Jump to content

קהל במגרשים, מתי?

duduha

Recommended Posts

לפני2 שעות , זיפו said:

מה עם כרטיסים לסמי עופר?

המשחק ביום שלישי

לא ברור

אבל אם כבר חמישי אז כנראה רק בראשון בבוקר יודיעו מי הבודדים שזכאים לרכוש כרטיס עד יום שני.

אם ניקוד 121 לא יספיק זה לא יהיה פייר בכלל

זיפו, ברגיג, דאבל - אתם חסרים עם הנבואות שלכם לגבי מתי יצאו כרטיסים ולמי.. למה הפסקתם לנחש בכזאת נחישות וביטחון?

איתן שמתי לב שהחוק הוא אם לא אני ומעלה מקבלים כרטיס, זה בושה וחרפה. אצלך זה על 121, מכובד לגמרי אבל לא ככה זה עובד.. כמה שיש לכל אחד ומעלה..

1 hour ago, Sawyer said:

זיפו, ברגיג, דאבל - אתם חסרים עם הנבואות שלכם לגבי מתי יצאו כרטיסים ולמי.. למה הפסקתם לנחש בכזאת נחישות וביטחון?

איתן שמתי לב שהחוק הוא אם לא אני ומעלה מקבלים כרטיס, זה בושה וחרפה. אצלך זה על 121, מכובד לגמרי אבל לא ככה זה עובד.. כמה שיש לכל אחד ומעלה..

מה שאני אמרתי לגבי הכרטיסים לב''ש לא היה מניחוש אלא מדברים שאמר עובד במכבי שאחראי על הנושא,וגם במה שרשמתי

ציינתי במפורשת שזה לא נחרץ

Just now, BRoi said:

מה שאני אמרתי לגבי הכרטיסים לב''ש לא היה מניחוש אלא מדברים שאמר עובד במכבי שאחראי על הנושא,וגם במה שרשמתי

ציינתי במפורשת שזה לא נחרץ

בסוף בפועל זה לא היה כך, שכן קודם היה קדימות לניקוד ורק אחכ (שכל מי שמגיע לו ועוד כמה קיבלו מהניקוד) נתנו כרטיסים לפי מה שאמרת (לפי מי שלא היה במשחק הקודם)

שמח לפחות שלא היית נחרץ.

אניוואי הקהל דורש תשובות, מה יהיה בחיפה? הקונטקט שלך במכבי מעדכן?

לפני1 שעה , itan17 said:

לא ברור

אבל אם כבר חמישי אז כנראה רק בראשון בבוקר יודיעו מי הבודדים שזכאים לרכוש כרטיס עד יום שני.

אם ניקוד 121 לא יספיק זה לא יהיה פייר בכלל

אתה תקבל כרטיס מה אתה דואג, כמות האנשים שיש להם 120 ומעלה קטנה מאוד לדעתי, אין לי מושג מה נתונים אבל 121 נקודות זה אחד שפיספס משחקים בודדים.

בשום מצב אין 500 אנשים עם 120 נקודות ומעלה.

כל זה בהנחה שכל ה-500 כרטיסים הולכים לניקוד חוץ..

3 דקות לפני, זיפו said:

אתה תקבל כרטיס מה אתה דואג, כמות האנשים שיש להם 120 ומעלה קטנה מאוד לדעתי, אין לי מושג מה נתונים אבל 121 נקודות זה אחד שפיספס משחקים בודדים.

בשום מצב אין 500 אנשים עם 120 נקודות ומעלה.

כל זה בהנחה שכל ה-500 כרטיסים הולכים לניקוד חוץ..

אין סכוי שכל הכרטיסים ילכו לניקוד חוץ, כי אנחנו גם רוצים שיהיה עידוד ולא בית קברות. 

1 hour ago, ohadn said:

מה הניקוד המקסימלי נכון להיום?

לדעתי 138 או 137

1 דקה לפני, ohadn said:

אתה סגור על זה?
נראה לי גבוה מידי (גם היה אמור להימחק חלק מהניקוד על עונות קודמות לא)

עדיין לא מחקו, זה 137 כמעט בטוח. אני מאמין שבסיום העונה הזו ימחקו את הניקוד שאספנו בעונת 16/17 

5 דקות לפני, ohadn said:

אתה סגור על זה?
נראה לי גבוה מידי (גם היה אמור להימחק חלק מהניקוד על עונות קודמות לא)

לא, זה לא גבוה מדי, זה מה שיש לי..

2 דקות לפני, דקסטר said:

עדיין לא מחקו, זה 137 כמעט בטוח. אני מאמין שבסיום העונה הזו ימחקו את הניקוד שאספנו בעונת 16/17 

את האמת, שאחרי ששנה שלמה לא היינו במשחקי חוץ, יותר מהגיוני לא למחוק (אבל אולי אני אומר את זה כי יש לי מקסימלי חחח)

אל תשכחו גם שמנוי פלוס פוראבר היה מקנה ניקוד כפול.

https://www.maccabi-tlv.co.il/2018/05/שיטת-הניקוד-למשחקי-חוץ-נמשכת/

רכישה על פי השיטה למשחקים מול בני יהודה ומול הפועל חדרה תחושב כך – 2 נקודות על רכישה לבני יהודה ועוד 3 נקודות על רכישה למשחק מול חדרה. כלומר בסה"כ 5 נקודות לבעל מנוי. אוהד שאינו מנוי יצבור 2.5 נקודות על משחקים אלה.
יש לכם Forever+? מספר הנקודות שצברתם במשחק ספציפי יוכפל. כך שעל פי הדוגמא הזו בעלי מנוי וחברות ב-Forever+ יצברו 10 נקודות במקרה זה. 

1 דקה לפני, אליהו_הנביא said:

את האמת, שאחרי ששנה שלמה לא היינו במשחקי חוץ, יותר מהגיוני לא למחוק (אבל אולי אני אומר את זה כי יש לי מקסימלי חחח)

בהתחלה דובר על זה שישאירו 3 עונות וימחקו את אחת לפני אם אני לא טועה

ככה שאם לא הייתה קורונה היו מוחקים בתחילת העונה הנוכחית את 16/17, אבל אני סתם מנחש.

2 דקות לפני, דקסטר said:

בהתחלה דובר על זה שישאירו 3 עונות וימחקו את אחת לפני אם אני לא טועה

ככה שאם לא הייתה קורונה היו מוחקים בתחילת העונה הנוכחית את 16/17, אבל אני סתם מנחש.

נכון, אתה צודק, אבל לא היה ניקוד השנה בכלל

11 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לא, זה לא גבוה מדי, זה מה שיש לי..

מעניין... אני לא זוכר שהפסדתי יותר משלושה משחקים בכל תקופת הניקוד, ובכל זאת יש לי רק 120 נקודות.

אולי הקורונה דפקה את הזיכרון שלי

2 דקות לפני, ohadn said:

מעניין... אני לא זוכר שהפסדתי יותר משלושה משחקים בכל תקופת הניקוד, ובכל זאת יש לי רק 120 נקודות.

אולי הקורונה דפקה את הזיכרון שלי

איזה משחקים פיספסת?

אם זה משחק ששווה 3 נקודות לבעל מנוי אז הפסדת המון נקודות למשחק אחד כי מישהו עם פוראבר+ מקבל אקסטרה נקודות.

מה אתם דואגים, לכל מי שיש 120 נקודות יקבלו כרטיס - איך זה הגיוני שלא?

בדרבי שהקצו 1500 כרטיסים הניקוד היה 69.

אתם רוצים להגיד לי שיש 500 איש עם ניקוד מלא מלא מלא?

בספק. אנשים עם ניקוד מלא זה גג 40 איש חחחחח..

השאלה הגדולה היא כמה כרטיסים יקצו לטובת הניקוד חוץ וכמה כרטיסים יקצו לארגון אוהדים..

7 דקות לפני, זיפו said:

איזה משחקים פיספסת?

אם זה משחק ששווה 3 נקודות לבעל מנוי אז הפסדת המון נקודות למשחק אחד כי מישהו עם פוראבר+ מקבל אקסטרה נקודות.

אני זוכר רק אחד מהם בוודאות שזה היה 4-0 על בית"ר ב 2019
כנראה שהיו כמה משחקים שאני לא זוכר חחח

אחד הזאנרים האהובים עליי בפורום זה הודעות של כל מני זיפואים שמנחשים דברים, קובעים אותם כעובדה ולא מבינים איך זה יכול להיות כשמתברר שהם טעו (או חוגגים את הצלחתם כשהם מנחשים נכון)

8 דקות לפני, Sawyer said:

אחד הזאנרים האהובים עליי בפורום זה הודעות של כל מני זיפואים שמנחשים דברים, קובעים אותם כעובדה ולא מבינים איך זה יכול להיות כשמתברר שהם טעו (או חוגגים את הצלחתם כשהם מנחשים נכון)

אז יש 500 איש מעל 120 נקודות?

לא קבעתי שום דבר, אין לי נתונים בכלל, אני רק מנחש.

2 דקות לפני, זיפו said:

אז יש 500 איש מעל 120 נקודות?

לא קבעתי שום דבר, אין לי נתונים בכלל, אני רק מנחש.

אם אני הולך לפי ניחוש מושכל אז הדרבי לא משקף את המציאות

במצב שבו היו רק 1500 כרטיסים, הארגון לא משך כרטיסים, וחוצמזה חלק מהכרטיסים הוקצו מראש למחזיקי פוראבר

אני מניח שבמשחק הקרוב, הארגון יקבל הקצאה של כרטיסים ללא תלות בניקוד, ורק את מה שישאר אחרי הארגון, ספונסרים וכדומה יקצו לבעלי הניקוד הגבוה.

ואז זה כבר יהיה הרבה פחות מ 500 כרטיסים.

שורה תחתונה - אני פסימי :(

11 דקות לפני, ohadn said:

אם אני הולך לפי ניחוש מושכל אז הדרבי לא משקף את המציאות

במצב שבו היו רק 1500 כרטיסים, הארגון לא משך כרטיסים, וחוצמזה חלק מהכרטיסים הוקצו מראש למחזיקי פוראבר

אני מניח שבמשחק הקרוב, הארגון יקבל הקצאה של כרטיסים ללא תלות בניקוד, ורק את מה שישאר אחרי הארגון, ספונסרים וכדומה יקצו לבעלי הניקוד הגבוה.

ואז זה כבר יהיה הרבה פחות מ 500 כרטיסים.

שורה תחתונה - אני פסימי :(

לפי המתווה בדרבי, חברי פוראבר קיבלו חצי מכמות הכרטיסים?? אם זה החלוקה הייתה חצי חצי.. אז... 

• הזכות לרכישת כרטיס תחולק בין אוהדים שמחזיקים בניקוד החוץ מתאים (69 ומעלה) ובין חברי FOREVER שעלו בגורל. המכירה תתבצע דרך אתר 'לאן' בלבד. (ניקוד החוץ תוכלו למצוא בגלישה באתר לאן דרך המחשב בלבד. ב'אזור האישי' תחת 'נקודות מועדון')

אם לדוגמא 750 כרטיסים לניקוד חוץ ו750 לחברי מועדון פוראבר זה אומר שיש רק 750 אוהדים עם 69 נקודות ומעלה....

ואם זה המצב שיש רק 750 אוהדים עם 69 נקודות חוץ ומעלה- מה זה אומר על 120 נקודות?

50?100 איש?

אין לי את הנתונים ככה שאני סתם מנחש :D

ד"א, הארגון לא אמור לקבל יותר מ-50 כרטיסים לפי דעתי, יש להם בעיה שהם לא קונים דרך לאן ואיך דרך לפקח על זה...

לגבי ספונסרים ואנשי צוות/משפחות? הם לא אמורים לשבת ביציעי הכבוד בסמי עופר? הרי גם חיפה תרצה הקצאה כזאת מאיתנו.. 

5 דקות לפני, זיפו said:

לפי המתווה בדרבי, חברי פוראבר קיבלו חצי מכמות הכרטיסים?? אם זה החלוקה הייתה חצי חצי.. אז... 

• הזכות לרכישת כרטיס תחולק בין אוהדים שמחזיקים בניקוד החוץ מתאים (69 ומעלה) ובין חברי FOREVER שעלו בגורל. המכירה תתבצע דרך אתר 'לאן' בלבד. (ניקוד החוץ תוכלו למצוא בגלישה באתר לאן דרך המחשב בלבד. ב'אזור האישי' תחת 'נקודות מועדון')

אם לדוגמא 750 כרטיסים לניקוד חוץ ו750 לחברי מועדון פוראבר זה אומר שיש רק 750 אוהדים עם 69 נקודות ומעלה....

ואם זה המצב שיש רק 750 אוהדים עם 69 נקודות חוץ ומעלה- מה זה אומר על 120 נקודות?

50?100 איש?

אין לי את הנתונים ככה שאני סתם מנחש :D

ד"א, הארגון לא אמור לקבל יותר מ-50 כרטיסים לפי דעתי, יש להם בעיה שהם לא קונים דרך לאן ואיך דרך לפקח על זה...

לגבי ספונסרים ואנשי צוות/משפחות? הם לא אמורים לשבת ביציעי הכבוד בסמי עופר? הרי גם חיפה תרצה הקצאה כזאת מאיתנו.. 

מי אמר שזה חולק חצי חצי?
ולמה שהארגון יקבל 50 כרטיסים, ולא נניח... 120, או 37?
אין לנו שום דרך לדעת איך החלוקה הזאת עובדת...

אני מאוד מרוצה משיטת הניקוד, כי עד היום היא לא איכזבה אותי... אני מקווה שאמשיך לא להתאכזב.
אבל במידה ולא אהיה זכאי לכרטיס לחיפה אז אני מאמין שזה הולך לאנשים ראויים ממני

19 דקות לפני, זיפו said:

אבל הם הארגון. הם משקיעים יותר מרוב האוהדים וגם מאלה שיש להם ניקוד גבוה. 

בכל מקום בארץ ובעולם נותנים לארגונים קדימות, אין סיבה שזה יהיה אחרת רק כי יש ניקוד. 

חוץ מזה שסביר להניח שהם הלכו ליותר משחקי חוץ מכולם.