Jump to content

השיפוט היום

הנדון

Recommended Posts

מזה שהם נותנים לשחקנים של היריבה לפרק שחקנים שלנו חופשי כבר התייאשתי אבל שואל באמת מישהו יכול להסביר לי על מה פסלו את הגול? 

• הנדון changed the title to השיפוט היום
Just now, הנדון said:

מזה שהם נותנים לשחקנים של היריבה לפרק שחקנים שלנו חופשי כבר התייאשתי אבל שואל באמת מישהו יכול להסביר לי על מה פסלו את הגול? 

ממה שאני זוכר אם שחקן הגנה משנה את כיוון הכדור באופן מוחלט זה מבטל את הנבדל לא? זה לא מה שהיה בגול של פשיץ באשדוד?

שיפוט עוין מעוד שופט שבדרך כלל אני מחזיק ממנו יותר ואין הרבה כאלה באיגוד השופטים.

קודם כל נותנים לפרק אותנו חופשי בלי כרטיסים וזה כבר משהו קבוע. בחיי שהשחקנים יתחילו להגיד לשופט שהוא מסכן אותם בריאותית והם יתבעו אותו אישית אם הם יפצעו בגלל החוסר מקצועיות שלו. 

דבר שני פנדל ברור על פרץ שלא נשרק.

ואחרון זה שער חוקי למהדרין שנפסל לא ברור למה. 

נכון שעדיין היינו צריכים לסיים את המשחק עם לפחות חמישייה אבל זה לא תירוץ לזיין אותנו כל פעם בשיפוט. פשוט כל משחק ומשחק דופקים אותנו זה לא יאומן

5 דקות לפני, Dr. Caligari said:

מבזבזים זמן בלי סוף ולא משחקים אפילו 20 דקות במחצית מוסיפים 5 דקות

לא היה בכלל עצירות במשחק אבל מכבי מובילה 1-0 מוסיפים 5 דקות 

גנב לנו 3 קרנות

2 חוצים

פנדל על פרץ (?אם זה היה ההיפך ברור שהיה נשרק או פותח את מהדורת השבת.. גם בבעיטה של ריקן היה לדעתי נגיעת יד שלהם אבל הזוית לא משהו שוב נגדנו זה שווה סקר אוהדים) 

המציא לטובתם עבירות וכדורים חופשיים ואצלנו צרצרים (על מה צהוב לסבוריט?! אחרי שכל המחצית הראשונה רייכרט בועט ותופס וכלום)

לדעתי לא היה נבדל בפסילה (השחקן שמסרו לא היה בנבדל ושחקן כפ"ס הרחיק) 

ושוב החוסר הוצאת צהובים (צהוב לאחד שהגזים בניסיון לרצוח את פרץ)

נ.ב. היה קטע שריקן חטף כדור והיה אחרון במגרש והוא אוטומטית שרק לעבירה שבכלל לא בטוח שהייתה

לגבי הנבדל:

אם היה מגע יזום - לא נבדל (ניסיון הרחקה או השתלטות שלא הצליחה)

אם הכדור פגע בשחקן ולא הייתה כוונה ליזום מגע בכדור, אז נבדל.

זו הפרשנות.

4 דקות לפני, Elirandani said:

לגבי הנבדל:

זו הפרשנות.

גם אם השחקן היה בנבדל בזמן הבעיטה?

1 hour ago, Elirandani said:

לגבי הנבדל:

זו הפרשנות.

לפי מה שאתה אומר זה לא נבדל, כי השחקן רצה לבעוט להרחיק כמה שאני זוכר ,רק שיצא לו אחורה

שלושה צהובים רייכרט היה צריך לקבל ולא קיבל אפילו אחד, השחקן שמשך לפשיץ' בחולצה יצא ללא שום דבר, עוד שחקנים שכיסחו ולא קיבלו צהוב, לא שורק לפאולים שהגיעו לנו, גנב לנו פנדל, גנב לנו שער חוקי, אבל הכי שיגע אותי שהיו על שכטר 3-4 עבירות ועל אף אחת מהן הוא לא שרק רק כי זה שכטר. הביזיון הזה חייב להיגמר. 

לפני9 שעות , אליהו_הנביא said:

לפי מה שאתה אומר זה לא נבדל, כי השחקן רצה לבעוט להרחיק כמה שאני זוכר ,רק שיצא לו אחורה

הכדור פגע במגן וניתז ממנו. לא הייתה "שליטה" של השחקן המגן בכדור כמו עם הנגיחה אחורה באשדוד

27 דקות לפני, ohadn said:

הכדור פגע במגן וניתז ממנו. לא הייתה "שליטה" של השחקן המגן בכדור כמו עם הנגיחה אחורה באשדוד

מה?? הכדור מגיע אליו דיי נוח והוא מרים את הרגל לבעיטה ובועט, זה שלא יצא לו בעיטה טובה זה משהו אחר אבל כוונה לבעוט בהחלט הייתה, סתם לקחו לנו גול.

27 דקות לפני, ebibo said:

מה?? הכדור מגיע אליו דיי נוח והוא מרים את הרגל לבעיטה ובועט, זה שלא יצא לו בעיטה טובה זה משהו אחר אבל כוונה לבעוט בהחלט הייתה, סתם לקחו לנו גול.

אני אסביר את עצמי אחרת...
גם כדור שנבעט בחוזקה לשער ונהדף על ידי השוער, זה מצב שבו השוער יוזם מגע עם הכדור באופן מכוון, ועדיין אם הכדור הזה יגיע לשחקן שלנו שהיה בנבדל ברגע הבעיטה, אז תישרק עבירת נבדל.
יש הבדל בין ליזום מגע בכדור לבין לשלוט בכדור ובכיוון שלו.
אני חושב שבמקרה שהיה אתמול הכדור ניתז/נהדף מהרגל של השחקן המגן, בדומה להדיפה של השוער.

אולי המקרה הזה נתון לפרשנות, אבל אני מבין את הפרשנות המחמירה בפעם הזאת
אתה יכול לא להסכים, אבל אני מקווה שלפחות עכשיו אתה מבין למה אני מתכוון

8 דקות לפני, ohadn said:

אני אסביר את עצמי אחרת...
גם כדור שנבעט בחוזקה לשער ונהדף על ידי השוער, זה מצב שבו השוער יוזם מגע עם הכדור באופן מכוון, ועדיין אם הכדור הזה יגיע לשחקן שלנו שהיה בנבדל ברגע הבעיטה, אז תישרק עבירת נבדל.
יש הבדל בין ליזום מגע בכדור לבין לשלוט בכדור ובכיוון שלו.
אני חושב שבמקרה שהיה אתמול הכדור ניתז/נהדף מהרגל של השחקן המגן, בדומה להדיפה של השוער.

אולי המקרה הזה נתון לפרשנות, אבל אני מבין את הפרשנות המחמירה בפעם הזאת
אתה יכול לא להסכים, אבל אני מקווה שלפחות עכשיו אתה מבין למה אני מתכוון

החוק של השוער לא השתנה זה משהו שלא קשור לנושא, מאז ומעולם השוער נחשב כ-קורה מבחינת חוקת הנבדל, כל מגע שלו שחוזר לשחקן יריב - יזום או לא - לא משנה כלום בעמדת הנבדל.

בעמדת השחקנים כמו שציינת יש שינוי בחוקה מלפני כשנתיים, פעם החוק אמר שרק במקרה של מסירה אמיתית של שחקן יריב אין נבדל, החוק החדש אומר שגם אם הכדור מגיע ממגע שנוצר באופן יזום אין נבדל אפילו אם הכדור הלך אחורה, עכשיו אני מבין מה שאתה אומר לגבי המחשבה שלך שהמגע לא יזום אבל אני חולק עלייך פשוט, לדעתי ששחקן מרים את הרגל בתנועת בעיטה לא משנה מה יהיה זה כדור יזום, לא פגע לו בבטן, לא בגב, אלא ממש בעיטה שלא צלחה, לדעתי.

15 דקות לפני, ebibo said:

החוק של השוער לא השתנה זה משהו שלא קשור לנושא, מאז ומעולם השוער נחשב כ-קורה מבחינת חוקת הנבדל, כל מגע שלו שחוזר לשחקן יריב - יזום או לא - לא משנה כלום בעמדת הנבדל.

בעמדת השחקנים כמו שציינת יש שינוי בחוקה מלפני כשנתיים, פעם החוק אמר שרק במקרה של מסירה אמיתית של שחקן יריב אין נבדל, החוק החדש אומר שגם אם הכדור מגיע ממגע שנוצר באופן יזום אין נבדל אפילו אם הכדור הלך אחורה, עכשיו אני מבין מה שאתה אומר לגבי המחשבה שלך שהמגע לא יזום אבל אני חולק עלייך פשוט, לדעתי ששחקן מרים את הרגל בתנועת בעיטה לא משנה מה יהיה זה כדור יזום, לא פגע לו בבטן, לא בגב, אלא ממש בעיטה שלא צלחה, לדעתי.

A player in an offside position receiving the ball from an opponent who deliberately plays the ball (except from a deliberate save by any opponent) is not considered to have gained an advantage. A ‘save’ is when a player stops, or attempts to stop, a ball which is going into or very close to the goal with any part of the body except the hands/arms (unless the goalkeeper within the penalty area).

לפי התקנון, ניסיון להציל גול לא נחשב למצב שמבטל נבדל כתוצאה ממגע של השחקן המגן

אתה יכול לעיין כאן בחוק הנבדל
https://resources.fifa.com/image/upload/spielregeln-2019-20.pdf?cloudid=yxvs61av0zvekwir2v20
עמוד 50 ב PDF או עמוד 99 שמודפס בספר החוקים

7 דקות לפני, ohadn said:

A player in an offside position receiving the ball from an opponent who deliberately plays the ball (except from a deliberate save by any opponent) is not considered to have gained an advantage. A ‘save’ is when a player stops, or attempts to stop, a ball which is going into or very close to the goal with any part of the body except the hands/arms (unless the goalkeeper within the penalty area).

לפי התקנון, ניסיון להציל גול לא נחשב למצב שמבטל נבדל כתוצאה ממגע של השחקן המגן

אתה יכול לעיין כאן בחוק הנבדל
https://resources.fifa.com/image/upload/spielregeln-2019-20.pdf?cloudid=yxvs61av0zvekwir2v20
עמוד 50 ב PDF או עמוד 99 שמודפס בספר החוקים

רק בניסיון הצלה מגול (כמו שרשום שם "כדור שהולך לתוך או מאוד קרוב לשער") , במילים אחרות הצלה מקו השער. מה שלא היה המקרה אתמול. 

היה מגע יזום של המגן, וזה לא היה מקרה של הצלה מ"קו השער", הנבדל מבוטל במקרה כזה. 

10 דקות לפני, Krishi said:

רק בניסיון הצלה מגול (כמו שרשום שם "כדור שהולך לתוך או מאוד קרוב לשער") , במילים אחרות הצלה מקו השער. מה שלא היה המקרה אתמול. 

היה מגע יזום של המגן, וזה לא היה מקרה של הצלה מ"קו השער", הנבדל מבוטל במקרה כזה. 

כמו שאמרתי, זה אולי נתון לפרשנות... לא יודע מאיפה הבאת את "קו השער" כי זה לא מה שהחוק אומר.
היה כאן כדור חזק מאוד שנבעט למסגרת, והרגל של המגן הסיטה את הכדור משם. לפי הפרשנות שלי זאת נחשבת הצלה.