Jump to content

רשמים מהניצחון על חדרה בבלומפילד | 3-1 גדול, 3 נקודות ויכולת משכנעת

Sawyer

Recommended Posts

סופרים כבר 4 נצחונות רצופים גם אם היכולת לא תמיד שם צבירת הנקודות פנטסטית והיא כל מה שמשנה, ממשיכים למשחק מול חדרה כששוב כל תוצאה מלבד ניצחון היא תוצאה רעה מאוד.

יוני ואייל עדיין חסרים לפטריק, אבל סבוריט חוזר להרכב ופטריק קצת משנה/מרענן כשהפעם דן ביטון פותח באגף לצד טבח ופשיץ'.

שופט: רע (לא אחיד בשריקות, היה צריך להיות אדום על פרץ, לקח לנו גול בחאווה. אפילו מול שופט שלא נראה שבא לזיין אותנו בכוונה השיפוט מקפח מאוד. לא קל הסיפור הזה ויפגע בנו בוודאות בהמשך.)

שחקנים: טננבאום משחק טוב של טננבאום שספר כמה הצלות (והשמטה אחת), בטח לא אשם בשער. סבוריט עוד משחק לא רע של סבוריט, יכל להיות יותר מדויק. טיבי נדרש ללא מעט עבודה היום ביצע אותה טוב רוב הזמן. הרננדז ממשיך בכושר המשחק, סופר משחק חמישי טוב. מרגיע מאוד. גראלדס מאוד דומיננטי, שיפור גדול עבור מכבי. עדיין לא בשיאו אבל מוסיף המון לקבוצה. גלזר משחק לא רע של דן, הוסיף בעיטה מרשימה למשקוף שחבל שלא נכנסה. פרץ חוזר לעצמו, אמנם הפעם פספס את הנגיחה אבל היה במשחק טוב ואגרסיבי, תרם גם התקפית. ריקן אולי המצטיין היום במשחק נפלא, שער גדול, איומים על השער, מסירות, הרבה עבר דרכו וגם עשה עבודה הגנתית. אחלה אבי. טבח היה נראה עייף היום, אמנם לא חרבן התקפות אבל פשוט לא היה חד | גררו שנכנס במקומו היה נראה לא רע והראה כמה מהלכים אבל לדעתי עדיין לא מספיק משופשף לרמות האלו. דן ביטון מלך הבישולים של הליגה הוסיף עוד שני בישולים נפלאים, אשם בקרן שהובילה לשער הראשון באיבוד טיפוסי שהוא בלתי נסלח אבל חוצמזה רשם משחק טוב עם איומים על השער וכמובן הבישולים. פשיץ' צמד לחלוץ הנהדר הזה, אחד בראש אחד ברגל, משחק חכם ואלגנטי. יש עוד שאני רוצה לראות ממנו אבל בסה"כ מבסוט על הרכש.

פיקנטריה:

- ניצחון 5 ברצף 

- לראשונה העונה טועמים לשניה מהפסגה

- חוזרים שוב מפיגור

- קנדיל מפציע וחוזר

שמחה גדולה בשריקת הסיום, לא רק שממשיכים לקחת את הנקודת גם מראים הרבה אופי אחרי שער מוקדם ומייצרים כמעט 90 דקות של כדורגל טוב עם שלושה שערים טובים ועוד כמה הזדמנויות לא רעות להגדיל את התוצאה. לא יאמן איפה היינו לפני חודשיים ואיפה אנחנו היום. הבעיה היא שאנחנו ממשיכים בטירוף הבלתי נגמר של עונת הקורונה ואין לנו מקום לטעויות. צריכים להמשיך ככה, מנוחות מדודות רק למי שחייב ולטרוף כל מה שבא. המשחק הקרוב מול כפ"ס על כל הקופה. יאללה מכבי!

משחק טוב, בעיקר המחצית השניה.

משחק מעולה לריקן וכשהוא טוב, אוטומטית רואים את זה גם במספרים.

משחק מצוין לגררו. שאלמוג יצפה וילמד.

עוד משחק טוב של הרננדס.

השיפוט זוועה, והזוועה האמיתית היא שזה מה שנראה כל משחק עד סוף העונה.

משחק מצויין של ריקן

ביטון עם הרבה עליות וירידות אבל בשורה התחתונה הוא שחקן של מספרים ולכן אני גם חושב שהוא צריך לקבל יותר קרדיט. 

פשיץ מראה כמה הוא חלוץ מצויין כשהוא מקבל כדורים טובים ובגלל זה גם יש לו שילוב טוב עם ביטון.

מקווה שאלמוג הסתכל על גררו והבין איך שחקן צעיר אמור להכנס למשחק בתור מחליף.

דן ביטון חייב לשחק יותר במשחקים נגד קבוצות עם אמצע רך, הגנתית יש לו אפס תרומה, אבל הוא המבשל הכי טוב שיש לנו (ולליגה) להציע. 

פשיץ' עם אחלה צמד, מבסוט עליו, טב"ח נתן עוד מחצית נוראית, הוא שחקן נשמה אבל בשום מצב בעולם הוא לא אמור להיות ב11 של מכבי, גררו נתן מחצית טובה רק חסר לו התכלס, גם עליו לא הייתי מוותר וללא ספק נותן לו יותר דקות על חשבון טב"ח. 

2 דקות לפני, קמחי said:

גררו ביופי של משחק, לדעתי הדקות הכי טובות שלו בקבוצה

אני ממש מדוכא מהיכולת של הקבוצה בנייחים בהגנה ובהתקפה. 

אני האמת לא התרשמתי. לא שחקן קו, לא הצליח פעם אחת לעבור את השחקן שלו. איחר קצת בכמה החלטות.

כן הוא היה טוב מטב״ח, אבל זה לא היה חכמה היום.

הקבוצה זועקת ממש לשחקן קו.

ואן לייבן היה מדוייק היום. גם בהרכב וגם בחילופים. הוא מתחיל להרוויח שחקנים בחזרה. דביטון זה לא לוקסוס, הוא מאסט לנוכח מצבת המתקיפים שלנו. ריקן זה ריקן. 

כמה פעמים עשינו מהפך העונה? מתחיל להרגיש קצת כמו יונייטד. לא רחוק היום ששרן יפתח כקשר ופיבן יהיה המחליף הראשון לבלמים. ככה צריך לנהל רוטציה וזה מה שעומק הסגל שלנו שווה. 

8 דקות לפני, קמחי said:

גררו ביופי של משחק, לדעתי הדקות הכי טובות שלו בקבוצה

אני ממש מדוכא מהיכולת של הקבוצה בנייחים בהגנה ובהתקפה. 

לגמרי. שחקן עם דופק מול תייר שטייל היום. ואן לייבן היה חד ומהיר בחילוף הזה. 

Just now, המכבייה said:

ואן לייבן היה מדוייק היום. גם בהרכב וגם בחילופים. הוא מתחיל להרוויח שחקנים בחזרה. דביטון זה לא לוקסוס, הוא מאסט לנוכח מצבת המתקיפים שלנו. 

כמה פעמים עשינו מהפך העונה? מתחיל להרגיש קצת כמו יונייטד. לא רחוק היום ששרן יפתח כקשר ופיבן יהיה המחליף הראשון לבלמים. ככה צריך לנהל רוטציה וזה מה שעומק הסגל שלנו שווה.  

הכל נכון לגבי דן ביטון, הוא לא מספעק עקבי והוא עושה לא מעט טעויות, לזכותו ייאמר שלרוב הוא משחק העונה בכנף ימין ולא בתפקיד שלו, ועדיין לעניות דעתי 8 בישולים לא הולך ברגל וצריך להמשיך לשלב אותו ברוטציה. 

אני סומך על האופי של מכבי, בטח כשאני רואה את חיפה הפח זבל טהור האלו.

1 דקה לפני, MTA For Ever said:

הכל נכון לגבי דן ביטון, הוא לא מספעק עקבי והוא עושה לא מעט טעויות, לזכותו ייאמר שלרוב הוא משחק העונה בכנף ימין ולא בתפקיד שלו, ועדיין לעניות דעתי 8 בישולים לא הולך ברגל וצריך להמשיך לשלב אותו ברוטציה. 

אני סומך על האופי של מכבי, בטח כשאני רואה את חיפה הפח זבל טהור האלו.

שמע, הוא התאושש יפה מטעות הבית כלא של הספיגה. והבישול השלישי היה נהדר בתיזמון שלו. בספק אם אילון או חוזז היו מייצרים יותר ממנו באגף היום. הוא משאב התקפי והוא ישחק לא מעט. 

ריקן מעולה, דן ביטון התחיל נורא עם הטעות לגול והמשיך מצוין, גררו מחצית טובה ובוגרת, שמח שקנדיל מתחיל קצת לרוץ.

שמח שהסגל מתרחב ומשחק יותר זה מאוד חשוב.

1 דקה לפני, חבסוס said:

עם כל הכבוד לטעות של דן ביטון שהובילה לקרן בגול, זה לא עליו. האשמים הם השמירה האזורית ושחקני ההגנה בקרן.

בואו..

זאת הייתה טעות של גול. במקרה זה לא נגמר באחד, הקארמה היכתה מהר.

בכל מקרה טעות שאסור לעשות והוא עושה כאלו בנוהל, צריך לציין את זה. 

אי אפשר להתווכח עם מספרים ולדן ביטון יש אחלה מספרים כולל 8 בישולים (לא מבייש את מיכה). חוץ מהבישולים בוא הוסיף עוד שני מסירות ענק שהיו חייבים להסתיים בגול.

סבוריט במשחק מטורף עם פעולות ענק. זאת העונה השלישית שלו פה ואני עדיין תופס את הראש ממהלכים.

הרננדס נהדר וגם מחלק מסירות טובות. טיבי לעומתו במשחק פחות טוב. 

ריקן הגיע לעונה והיה צריך לסיים עם צמד אם לא השוער הבן זונה.

וכמה חיכינו להופעה כזאת של פשיץ'... מת עליו

1 דקה לפני, חבסוס said:

עם כל הכבוד לטעות של דן ביטון שהובילה לקרן בגול, זה לא עליו. האשמים הם השמירה האזורית ושחקני ההגנה בקרן.

בואו..

הוא הוביל למצב של 4 שחקני התקפה על שלושה שחקני הגנה, זו מסירה מטומטמת בצורה שאי אפשר בכלל לתאר

לגבי ההגנה וההתקפה במצבים נייחים אין לי מה להוסיף. אנחנו ממש על הפנים בנושא הזה

הרווחנו גם את ריקן לעונה הזו, בהנחה ולא נפצע, ובתקווה גם את ביטון.

גררו היה שינוי מרענן אחרי בן חיים, שנראה כאילו אין לו כח לזוז.

פשיץ׳ כאן שוב וזה הכי חשוב.

יאללה בשבת לעלות זמנית לפסגה, חשוב ביותר.