Jump to content

קהל במגרשים, מתי?

duduha

Recommended Posts

קבעתי תור לבדיקה סרולוגית באסף הרופא למנויי מכבי תל אביב בלבד היה רשום למרות שזה נראה לי חארטה וכל אחד יכול לעשות,זה עולה 150 שח, במידה ומוצאים לי נוגדנים,לכמה זמן זה תופס החרא הזה אם בכלל זה אומר שאני יכול להיכנס לבלומפילד ? 

5 דקות לפני, הרוסונרי said:

קבעתי תור לבדיקה סרולוגית באסף הרופא למנויי מכבי תל אביב בלבד היה רשום למרות שזה נראה לי חארטה וכל אחד יכול לעשות,זה עולה 150 שח, במידה ומוצאים לי נוגדנים,לכמה זמן זה תופס החרא הזה אם בכלל זה אומר שאני יכול להיכנס לבלומפילד ? 

לפי מה שהבנתי צריך ללכת לקופת חולים עם תוצאות הבדיקה הסרולוגית ובמידה היא חיובית אפשר להנפיק תעודת מחלים

5 דקות לפני, Double said:

לפי מה שהבנתי צריך ללכת לקופת חולים עם תוצאות הבדיקה הסרולוגית ובמידה היא חיובית אפשר להנפיק תעודת מחלים

אחלה תודה רבה 

הויכוח היותר מעניין יהיה מה יעשו עם כל בני הנוער שמתחת לגיל 16 ושנכון להיום אסור בכלל לחסן אותם במידה ויאפשרו כניסה רק למתחסנים. 

אני חושב שייקלו בתנאים ויאפשרו כניסה גם לכאלה שעברו בדיקה ויצאו שליליים ב-72 השעות האחרונות לפני המשחק

בכל מקרה, תוך כמה זמן נותנים תשובה על הבדיקה הסרולוגית? לצערי החיסון השני שלי רק ב7.3

10 דקות לפני, Krishi said:

הויכוח היותר מעניין יהיה מה יעשו עם כל בני הנוער שמתחת לגיל 16 ושנכון להיום אסור בכלל לחסן אותם במידה ויאפשרו כניסה רק למתחסנים. 

אני חושב שייקלו בתנאים ויאפשרו כניסה גם לכאלה שעברו בדיקה ויצאו שליליים ב-72 השעות האחרונות לפני המשחק

בכל מקרה, תוך כמה זמן נותנים תשובה על הבדיקה הסרולוגית? לצערי החיסון השני שלי רק ב7.3

קצת מוזר לי, זה שכולם מחוסנים לא אומר שהם לא נדבקים ומדביקים, אז מה זה משנה בכלל? או שכולם מתעלמים מזה? 

אל תרוצו לעשות סרולוגיות חבל על הכסף שלכם, תחכו לחיסון השני וזהו.. זה לא שעכשיו כל אוהד שירצה יוכל להכנס גם ככה אישרו כרגע כמות נמוכה.

55 דקות לפני, הרוסונרי said:

מי שהיה חולה מנפיקים לו תעודת דרך אתר משרד הבריאות.

תאריך התפוגה שלה הוא ב30.6

52 דקות לפני, הלב_הוא_שוב_ישמח said:

מי שהיה חולה מנפיקים לו תעודת דרך אתר משרד הבריאות.

תאריך התפוגה שלה הוא ב30.6

שמע לא הייתי חולה או לפחות לא היו לי תסמינים אבל הייתי בקרבת חולים לא במכוון ולא פעם אחת, אני מאמין שאני יוצא חיובי בבדיקה הזאת. 

7 דקות לפני, הרוסונרי said:

שמע לא הייתי חולה או לפחות לא היו לי תסמינים אבל הייתי בקרבת חולים לא במכוון ולא פעם אחת, אני מאמין שאני יוצא חיובי בבדיקה הזאת. 

אני עשיתי בדיקה כי הייתי ליד חולה מאומת,אבל בטוח שנדבקתי במקום אחר כי אני היחיד שנדבק.

30 דקות לפני, הרוסונרי said:

אל תהיה בטוח.

ההורים שלי היו חיובים לקורונה ובזמן שהם חיובים היינו אחד ליד השני בבית (עם מסיכות) ולא נדבקתי מהם 

לפני3 שעות , מכביסט לעד said:

הויכוח מיותר. אם יאשרו 30% ומעלה זה אומר שגם אלה שהלכו למשחק חוץ או שניים בשנה יוכלו להיכנס. ככה שללכת לפי הניקוד לא באמת יעזור.

יש פתרון הרבה יותר פשוט. היית שלוש שנים מנוי בנתניה והתחסנת? אתה יכול לקנות כרטיס/לעשות מנוי. אין סיבה שמי שישב בבית שלוש שנים (גם אם מסיבה מוצדקת), יקבל כרטיס לפני מישהו שנסע שלוש שנים לסיוט הזה שנקרא נתניה. 

למרות שהיו לא מעט מנויים שלא הגיעו למשחקים הקטנים, אז גם להם לא ממש מגיע, אבל לצערי אני לא חושב שאפשר לבדוק את זה.

אם זה מתחת ל30% צריך ללכת לפי הניקוד. אסור לחזור להגרלות בשום אופן.

זורם איתך על ההצעה הזאת, הפסדתי רק 2 משחקים ב-3 שנים האלה. משום מה שניהם יצאו נגד סכנין.

אבל בינינו, שום סיכוי שזה יקרה.

מעניין אותי יותר מה תהיה הפרוצדורה כשיתאפשרו מנויים, האם כל מי שמחזיק במנוי יוכל לחדש אותו או שכל התמונה מתהפכת בעקבות הפיילוט הזה.

1 hour ago, אורלנדו בלוף said:

זורם איתך על ההצעה הזאת, הפסדתי רק 2 משחקים ב-3 שנים האלה. משום מה שניהם יצאו נגד סכנין.

אבל בינינו, שום סיכוי שזה יקרה.

מעניין אותי יותר מה תהיה הפרוצדורה כשיתאפשרו מנויים, האם כל מי שמחזיק במנוי יוכל לחדש אותו או שכל התמונה מתהפכת בעקבות הפיילוט הזה.

אין סיכוי שזה יקרה, אבל צריכים לתת את הקדימות קודם כל למנויי נתניה. אני מקווה שמכבי לא תיפול בקטע הזה.

1. שחררו לי את התיבת פרטיות

2. אני לא לוקח אחריות על אם לא יתנו לכם להכנס

3. במקרה הכי גרוע יזכו אותנו על הכרטיסים, לא יהיה מצב שתזמינו לא יכנס קהל ועוד תשלמו על זה

קיצר הכל טוב, תזמינו.

3 דקות לפני, זיפו said:

אי אפשר להזמין משם

רק אוהדי בש עם הסטוריית רכישה יכולים להזמין?

מרגיש לי שהם קצת ממהרים בבש

1 דקה לפני, מרגוליס said:

רק אוהדי בש עם הסטוריית רכישה יכולים להזמין?

מרגיש לי שהם קצת ממהרים בבש

כנראה כן, אני נרשמתי עכשיו ולא רואה אופציה להזמין.

עריכה: רשום את זה - 

על מנת לאפשר מכירה לאוהדי הקבוצה בלבד יש להכנס עם שם משתמש וסיסמה
אשר איתן ביצעתם הזמנות לרכישת כרטיסים ו/או מנויים למשחקי הקבוצה בעבר.

34 דקות לפני, Sawyer said:

אני הזמנתי לנו 3 מיוזר של חבר בש

אבל ראיתי בוואטסאפ כבר כמה אנשים שנרשמו עם מייל חדש והצליחו להזמין...

על מה לחצו?