Jump to content

קהל במגרשים, מתי?

duduha

Recommended Posts

סופית 1500 איש. ביזיון. 

בגלל פוליטיקה קטנה של טרופר הבן שרמוטה רק 1500 אוהדי מכבי יהיו בדרבי. אבל קניונים, מסעדות, שבוע הבא מועדונים, הופעות, הכל מותר. רק הכדורגל מקום אחרון. 

ואף אחד לא נלחם בביזיון.

21 דקות לפני, עמית ר said:

נקווה שיצליח, עוד יותר מקווה שלא יתנו כלום להפועל

image.png.4f2768ce8bc708f3ffa9d930647e864b.png

איזה סיבה יש למכבי לתת להם ?

*שר התרבות והספורט, חילי טרופר, סיכם עם שר הבריאות, ח״כ יולי אדלשטיין על הרחבת הקהל באולמות התרבות ובמגרשי הספורט. תתאפשר כניסה של 30% מתפוסת המקום באולמות ובאצטדיונים גדולים ועד 5,000 איש ואישה בשלב זה* 
*השר טרופר:* ״בשורה טובה וצעד גדול קדימה, אבל לא סיימנו. לא ננוח עד שנחזיר את כל הקהל.

עם סיום של שבועיים עמוסים בדיונים בין גורמי המקצוע במשרד התרבות והספורט לבין מקביליהם במשרד הבריאות, ולקראת הבאת תקנות הקורונה לאישור הממשלה, סוכם על הרחבה נוספת למתווה שיגדיל את תפוסת הקהל באולמות התרבות ובמגרשי הספורט. הסיכום הנ״ל מגיע בהמשך ישיר לפתיחת אולמות התרבות ומגרשי הספורט בפעימה הראשונה והשנייה ובמטרה להמשיך עם הרחבת תפוסת הקהל באולמות ובמגרשים בפעימות הבאות. המתווה יבחין בין אולמות בחלל סגור (הן בעולם התרבות והן בעולם הספורט) לבין אצטדיונים ומתחמי הופעות בחלל הפתוח.

*להלן המתווה:*

*1. אולמות בחלל סגור:*
א. באולם המכיל עד 5,000 מקומות - תתאפשר הכנסת קהל של עד 75% מתפוסת המקום, או עד למספר גג של 1,000 צופים.
ב. באולם המכיל מעל ל-5,000 מקומות - תתאפשר הכנסת קהל של עד 30% מתפוסת המקום, או עד למספר גג של 3,000 צופים.

*2. אצטדיונים ומתחמי הופעות בחלל פתוח:*
א. במתחם המכיל עד 10,000 מקומות - תתאפשר הכנסת קהל של עד 50% מתפוסת המקום או עד למספר גג של 3,000 צופים (אחוז התפוסה באצטדיונים קטנים יסוכם סופית מחר).
ב. במתחם המכיל מעל ל-10,000 מקומות - תתאפשר הכנסת קהל של עד 30% מתפוסת המקום או עד למספר גג של 5,000 צופים.

יש לציין כי הסיכום מותנה באישור הממשלה שצפויה להתכנס בימים הקרובים

*שר התרבות והספורט, חילי טרופר:*
אנחנו אחרי מו״מ ארוך והגדלנו משמעותית את כמות הצופים באולמות התרבות ובמגרשי הספורט. זו בשורה טובה, אבל העבודה עוד לא נגמרה. רצינו להכניס יותר קהל ואנחנו לא ננוח עד שנחזיר את כל הקהל. לשמחתי, התחומים הכי פתוחים עם מספר הצופים והאוהדים הכי גדול ממשיכים להיות תחומי התרבות והספורט.
אנחנו נתכנס לישיבות עם גורמי המקצוע במשרד הבריאות לאחר התחלת הפעימה הנ״ל, על מנת שנוכל להגדיל יותר את כניסת הקהל בפעימות הבאות.
אני קורא לקהל כולו להמשיך ולהקפיד על הנחיות הבריאות ולשמור על חייהם.

תכנסו רגע ללאן, רשום לכם משהו שונה בדף הראשי אחראי שנכנסים לחשבון?

בדף הראשי בחשבון רשום לי : "רשימת המתנה בתשלום: בדיקת רשימת המתנה מכבי תא"

מנויים לפלייאוף (?)

לפני3 שעות , זיפו said:

תכנסו רגע ללאן, רשום לכם משהו שונה בדף הראשי אחראי שנכנסים לחשבון?

בדף הראשי בחשבון רשום לי : "רשימת המתנה בתשלום: בדיקת רשימת המתנה מכבי תא"

מנויים לפלייאוף (?)

אין אצלי.

15 דקות לפני, matis said:

יש דיבור על הגדלה נוספת לקראת הנבחרת? זה עם קהל המשחק הזה?

אם התחלואה תישאר ככה תוך שבועיים מקסימום לדעתי כבר יאשרו שליש אצטדיון.

לגבי הנבחרת בוודאות לא יגדילו. מותר 5000.

8 דקות לפני, itan17 said:

ואז מי שיקנה נגד ב״ש לא יוכל ללכת לחיפה חוץ?

אגב בדרבי לא הקפידו על שם זהה במנוי ובתו ירוק נכון?

לא הקפידו

1 hour ago, itan17 said:

ואז מי שיקנה נגד ב״ש לא יוכל ללכת לחיפה חוץ?

אגב בדרבי לא הקפידו על שם זהה במנוי ובתו ירוק נכון?

לא מאמין שזה קשור. במשחקי חוץ יתנו לאנשים עם ניקוד גבוה להיכנס, כי הניקוד נועד בשביל זה.

לפני2 שעות , Krishi said:

מאיפה המידע? 

לא יכול להגיד מסיבות שונות אבל זה כרגע הכיוון של מכבי,קדימות בכרטיסים למשחק נגד בש למי שלא קנה כרטיס לדרבי עם אולי אולי(כנראה שלא) מספר מסויים של כרטיסים לבעלי ניקוד חוץ גבוה 

12 דקות לפני, BRoi said:

לא יכול להגיד מסיבות שונות אבל זה כרגע הכיוון של מכבי,קדימות בכרטיסים למשחק נגד בש למי שלא קנה כרטיס לדרבי עם אולי אולי(כנראה שלא) מספר מסויים של כרטיסים לבעלי ניקוד חוץ גבוה 

בונה על הניקוד חוץ, בזה אין לי מתחרים :P

On 24.3.2021 at 13:41, BRoi said:

ככל הנראה כל מי שקנה כרטיס בדרבי לא יוכל לקנות למשחק מול ב''ש

ואלו שלא קנו יקבלו קדימות

זה מה ששרון תמם אמרה מעל כל במה אפשרית

אהיה מאוד מאוכזב אם לא יתנו ללפחות 300 איש בעלי הניקוד הכי גבוה להגיע למגרשים באופן קבוע.

לדעתי מדובר ב-110 נקודות(?) - שזה המון ובאמת מגיע לכל אחד ואחד.

כל השאר שיעשו מה שהם רוצים, אני מצפה כאחד עם ניקוד כמעט מלא - הפסדתי רק משחק אחד בגלל מצב בריאותי שהמועדון יתחשב בו.

הגעתי למצב בקורונה שאחרי כמעט כל משחק יש משטרה ולעיתים דו"ח - כי יש לי שכנים קקה שאומרים שאני מרעיש ומקלל ומאחל מחלות קשות בזמן צפייה במשחקים.

אני לא רוצה להתלונן וזה קצת חוצפה כי יש כאלה שלא היה להם כרטיס אבל התבאסתי מאוד לשבת בשער 8 בזמן ששער 11 ולא נתנו להחליף יציע, לדעתי היה תיקו רק בגלל שלא הייתי בשער 11 אבל נתעלם :(

אם עדיין רוצים להתחשב באוהדים שבאים פעם ב... למשחקי חוץ שלפחות יאפשרו שינוי שם בעל הכרטיס ולא נצטרך לקנות בחששות ופתאום יבדקו שמות בכניסה.

ד"א - אם אכן כל מי שהיה בדרבי לא יוכל לקנות לחיפה/ב"ש ויש לכם אפשרות לשנות שם לכרטיס/שיוך בעלים אקנה כרטיס בכל מחיר.

לא יודע מה איתכם, אבל אני קניתי מנוי למס אשדוד - שיקנה לי כרטיס כניסה ליציעים שלהם במשחק שלנו למקרה ובאמת יעשו את הדברים האלה ואולי מי יודע יאפשרו למנויי אשדוד לקנות כרטיסים למשחק הגביע.

אם יש פה אוהד אשדוד שרוצה חולצה ומסכה שיפנה אליי :)

אם אני עושה על אחד המנויים שלנו שיוך לבעלים על שמי, זה יממש את הזכות של המנוי שלי או את המנוי שעשיתי לו שיוך?