Jump to content

דן ביטון

Recommended Posts

יש לו מספרים אדירים אין מה להתווכח. והוא אפילו לא שיחק הרבה וכשהוא שיחק זה לא היה בעמדה שלו. 

קצת מזכיר לי את יונתן של העונה שעברה, שאחרי כל משחק היינו אומרים שהוא היה לא טוב ומתאכזבים, אבל הוא סיים עם דאבל דאבל.

אז ביטון כנראה לא יסיים ככה, אבל יש לו מספרים מאוד טובים + קרנות נהדרות (חסר לנו כאלה). כרגע לא רואה שחקן באגף שיכול לסיים עם מספרים טובים יותר ממנו למעט יוני.

לגבי הקיץ, אין מה למהר להחליט. צריך לבדוק איך הוא עד אז ולחשוב.

למכבי אין את הפריבילגיה לוותר על המספרים שלו בעונה הזאת.

כן, הוא רך מאוד בהגנה אבל גם חוזז וגם אלמוג וגם דור היה רך מאוד וגם טל לא אצילי. 

קבוצה טובה צריכה לדעת להתמודד עם זה שיש לה ש וזה בדיוק מה שאני מצפה מואן לייבן.

איך הגול בידיוק עליו עוד לא הבנתי?

הגול בא מקרן כי השחקני הגנה לא שמרו בקרן נכון,אז הוא אשם שהוא איבד כדור שהוביל לקרן?איזה שטויות

3 דקות לפני, BRoi said:

איך הגול בידיוק עליו עוד לא הבנתי?

הגול בא מקרן כי השחקני הגנה לא שמרו בקרן נכון,אז הוא אשם שהוא איבד כדור שהוביל לקרן?איזה שטויות

גם אני לא מבין את זה, ניסיתי לראות את המהלך עוד כמה פעמים, עשה איבוד כדור רגיל, אמנם הוביל להתקפת מעבר של חדרה(היו 10 כאלו נוספות במשחק בערך מאיבודים של שחקני מכבי), אח"כ הגיע גול מהקרן, לא יודע איך זה עליו, מצד שני חוץ מזה לא איבד הרבה כדורים, חילק מלא מסירות יפות והוא היחיד שמנסה להכניס כדור פנימה ולדחוף בהתקפה, אם לא החמצות מזעזעות של פסיץ' וגררו ועוד כל מיני הוא עם 4 בישולים אתמול בקלות, הקרנות שלו מעולות, יש פשוט אוהדים שמתמכרים לזה שהפרשן אמר שביטון איבד כדור באיזור מסוכן וגומרים אותו על זה, מה שהוא נותן בצד השני בהתקפה שווה כלכך הרבה, שיתנו לו 90 דקות בכל משחק הוא גם יהיה יותר אחראי אני בטוח.

להפיל עליו את האשמה בגול זה לא רציני. נכון הוא איבד כדור שהוביל לקרן, אבל יכלנו לקבל את הגול הזה בכל קרן אחרת שחדרה היו מקבלים. פרץ וטיבי אשמים לא פחות ממנו. אבל ככה זה שהפורום מוצא שעיר לעזאזל קשה לצאת מזה

אין תחליף במכבי למה שביטון עושה בהתקפה ואיך שהוא משחרר את כל הפקקים.

הבעיה שכל עוד הוא על המגרש אנחנו ב"דוניס מוד" וכל פעם שהיריבה עוברת את החצי הביצים שלי נוקשות אחת בשניה. אי אפשר ככה.

הלוואי ויביא את מה שיש לו בהתקפה וגם ידע להיות אחראי ומחוייב לצד ההגנתי.

שני בישולים, ועוד לפחות פעמיים שאני זוכר ששם שחקן מול שוער במסירות שאין שחקן בסגל שלנו שיכול לתת. מלך הבישולים שלנו ושל הליגה, כשהוא לא באנקר בהרכב ומשחק גם לא מעט בעמדה שהיא לא הטבעית שלו. לא יודע מה רוצים ממנו, בחיי. 

1 דקה לפני, Dalembert said:

שני בישולים, ועוד לפחות פעמיים שאני זוכר ששם שחקן מול שוער במסירות שאין שחקן בסגל שלנו שיכול לתת. מלך הבישולים שלנו ושל הליגה, כשהוא לא באנקר בהרכב ומשחק גם לא מעט בעמדה שהיא לא הטבעית שלו. לא יודע מה רוצים ממנו, בחיי. 

שחקן התקפה, פרט לכישרון, צריך הבנה טקטית מה ואיך לבצע כל פעולה במגרש. מתי ובאיזה מיקום על המגרש לבצע דריבל, להבין את התבנית הקבוצתית ולדעת לבחור את המסירה הנכונה בהתאם לרווח\הפסד הפוטנציאלי של איבוד כדור או הצלחה של המסירה.

לדן ביטון אין את זה. מצטער. הוא מוסר בחסד ובעל יכולת בעיטה נהדרת, אבל הוא לא מבצע את הפעולות הנכונות במיקום הנכון וזה דופק את הקבוצה ברמה ההגנתית וזה פוגע בהנעת הכדור.

פרט לכך, הוא לוקח חלק מזערי במשחק הלחץ ולא מבצע את המחוייבויות ההגנתיות שלו בצורה שאפשר להסתפק בה. 

השחקן הכי יצירתי שלנו אבל לצד זה איבודי כדור של בית כלא באופן קבוע וכמעט כלום בתרומה הגנתית.

כמו שכתבו פה, שווה בישול למשחק ואיבוד כדור לגול למשחק.

שחקן יצירתי, שחקן טוב. אבל להגיד עליו או על כל שחקן אחר שלמכבי אין את הפריבלגיה לוותר עליו או על כל שחקן...זה קצת לא נכון.

במידה והוא רך בהגנה או לא מספק את מה שמצפה ממנו המאמן - אפשר לוותר עליו ועל כל שחקן אחר.

לא מדובר כאן בשחקנים שיש להם יכולות שאין לאף אחד אחר בעולם, לכל אחד יש מחליף, מכבי המועדון הטוב בישראל ואם יש שחקן שלא עומד בקריטריון מסויים ולא מצליח לשפר אותו - בטח שיש את הפרבילגיה. לכל שחקן ישראלי לשחק במכבי זו זכות, כולם רוצים, לא כולם יכולים. צריך לצפות מהשחקנים שמשחקים במכבי למלא בדיוק את מה שהמאמן מבקש ואם יש שחקן שלא עושה את זה, אז כמו שמיטש אמר - אין סבלנות לשטויות האלה. לא משחקים כאן בקקה. 

לרגע אני לא מדבר על דן ביטון ספציפית, הוא השתדל מאוד אתמול והיה טוב ומגיע לו כל הכבוד אבל יש לנו את הפריבילגיה לוותר עליו ועל כל אחד אחר.

כאילו מיכה היה בטון הגנתית או שחוזז תורם יותר ממנו בהגנה... גם אני מתקשה לאהוב אותו, אבל נגד קבוצות קטנות הוא מהשחקנים החשובים שלנו ועם מספרים אי אפשר להתווכח.

עשר דקות ראשונות היה בהלם, ואז התעורר. מקווה שזו התחלה של משהו כי אנחנו חייבים אותו חד!

לכתוב שהוא לא מתאים למכבי זה קשקוש. הוא מתאים בהחלט לסגל הנוכחי. עם זאת, אין ספק שלא שווה את המחיר שאנחנו אמורים לשלם עליו בקיץ.

כמו שקברנו את טבח והוא החזיר בענק מול חיפח ומול ב״ש אולי להמשיך לתת לו קרדיט יחזיר לו את הביטחון.

לפני הקורונה הוא היה נראה בול השחקן שלו פיללנו.

אני תופס ממנו, שהוא טוב משחק ההתקפה שלנו נראה זורם.

במוקדמות באירופה הוא היה מצויין.

בעיני זה נו בריינר לשים עליו 300-400 אלף יורו בקיץ.

On 11.2.2021 at 14:00, מכביסט לעד said:

כאילו מיכה היה בטון הגנתית או שחוזז תורם יותר ממנו בהגנה... גם אני מתקשה לאהוב אותו, אבל נגד קבוצות קטנות הוא מהשחקנים החשובים שלנו ועם מספרים אי אפשר להתווכח.

חוזז דווקא עובד מאוד קשה ולדעתי הקיצוני שהכי יכול לתרום להגנה, אבל בנוגע למיכה מאוד מסכים - דוגמא יפה. 

הסוג שחקן שאני הכי אוהב הוא הפליימייקר עם ראיית משחק שמסוגל להעמיד שחקן מול שוער, לעבור בקלילות ולבעוט מרחוק, את כל זה יש לביטון. 

מרגיש שהוא יכול להתפתח לאחד השחקנים הטובים בליגה דרך עבודה קשה ועם אמונה של המערכת. הוא עדיין בגיל טוב. 

היו לו 2 הגבהות נפלאות אחת לפרץ ואחת לטיבי שהיו חייבות להסתיים בשער, ועוד מסירה חכמה במחצית הראשונה לריקן שהיה חייב לכבוש.

אני חושב שביטון חייב להיות באנקר בהרכב במשחקים נגד הקבוצות הקטנות שבאות להסתגר ולהתבנקר עם 5 בהגנה 

מרגיש לי שהוא לא מחובר ברמה החברתית. היה איזה לנו איזה כדור חופשי שהוא טיפה התווכח עם טבח וריקן לגביו ומשהו בשפת גוף שלו היה מאוד שלילי. יכול להיות שאני סתם אוכל סרט אבל לא יודע זאת התחושה שלי

אני מרגיש שגם אם הוא עד סוף השנה יתן עוד 10 גולים ועוד 10 בישולים אני בטוח שמכבי לא תשלם את הסכום שהיא סגרה קצת לא מובן לי לפעמים למה לסגור על סכומים שמראש קצת גבוהים מהמציאות.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

אני מרגיש שגם אם הוא עד סוף השנה יתן עוד 10 גולים ועוד 10 בישולים אני בטוח שמכבי לא תשלם את הסכום שהיא סגרה קצת לא מובן לי לפעמים למה לסגור על סכומים שמראש קצת גבוהים מהמציאות.

כי אתה קודם כל רוצה שהשחקן יהיה אצלך ותהיה לך את האופציה.

אחרי זה או שאתה מוכן לשלם את הסכום, או שלא ועדיין הקבוצה שלו צריכה למצוא קבוצה שלא תשלם, הרבה פעמים זה לא קורה ואז אתה מקבל בסכום שכן רלוונטי לך