Jump to content

קהל במגרשים, מתי?

duduha

Recommended Posts

57 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

ותק?

אם יכניסו כמות מצומצמת מאוד, סביר שהגרלה תהיה הדרך העדיפה עליהם.

מתישהו, אי-שם ב-2030 כשיחזור קהל מלא, הייתי מצפה שיתנו לכל אחד את הזכות לחדש את המנוי למקום שבו ישב.

ימי ההגרלה נגמרו, שיטת הניקוד היא הכי יעילה והוגנת.

נכון שלא היה תקופה ארוכה משחקים אבל שיטת הניקוד תקפה לשלוש שנים אם אני לא טועה ורק אז הניקוד מתחיל לרדת.

בדיוק שהתחילה הקורונה הניקוד ירד לאט לאט והכל קפא.

אז לא רואה שום סיבה מצודקת לא להמשיך לפי שיטת הניקוד.

יש כ-1000 אוהדים עם ניקוד כמעט מלא, הם חייבים לקבל קידמות לפני כולם.

אני למשל עם ניקוד מלא, לא ביקשתי החזר כספי על המנוי, חידשתי את הפוראבר+ - למה שמישהו אחר יקבל העדפה לפני?

מכיר עוד הרבה כמוני, למה מה קרה שתהיה הגרלה ואיזה אוהד שבא למשחק פעם ב.... או אחד שאין לו מנוי בכלל יזכה להיכנס לפנינו...

אני מאמין שמועדון גם מבין שהגרלה זה לא משהו הוגן ומאמין שהוא יבוא לטובת האוהדים.

אבל כרגע אנחנו סתם מדברים, יש עוד זמן עד שנוכל להיכנס.

11 דקות לפני, זיפו said:

ימי ההגרלה נגמרו, שיטת הניקוד היא הכי יעילה והוגנת.

נכון שלא היה תקופה ארוכה משחקים אבל שיטת הניקוד תקפה לשלוש שנים אם אני לא טועה ורק אז הניקוד מתחיל לרדת.

בדיוק שהתחילה הקורונה הניקוד ירד לאט לאט והכל קפא.

אז לא רואה שום סיבה מצודקת לא להמשיך לפי שיטת הניקוד.

יש כ-1000 אוהדים עם ניקוד כמעט מלא, הם חייבים לקבל קידמות לפני כולם.

אני למשל עם ניקוד מלא, לא ביקשתי החזר כספי על המנוי, חידשתי את הפוראבר+ - למה שמישהו אחר יקבל העדפה לפני?

מכיר עוד הרבה כמוני, למה מה קרה שתהיה הגרלה ואיזה אוהד שבא למשחק פעם ב.... או אחד שאין לו מנוי בכלל יזכה להיכנס לפנינו...

אני מאמין שמועדון גם מבין שהגרלה זה לא משהו הוגן ומאמין שהוא יבוא לטובת האוהדים.

אבל כרגע אנחנו סתם מדברים, יש עוד זמן עד שנוכל להיכנס.

לא יודע מאיפה הבאת את זה, יש לא יותר מ-45 אוהדים עם ניקוד מלא. 

7 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לא יודע מאיפה הבאת את זה, יש לא יותר מ-45 אוהדים עם ניקוד מלא. 

ניקוד כמעט מלא, כל האלה עם מעל 100 נקודות -  בכל מקרה ה1200 שהיו זכאים להגיע למושבה בדרבי/טרנר חייבים לקבל העדפה על פני כל השאר.

49 דקות לפני, זיפו said:

ניקוד כמעט מלא, כל האלה עם מעל 100 נקודות -  בכל מקרה ה1200 שהיו זכאים להגיע למושבה בדרבי/טרנר חייבים לקבל העדפה על פני כל השאר.

למשחק הראשון אני מסכים. אבל לא אותם אנשים יכנסו לכל המשחקים. 

Just now, Mario said:

איך אנשים שאין להם ניקוד אמורים לצבור ניקוד?

כשיתחילו משחקי חוץ עם רכישה הם יוכלו לצבור. חוץ מזה הכמויות אמורות להיות מעל קבוצת הניקוד, כמו שזיפו אמר, תיקח אלף מהמנוקדים כבסיס. אבל בוא נראה קודם שיפתחו בכלל

אחוזי התפוסה שיעשו יהיה פר יציע.

נגיד שיחליטו על הכנסה של 30 אחוז מתכולת האצטדיון אז מן הסתם זה יחולק ליציעים ויכניסו בכל יציע 30% מתכולתו.

סתם נקבתי ב- 30% לשם הדוגמה אבל אני בטוח שעם חלוקה נכונה לאיזורים בתוך היציע וסימון מקומות שבהם אסור לשבת אפשר להגיע גם ל 40אחוז מכל יציע.

ואם מדברים על קדימות- ברור ששיטת הניקוד הכי הוגנת- אבל עדיין, בהנחה שניתן יהיה להכניס כשליש מהאיצטדיון- מדובר בכ- 10,000 איש.

הכי הוגן יהיה לתת קדימות למנויי נתניה.

המנויים שסבלו 3 שנים את האצטדיון המגעיל הזה, פקקים בכביש החוף, חניות זוועה, כניסות מגעילות ועוד ועוד ועוד... חייבים לקבל קדימות.

21 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

למה לא בעצם? 

כי יש עוד אנשים ודרושה סולידריות. מכבי היא של כולם או לפחות של כל המנויים שלה. שיתנו על פני ניקוד, בוודאי, אבל שיקצו גם אחוזים למנויים אחרים וכל משחק שעובר, מנוי שכבר היה, יורד מהבחירה. נראה לי הכי הוגן. 

20 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לא זוכר סולידריות בסכנין עם 120 איש או בקריית שמונה בגשם

אחי, אני מכניס למכבי כסף מעל 35 שנה. עוד לפני שרוב הפורום הזה נולד. הייתי באיצטדיונים שלא קיימים היום. באיזה זכות צריך למנוע מאוהדים כמוני להגיע אפילו למשחק אחד? מכבי לא שלך(ולא שלי) ולא של הניקוד שלך. היא גם שלך ושל הניקוד שלך. אין לי בעיה עם קדימות לניקוד וציינתי את זה. סולידריות. 

9 דקות לפני, המכבייה said:

אחי, אני מכניס למכבי כסף מעל 35 שנה. עוד לפני שרוב הפורום הזה נולד. הייתי באיצטדיונים שלא קיימים היום. באיזה זכות אתה תמנע ממני להגיע אפילו למשחק אחד? מאד מעניין אותי לשמוע. מכבי לא שלך ולא של הניקוד שלך. היא גם שלך ושל הניקוד שלך. סולידריות היא מילה מורכבת, אני יודע אבל זה מה שיש. 

לתת ל-1000 איש עם הניקוד הכי גבוה אפשרות להגיע לכל משחק לא יפריע לאף אחד.
לתת בסביבות ה-300 כרטיסים לארגון האוהדים למשל זה חובה.

אלה דברים בסיסים שחייבים לקרות שיש משחק של מכבי.

נותרו 4000 כרטיסים(אם יפתחו כמו שאמרו בהתחלה ל5000 איש), אם זה שיעשו הגרלה או משהו...
למרות שאני מאמין שההנהלה גם הבינה ששיטת ניקוד זה הדבר הכי טוב שעשו.

3 דקות לפני, זיפו said:

לתת ל-1000 איש עם הניקוד הכי גבוה אפשרות להגיע לכל משחק לא יפריע לאף אחד.
לתת בסביבות ה-300 כרטיסים לארגון האוהדים למשל זה חובה.

אלה דברים בסיסים שחייבים לקרות שיש משחק של מכבי.

נותרו 4000 כרטיסים(אם יפתחו כמו שאמרו בהתחלה ל5000 איש), אם זה שיעשו הגרלה או משהו...
למרות שאני מאמין שההנהלה גם הבינה ששיטת ניקוד זה הדבר הכי טוב שעשו.

ראית אותי אומר שלא ישתמשו בניקוד? את ה4000 האחרים שיחלקו בין המנויים, כל משחק קבוצת מנויים אחרת. מה הביג פאקינג דיל כאן? אתה חושב שאתה באמת יכול למנוע מאנשים ששמים 5000 שקל למנוי, להיכנס בכלל? או אנשים שנמצאים שם עשרות שנים?

בנתיים בכדורסל

צטט

כל קבוצה מבין קבוצות חצי הגמר תוכל להכניס שמונה אוהדים עם ציוד עידוד על מנת לנסות וליצור אווירה

8 אוהדים שלמים! לא 1 לא 2 לא 3 אלא 8 אוהדים מטורף איך אנחנו מתקדמים בהכל

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

בנתיים בכדורסל

8 אוהדים שלמים! לא 1 לא 2 לא 3 אלא 8 אוהדים מטורף איך אנחנו מתקדמים בהכל

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

קיצור אנחנו סתם מתווכחים פה, כוסאמא של המדינה הזאת, נסעתי מהמרכז עד לנהריה בשביל חיסון מסריח וזה רק בגלל ההבטחה של ההחזרת קהל.

התחסנתי בין הראשונים למרות שאני לא בקבוצת סיכון, שיגעתי את כל העולם ואשתו, כל המאמץ היה לשווא.

3 דקות לפני, זיפו said:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

קיצור אנחנו סתם מתווכחים פה, כוסאמא של המדינה הזאת, נסעתי מהמרכז עד לנהריה בשביל חיסון מסריח וזה רק בגלל ההבטחה של ההחזרת קהל.

התחסנתי בין הראשונים למרות שאני לא בקבוצת סיכון, שיגעתי את כל העולם ואשתו, כל המאמץ היה לשווא.

אל תדאג, זה ישתלם. אתה תראה את מכבי עוד העונה.

6 דקות לפני, זיפו said:

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חסר חיסונים שנסעת עד לנהריה?

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

אומר שהתחסן בין הראשונים...

כשרק התחילו עם החיסונים זה היה במקומות הזויים, נהריה זה עוד נחשב טוב

8 דקות לפני, פנחס שוף said:

אני בן 27 ולא נמצא בקבוצת סיכון בהתחלה היה קשה עד בלתי אפשרי ואני עוד בקופת חולים מכבי...

בוא נגיד שנסעתי לעוד מקומות לפני שהצלחתי להתחסן, דחו אותי ב-4 מקומות(כל מקום צריך לחכות כמה שעות).

רק בנהריה היה בסוף היום עודפים וזה גם קיבלתי במזל(אחד לפני אחרון).

הייתה לי תקווה שאוכל להיות ב18.2 בליגה האירופית חחחחחחחחחחחח

6 דקות לפני, zeudemort said:

אומר שהתחסן בין הראשונים...

כשרק התחילו עם החיסונים זה היה במקומות הזויים, נהריה זה עוד נחשב טוב

מה זה פחות טוב? ביירות? חחחח

Just now, אליהו_הנביא said:

מה זה פחות טוב? ביירות? חחחח

לא ביירות אבל היה סיפורים על לא מעט אנשים ששלחו אותם להתחסן באיזה מתנס בכפר ערבי או דברים כאלה.