Jump to content

קהל במגרשים, מתי?

duduha

Recommended Posts

איפה חילי טרופר המזדיין הזה שמיהר לצאת על מיכה ואצילי? הוא לא יכול להסביר שיש אצטדיונים בגדלים שונים ולהילחם על זה? העיקר בשביל התרבות הוא מוציא את המיץ...

בכל העולם עובדים לפי שיטת האחוז מקיבולת האצטדיון. רק במדינה מפגרת כמו שלנו יכולים לקבוע מספר וללכת איתו בלי שום היגיון ולראות מצב של 500 איש באצטדיון של 2000/3000 איש בלאומית ומצד שני 500 איש בבלומפילד/טדי/סמי :doh:

לפני2 שעות , זיפו said:

לא רואה תסריט הגיוני שיכניסו רק 500 איש באצטדיון של 30 אלף איש.

צריך להיות מטומטם גדול בשביל לקבל החלטה כזאת.

אמנם יש הרבה מטומטמים בממשלה, אבל הסיבה שזה יקרה זה לא כי הם מטומטמים, אלא כי לאף אחד לא אכפת מהכדורגל. אפילו לא לשר הספורט.

צטט

אותם 500 איש, עליהם מדברים הערב במשרד הספורט, הם למעשה תולדה של הצורך החוקי להשוות אירועי ספורט למופעי בידור ותרבות תחת אותו משרד של תרבות וספורט.

נהדר. ענק אתה טרופר, איך הצלחת להשיג כל כך הרבה אוהדים? 

לפני2 שעות , Double said:

אם זה באמת 50% אז אין צורך בהגרלה. הרי ברור שלא כל המנויים מחוסנים/מחלימים

שיעשו שבכל משחק רק הקהל של הקבוצה המארחת נכנס וזהו,14 אלף מתוך ה28 אלף שיש לנו בבלומפילד זה מספיק

שום הגרלה, בשביל מה יש שיטת ניקוד...

הניקוד תקף ל-3 שנים.

אני עם ניקוד כמעט מלא, חסר משחק אחד מסיבה בריאותית, בחרתי לוותר על ההחזר מנוי שנה שעברה, חידשתי פוראבר+ וואלה אם לא נותנים לי קידמות אהיה מאוד מאוכזב.

2 דקות לפני, זיפו said:

שום הגרלה, בשביל מה יש שיטת ניקוד...

הניקוד תקף ל-3 שנים.

ניקוד זה למשחקי חוץ. בוא נגיד 10.000 מורשים להיכנס המועדון צריך לבדוק קודם מי מחוסן/מחלים יכול להיות יהיה מקום לכולם.

2 דקות לפני, Double said:

ניקוד זה למשחקי חוץ. 

לא. ניקוד מקבלים לפי הליכה למשחקי חוץ, מכבי פרסמו בזמנו שהם יכולים להחליט לאיזה משחקים לתת זכות לבעלי הניקוד זכות ראשונים (גם גביע/משחקים שלא כלולים במנוי וכו').

אני לא יודע מה הם יעשו אבל לא שולל שלא תהיה הגרלה.

3 דקות לפני, דקסטר said:

לא. ניקוד מקבלים לפי הליכה למשחקי חוץ, מכבי פרסמו בזמנו שהם יכולים להחליט לאיזה משחקים לתת זכות לבעלי הניקוד זכות ראשונים (גם גביע/משחקים שלא כלולים במנוי וכו').

אני לא יודע מה הם יעשו אבל לא שולל שלא תהיה הגרלה.

מכבד מה שההנהלה תחליט גם אם לתת קודם לניקוד. פשוט לדעתי אם זה יהיה 30% ניתן להכניס את כולם. רוב הצעירים לא מתחסנים(אני לא התחסנתי אחכה לעונה הבאה להיכנס למשחקים)

13 דקות לפני, Double said:

ניקוד זה למשחקי חוץ. בוא נגיד 10.000 מורשים להיכנס המועדון צריך לבדוק קודם מי מחוסן/מחלים יכול להיות יהיה מקום לכולם.

לאור המצב משחק בית כרגע זה כמו משחק חוץ - אין למועדון מנויים בתוקף אז הם יכולים לעשות הכל.

הם יכולים לעשות סינון לפי ניקוד חוץ /  פוראבר+  /  מי שוויתר על ההחזר מנוי שנה שעברה.

הכל חוקי כי אין מנויים אז אף אחד לא יכול להתלונן.

קצת מאמץ מצד המועדון, לפתוח מכירת כרטיסים ולעשות אפשרות בחירה ללקוח שחייב לסמן את השאלה "האם מחוסן או לא מחוסן" וכו'. 

לפתוח לכמה ימים ואז כל השאר יהיו בהגרלה או מכירה חופשית.

יש אנשים ששילמו פוראבר פלוס(240 ש"ח) בזמן שידעו שלא יחזור הליגה כ"כ מהר, ויתרו על ההחזר מנוי ( כמה זה יצא לשער 11? 200 שקל?)

אגיד לך עוד משהו, אני לפחות מוכן גם לשלם מחיר מנוי מלא למעט משחקים שנותרו.

אפשר לעשות המון קרטריונים, אבל כמו שאני המשכתי לשלם, תמכתי במועדון ראוי שיתאמץ קצת.

לפי איך שאני מכיר את המועדון אני מאמין שישתמשו בשיטת הניקוד. אין לי ספק.

2 דקות לפני, Double said:

מכבד מה שההנהלה תחליט גם אם לתת קודם לניקוד. פשוט לדעתי אם זה יהיה 30% ניתן להכניס את כולם. רוב הצעירים לא מתחסנים(אני לא התחסנתי אחכה לעונה הבאה להיכנס למשחקים)

מקווה מאוד שכל מי שמחוסן יוכל להיכנס אבל אני מאמין שיש רבים עכשיו שהולכים להתחסן רק בשביל להיכנס למשחקי כדורגל.

הויכוח מיותר. אם יאשרו 30% ומעלה זה אומר שגם אלה שהלכו למשחק חוץ או שניים בשנה יוכלו להיכנס. ככה שללכת לפי הניקוד לא באמת יעזור.

יש פתרון הרבה יותר פשוט. היית שלוש שנים מנוי בנתניה והתחסנת? אתה יכול לקנות כרטיס/לעשות מנוי. אין סיבה שמי שישב בבית שלוש שנים (גם אם מסיבה מוצדקת), יקבל כרטיס לפני מישהו שנסע שלוש שנים לסיוט הזה שנקרא נתניה. 

למרות שהיו לא מעט מנויים שלא הגיעו למשחקים הקטנים, אז גם להם לא ממש מגיע, אבל לצערי אני לא חושב שאפשר לבדוק את זה.

אם זה מתחת ל30% צריך ללכת לפי הניקוד. אסור לחזור להגרלות בשום אופן.

10 דקות לפני, זיפו said:

מקווה מאוד שכל מי שמחוסן יוכל להיכנס אבל אני מאמין שיש רבים עכשיו שהולכים להתחסן רק בשביל להיכנס למשחקי כדורגל.

אני עדיין לא מתחסן רוצה לראות איך הפיילוט הזה יעבוד. ורוצה לראות אם יתנו לארגון להיכנס ואם יאפשרו ציוד עידוד. כי תכלס בלי הפנאטיקס זה לא אותו דבר