלו.

מה שכן תמיד הוא נותן את המקסימום שלו ושורף את הדשא.

• Sawyer changed the title to רשמים מהניצחון על כפ"ס (חוץ) | עוד ניצחון גדול, חזרנו למקומו הטבעי
22 דקות לפני, YallaMaccabi said:

ריקן במשחק מחריד

מסורבל 

ההצטרפות של ריקן זה העניין. כשזה חשוב זה נכנס לו אבל הדומיננטיות שלך לא שווה דבר היום בלעדיו ובהרכב הספציפי הזה. 

21 דקות לפני, Sawyer said:

כואב ליוני, לא רואה אותו משחק מול שחטאר, באף אחד מהמשחקים, נקווה שאתבדה.

קונה עכשיו שהוא חוזר לאשדוד פותח שם כשיר

באסה עבורו, חושב שכיוון במיוחד לצמד המשחקים הזה

24 דקות לפני, Sawyer said:

כואב ליוני, לא רואה אותו משחק מול שחטאר, באף אחד מהמשחקים, נקווה שאתבדה.

קונה עכשיו שהוא חוזר לאשדוד פותח שם כשיר

מעצבן בשבילו, אבל לא מעניין כרגע. אם הוא כשיר לאשדוד זה לא משנה. כנ"ל גולסה.

זה עדיין בלתי נתפס בעיניי שלפני חודשיים אכלתי קללות מחברים בכל קבוצות הוואטסאפ, אוהדי מכבי שלא מפסיקים להגיד לי שככל שאני אבין מוקדם יותר שנצא מהעונה הזאת בלי כלום, יהיה יותר טוב ושאם אני חושב שיש סיכוי תיאורטי לאליפות אני לא מחובר למציאות ופתאום (גם אם זמנית) אנחנו מקום ראשון בטבלה. ככ מהר, בצורה ככ נקייה. משוגע. 

אני מבין שאנחנו יוצאים ל4 משחקים סופר קשים ושבסוף הרצף הזה יכול להיות שמצב הרוח יהיה שוב ברצפה וגם אם נשרוד אותם יהיה עוד רצף (כמובן) עד לפלייאוף בערך שגם הוא יהיה בכל סיטואציה מלחמת עולם שיכולה להגמר בנקודת פתיחה לא אופטימלית בכלל לפלייאוף.

ועדיין.. בא לי טיפה לנוח ולהתגאות בבחורים שלנו על הריצה הזאת (לפחות עד חמישי)

מכבי :wubyellow3:

ככה משחק צריך להראות. קצת יותר ריכוז ואנחנו גם ב3-0 אבל מה שחשוב זה כמות המצבים שלנו לעומת האין מצבים של כפס.

ריקן למרות ההחמצות במשחק אדיר עם הצטרפות טובה. ביטון מתחיל להניע גם בהגנה ואני אוהב את זה.

פשיץ' הוריד לגמרי את החולדה וכיף לראות אותו. הוא אדיר.

וכמובן מילה טובה לשרן (אל+)

נכנסים עכשיו לשלושת המשחקים הפחות חשובים בעונה. צריך להנות מהם, לשחק בכיף ולנסות אולי לעקוץ משהו. אבל הכי חשוב לסיים את זה עם מינימום פצועים להמשך המלחמה. עוד 15 מחזורים לסיום הליגה, כל משחק הוא מלחמה.

לפני5 שעות , AvielMaccabi4 said:

השינוי שג'ראלדש עשה בקבוצה לא מוערך מספיק, הפך את עמדת המגן הימני ממבוהלת ומפוזרת ליציבה ומאוזנת ברמה הכי גבוהה שיש וזה משליך על כל החוליה האחורית. גם התקפית זה פשוט שמים וארץ מקנדיל.

מאוהב.

הוא וסאבוריט הייתי מחתים לכל החיים.

מחצית ראשונה טובה מאוד שלנו, ריקן יכול היה לסיים אותה עם צמד קליל. ביטון הראה הרבה יותר מחויבות בכל הקשור למשחק ההגנה וגם ניצוצות של ביטחון כשביקש הרבה את הכדור והמשיך להיות מעורב במשחק ההתקפה שלנו אבל עדיין, נעלם התקפית ליותר מידי דקות של המשחק, אנחנו חייבים אותו הרבה יותר מעורב  לאורך המשחק כולו. בגדול אפשר כבר להגיד את זה; הרננדס זה קרלוס ופשיץ' זה ראדה. שרן במשחק מעולה, עשה את שלושת העמדות השנה באינטליגנצית על, פשוט שחקן חכם. לדעתי יוכל להיות גם מאמן טוב בעתיד, כמו סטיב קר כזה.

ג'ראלדש וסאבו זו תחושה של שלא ייגמר לעולם. תחושה של " בורא עולם, אני רוצה את שניהם על האגפים מעתה ועד עולם". 

אהבתי לראות את המחוייבות ההגנתית של המחליפים שעלו היום, ללא יוצא מן הכלל. הם עלו ברעל ונדבקו מיד למערך, כל אחד בתפקידו והיו משמעותיים במשחק הביחבושים שהיה שם לקראת הסוף, זה לא מובן מאליו שכל המחליפים עולים בכזאת נחישות, אפילו במכבי. בתחילת העונה הזאת היינו אוכלים גולים בדקות כאלה. בכלל , בניגוד למשחקים קודמים שהגענו עם יתרון כזה נזיל לדקות הסיום,  הפעם נראנו הרבה יותר מסודרים ומאורגנים בהגנה, כאילו כבר התרגלנו לסיטואציה וזה קטן עלינו. הנענו כדור בשקט, יצאנו יפה קדימה עם מתן(גררו לקח לו בישול) ולמעט חצי טעות של טיבי אל סגרנו את המשחק הזה יפה מאוד.

לעשות ניצחונות כאלה קשים עם הסגל הקצר שיש לנו כרגע זה פשוט מעורר הערכה. כבוד גדול לשחקנים, עשו סוויץ' נדיר בעונה המוזרה והיוצאת דופן הזאת, מרגיש לי כאילו כבר עברנו עונה וחצי בעונה הנוכחית, לחזור מאיפה שחזרנו... זה לא רק אבל הרבה בזכות השחקנים שהצליחו עם הרבה רבאק להפוך את העונה הזאת.

עכשיו רק שבאמת נסיים את המחזור הזה במקום הראשון ואז אוכל באמת להרגע.

רק מכבי, רק מכבי

43 דקות לפני, Keano said:

שני נסיכים, מקווה שג'ארלדש ישכנע את סבוריט לחתום על חוזה חדש. 

גראלדס סבוריט הרננדז (וטיבי) רביעיית הגנה שצריך לעשות הכל כדי לסגור לפחות לשנתיים הבאות.

12 דקות לפני, turgi said:

מה שכן, אנחנו מרחק פציעה אחת מלהגיד קדיש על העונה הזאת.

מרגיש שזה המצב שלנו +- רוב העונה לא?

3 דקות לפני, Sawyer said:

גראלדס סבוריט הרננדז (וטיבי) רביעיית הגנה שצריך לעשות הכל כדי לסגור לפחות לשנתיים הבאות.

תוסיף גם את טננבאום שנותן יציבות בשער ואת פטריק שנתן דגש הגנתי שמתאים יותר לסגל הזה.

10 דקות אחרונות האמצע שלנו הורכב מפיבן פרץ וגררו(?) איזו עונה הזייה.

מת על טל ופשיץ'

פרץ זה אהבה.

שרן כמו שכתבו פה בנושא אחר זה פשוט אגדת מכבי, אין מה להגיד. 

לפני1 שעה , turgi said:

מה שכן, אנחנו מרחק פציעה אחת מלהגיד קדיש על העונה הזאת.

גם לשאר הקבוצות יש עומס משחקים (לנו כמובן יש עוד 2 יותר מהשאר). בקרוב מאוד תתחילו לראות פציעות של שחקני הרכב של קבוצות פלייאוף עליון. אף קבוצה לא חסינה מפציעות.

31 דקות לפני, שמש צהובה said:

גם לשאר הקבוצות יש עומס משחקים (לנו כמובן יש עוד 2 יותר מהשאר). בקרוב מאוד תתחילו לראות פציעות של שחקני הרכב של קבוצות פלייאוף עליון. אף קבוצה לא חסינה מפציעות.

אני חושב שנסיעה לקייב במזג אוויר הזה הופכת את זה לקצת יותר מ"גם לשאר יש עומס משחקים"

6 דקות לפני, turgi said:

אני חושב שנסיעה לקייב במזג אוויר הזה הופכת את זה לקצת יותר מ"גם לשאר יש עומס משחקים"

ברור. אבל אני לא חושב שרק לנו יכול להיות פציעות שישפיעו בצורה רצינית על המטרות שלנו. כל שחקני הליגה פציעים בצורה כזו או אחרת. חוץ מרוקאביצה שעשוי מברזל ועד שהצלחתי לעשות לו פולסא, זה עבד כנראה רק לשבועיים.

וואן לוון מעניין. פיבן קשר נגד חיפה, אתמול גררו קשר. מאמן עם רעיונות חדשים ומרעננים. אני אוהב את זה. 

דן ביטון נתן משחק לפנתיאון בעיניי. אמנם בלי מספרים, אבל באותה מידה יכול היה לסיים עם ארבעה-חמישה בישולים. הנגיעה הרכה שלו בכדור זה פרייסלס בקבוצת שוורים של מכבי (גלזר, פרץ, גולסה, קארצב, ריקן). חשוב מאוד שנותן שני משחקים טובים ברצף. 

ייני זה נדב הנפלד של הרגל.