Jump to content

קהל במגרשים, מתי?

duduha

Recommended Posts

21 דקות לפני, Sawyer said:

אפשר להבין למה אתם משחקים עם עצמכם הקונספירציות כל היום? באמת לא מבין.

קורא פה כבר שבוע מכמה אנשים שמי שהיה בדרבי לא יוכל לקנות לבש (אחד ממש הכריז על זה כאילו הוא יצא מתוך פגישת שיווק של מכבי) ואז מציפים אותי בוואטסאפ ואני צריך להסביר שזה סתם פייק ניוז ואנשים ממציאים/מנחשים

מכבי הנוכחית הוכיחה יותר מפעם אחת שהיא עושה כל מה שהיא יכולה עבור האוהדים שלה, במיוחד עבור הגרעין הקשה. תסמכו עליה ואני מאמין שאם מגיע לכם, תגיעו. יהיה בסדר.

לא מבין את הפאניקה של האנשים. מה הקשר בין משחק בית עם ב"ש לבין משחק חוץ נגד חיפה. אפשר להבין מהמתווה שמי שיש לו ניקוד גבוה יכנס בכל המשחקים.

10 דקות לפני, YNWA said:

נמאס לי לצאת תמיד הקנטרן של הפורום 

אבל באמת ש100 מספיק, 110 זה מוגזם

זה יוצא כל הפלייאוף בית 550 שקל 

טוב שזה לא כמעט כמו מנוי לכל העונה :/

זה בגלל העמלה של לאן לא?

פאניקה?

אנשים פה שאלו את מכבי בפייסבוק, הינה תשובה שלהם לשאלה שלי, מה אפשר להבין מ"נכון"?

מכבייי.png

אני מניח שהם חשבו שדיברתי על מנויים רגילים ולא ניקוד חוץ כי לא כתבו שניקוד חוץ לא שיקנה לב"ש לא יוכל להגיע נגד חיפה.

סה"כ מודאגים.

עריכה:

עכשיו רק ירד לי האסימון שחיפה זה בחוץ, 500 כרטיסים - מעניין מאוד איך זה יחולק :)

3 דקות לפני, זיפו said:

פאניקה?

אנשים פה שאלו את מכבי בפייסבוק, הינה תשובה שלהם לשאלה שלי, מה אפשר להבין מ"נכון"?

מכבייי.png

אני מניח שהם חשבו שדיברתי על מנויים רגילים ולא ניקוד חוץ כי לא כתבו שניקוד חוץ לא שיקנה לב"ש לא יוכל להגיע נגד חיפה.

סה"כ מודאגים.

עזוב, אין מה לשאול. 

למשחק נגד חיפה בחוץ נקבל 500 כרטיסים. לפי ההיגיון, איך נראה לך שיתנו לרכוש? רק לניקוד חוץ גבוה. 

אין שום קשר למשחק בית נגד ב"ש. במיוחד שאוהדים עם ניקוד שהיו בדרבי יכולים להגיע גם נגד ב"ש.

זיפו אתה צריך לזכור 2 דברים

1. לא תמיד מי שעונה בפייסבוק מעורה בהחלטות שמתקבלות הרבה מעליו ואולי טרם התקבלו בזמן שליחת ההודעה

2. אני מהמר שמכבי סימנו אותך כבר בתור יצור מיוחד שעדיף לערב במינימום אחריי הפיאסקו שלך עם מחירי הכרטיסים שגרם לעשרות אלפי אוהדים במשך שנה שלמה לשלם יותר כסף לכרטיסים רק כי רצית לצאת ילד מיוחד.

אז קח בערבון מוגבל הודעות שאתה מקבל בפייסבוק ממכבי ולסיכום, תיהיו רגועים. כשנגיע לגשר נחצה אותו, נתראה כולם בבלומפילד*

*חוץ מהיצורי על מתנגדי חיסונים שיש לנו בפורום ויראו את המשחק בסטרימינג בפייסבוק כשבמסך השני מדבר קוקו על למה לא להתחסן :)

9 דקות לפני, Sawyer said:

זיפו אתה צריך לזכור 2 דברים

1. לא תמיד מי שעונה בפייסבוק מעורה בהחלטות שמתקבלות הרבה מעליו ואולי טרם התקבלו בזמן שליחת ההודעה

2. מכבי סימנו אותך כבר בתור יצור מיוחד שעדיף לערב במינימום אחריי הפיאסקו שלך עם מחירי הכרטיסים שגרם לעשרות אלפי אוהדים במשך שנה שלמה לשלם יותר כסף לכרטיסים רק כי רצית לצאת ילד מיוחד.

אז קח בערבון מוגבל הודעות שאתה מקבל בפייסבוק ממכבי ולסיכום, תיהיו רגועים. כשנגיע לגשר נחצה אותו, נתראה כולם בבלומפילד*

חוץ

1.  מאמין שזה המצב.

2. אני מאוד נרגש לדעת שאני "מסומן" - אני מבין שאתה כל פעם מנסה להכניס לי על מעשה צודק שעשיתי ועכשיו ממשיכים אותו בגלל הקורונה אבל שוב כמו שאמרתי - לא מתערב, נשלם כמה שיעלה, ללא גיבוי של מועדון שגם הוא חלק מהבעיה של המחירים אין אפשרות לשנות.

לא רק אני קיבלתי את התשובה הזאת אלא עוד רבים - אבל בסדר.

ד"א, אשמח לתגובתך על הדברים שאמרת לפני המשחק נגד הפועל חיפה בסמי עופר - אמרת לא לקנות כרטיסים, טענת שלא יכניסו אותנו, שלא נוכל לעודד, אם יזהו צהוב יעיפו בכוח ובסופו של דבר - פתחו לנו יציע.

הגעת בסוף למשחק?

קיצור - מי שיש לו ניקוד גבוה מעל 110 מקבל כרטיס לסמי עופר נגד חיפה

צריך להבין שאני סהכ מעביר את מה שאני מכיר.

מכבי ביקשה מהפועל חיפה לפתוח יציע למכבי והפועל חיפה לא הסכימו זה כסף + שיטור. לכן הם היו חייבים להצהיר שמי שיגיע בצהוב יעוף וזה מה שהם עשו.

מה יקרה בפועל לא יכולתי לדעת ולכן העברתי את המידע ואמרתי לאנשים מה אני מעריך שיקרה ולמי שהולך מה אני ממליץ לו לעשות - מתוך דאגה לחברים הצהובים שאני לא רוצה שאף אחד מהם ימצא את עצמו תקוע בחיפה דקה לשריקה אחרי שהעיפו אותו ואפילו בטלווזיה הוא לא יכול לראות.

אתה מנסה לערער את מה שאני אומר (לא ברור למה או מה האינטרס) ובו זמנית מסיק מדבריי כאילו הם תורה קדושה, תבחר אחד ותדבוק בו.

1 hour ago, זילבר said:

האם אמורים להישאר כרטיסים לקראת יום רביעי בשעה 13:00 ואם כן מה תהיה הכמות שתישאר פחות או יותר?

ביום רביעי בשעה 13:00 נסגרת המכירה לבעלי ניקוד ופוראבר. 

אני מניח שהתכוונת לשעה 15:00 שהמכירה לאלה שלא היו בדרבי נפתחת.

אם באמת התכוונת לזה, אז ישארו כרטיסים בוודאות כי גם אם כל הפוראבר והניקוד יקנו כרטיס זה יהיה באזור ה2000 גג, אז ישארו עוד 2500 כרטיסים לפחות.

15 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ביום רביעי בשעה 13:00 נסגרת המכירה לבעלי ניקוד ופוראבר. 

אני מניח שהתכוונת לשעה 15:00 שהמכירה לאלה שלא היו בדרבי נפתחת.

אם באמת התכוונת לזה, אז ישארו כרטיסים בוודאות כי גם אם כל הפוראבר והניקוד יקנו כרטיס זה יהיה באזור ה2000 גג, אז ישארו עוד 2500 כרטיסים לפחות.

לזה התכוונתי בדיוק. תודה!
אם ככה למה היה צריך בכלל לעשות הגרלה לחברי פוראבר?

5 דקות לפני, המכבייה said:

האם יש סיכוי שישארו כרטיסים לכלל המנויים? 

ביום רביעי ב15:00 נפתחת מכירה למנויים שלא רכשו כרטיס לדרבי ל24 שעות, אחכ חופשי לכל המנויים (גם כאלו שקנו)

לפני2 שעות , Sawyer said:

צריך להבין שאני סהכ מעביר את מה שאני מכיר.

מכבי ביקשה מהפועל חיפה לפתוח יציע למכבי והפועל חיפה לא הסכימו זה כסף + שיטור. לכן הם היו חייבים להצהיר שמי שיגיע בצהוב יעוף וזה מה שהם עשו.

מה יקרה בפועל לא יכולתי לדעת ולכן העברתי את המידע ואמרתי לאנשים מה אני מעריך שיקרה ולמי שהולך מה אני ממליץ לו לעשות - מתוך דאגה לחברים הצהובים שאני לא רוצה שאף אחד מהם ימצא את עצמו תקוע בחיפה דקה לשריקה אחרי שהעיפו אותו ואפילו בטלווזיה הוא לא יכול לראות.

אתה מנסה לערער את מה שאני אומר (לא ברור למה או מה האינטרס) ובו זמנית מסיק מדבריי כאילו הם תורה קדושה, תבחר אחד ותדבוק בו.

כי שנינו יודעים שמכבי לא באמת "סימנה אותי" סתם אמרת את זה בשביל להכניס לי.

המועדון שלנו שאנחנו כ"כ אוהבים משתף פעולה עם המחירים האלו, אפילו עכשיו בקורונה שכל המועדונים מקבלים רשת ביטחון מעלים מחירים.

אז בוא ספר לנו מי טעה פה?

אני? אתה? המועדון? אחרים?

אני טעיתי כי עשיתי את זה לבד ללא גב מהמועדון ומה עשיתי כולה?

שלחתי כמה מכתבים לאנשים שעשו "פווו" והתעלמו ושלחו שליחים להגיד לי איזה טעות עשיתי.

אותי הצלחתם להשתיק, שחושבים על זה גרמתם לי לחשוב שאני זה שגרם לעליית מחירים והינה עכשיו כל מועדון בישראל לוקח 110 שקל בחסות הקורונה!

אין מחירים לילדים וחיילים!

מחיר אחיד של 110!!!!

לא בגללי, אתה זה שלא הפסקת לטנף ונתת להם יד חופשית לעלות מחירים, אם הצליחו להשתיק אחד שרק העז לפתוח שהיה 70 אחיד אז נצליח להשתיק גם שיבקשו 110.

אז יאללה הפעם אני לא אשלח מכתבים על זה שגובים 110 ש"ח ואין מחירי נוער בניגוד לתקנון.

אז אחים לסמל פתחו פוסט, בהצלחה. 

איתם אתה לא תריב כי אתה יודע שבסופו של דבר מי צודק פה.

המועדון שלנו לוקח 110 אחיד? גם קבוצות אחרות יקחו לנו אותו מחיר. בהצלחה לנו!

18 דקות לפני, המכבייה said:

האם יש סיכוי שישארו כרטיסים לכלל המנויים? 

אם היית בדרבי ואין לך ניקוד, אז הסיכוי נמוך מאוד. אם לא היית בדרבי ישארו.

13 דקות לפני, זילבר said:

לזה התכוונתי בדיוק. תודה!
אם ככה למה היה צריך בכלל לעשות הגרלה לחברי פוראבר?

כדי להבטיח להם כניסה וכדי לתת להם לבחור ראשונים.

יש תסריט שמנוי שלא היה בדרבי גם לא יספיק לקנות נגד ב"ש, אז רוצים לתת קדימות לפוראבר כדי שמי שעם פוראבר יהיה רגוע.

9 דקות לפני, זיפו said:

המועדון שלנו שאנחנו כ"כ אוהבים משתף פעולה עם המחירים האלו, אפילו עכשיו בקורונה שכל המועדונים מקבלים רשת ביטחון מעלים מחירים.

בכל משחק שנכנס בו קהל הכסף מרשת הבטחון יורד, ככה שזה לא קשור.

10 דקות לפני, זיפו said:

אין מחירים לילדים וחיילים!

ילדים לא יכולים להיכנס כי הם לא התחסנו. כמה חיילים עם ניקוד כבר יש? 

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אם היית בדרבי ואין לך ניקוד, אז הסיכוי נמוך מאוד. אם לא היית בדרבי ישארו.

כדי להבטיח להם כניסה וכדי לתת להם לבחור ראשונים.

יש תסריט שמנוי שלא היה בדרבי גם לא יספיק לקנות נגד ב"ש, אז רוצים לתת קדימות לפוראבר כדי שמי שעם פוראבר יהיה רגוע.

השאלה שלי היא היא לא למה נתנו להם קדימות, אלא למה עשו להם הגרלה ולא פשוט נתנו לכל פוראבר לקנות, אם גם ככה זה לא מגיע ל5 אלף?

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בכל משחק שנכנס בו קהל הכסף מרשת הבטחון יורד, ככה שזה לא קשור.

ילדים לא יכולים להיכנס כי הם לא התחסנו. כמה חיילים עם ניקוד כבר יש? 

כרטיס נוער זה עד גיל 18/כולל חיילים.

נכון לעכשיו מגיל 16 אפשר להתחסן.

משרד הבריאות אמר שהוא יוריד באופן יחסי הכסף מרשת הביטחון בהתאם לכמות קהל שנכנס.

אם אני לא טועה גם אמרו שעלויות השיטור והאבטחה יהיו על המדינה.

לא יודע עד כמה זה נכון אבל זה מה שאמרו.

110 ש"ח לכרטיס זה המון.

8 דקות לפני, זילבר said:

השאלה שלי היא היא לא למה נתנו להם קדימות, אלא למה עשו להם הגרלה ולא פשוט נתנו לכל פוראבר לקנות, אם גם ככה זה לא מגיע ל5 אלף?

אולי רוצים לתת הזדמנות גם לאחרים לקנות? אין לי מושג. 

8 דקות לפני, זיפו said:

כרטיס נוער זה עד גיל 18/כולל חיילים.

נכון לעכשיו מגיל 16 אפשר להתחסן.

משרד הבריאות אמר שהוא יוריד באופן יחסי הכסף מרשת הביטחון בהתאם לכמות קהל שנכנס.

אם אני לא טועה גם אמרו שעלויות השיטור והאבטחה יהיו על המדינה.

לא יודע עד כמה זה נכון אבל זה מה שאמרו.

110 ש"ח לכרטיס זה המון.

בכל זאת כמה ילדים בטווח גילאים האלה כבר יהיו מבין ה5000? זה מיעוט. כנראה שלא רוצים להסתבך עם זה.

אני מניח שלא באמת סומכים על הכסף של המדינה ואם אני לא טועה אמרו את זה רק כשההגבלה הייתי 1500.

110 ש"ח זה הרבה, אבל קודם כל זה 100 בתכלס בגלל העמלה של לאן. חוץ מזה, מאז ומעולם כרטיס למשחק נגד ב"ש/הפועל היה עולה 100. לא שינו פה משהו. 

אם היו מאשרים 10 אלף ומעלה, אני מאמין שהיו מוציאים מנוי פלייאוף וזה היה יוצא יותר זול, אבל כרגע זה לא ברור, אז הם לא יכולים לעשות דבר כזה.

בכל מקרה נקווה להגדלה של הכמות (אין סיבה שזה לא יקרה) וזה יחסוך הרבה בלאגן.

אתה יכול לצרוח ולבכות ולהדגיש דברים ולחשוב שאתה גיבור העם/בעל יכולת להשפיע לטובה בצורה כלשהי על משהו

אבל בפועל אתה פשוט שוב פעם מפספס לראות את התמונה המלאה, לא מבין את הסיטואציה שאנחנו נמצאים בה ואת העלויות היחסיות לגודל והנזק שנגרם לקבוצה בקונסטלציה הנוכחית

יותר מזה? אני גם בטוח שלא אכפת לך - אתה עסוק כרגע בלהרגיש גיבור ולשמור לעצמך על הכיס

אז אני אבחר אפילו לא להשקיע בלהסביר לך עובדות בסיסיות (שדווקא יורים עלייך כאן בנושא משתמשים אחרים) ואמליץ לך בחום להצטרף לחרם של אחים לסמל - לא שאני מבין מה זה רלוונטי אליהם אני לא חושב שיש שם יותר מנויים עם זכאות לכרטיס מאשר יש לי בארנק עכשיו. נו מילא..

האמת סוייר צודק

באמת יש עלויות אבטחה גבוהות מהרגיל והגיוני שהכרטיס יעלה בהתאם

כשמסבירים דברים והם נשמעים הגיוניים אז לפחות אני אישית, לא בן אדם של אנטי מכבי חס ושלום

11 דקות לפני, Tomes said:

כל ה4500 לקהל שלנו שוחררו למכירה?

לא הבנתי כלום.

לא מסובך.

מהיום עד יום רביעי ב13:00 המכירה היא לבעלי ניקוד מתאים (63+) או בעלי פוראבר שעלו בהגרלה. 

ביום רביעי בשעה 15:00 נפתחת המכירה לכל המנויים מהעונה שעברה חוץ מאלה שכבר היו בדרבי. היא נסגרת ביום שאחרי באותה שעה.

במידה וישארו כרטיסים כל מנוי מהעונה שעברה יוכל לקנות כרטיס החל מיום חמישי בשעה 16:00.

17 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא מסובך.

מהיום עד יום רביעי ב13:00 המכירה היא לבעלי ניקוד מתאים (63+) או בעלי פוראבר שעלו בהגרלה. 

ביום רביעי בשעה 15:00 נפתחת המכירה לכל המנויים מהעונה שעברה חוץ מאלה שכבר היו בדרבי. היא נסגרת ביום שאחרי באותה שעה.

במידה וישארו כרטיסים כל מנוי מהעונה שעברה יוכל לקנות כרטיס החל מיום חמישי בשעה 16:00.

אם אני זכאי לקנות כבר עכשיו (ניקוד חוץ), אני עדיין אוכל לקנות ברביעי ב 15:00 אם הייתי בדרבי?

8 דקות לפני, DeepSpace said:

מניסיון עבר, אם אני זכאי לקנות כבר עכשיו (ניקוד חוץ), אני עדיין אוכל לקנות ברביעי ב 15:00 אם הייתי בדרבי?

אין כל כך ניסיון עבר כי מעולם מכרו בצורה בזאת, אבל אני לא הייתי לוקח סיכון אם אפשר לקנות לפני, כי יש מצב שהם יחליטו שבסיום המכירה לבעלי ניקוד (רביעי ב13:00) האופציה לרכישה נגמרת.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אין כל כך ניסיון עבר כי מעולם מכרו בצורה בזאת, אבל אני לא הייתי לוקח סיכון אם אפשר לקנות לפני, כי יש מצב שהם יחליטו שבסיום המכירה לבעלי ניקוד האופציה לרכישה נגמרת.

חבל שזה לא שקוף יותר.. אני רוצה לקנות גם לי וגם לאבא (לא נעים לי ממנו שוב ללכת בלעדיו כמו לדרבי :D ) ולא בא לי להיתקע עם כרטיס במידה ולא יישאר עד יום רביעי (חסרות לו 5 נקודות :/ )

2 דקות לפני, DeepSpace said:

חבל שזה לא שקוף יותר.. אני רוצה לקנות גם לי וגם לאבא (לא נעים לי ממנו שוב ללכת בלעדיו כמו לדרבי :D ) ולא בא לי להיתקע עם כרטיס במידה ולא יישאר עד יום רביעי (חסרות לו 5 נקודות :/ )

אם הוא יכול לקנות ביום רביעי איך שנפתחת המכירה אני מאמין שהוא יספיק ואתה יכול לקנות בראש שקט, אבל הוא יצטרך להיכנס לפני כדי לא להיתקע בתור עם לאן ואז יגמר מהר כמו בדרבי.